Maminy, tehuľky a snažilky zo Sekčova

nisa
25. jan 2007

🙂 ahoj baby,
o pár chvíľ nastupujem na MD a manžel ma už moc nechce nechať šoférovať aj keď ja sa zatiaľ cítim (vďaka bohu)v poho, a preto som myslela na vytvorenie tehotensko-maminovského gangu 😀 zmietajúceho sa po krásne zľadovatelom Sekčove.
čo vy na to? pridáte sa?

denik
30. júl 2008

no vidis sisi,sme tu mohli klebetit.. som do pol jednej nespala..

inak ked chodite na tu zmrzku na karpatsku, tak my tam byvame.. ked vydete z domceka a pozriete vpravo, tak hned vprvom vchode na druhom poschodi je modra zaclona, teda skor zaves - to je nasa kuchyna 😵

boli sme u Kleina.. na moje prekvapenie, uplna pohodicka.. ludi sice vela, dost nadavali, lebo bolo viac babatiek a tie sli hned, my sme trosku cakali, ale tak v norme.. bol mily, pekne nam vysvetlil, ze co a ako, no a mala je ok.. nozicky sice toci, aleto preto, ze ma volnejsie klbove puzdra, ktore casom spevneju.. kontrola o rok, takze som kludna 😉 a mala spi uz tri hodiny.. odkedy sme s vratili domov 😀

denik
30. júl 2008

a som zabudla.. dolozila som fotky do scrapoveho albumu 🙂

sisi1
30. júl 2008

Hej Kubi, na Lipt. Mare...fukalo desne, ale pekne bolo...inac, s Lalkou maju pekne fotocky, musela som aspon jednu, nedalo mi to 😉

denik: no vidis, nakoniec to dobre dopadlo a si spokojna, ze je to OK....ja som vcera lezala ulozena na posteli a nadavala som preco som tu pepsi pila 😀

No, drobec mi vstal idem mu dat papat...

kubanka
30. júl 2008

baby ta vy pijete pepsik na noc? Este ste neprisli na to, ze po tehotenstve a kojenie si nase telo odvyklo od takychto veci a je na nich citlivejsie 😀

denik som rada, ze vsetko dobre dopadlo,........ mas to potvrdene od doktora a si spokojnejsia
ked sa vratis domov prideme k vam na zmrzlinku aj so sisi ak bude xciet

sisi navsteva este nedosla? Aj my obedujeme 🙂

aneti78
30. júl 2008

ahojte

ja som sama doma, deti isli s tatikom a svagrom do obisoviec opekat a kosit 😀 bola som v meste po uradoch, zajtra je moj posledny den vegetu, sice materska mi konci v septembri, ale oficialne zacinam robit uz teraz v piatok 😝 ale tesim sa 😉

sisi, bola som v dm-ke, tak som na tvoje odporucanie kupila od balei nejake veci. vzorky masiek na tvar a vlasy a kedze som sama,tak som ich hned vyskusala....mozu byt, za tu cenu 😉 na tvari zozaciatku trochu stipalo,ale hned to preslo. no a dosiel mi gel na umyvanie tvare, tak som vzala tiez baleu a je faaaajnyyyyy....ten som mohla kupovat uz davno, staci len kvapocka a tak malo stoji. nabuduce kupim aj ine...vyskusam. bude zo mna maniacka ako ty 😀

aneti78
30. júl 2008

este som zabudla pochvalit fotky - Denik a Sisi - krasne 😵

aj my sme casto chodili na zmrzku do domceka, kym sme byvali na sekcove. teraz chodime na stanicu (myslim,ze lepsia ani neni inde) alebo v meste. na svaboch je hnusna 😝 😠

sisi1
30. júl 2008

Tak, nasi odisli, 2 hodiny boli s Timom von, dosiel domov, ledva chudatko na nohach stal, a teraz asi chytil druhy dych, lebo nechce spat 😝 Nasi doniesli marhule, tak sme ich s muzikom zavarili, kym boli von...tak sa tesim, konecne mame nieco zavarene...ani som nepoznala ten pocit, ked niekto vezme maleho von a ja mozem nieco porobit, je to super 🙂

Anet, no vidis, pomaly bude z teba zavislacka 😀 Ale nie, daju sa tam objavit vecicky, ktore inde nemaju a su fajn. Akurat masku som ja este neskusala, lebo robim obcas s Avonom a mala som odtial nejake balenia, takze ked dojdu, vyskusam aj ja 🙂

Kubi: no vidis, dnes si uz nedam pepsik 😀 Aka bola tekvica?

alcapalca
31. júl 2008

dobre ranko
anetka to je jedno ci dam cukinu alebo tekvicu, nevies nahodou?
sice uz som teraz obisla vsetky nase zeleniny aj v lidli som bola a nemaju ani to ani to

sisi1
31. júl 2008

Ahojte,
my sme boli uz na ockovanie konecne tym Prevenarom, o dva mesiace druha davka...pobehali sme obchody kym este nebolo horuco,nakupili ovocia, zeleniny, lebo zasoby uz dosli,maly nesmie cely den na to slnko...az podvecer...no som zvedava co budeme doma robit 😒

Alenka: ja som raz kupila v Bile cukiny...inde nemali...nevies ci v Lidli maju momentalne baklazany? Chcela by som zajtra urobit zapekane so sampinonmi a paradajkami, nasla som na MMB zaujimavy recept...http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=4869

alcapalca
31. júl 2008

sisi baklazany maju

sisi1
31. júl 2008

Dik, tak zajdem niekedy k veceru alebo poslem muzika 😅

kubanka
31. júl 2008

dobre ranko
sisi a to sa nemoze po ockovanie na slniecko ist? Tekvica bola fajnovaaa, aj Lalke chutila.
Lalka sa teraz kupe, lebo vcera sme nestihli, prisli sme domov az po deviatej 🙂

sisi1
31. júl 2008

Ejha, tak to kde ste sa tak dlho flakali? 😕
Nemoze sa po ockovani na slniecko, zvlast na take horuce...to mi Dr. stale prizvukuje...vy uz ste boli na Prevenar?

kubanka
31. júl 2008

my ideme az v septembri, ved vies, ze my vsetko az po vas 😀
Kde sme sa flakali? Muzika nemam doma, tak sa flaaakam heh. Brat s priatelkou boli gratulovat mojej mamke, tak sme sa tam aj my nasackovali heh.......a potom sme nemali ako ist domov, lebo kazdy vypil, a ked som volala muzikovi kedy bude koncit tak vravel, ze najskor o pol desiatej.......tak sme sli domov na taxiku 😀 😀 😀

aneti78
31. júl 2008

caute

Aleni, podla mna je to jedno.
fuha, tak na svaboch mala dnes plno cukin a tekvic 😀

nasi maju zahradu, tak ja zeleninu len zvlacam v taskach domov. kupujem len ovocie. je to parada 😉

tufa
31. júl 2008

Ahojky,
uz sme doma z vyletu 😀 fajne sme si oddychli, ticho klud, velka zahrada po ktorej sa Terezka vyblaznila aj s havinami 😀
a uz som aj nasich vyprevadila k babke takze dozajtra som sama doma 😎prvykrat bez Terky 😅 keby nebolo tak horuco tak idem na ranc, ale sa mi tak nechce 😝 doma je kopec roboty a v sobotu oslavujem narodky tak rozmyslam co treba 😉
neviem uz kto sa pytal ale na ranc sa ide hore po ceste ponad kupko a potom ostra zakruta dolava a hore....

tufa
31. júl 2008

inac ste ma navnadili s tymi cukinami 😀 asi zavolam babke ci sa daco u nich nenajde 😀

alcapalca
31. júl 2008

ja nakoniec peciem babovku, aspon prekvapim chlapcov

kubanka
31. júl 2008

Jeeeej a my uz mame opravene auto jeeeej 😀

sisi1
31. júl 2008

Kubi, takze uz netreba zhanat? Lebo muzik bol s nasim dnes na STK a tam stretol jedneho kamoska, dal mu info o tom rozdelovaci...

kubanka
31. júl 2008

sisi dakujeme, ale vraj uz je opravene a muzik ide po neho po robote 🙂

sisi1
31. júl 2008

Tak to je fajn, takze musim povedat muzikovi, nech nezhanaju...nase bolo doma uz vcera...chvalabohu...
Daka burka sa sem zenie...to ste ju zo Svabov poslali? 😀 Lebo odtial sa vali...

kubanka
31. júl 2008

my nieeeee.....ku nam prisla od Popradu.......ale ved len sa blyska a hrmi a dazda nikde.....a dobre, lebo mam povesane pradlo a nemozem ho pozberat, lebo Lalka spi a zobudila by som ju.

denik
31. júl 2008

aneti dik

tak na tu zmrzku sa tesim, aj na vase detusiky.. konecne moze moja mala behat s inymi detmi,lebo doteraz za nimi len pozerala 😀

my ideme na Prevenar o dva tyzdne,uz na poslednu davku.. sisi bola teraz vakcina, ci ste cakali? lebo my by sme mali ist uz tento tyzden, ale dr.ma dovolenku, tak budeme mat trochu sklz..

a hrmi aj tu,akoby od sarisa a nic.. nech neprsi,chceme ist na ihrisko na bajkalsku..

sisi1
31. júl 2008

Ahojte,
tak burka sa nekonala, chvalabohu...boli sme na vacsi nakup v Tescu, lepsie dnes ako v piatok, to je hromada ludi a to neznasam 😝 Este sme aj na zmrzku skocili do domceka a potom isli moji chlapi von, ja som poupratovala...pozehlila.

denik: tu prvu davku sme mali doma uz davnejsie, lebo Timo vtedy trocha pochorel a potom sme mali to povinne ockovanie, takze sa to posunulo na teraz. S druhou davkou neviem ako to je, ale dr. mi spominala, ze by malo byt uz dostatok vakcin, ked prehrmel ten prvotny "boom", ze vela mamiciek si to ziadalo, kedze poistovna to takmer cele zacala preplacat...recept mame, ale este som v lekarni nebola.

Tak dobru nuocku vsetkyyym 😉

kubanka
1. aug 2008

Dobre ranko.....tak my sme vcera zase prisli neskoro domov...o 21:35....boli sme u babky, kym tatino s dedom boli v lese. Dnes asi vyfasujem auto, ktore bude len pre mna 😵 uz sa tesim 😀

Chystame sa do mesta, ked nebude prsat, lebo vcera som si netrufla s takymi mrakmi riskovat. Nakoniec aj tak neprsalo, ale kto mal vediet.

kubanka
1. aug 2008

Ozaj svagor mi vcera spominal, ze Motyl ma vypredaj a konci obchod. Nepoculi ste o tom?

sisi1
1. aug 2008

Dobre ranko,
my stale skoro vstavame, ale je to uz o 20 min lepsie 😅 o 6,20. Ja som bola este totalne mrtva a Timo plny zivota...samozrejme,teraz dospava...cudny to ma rezim...ale asi ho budi hlad.. 😒

Kubi: nevedela som, ze obchod konci...to som prekvapena...ale maminky asi viac nakupuju vecicky a kociky cez net ako v kamennych obchodikoch...
To auticko bude to, co si mi spominala?

kubanka
1. aug 2008

ano bude to to auto co si ma v nom videla, ale bude modre heh

sisi1
1. aug 2008

To je super Kati, budete s Lalkou brazdit cesty jedna radost 😉