Maminy, tehuľky a snažilky zo Sekčova

nisa
25. jan 2007

🙂 ahoj baby,
o pár chvíľ nastupujem na MD a manžel ma už moc nechce nechať šoférovať aj keď ja sa zatiaľ cítim (vďaka bohu)v poho, a preto som myslela na vytvorenie tehotensko-maminovského gangu 😀 zmietajúceho sa po krásne zľadovatelom Sekčove.
čo vy na to? pridáte sa?

alcapalca
29. júl 2008

anet snazis sa ma rozosmiat ze?

denik
29. júl 2008

ahojte.. mala mi uz spi, uplne v pohode, krasne,nic ju nerusi,ziadni blaznivi susedia 😵 to zas bude, ked sa vratime domov.. no ale oinom som chcela.. ze tiez skusim ten kolac,lebo tekvice mam na mraky a uz som robila vsetko,cez prvarok, trojobal, zapekanu,plnenu aj placky.. tak som rada, ze bude nieco nove 😉

alcapalca.. to poznam, myslim to behanie po obchodoch.. sice som sa vratila dopovedonej vahy a som pomerne stihla, ale dnesna bedrova modami vobec nesedi, stale ma totiz boli rez.. no,nie boli, alev bedrakoch ma to tak taha ci co a nevydrzim vnich dlho.. mala ma uz 16mesiacov a ja som si za ten cas nedokazala kupit nove nohavice,vobec nie rifle.. tak ked je chladno, beham v sustiakoch a v horucave mam dve sukne,co maju v pase gumu.. tot moj bohaty satnik.. a predavacky na mna kukaju, ze vy sa do tych nohavic nenatiahnete? no nie,no co..

aneti78
29. júl 2008

Aleni a co? 🙂 ja to myslim vazne s plastikou brucha, ale na to treba tiez schudnut aspon trosku. o rok o takom case snad...

Denik, ja som ta raz tusim videla v tescu s muzom a malou, nebola som si ista,ci si to ty,ale mas teda super postavu 😉 mamicka modelka 😉
teraz idu do mody rifle s vyvysenym pasom, neskusala si?

kubanka
29. júl 2008

aneti tvoja rada "ked prestanes kojit, isto schudnes" by som povedala je trosku obratena, spravna je - "kym kojis chudnes" 🙂

denik este Ta boli jazva? Veronika sa Ti pekne vyspinka u babky co?
Aj nam sa uz usla tekvica, ale este neviem co s nou.

aneti78
29. júl 2008

Kubi, ja som praveze pocula a citala od bab, ze kym kojili nijak nemohli schudnut a ked prestali, nasadili dietu a rychlo to slo dolu.
ale kazda sme ina, na kazdu plati nieco ine.

kubanka
29. júl 2008

Moj brat sa dnes isiel vecer kolieskovat, aj ja by som isla, ale muzik isiel do lesa a nemal by kto ostat pri malej, tak zase nic ☹

sisi1
29. júl 2008

Kubi, ty si tu? Ja tiez bludim, muzik mi zaspal na gauci... 😅

sisi1
29. júl 2008

A kam sa siel brasko kolieskovat?

kubanka
29. júl 2008

na chodnik okolo sekcova, ale este o siedmej
malu som ulozila a prisla som len kuk ci tu niekto pisal

sisi1
29. júl 2008

Ja som tiez nedufala, ze tu niekto bude... 🙂

sisi1
29. júl 2008

Dnes sme boli von s Timom, aj na zmrzku sme skocili na Karpatsku, tak sme na vas mysleli, ze nam na prechadzke chybate 😉

kubanka
29. júl 2008

sisi stacilo zavolat....my sme sa zase vybrali do mesta a cestou spat Lalka zaspala v buse, tak som mala doma chvilku pokoj 🙂
a co zajtra?
ako sa ma vase auto? Nasemu zhaname ten rozdelovac, lebo nie je nikde 😒

kubanka
29. júl 2008

prave mi muzik dosiel domov
ja sa preklikavam po nete a okukavam nove auto 😉

sisi1
29. júl 2008

Kubi, muzik mi spominal, aby si nam dala cislo ci co to je, toho rozdelovaca, on ma nejakeho znameho co by to mohol zohnat...nemyslim nove, ale chodi kdesi na Cechy nakupovat a ked berie vo velkom dostava zlavy, tak by sa mohol na ten rozdelovac mrknut...
Aj som chcela brnknut, no myslela som,ze sa vam nebude chciet znova dnes trepat na Sekcov...nase auticko potrebuje zajtra do KE dorucit tiez nejake veci, co su objednane a nemame ich s kym poslat 😒 Furt sa daco komplikuje...sak to poznas 😒

kubanka
29. júl 2008

a mozem Ti teraz zavolat

sisi1
29. júl 2008

Idem pozhanat telefon... 😉

kubanka
29. júl 2008

ta som Ti poslala vsetko napisane v IP, aby to bolo spravne napisane.

sisi1
29. júl 2008

Jaj, a ja cakam pri telefone s listockom v ruke... 😀 😀

kubanka
29. júl 2008

ta som Ti xcela usetrit cas 😀 a aby si nebudila muzika, ked uz spinka 🙂

kubanka
29. júl 2008

ozja aj ja som dnes xcela ist na zmrzlinku, ale v poslednej chvili som sa rozmyslela a nastupila do busu a isli sme do mesta.

sisi1
29. júl 2008

Dala som si grepovu a bola hrozna... 😝 Timo schrumal kornutok - klasika 😀 Zajtra mozeme zajst 😉

denik
29. júl 2008

jej aneti dik, tusim som saaj zacervenala 😅

kubi boli ma len ked mi mala po nej poskace a najnovsie sa po mne vala kazdy den, ked si sadnem na zem, sada mi do lona a tak sa spolu hrame.. a vadi mi,ked lezim na bruchu.. neviem to opisat, ale je to neprijemne, akoby stipe ci co.. tak nemozem ziadne obtiahnute veci v tej oblasti..

som pila pepsi a teraz nemozem spat.. za to mala si buvinka aj s tatinom.. 🙂

a este som chcela,ze mi nedalo aurobila som ten cuki kolac na veceru, zbastili sme cely plech,aj malej chutilo 😵 super receptik, ned si ho napisem do zositka.. VDAKA 😉

alcapalca
30. júl 2008

bre rano.......
sisi aj ja som vcera bola s detickami na karp. na zmrzku okolo 18-18,30 asi sme sa zas minuli
dnes manejako boli hlava, asi budem cely den spat aj s tedym
inak vcera toho peceneho kalerabu sa chlapi ani nedotkli, dali si dole z neho struhanku, pozreli co je tam a vraj take meso nechcu 😒

kubanka
30. júl 2008

dobre ranko .....ja som uz hore a rychlo varim kym mi "babo" spi. Olupala som tekvicu a teraz ju snazim na oleji, ale este neviem co z nej bude. Kolac nie lebo nemam na neho vsetke suroviny

kubanka
30. júl 2008

ta co nikto tu?

sisi1
30. júl 2008

Ja som uz tu...na chvilku...cakam nasich, neviem kedy dojdu, Timo spinka ja som daka unavena z toho slnka, aj ty Kubi? Stihli ste v pohode ten bus?

Alenka: my sme boli skor na tu zmrzku vcera, ale dnes som bola v Opale 2x tak som sa obzerala, ci nezazriem kociarik s Tedym 🙂 Ja by som si peceny kalerabik teda dala...ale viem si predstavit mojich dvoch chlapov ako by na to pozerali 😅 😀

A ten kolacik musim aj ja urobit, ked ho tak chvalite, len musim zohnat cukinu 😅

kubanka
30. júl 2008

Hej dobehli sme na bus len tak tak 😀
ja som ku tej tekvicu este olupala zemiaky, nakrajala ana kocky, pridala cibulu, vegetu, sol a sup na panvicu, kde sa vsetko podusilo a na koniec som poliala vajickami a do taniera nastruhala syr

sisi1
30. júl 2008

Kubi, to teda vyzera zaujimavo, isto to je dobre...sice ja tekvicu nemusim, ale zamenila by som to za cukinu 😀
Pridala som nejake fotocky este z Kolomanky aj dovolenky...

sisi1
30. júl 2008

denik: som sa zasmiala ne tej Pepsi, u mna vcera ten isty scenar...a to ja skoro vobec take veci nepijem, ale po 100 rokoch som kazala muzikovi kupit, lebo som mala nesmiernu chut...a potom som nemohla spat 😀

kubanka
30. júl 2008

pekneee fotocky.....aj ta posledna heh 😀
na lodi ste boli na Liptovskej Mare?