Maminy, tehuľky a snažilky zo Sekčova

nisa
25. jan 2007

🙂 ahoj baby,
o pár chvíľ nastupujem na MD a manžel ma už moc nechce nechať šoférovať aj keď ja sa zatiaľ cítim (vďaka bohu)v poho, a preto som myslela na vytvorenie tehotensko-maminovského gangu 😀 zmietajúceho sa po krásne zľadovatelom Sekčove.
čo vy na to? pridáte sa?

alcapalca
19. aug 2008

avojte 🙂 sa usmievam ale treba mi este zehlit
ked pisete o chudnuti mam jeden receptik na fajnovejsie kolaciky 😀
250g hladkej muky, 1 plamarin, stipka soli a 1 dcl acid. mlieka , spravit cesto a nechat odlezat do druheho dna, potom rozvalkat pokrajat na obdlzniky a plnit hocicim, mnam a ked sa upecie je ako listkove cesto
a najradsej som ich milovala s domacim slivkovym lekvarom, ale ten teraz nemame ☹ , uz mam cesto v chladnicke, rano kupim tvaroh a asi mlety mak.........ale ja ich jest nebudem 😀

alcapalca
19. aug 2008

este o obleceni
minule som pisala ze som nasla isty obchod na spodne pradlo na Exnarovej........no nikdy vice, este len 2x som im slipy oprala a same nitky z nich visia, otras des

aneti78
19. aug 2008

Aleni, ja peciem detom a muzovi, zajtra im urobim sisky poobede, ale so mnou to ani nepohne 😉 proste som sa zatala...

sisi1
19. aug 2008

anet, ja sa tiez chcem zatat... 😀 No, neviem kolko, ale konf. velkost 38cku...to by som bola veeelmi spokojna...

u nas kolaciky velmi nejdu...muzik stihne zjest zopar, co pride vecer domov a ja to nechcem dojedat...ale objavila som dnes v Agre mrazene croisantiky, len sa upecu...neviem cim boli plnene asi dzemom, ale mozu byt mnam....no na porazenie, co mi po rozume chodiiiii....to alenka je na vine, zacala o kolacikoch 😀 😀

sisi1
19. aug 2008

anet a ty co budes jest? 😨

alcapalca
19. aug 2008

ja chcem schudnut 30 🙂 🙂 🙂
svadobne saty som mala č. 38

aneti78
19. aug 2008

sisi, to nebude na obed. ja budem jest cestoviny, to som robila dnes a ostalo, tak pred spanim zjedia aj deti a potom im spravim sisky len tak, na olovrant, na veceru.

praveze nasi maju radi zdrave jedla - ryby, salaty...takze to je aj pre mna vyhoda

alcapalca
19. aug 2008

zajtra poobede konecne nema muz program, tak som mu hned povedala ze si ho urobim ja
chcela by som ist konecne do maleho tesca, Tedymu uz su male skoro vsetky bodynka a nejake riflicky som chcela pozriet a co ja viem co este

aneti78
19. aug 2008

Aleni, chod, maju krasne vecicky na Tedyho 🙂

alcapalca
19. aug 2008

ja by som do motylaa do malehos veta uz ani nevkrocila, mali by ich zrusit

aneti78
19. aug 2008

vidis, uz som sa aj ja presvedcila 😝 uz si pozehlila? 😀

aneti78
19. aug 2008

idem uz spat, dobru noc vsetkym

sisi1
19. aug 2008

dobruuu 😉

alcapalca
19. aug 2008

teraz som dozehlila chvalabohu

alcapalca
19. aug 2008

adypo sa tiez neozvala odkedy su doma z porodnice ze?
a janazuza co robi ze nepise?
kubanka zas tu nie je

sisi1
19. aug 2008

veru, adypo sa dllho uz neozvala...

Idem aj ja, dobru nuocku 😉

janazuza
19. aug 2008

Ahojte kočky
konečne som sa dostala na net. Boli sme u babky a zajtra zasa ideme preč na Dva dni

janazuza
19. aug 2008

smola všetci odchádzajú.
Včera som bola na ortopédii. Doktor mi povedal, že musím ísť na operáciu 😢

alcapalca
19. aug 2008

ahoj Janka ako sa ma maly? Teraz je doma ci ma aj skolku?
Co operacia? Preco?

daniela84
20. aug 2008

http://www.materskecentra.sk/peticia/peticia.php
Baby tu mozte podpisat peticiu aj cez net, tyka sa rodicovskeho prispevku

kubanka
20. aug 2008

Som nadalej zamestnana, momentalne na materskej a xcela by som brigadovat v inej firme.......mozem bez toho, aby som musela potom niekde dokladovat, ze som mala iny prijem?

Vcera sme skusali prvykrat kravske mlieko. Lalka vypila 50 ml a stacilo jej. Vecer pred spanim som jej ho zase ponukla, ale neuspela som. Vypytala si UM.

sisi1
20. aug 2008

Kubi, mne Timo tiez ciste kravske nevypije, my len pudincenky a krupicu z kravskeho a do varenia.....noo, myslim, ze to zavisi od tej sumy ktoru by si zarobila, ak nebude za rok vyssia ako ... musis kuknut do zakona na konk. sumu, tak myslim, ze nemusis potom podavat dan. priznanie....

kubanka
20. aug 2008

a nevies tu sumu? Alebo nexce sa Ti pohladat?

sisi1
20. aug 2008

Kubi, kuk:http://www.porada.sk/archive/index.php/t-35507.html - cize 25650,-, co je 5nasobok ziv. minima na rok 2008.

adypo
20. aug 2008

ahojte .. ja len, ze zijeme, mame sa super, Livka nam krasne pribera, uz mame 5,5 kg ... je to "hladoska Jozka", ako ju pracovne volame .... Elly je super starsia sestra, velmi ju lubi a pomaha mi ... 😀 😝

drzte sa zatial .... pa

aneti78
20. aug 2008

Kubi, nasi absolutne nechceli kravske, naucila som ich tak, ze som ho po trosku vmiesavala do UM a postupne som davala viac kravskeho ako UM az som UM uplne zrusila. ale zacala som davat az od dvoch rokov kravske, dr. vravela,ze aspon do dvoch nech im necham UM.

sisi1
20. aug 2008

Ahojte,
adypo: pozdravujeme rodinku 😉

Dnes som spoznala aj Alenku s rodinkou, no parada, zlati su vsetci, a specialne Tadeasko 🙂

Rano sme boli u Dr. koli tym hnackam, nasa ma dovolenku tak pri zastupujucej, vravela, ze dost ludi to ma, ale ak by sa do piatku nezlepsilo, mame prist na vyter...hadam bude dobre. Timo ma dietu, my sme mali dnes hovadzi gulasik...

aneti78
20. aug 2008

Adypo, super, ze si sa ozvala 🙂 pridaj aj fotky,ak bude cas

Sisi,aj moja mama hnackovala,ani som tam deti nedavala pre istotu, dostala az ATB, lebo jej to neprechadzalo.

alcapalca
20. aug 2008

ahojte
no sisi ma predbehla 🙂 , takze dnes som spoznala dalsiu netovu kamosku 🙂 aj ked neplanovane, no ale asi preto sme sa stretli a cele rodinky uzasnych 😀
sisi ja som ta hned spoznala, mam pocit ze ta poznam, ale asi to bude len tymi fotkami tu
dnes ste asi s Timom boli u nasej doktorky, my ideme zajtra o 9,00 sme objednani, chlapci maju preventivnu prehliadku uz, a maly poradna
my sme sa vecer vybrali len na nevinnu prechadzku, no a stala nas cez 1200 korun, sme vosli do intersportu a sme kupili chlapcom prilby konecne a ja som si kupila zabky adidas mali zlacnene iba za 399

alcapalca
20. aug 2008

adypo konecne si dala o sebe vediet
super ze sa mate tak dobre a pekne pribera malicka
ja sa tiez nestazujem 🙂