Maminy, tehuľky a snažilky zo Sekčova

nisa
25. jan 2007

🙂 ahoj baby,
o pár chvíľ nastupujem na MD a manžel ma už moc nechce nechať šoférovať aj keď ja sa zatiaľ cítim (vďaka bohu)v poho, a preto som myslela na vytvorenie tehotensko-maminovského gangu 😀 zmietajúceho sa po krásne zľadovatelom Sekčove.
čo vy na to? pridáte sa?

alcapalca
13. aug 2008

Dnes ma Branko sviatok------dnes je medzinarodny den lavakov 😀

A este musim pochvalit Tadeaska, si chlapec vzal do hlavy ze uz nebude budit mamku v noci, ze uz je velky chlap, a tak zaspi vecer do tej 21,00 a vstane si okolo 5,30 rano, neplace len pozera alebo cmula pasticky, nakojim ho, dam ho lahnut ku nam a chrunka si do 7,30......no zlatucky, inak odporucam vsetkym babam druhe materstvo je uuuuplne ine, ovela krajsie, viac si ho dokazem vychutnat, nic ma nevystresuje, citim sa taka spokojna, aj kazdy kto ma poznal tak vravi ze som teraz po porode ina, taka kludnejsia pokojnejsia........a samozrejme tucnejsia 🙂 ale to mi nevravia 😉

aneti78
13. aug 2008

Aleni, dik za recepty 🙂
a to druhe materstvo....nie je to tym, ze mas len jedno babo? ja to vidim tak...musi to byt ovela jednoduchsie nez pri dvojcatach.
Tadeasko je poklad,ze prespi noc, posielame mu pusky za to

😵

kubanka
13. aug 2008

taaak a moje babo haja. To bol pekne rusny den. Doobeda sme boli v praci, potom s Timim na prechadzku ....gentleman, Lalke odtrhol kvietok a doniesol 🙂 Poobede sme mali navstevu ...krstny rodicia Lalkiny prisli s malou Sonickou.
A teraz som tu sama, lebo muzik isiel pozerat na futbal do mesta 😒

suknicka
13. aug 2008

ahojte dievcata... poprosim vas o radu... rodicovsky prispevok mi chodi iba 3496 korun ..co som dobabarala? 😢

sisi1
13. aug 2008

Ahojte,

suknicka: velmi ti neporadim, skus sa na UPSVar-e popytat, normalne tam zavolaj...

alenka: tak to je parada, nas Timo sa do roka v noci dvakrat, pripadne raz budil...to je super, isto sa dobre napapa 🙂 Muzik ma na druhe nahovara, ale nechcem byt tak dlho doma....joj, vsetko ma vyhody aj nevyhody...ale asi je Lepsie ked je druhe uz vacsie, nie? Alenka, ty mozes k tomu ...

Ja som od muzika na prianie dostala predcasne na meninky pekarnicku, tiez Tesco...dnes som prvykrat robila chlebik, mala som celozrnu zmes fitnes...poviem vam, je to parada...straaasne dobry bol, a ako anet pise, konecne budem radsej robit kysnute cesta 😅 Mne totiz ziaden kupeny chlebik nechuti...stale som ho jedla len tak, lebo iny nebol...akurat z Kauflandu mi chutia, ale zase chodit tam kazdy druhy na chlieb... 😒
Anet, musis mi nejake tipy dat...robis na chlebik zakl. program, ci na celozrny tu tmavsiu korku?

kubi: Sonicka sa s Lalkou hrala? Juj, zlate museli byt....a robila si im aj masko...chutilo?

Hej, Timo bol podareny s tymi kvietkami, raz si aj klakol 😀 😀

kubanka
13. aug 2008

To klaknutie nemalo chybu 😀
Ano robila som aj masko....bolo za 15 min hotove a chutilo

suknicka ani ja Ti neviem poradit....skus sa ist opytat.

sisi1
13. aug 2008

Kubi, sme boli tiez v Tescu na plienky, prikrmy, Ariel...a somarinky...mali sme aj ten autickovy vozik, no Tima uz prestal bavit, hned z neho vyliezol a zacal mi zvlacat do kosika kadeco...jablka, magi omacku...atd...potom som ho nasilu dnu posadila, tak vystrajal jak najaty...no nepamatam kedy tak v obchodaku vystrajal... 😠 😠

sisi1
13. aug 2008

Ja zajtra robim kuracie, a tortily som kupila...

kubanka
13. aug 2008

a to kuracie uz si si dnes nachystala ako ja den dopredu?

Lalka sa hrala so Sonickou, vsetko xceli mat naraz heheh 😀

kubanka
13. aug 2008

No tak niiic.....dobru nocku

sisi1
13. aug 2008

Nenachystala, len sa rozmrazuje 😅 Lepsie by bolo od dnes, ale to som este nevedela co budem zajtra varit...
Tak ja idem, net mi nejako strajkuje, nechce mi otvarat stranky, jedine konik mi bezi...inak nic...neviem co to 😕
Dobru nuocku 😉

kubanka
14. aug 2008

Dobre ranko...........u nas uz od siedmej buchaju s kladivami, to neexistuje nejaky ranny klud tak ako nocny je o desiatej vecer?

aneti78
14. aug 2008

Sisi, tak to sa tesim, ze mas pekaren 🙂 ja robim len asi tri chleby, aj tak najviac chuti nasim obycajny biely, iny program ako zakladny som asi ani neskusala este, snad, ked uz budu dvojky v skolke, budem mat viac casu experimentovat. korku davam aku sa mi zachce, vacsinou vsak tmavu, ona az taka tmava neni.
ak chces, napis mi do IP mail, poslem ti moj subor nazbieranych receptov, niektore som skusala, niektore nie a napisem aj ako robim kysnute na kolac, buchty, zaviny....

dufam,ze sa dnes vycasi, dala som si volny den s detmi a ono prsi 😠 mohli by sme aspon do obchodu skocit.

alcapalca
14. aug 2008

dobre rano
dnes bude nuda teda, rozmyslam co robit, maly zaspal, drobci v skoke, a manzel pride az vecer po 20,00 😒

sisi1
14. aug 2008

Kubi, aj podla mna by mal existovat, nam zateplovali aj v soboty a ked zacali o siedmej, islo ma porazit... 😠

Ja myslela, ze pojdem do mesta, ale takto?...fuj ake pocko....
alenka: aj moj pride dnes vecer a netusim co budeme s Timim robit, musim na postu, do Lidlu pojdem a potom neviem co... 😝

sisi1
14. aug 2008

anet: kuk IP 😉

alcapalca
14. aug 2008

sisi k tomu materstvu
ja som rada ze mame taky odstup, mne to velmi vyhovuje, a este lepsie by bol aj vacsi, ale aj teraz je to fajn, kedze dvojcata su iba v skoke, tazsie by bolo keby prave nastupovali do skoly,
nechapem tie zeny ktore tuzia byt tehotne hned po roku, mylsim ze zena by si mala oddychnut od materskej, trosku popracovat, mkonecne sa vyspat v noci, aby si potom naozaj druhe babo uzivala s plnym nasadenim

a keby som mala zit este raz, tak pre prve babo sa rozhodnem okolo tridsiatky

alcapalca
14. aug 2008

a k tym prerabkam, co mam povedat ja ked nam nic neprerabaju len okolite bloky a tiez to musim pocuvat, uz pomaly ani okna nemozem otvorit, na jednej strane vybyjaju okna zo schodisk, tu trepu, tu vrtaju........a o prechadzkach uz tiez nevravim, po cyklistickom nerada chodim lebo je okolo cesty a medzi blokmi hruza vsade sa bucha 😠

alcapalca
14. aug 2008

vybyjaju...........hroza 😀 😀 😀 oprava VYBIJAJU

janazuza
14. aug 2008

ahojte. Dnes bolo ale zvláštne.Boli sme na Sigorte, bol fantastický vzduch( popršalo a potom slniečko) 😀
Alenka nám ked zaťepľovali tak som bola väčšinou vonku, inak by som sa zbláznila s toho vrtania. Ešte , že je tu cyklistický chodnik. každý deň som makala okolo Torysy.

kubanka
15. aug 2008

Dobre ranko
Nepocuvali ste vcera radio express? Hladali sekaca v Presove. Ja som ho tiez hladala. Ci paaaana, ktosi si urobil srandu a odparkoval take iste auto ako sa hladalo a vsetci hladaci ho tam ocumovali, fotili, aby vedeli moderatorovi popisat, kde co ma 😀 To bola sranda........ ale este vacsia prisla na koniec. O siedmej zahlasili v eteri, ze je patraniu koniec a bude sa pokracovat dnes rano o siestej. Ked uz boli skoro vsetci prec, aj my sme sadali do auto a v tom, prisli dvaja chlapici, otvorili auto a odisli na nom. Sekac by sa nemal pohnut z miesta. My sme nasli odparkovane toto auto o dedinu dalej pri rozostavanom dome.........ciiiiize? To nebolo to spravne auto. Skoda, ze som sa nemohla ist ppzriet na povodne miesto dnes skoro rano ako budu vsetci cumiet kde je auto 😀 😀 😀

kubanka
15. aug 2008

Tak dnes u nas pokracuje to buuuchanie a vrrrtanie, zase sa musime niekam spratat z domu 😠

daniela84
15. aug 2008

Ahojte sekcovcanky tak ako na presovcanky pisem aj vam ze mam k dispozicii peticiu za zvysenie rodicovskeho prispevku a ponechanie ho v plnej vyske matkam, neviem ci by ste sa chceli zapojit alebo nie

sisi1
15. aug 2008

Ahojte,

danielka: ano chceli 😉 Samozrejme...

Tak babenky, ja sa docasne lucim, dnes odchadzame k nasim a zajtra ideme na svadbu...mali sme ist vcera, ale plan sa zmenil...Oblek Timovi nastastie dorazil, je krasny...na spapanie... 😀
Tak sa potom niekedy v nedelu alebo pondelok ozvem.
Majte sa krasne.

Kubi: a uz nasli toho sekaca?

kubanka
15. aug 2008

sisi nasli, ale je tam jedna nezrovnalost........napisala som im ....a cakam......lebo nemalo to byt uznane.

janazuza
16. aug 2008

Dobre ranko.
Nikyo tu nebol?
malý dnes vsal asi hore zadkom. Od rána fňuká a plače. ☹

janazuza
17. aug 2008

... asi si nepokecám....

kubanka
18. aug 2008

upada to tu........ ☹

kubanka
18. aug 2008

A nic, nkto, vsetci sa slnia niekde pri mori......... 🙂

alcapalca
18. aug 2008

ahojte, som tu len na skok, popozerat postu
od piatku sme boli u mamky, pred chvilkou sme sa vratili, bolo fajne 🙂
idem makat pustit pracku a vybalovat dobroty
dufam ze mate dobre, a ze skoro popiseme, ked pokecat sa nam nedari 😝