Maminy, tehuľky a snažilky zo Sekčova

nisa
25. jan 2007

🙂 ahoj baby,
o pár chvíľ nastupujem na MD a manžel ma už moc nechce nechať šoférovať aj keď ja sa zatiaľ cítim (vďaka bohu)v poho, a preto som myslela na vytvorenie tehotensko-maminovského gangu 😀 zmietajúceho sa po krásne zľadovatelom Sekčove.
čo vy na to? pridáte sa?

alcapalca
4. aug 2008

vdaka kubanka, a cukor podla chuti? ci mas tam aj nejake mierky ze kolko jablk kolko cukru?

denik
4. aug 2008

kubi dik za info.. cize vidim to tak, ako si pisala,e tam tak skoro nepojdem, lebo ani my tam nevydrzime cely den.. ked ma byt tak horuco ako napr.dnes, tak sa to s takym drobcom ani neda..

no v Tatrach bolo super, bola som taka pysna, ked tam Veronka behala a ludia sa obzerali, ze aky drobec.. a keby ste ju videli, ako zbierala cucoriedky 😀 j ich naozaj dost.. toho roku sa pekne zadarilo ovocie.. aj sused mi dal vedro jablk, ze uz nevie, co s nimi.. rozmyslam, ze ich len nasruham a zamrazim, lebo moja mala vyzivu nechce.. a kompoty uz mame ceresnove, aj broskynove a ked pojde babka na cucky, tak aj tie zavarim..

kubanka
4. aug 2008

cukor podla chuti....niekto dava na zaciatku cukor, ale to potom musis poriadne miesat, aby sa Ti neprichytil na dno a ked na konci tak, lahka praca heh 😀

janazuza
4. aug 2008

Ahojte kočky. Konečne sme doma. Dnes som volala doktorke, malý má výsledky v poriadku. Skakali sme 3 metre vysoko a malý sa rasdoval, že konečne môže jesť cukríky 😀 .S mamou sme stihli kopec zavárania 😎 a aj chodiť každý deň na výlet.

kubanka
5. aug 2008

Dobre ranko 🙂
Vcera sme boli s muzikom trochu zaplavat v bazene. Bolo faaaajne, vyclapkali sme sa....okrem nas tam bolo este 8 ludi, takze parada. Alcapalca mas pravdu dvihli vstupne ufff.

sisi1
5. aug 2008

Ahojte babenky,
my sme stale u nasich, do stredy alebo stvrtka...myslela som, ze pojdeme na kupko, alebo sa Timko vyclapka aspon v bazeniku, no na druhy den po tom ockovani, som si vsimla, ze ma trosku soplik a vystupnovalo sa to do brutalnej nadchy...vcera takmer chudatko nevidel na ocka, stale mu slzlili, nostek upchaty, ani odsavanie a kvapky nepomohli, neustale plakal...to bol asi najhorsi den aky sme kedy zazili....plakala som takmer s nim...strasne sa trapil, unaveny bol, spinkat nemohol co mu hlieny stekali a kaslal z toho...hroza.V noci sme boli asi tazdu jeden a polhodinku hore...dnes je to chvalabohu lepsie, uz aj beha sam, rozprave a nie len neustale place...som strasne happy, ze sa to takto zlepsuje, lebo som uz bola zrela na psychiatriu....
Tak som sa postazovala...

jani: som rada, ze maly mal dobre vysledky, viem si predstavit tu radost... 😉

kubi: musim aj ja tu vyzivku vyskusat, ale neviem ci bude mat svokor skore jablcka, lebo nasi az tie v septembri...

denik: vsak je to radost ked drobec bezka, nabehame sa aj my, ale tesime sa...

Tak sa zatial majte, pozdravujeme vsetky deturence.... 😉

kubanka
6. aug 2008

Dobre ranko,
poculi ste nieco o tom, ze by sa detom nemali strihat nechtiky, ked spia? Nejaka povera??? 😉

alcapalca, nevies ci do bazena by pustili aj moju malu?

sisi jablk je koooooooooooopa, xces?

aneti78
6. aug 2008

ahojte

ja uz pracujem,tak nestiham ani nakukovat co nove, hoci som furt za pc.

my sa mame fajn, deti chodia k babke, prvy den tam spali ukazkovo cez obed, na druhy den si povedali,ze idu babku vycvicit, Jakub sa po piatich minutach v posteli postavil a povedal, ze on uz je velky a spat nebude, babka tam s nimi saskovala hodinu, prisiel dedo povedal prisnejsie, ze si maju polahat a Jakub skrivil pusu a zacal revat, ze on chce mamku a ist domov, dedo sa nalakal, skrotol, zacal ho mojkat, mozno sa mu aj ospravedlnil, som myslela ze ma klepne ale boli taki nemozni do vecera, ze som si povedala, ze toto teda nie, takze babka mi ich nosi naobed domov a tu spia aj za ten den, co nespali🙂
som zvedava co bude v skolke, snad nebudu skusat cvicit ucitelky... 😀

janazuza
6. aug 2008

Ahojte.dnes sme boli u mojej sestry, malý sa vyšantil a cestou domou zaspal 😅 , až ked bol v postely, tak sa prebral, že ide kukať LOLKA A BOLKA- hlavne, že ho muž z auta niesol na rukách 😒 .
anetka, tak to je fajn, že máš prácu, držím ti prsty nech sa darí 🙂
deti vždy vystrajajú, hlavne pri známich. ja som našeho Slavka v školke v niektorých chvíľach ani nespoznala- uplne iné dieťa(odrazu všetko dokázal sám...jesť, obliekať, obúvať ...atď) 😉

alcapalca
7. aug 2008

dobre ranecko
hlasili ze bude slnecno, ale tu to tak nevyzera
maly mi zaspal. potom ked vstane sa napapa a pojdeme na prechadzku
vcera som s nim bola u lekarky, lebo na jazycku sa mu urobilo take cudne, akoby ho mal s krupicou posypany, tak som sa bala ci to nie je ta zabka ci co
ale vraj nie, ze je to len od mlieka, mam mu davat castejsie pit vodicku, ze druhe deti mavaju v celej pusinke po dasienkach aj po lickach zvnutra bodky ako muchotravka, tak som sa ukludnila, kazala mi aj kupit ruzovy medik s tym mu po jedle potriem jazycek no auz odvcera to ma ovela menej..........ale som zlakla, lebo drobci nic take nemali
chlapci su v skolke, som rada ze si tam tak dobre zvykli, boze ked si spomeniem kolko som sa s nimi natrapila, ked chodili tu do tejto hnusnej skolky...........a teraz pohodicka, rano o 6,15 uz idu 🙂
dufam ze skoro vyjde slniecko nechce sa mi doma sediet, rozmyslam ze pojdem smerom k bile a k maxu dnes, mam chut nanieco exluzivne, asi si pojdem kupit carte dor 😝
co vasee deticky, ako sa maju?
hej este som chcela napiste mi do IP aky mate internet, a hlavne ci ste spokojne so sluzbami, vybavenie reklamacie ak nahodou nejde atd, lebo mne konci pausal a premyslam ku komu ist

alcapalca
7. aug 2008

anetka si si vsimla ze v tescu maju zlacnene teplaciky cherokee?
ja som este dnes planovala ze pojdem kupit chlapcom ponozky , a spodne pradlo.........len neviem kam mam ist, tu som im este nekupovala........poradte mi
ten maly obchodik v Hypernove je dobry? ci radsej nie?

aneti78
7. aug 2008

Aleni a kolko stoja tie teplaky? uz som mu totiz kupila dvoje cherokee po 150

alcapalca
7. aug 2008

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=3467253
a dnes rano som este toto nasla, dobra cena ze?

alcapalca
7. aug 2008

anet zo 150 myslim ze na 105 korun

aneti78
7. aug 2008

Jani, dik. s tou skolkou dufam, ze to tak tiez bude. Tamarka je usilovna aj doma, sklada si veci, odklada, sama sa obuva, vyzuva, umyva ruky, dokonca aj ked sa kupe sa sama namydli, aspon sa snazi. Jakubko je lenivec a najma na mna hra take, ze je male babo....

Aleni, dufam,ze aj nasi si zvyknu, ale male deti - trojrocne asi vsetky placu nie? na to sa urcite pripravujem.

my mame T-com, platime okolo 700,-,neni problem s nicim, je rychly,ale su aj lacnejsie pausaly, to my potrebujeme takyto aby mohol muz robit to co robi, on potrebuje mat tam nejake veci, ktore napr. condornet nema, lebo je to skor pre domacnosti, nie na programovanie.

aneti78
7. aug 2008

tak to pojdem kupit este dvoje aspon, aj ked bude mat vsetky rovnake, no ale co uz. ma aj ine, ale chcem,aby mal viac. tamarka ma vela a este k tomu aj leginky, tak pre nu mi netreba.

alcapalca
7. aug 2008

idem pozriet do hypernovy tie slipy i boxerky dufam ze tam budu mat
pekny den

janazuza
7. aug 2008

ahojte.dnes mi nejako nič nejde...stale sa m,otam nie a niwe navariť a ešte som mala isť na kontrolu s nohou, no neviem či stihnem dr. robí asi do 130 a mne ešte beží pračka ☹ . Robím 100 vecí naraz a malý sa nechce ani pohrať, zvykol si u babky stale tam bol niekto a teraz je sám... tak kuká telku ☹

alcapalca
7. aug 2008

aku velku ma nozku 1 rocne babo?
neviem aku velkost tych tenisiek mam objednat

sisi1
7. aug 2008

Ahojte,
ja tak na rychlo, dnes ideme do PO, tak mozno po tych vasich odporucaniach zajdeme na nejake vecicky do Tesca...maly potrebuje mikinku a asi aj teplaciky by sa zisli.
Alenka: tie tenisky su super, asi objednam aj ja 😅 My ked sme mali rok, mali sme tusim nozicku nejaku 19tku alebo 20tku...

Kubi: no ak mate zvysne jablcka, urcite by som vzala 😉 Dik.

jani: my budeme mat ten isty problem, tu sa stale s niekym zabavi, brasko ma prazdniny, tak je doma...no a doma neviem neviem...avsak je stale umrncany...nic sa mu nepaci, vymysla same somariny... 😠

aneti78
7. aug 2008

Aleni, Tadeasko bude teda riadny frajer. krasne vecicky si objednala. nozku uz nepamatam aku mali, Tamarka urcite mensiu a Jakubko vacsiu. asi tak ako pise Sisi.

aneti78
7. aug 2008

dnes som s nimi do vecera sama, muz isiel do BA a pride v noci. slubila som, ze poobede pojdeme do maxu na vlacik. nebudete niektora vonku okolo tretej-stvrtej?

alcapalca
7. aug 2008

konecne som dovarila, maly mi dnes doma vobec nespal, iba rano a vonku, a kolkokrat nanho pozriem tak sa hned usmeje a gagoce, len rozpravat by sa chcel 🙂 , a ked si ho nevsimam tak uz mrnci od nervov

aneti ja idem do skolky medzi 15,30 a 16,00, podla toho ako sa naje maly
a potom domov lebo po tej horucave bude mat dost
a potom pred 18,00 na zmrzku, vtedy aj cakame ocka pred skolou, chudak na vodicak sa dal xixi
vcera mal kurz prvej pomoci, dostal plny pocet bodov biflos jeden

alcapalca
7. aug 2008

tie tenisky som objednala 21 pre istotu

alcapalca
7. aug 2008

hej a este som chcela napisat ze rano som isl s kocikom do bily, tak carte dor som nekupila bo len 149 korun stala, tak som si rozmyslela v sekunde lebo aj tak ma na nu chut presla
a oproti bile na exnarovej su take obchodiky, a v predposlednom predavaju spodnu bielizen....tak tam som kupila chlapcom slipy ponozky boxerky mali od 116 ale sa mi zdali velke, teraz co maju z holandska tak velkost je 110/116 ale o polovicu mensie ako tie...inak su to slovenske vyrobky
maju tam aj pre dospelych a aj pyzamka maju

aneti78
7. aug 2008

Tamka teraz vstala a Jakubko stale spi 😕

aleni, vidis ten obchod mi neprisiel na rozum, na jar som tam kupila pyzamka,ale oproti tym Early days z MMB su o nicom, deti sa v nich dost potia, asi kupim tiez cherokee dvojbalenie tusim za 360,-,
sa mi zda,ze su dost podobne.

neviem,kedy my pojdeme nakoniec von, mozno sa stretneme,ale vystupim az pri maxe.

denik
7. aug 2008

kubi a to si kde pocula? ja malej a nozkach inak anineostriham, velmi sa stekli, aj v spanku mi taha nozicku.. takze povera nepovera, inak sa neda..

alcapalca moja mala ma 16 mesiacov a nosi 19 😉 ale na zimu jej vezmem 21, ked budu s kozusinkou, tak aby ju netlacili.. ale to uz bude ma rok a devat mesiacov..

babenky, my sa zajtra vraciamedomov, lebo nasi uz tiez koncia dovolenku, tak sa s vami lucime a prajeme este pekne leto.. my ideme na dvor do bazena,pride nam kamoska Veronka od susedov a mozno aj Kristinka.. bude sa nam tako odchadzat.. 😅 papa

kubanka
7. aug 2008

denik, ani ja tomu neverim, len som xcela vediet ci sa s tym niekto stretol. Ja tiez striham iba, ked Lalka spi.

Vecer idem na kolieska, keby sa xcel niekto pridat 🙂

A v tescu maju nejaky vypredaj ci len tak?

alcapalca
7. aug 2008

anet dobre ze pises o tych pyzamkach, lebo mne bude treba im nakupit . V septembri im chcem pokupit nove, tak tam urcite nekupim ked uz mas skusenost. Ja som im este ani pyzamka tu nekupovala, tu su naozaj obchody o nicom na taketo veci, esteze existuje internet