Maminy, tehuľky a snažilky zo Sekčova

nisa
25. jan 2007

🙂 ahoj baby,
o pár chvíľ nastupujem na MD a manžel ma už moc nechce nechať šoférovať aj keď ja sa zatiaľ cítim (vďaka bohu)v poho, a preto som myslela na vytvorenie tehotensko-maminovského gangu 😀 zmietajúceho sa po krásne zľadovatelom Sekčove.
čo vy na to? pridáte sa?

alcapalca
21. júl 2008

vidis teraz ma napadlo ze som jej mohla ponuknut aj tie deky, vyzeraju ako nove a daju sa zapnut ako fusaky.....este jej napisem ci nema zaujem

kubanka
22. júl 2008

vitaj suknicka medzi nami 🙂

Tak my sme napokon boli na tom Siravafeste a bolo fantasticky. Vyobliekali sme sa do kratkeho oblecenia, lebo svitilo od rana slniecko, ale potom sme sa prezliekli do dlheho, lebo sme odchadzali az po obede a po burke. Kym sme dosli tam zase svietilo slniecko a bolo krasne teplo. Trosku sme sa tam presli, najedli, napisli a o siestej isli na festival, prave hrali Gypsy king, potom Cmorik, Tublatanka a nakoniec Kabat. Atmosfera bola vynikajuca, pocasie nam prialo, mame pekne spomienky a nelutujeme, ze sme boli. Bol to nas prvy festival ...... ved sa uz patrilo, nie sme najmladsi 😀
Lalka bola u mojich rodicov a bola poslusna. A kurat vraj vecer vravela....mama, tata pa 🙂

aneti78
22. júl 2008

ahojte

Kubi, Sisi, idete dnes von? asi hej, fajne vam je, my dnes ideme na navstevu a zajtra vecer pridu svokrovci po Natalku, cize mi to vobec nevychadza 😖 ale nemam az taky abstak, minule som bola s kamoskou a asi zasa pojdeme 😀 v meste je tak fajne vecer v lete 😉

sisi1
22. júl 2008

Ahojte,
Kubi, to je parada, normalne si ma navnadila, aj ja chceeeem 😅 ☹ TEsim sa, ked mi o tom porozpravas...

Anet: no co k tomu dodat, s kamoskou si vzdy najdes cas a s nami nie 😒 😔

aneti78
22. júl 2008

Sisi 😨
tu kamosku poznam od strnastich, navyse je v anglicku a doma raz do roka, cize by to bol priam hriech....ale aj vas mam rada, oblubila som si vas, no vies ako to je, ked k tebe pride rodina...nemozes predsa povedat a asi ani nechces, ze radsej pojdes do baru....sorry,ak sa vas to dotklo ☹

sisi1
22. júl 2008

Anet: ja nevedela, ze to je ta kamoska,co je prec kedze si pisala, ze ste boli minule a pojdete zase....len som sa uz na vas tesila a zase nic ☹

alcapalca
22. júl 2008

no pocko uzasne zas, este ze sme stihli byt vonku cez obed
bolo celkom fajne, ani kosa a ni horuco, prijemne, a detom som vzala kriedy, tak si kreslili na chodnik a ja som sa spacirovala s kociarom.............niekedy im zabudnem nieco vziat, kazem im len nech si behaju a vtedy to je hroza, vrieskaju, nahanaju sa, hluk horsi ako doma, ale ked im vymyslim nejaku cinnost normalne si vonku oddychnem, a takto sme stravili zas dobre 3 hodinky
teraz podvecer som este mala v plane ze zbehneme do Maxu, som chcela ist kuknut do dracika tie hrazdicky ze ake maju, no ale uz nam pocasie nedoprialo 😠

aneti78
22. júl 2008

Sisi, no kedze je tu len raz do roka,tak si ju chcem uzit kolko sa da....a ked som prvy raz pisala, ze chcem stretko tak nikto nic,akurat Kubanka napisala IP. tiez som mala divny pocit z toho,ale nechala som to tak...

alcapalca
22. júl 2008

ale noooooooooo, nehadajte sa uz 😀

sisi1
22. júl 2008

Anet, sak ja som pisala min tyzden, ze kedy to zorganizujeme...a ze pojdem, to je jasne...my s Katkou vacsinou mozeme....takze tak...ale ok, ja to chapem, len som sa dost tesila, tak koli tomu mi bolo luto 😉

sisi1
22. júl 2008

alenka: to mi si len vyjasnujeme, my sa nehadame 😉

alcapalca
22. júl 2008

ved sa smejem 😀 nebojte

alcapalca
22. júl 2008

xi dobru mam fotku??????????????

sisi1
22. júl 2008

Alenka, bavis sa 😀 😀 Ta predtym bola lepsia 😉

alcapalca
22. júl 2008

ale teraz sa citim ze som tu najmladsia, hihi

aneti78
22. júl 2008

Sisi a vy nejdete? no len mi nehovor ze ste to zrusili kvoli mne 😲

ja mozem, ked moze byt muz doma, co vacsinou je,ale zaroven ma robotu (programuje) a skoro vsetky kamosky mam v zahranici, takze chodim von len s jednou, co ma tiez dve deti,takze aj je dost zaneprazdnena. tiez by ma nastvalo, ze mi niekto povie v poslednej chvili, ze nejde,ale myslela som si cely cas, ze vy dve ste dohodnute a idete tak ci tak. nikomu som nemala v umysle kazit plany.

Aleni, krasne nove fotky, kocik je fakt paradny a Tedy takisto 😵

alcapalca
22. júl 2008

Thaaaa kde ste vsetky???? Som nas nemohla nai najst, az na druhej strane sme zaostali

alcapalca
22. júl 2008

kde si anet? kde si sisi? a kubanka? kde je suknicka? a hlavne janazuza, ktovie ako to dopadlo v nedelu s malym?

alcapalca
22. júl 2008

a adypo sa neozava, co nestiha???????? 😨

sisi1
22. júl 2008

Ja troska zakukujem, ale citam knizku, a chceme s muzikom pozriet film na DVD, len neviem ci este na to dojde...rano ideme do KE, treba vstavat... 😝

aneti78
22. júl 2008

ja som bola vybrat chlieb, povesat pradlo a trosku sme si suskali v posteli s Natalkou. sa tesim, ked uz nasi budu taki.sa posnazim, aby boli tiez taki rozumni ako ona, tak sa s nou super keca.

kubanka
23. júl 2008

Dobre ranko ja len kuk, lebo idem varit na dnes nemame nic.
Waw ste popisali........ 🙂

kubanka
23. júl 2008

takze stretko nakoniec nebolo, ale nie kvoli tebe aneti, ja som nemohla.

sisi co pekne maju v ke, ze sa oplati ist aj v takom skaredom pocasi?

alcapalca pekne Ti idu obchody 🙂

sisi1
23. júl 2008

Ahotje,
tak sme doma, pocko otrasne, fuj fuj....katastrofa...fukalo a prsalo... 😝

Kubi: kupili sme si novu kuchynu a muzik bol kupit program pre svoje podnikanie do PC. Kuchyna na take prechodne obdobie, nie na mieru, ale bude sediet perfektne, do L-ka...jedno miesto je na umyvacku, ktoru ked dokupime, bude kompletna...tak sa vytesujem jak male dieta...ta co tu bola v byte bola otrasna, a predsa v kuchyni travime najviac casu, tak nam bude prijemne 🙂 Kupili sme v Asku, ale poviem vam, bolo to nieco priserne...kym nam ju v sklade vydali, cakali sme 2 HODINY...jeden pan tam cakal za niecim uz 3 hodiny, nemohli to v sklade najst...pohroma...uz ma tam teda nik tak skoro neuvidi.... 😒

petrushka
23. júl 2008

Kokso, uz tretia tema pre Presov. Ak ste niekto necital tie ostatne, snazim sa vydolovat nejake info o jaslickach Medvedik pri Micurinke. Ak mate s nimi nejake skusenosti, sem s nimi. My sa tam ideme pozriet, vlastne na vyber v Presove nemame. To su myslim jedine v PO.

kubanka
24. júl 2008

dobre ranko
sisi v Asku? A Kika este neni otvorena? Jooooj tie velke obchodne domy........moj muz povedal, ze do Merkury nepojde nic kupovat a to len kvoli tomu zlozitemu postupu co tam maju....tiez nema rad dlhe cakania.

petrushka ja Ti nepomozem, nic neviem 🙂

alcapalca
24. júl 2008

to dokedy tak bude ☹
s tromi detmi doma, uz mi rohy rastu

v asku hroza, pekne veci, sisi este ste mali dobre to ze vobec mali na sklde, ja som chcela len komodu a my povedali ze cakacia doba 8-12 tyzdnov
a teraz suseda objednala tam detsku a tiez caka 10 tyzdnov
a v kkike kto uz bol popozerat?

aneti78
24. júl 2008

caute

nam dnes v noci zomrela Labka - bol to tak aj moj psik, pred 12 rokmi som si ju vzala od jej mamky akurat, ze odkedy som vydata, byvala s nasimi. vcera dostala zapal pluc, chodili sme na injekcie, ale uz nepomohlo

som straaaaasne smutna 😢 😢 😢

alcapalca
24. júl 2008

Aneti to je mi luto, musite byt velmi smutni, a deticky chudence, ako si im to vysvetlila?