Maminy, tehuľky a snažilky zo Sekčova

nisa
25. jan 2007

🙂 ahoj baby,
o pár chvíľ nastupujem na MD a manžel ma už moc nechce nechať šoférovať aj keď ja sa zatiaľ cítim (vďaka bohu)v poho, a preto som myslela na vytvorenie tehotensko-maminovského gangu 😀 zmietajúceho sa po krásne zľadovatelom Sekčove.
čo vy na to? pridáte sa?

kubanka
20. aug 2008

sisi dakujem, ze si mi pohladala, az teraz so sa dostala k netu.

sisi1
20. aug 2008

kubi: nie je za co! 😉

alenka: wow, vidis, ja do Intersportu velmi nechodim, ale si ma navnadila, aj mne by sa pekne zabky hodili...musim ist pokukat....a ako si ich skusala, normalne mozem na bosu nohu? Lebo ako inak zabky...hmmm.
Ta vasa Dr. je velmi fajn, strasne mila osobka, a taka mlada sa mi zdala 😅

deniskajakubko
20. aug 2008

Ahojte holky,
znova po dlhšej odmlke sa hlásim. nejak nestíham, odkedy chodím do práce, ešte k tomu, sme sa dali na prerábanie jedálne, robíme si barový pult, nové podlahy, na balkóne dávame kachličky, musíme kúpiť novú chladničku, lebo nám končí a aj novú pec, takže doma máme ako po výbuchu, ale už sa teším, keď bude koniec a budeme mať doma pekne. Asi až zajtra si Vás dočítam, nejak už nevládzem.

deniskajakubko
20. aug 2008

Sisi - neboli ste s Timkom a manželom asi cca o 17.30 alebo 18.00 na ihrisku na Oravskej? Pozerala som z balkóna a zdalo sa mi že ste to Vy.

deniskajakubko
20. aug 2008

Sisi - a tie žabky ja som musela skúšať so silonkovou ponožkou, musela som tam nohu natrepať aj s tou ponožkou 😖

sisi1
20. aug 2008

deniska: boli 🙂 Najprv v Drevenaku na mineralku, ale nedalo sa s Timom velmi posediet, tak nas potom "odtiahol" na ihrisko...

inak, dnes bol teda riadne nervny, ja len dufam, ze sa to opakovat nebude, stale vyrevoval, ked nebolo po jeho a doma, ked som ho nevzala na ruky, normalne sa hodil o zem....no v soku som bola....

kubanka
21. aug 2008

Dobre ranko mamicky a deticky Ja hned tak z rana uz varim zemiakovu polievku a na druhe bude cuketa so zemiackami.

Co tak vecerne rande mamicky? Davno nebolo. Hlaste sa 🙂

sisi1
21. aug 2008

Dobre ranko,
tak my sme mali rusnu noc, o 4tej sa Timo zobudil, pokadil sa, krical "ham, ham", tak sme prebalovali a papal jogurt...ja myslela, ze ma slahne a to som netusila, co ma o 6,40 caka ☹ Totalne sa poserkal, celu postielku, skoro az na hlave to vsetko mal....doteraz som riadila, matrac, obliecky, veci ....uz aj pracka perie.... ☹ No asi pojdeme na ten vyter, lebo toto uz nie je normalne...jest poriadne nechce....no hroza, uz som z toho na prasky... 😒
Kubi: neviem kedy to vecerne rande, dnes nemozem, mali by dojst moji bratia s kockami a mozno pojdem s nimi do kina...bud. tyzden tu par dni nebudem, budeme u nasich, v jednom kuse tu vrtaju, teraz spredu zatepluju 😖
Ja som si vcera vecer uvarila zemlove knedlicky v hrncekoch a urobim k tomu smotanovu, mrkvovu omacku...

sisi1
21. aug 2008

Janke prajeme vsetko najlepsie k meninkaaaam 😵 😵 😵

kubanka
21. aug 2008

Vsetko naj Janke 🙂

Na Solivare otvaraju kupalisko uz dnes, nejde niekto kuk?

sisi ako Timi? Boli ste na vyter? Nexce zazit take rano ako vy dnes.. ☹

janazuza
21. aug 2008

Ahojte kočky.Dakujem za prianie.🙂
Konečne som sa dostala k netu. Boli sme preč, u sestry a potom sme šli pozrieť do tesca na kolobežku. Malý videl u sestry, robil stašný cirkus ,tak som mu slubila, ak bude mammku a tatka počúvať tak mu kúpime.
V tescu majú,ale len taku veľkú s nafukovacími kolieskami, ale to je dosť ťažká pre neho.Musim zbehnúť do mesta kuknúť po takej malej skladacej.
Alenka s tou nohou chodím už dlho. Pred velkou nocou som si vyvrtla členok. ......Teraz na ortopedii dr. povedal poškodená klbová jamka, výrastky a ešte čosi..., proste operácia nutná. Chodím s ortézou( modrou- poznávacie znamenie 😀 ) objednaná na opešráciu som niekedy v novembri. 😖

aneti78
22. aug 2008

ahojte

Jani, vsetko naj k vcerajsim meninam 😉

Sisi, tak ako sa ma Timi? my sme to zazili, deti mali vtedy aj bacila, hrozne ako kakali. pomohli ATB a nutrolin v kombinacii s hylak. nedavala si jedno z toho?

Kubi, ako bolo na kupku?

Ja som sama, vcera som sa "flakala", umyla som vsetky okna aj upratala, dnes len poperiem zaclony, muz ked pride, tak ich povesia a utriem prach. a idem konecne robit, cely tyzden boli same navstevy, nedalo sa velmi.
vecer som bola s mamou v maxe, kupila si nejake oblecko a ja pekne spodne pradlo 😉

Aleni, Sisi, ako ide dieta? ja som dnes mala vaziace rano a mam dole 8 kg 😵 😵 😵 tesiiim sa.

kubanka
22. aug 2008

aneti ja som nebola na kupku, len som sa pytala ci niekto nejde......aby podal spravu...... 🙂

sisi ako Timi?

sisi1
22. aug 2008

Ahojte,
no, na vyter sme napokon neboli, dnes bola stolica ok, tak som volala dr, ze co...a ona, ze nemusime, ze to iste uz ustupuje, hadam ma pravdu....
anet: davali sme smectu, ryzovo-mrkvovy vyvar, probiotika, banany a cierny caj...

Vcera sme boli napokon v kine ako som spominala, Bathory - no parada, som nadsena...

aneti78
22. aug 2008

Sisi, tak to uz isto bude ok 😉

deniskajakubko
22. aug 2008

Ahojte holky,

Janka všetko najlepšie k Tvojim včerajším meninám 🙂

janazuza
22. aug 2008

Ahojte.
ďakujem.-D 😀 😀
Alenka super ! držím prsty všetkým chudnúcim 😀 😀 😀 :

janazuza
23. aug 2008

Ahojte. Je tu niekto???

kubanka
23. aug 2008

Ahoj ja som tu na chvilku

janazuza
24. aug 2008

Ahojte. Včera sme kúpili malému kolobežku.Zatiaľ trénuje doma 😀 . 4akáme kedy vyschnú mláky a ideme von. 😉

kubanka
24. aug 2008

Ahoj janazuza, takze Slavko uz doma obija rohy nabytku co? 🙂

aneti78
24. aug 2008

ahojte

my dnes zajdeme do tesca kupit uteraciky, mydielka, kefky...ja ani neviem, co mam kupovat a co daju v skolke, radsej kupim,nech mame. aj ked som pocula take, ze tuna v skolke s tymi malymi detmi zuby neumyvaju pred spanim naobed, ze kto by s nimi umyval 😠 ja im teda umyvam, tak uvidim,ako to dopadne.

Jani, aj u nas su oblubene kolobezky,ale este viac stale tie odrazadla, asi ich budem musiet skryt, nech maju radsej bicykle a kolobezky 😀

deniskajakubko
24. aug 2008

Ahojte

Kubi, moja mamka s mojou krstnou boli na otvorení. Krstná mala 2 VIP vstupenky, tak mamka, že mám ísť ja, ale začínalo to už o 14-tej, ja som ešte musela utekať po Jakubka do Ľubotíc, tak šla ona. No zažila aj Playboy party 😀 😲 , mali ochutnávky špecialít kubánskej kuchyne, drinky, mohli ochutnať aj kubánske dútniky, kubánske rumy, že má byť o 23-tej ohňová show a môžu si plávať v bazéne až do rána, no neviem, už sa ochladilo, či im tam niekto nohu namáča. Ale mamka sa tam veľmi dobre necítila, že sama smotánka, moja krstná vkuse odbiehala, lebo stretávala tam známych, tak sa rozhodla, že pôjde domov. skonštatovala, že to nie je nič pre ňu.To kúpalisko má byť zatiaľ v skušobnej prevádzke

deniskajakubko
24. aug 2008

SOm konečne dožehlila, teraz som doobedovala, mamka mi zobrala Jakubka vonku, manžel je v práci, tak mám trocha voľno

janazuza
24. aug 2008

ahojte, deniska mohla som Ti poslať aj moje žehlenie 🙂 .Tiež ma čaká kopa. malý už je vonku, trhá rekordy. 😀

alcapalca
25. aug 2008

dobre ranko 🙂
Branko s Lubkom su uz v skolke, Tedy este spinka od vecera, zobudil sa iba raz o tretej napapal sa, trochu sa posmial v postielke a este spi
Anetka mam dole 2 kila, teraz som bola na vahe 🙂 , celkom sa tesim myslela som ze to bude menej, lebo nedodrziavam az tak prisne, aby som neprisla o mlieko, ale urcite nejem doobeda nic okrem ovocia a vecer nejem po 20,00.Predtym si este nieco dam lebo viem zeby som nevydrzala po vecernom kojeni.
Vo stvrtok mali deti preventivu a ockovanie. Vsetko presne v norme, aj tlaky im merala, zlati boli, pri vcielke ani nepipli, lebo vecer predtym sa modlili Jezisko nedovol aby nas zajtra ta injekcia bolela 😵
Tedy vazi 6400g chlapisko moj

alcapalca
25. aug 2008

Anetka mi sme na Bratisl. skolku kupovali klasicke servitky balik, toaletny papier, mydlo ....uz nai neviem co, viem ze plnu tasku som niesla, a to azdemu zvlast, kefky a pastu nie lebo tiez si neumyvali zubky
a teraz nekupujeme nic, vsetko dostavaju, aj zubky si umyvaju
inak zrusili jednu mestsku triedu, cize budu uz 3 sukromne a jedna mestska, a na dalsi rok maju rusit aj tu poslednu mestsku
je to fajn, lebo ani nebrali viac deti, pretoze v nasej triede ich bolo vela, okolo 25 cize z nich urobia 2 triedy tak super, doteraz sa im krasne venovali a teraz sa budu este viac 🙂

alcapalca
25. aug 2008

Kubi uz mas navarene? 😀
Janka meniny si oslavila ako sa patri?
Anet oddychla si si ked si bola sama doma?
Sisi ako Timi? Vsetko ok?
Deniska tak ako, kde davas maleho do skolky?

kubanka
25. aug 2008

alcapalca......hej mam navarene,....od vcera 😀 ......preto milujem pondelky

aneti78
25. aug 2008

ahojte

Aleni, ja viem, ze tam sa nekupuje, ale aj platis viac,nie? tu viem, ze treba uterak a to ostatne mozno oni daju, len treba dat peniaze naviac. no ved aj doma to spotrebujeme, akurat som kupila aj mydelnicky a pohariky na umyvanie zubov, ale ved raz sa zidu. ale mam tusak, ze to bude treba.

oddychla som si, upratala cely byt, zletelo to, este by som jeden den prijala byt sama, len tak na oddych. dnes vstali hore zadkom obaja asi a su nervni a mne treba robit, nieco som stihla popri nich a zvysok, ked polahaju.

super, ze vaha ide dolu, drzim ti palce, aby to tak bolo aj nadalej 😉

Kubi, aj ja zboznujem, ked to vsetko najdem v ladnicke a treba len prihriat 😀