Maminy, tehuľky a snažilky zo Sekčova

nisa
25. jan 2007

🙂 ahoj baby,
o pár chvíľ nastupujem na MD a manžel ma už moc nechce nechať šoférovať aj keď ja sa zatiaľ cítim (vďaka bohu)v poho, a preto som myslela na vytvorenie tehotensko-maminovského gangu 😀 zmietajúceho sa po krásne zľadovatelom Sekčove.
čo vy na to? pridáte sa?

sulamith
25. jan 2007

ahoj nisa,ja sa rada pridam! 🙂

nisa
autor
25. jan 2007

ahoj, som rada že Sekčovský reprodukčný proces budeme mať pod palcom 😀

sulamith
25. jan 2007

jasnacka 😀
minule som stretla jednu mamicku na zastavke, a tak sme sa super vyrozpravali(teda ona sa vyrozpravala) , ale bolo to mile...to len tak na okraj, ze mnohe nemaju doma net...
ty si rodena sekcovcanka? 😕

nisa
autor
25. jan 2007

tak ty už máš veľkú slečnu 🙂

sulamith
25. jan 2007

ani mne nedovolil manzel soferovat 😒 ,ale berme to s tej lepsej stranky
...asi sa o nas boja....dufam 😀 😅

sulamith
25. jan 2007

ano, to tak rychlo rastie....normalne nestiham sledovat 😵 ...a kupovat...

nisa
autor
25. jan 2007

nie niesom čistokrvná 😔 , som prisťahovalec hypotékarneho typu 😀 ale bývala som celé detstvo až po vysokú v PO, ale na trojke- potom ma zavialo do KE a odvialo zase späť do PO a tak som śekčovčanka 😎 A čo ty?

sulamith
25. jan 2007

ja som cistokrvna sekcovcanka....tiez ma na isty cas odvialo do ke,potom sme s manzelo byvali na dedine(velmi kratko),ked sme sa vzali.A potom sme sa opat vratili "domov"...

sulamith
25. jan 2007

takze byvate vo svojom....aky bytik mate?mali ste aj nasetrene,alebo ste vzali plnu pozicku..?

nisa
autor
25. jan 2007

vieš je pekné, že sa boja ale kto má v tých podpätkoch drindať po tej hrúze že?
Predvčerom si môj drahý dokonca omylom zbalil aj moje kľúče, keď šiel ráno do práce, a ja som ako taká biedotinka ostala trčať zatvorená bez šance na únik- teda na únik šanca bola, len návrat sa javil extrémne komplikovane- ešte že moja mamina má nahradné kľúče a prišla mi na help- teda hlavne nášmu pejskovi- mohol sa uplakať tak mu trebalo cikať- a on, anjelik zlatý nepustil na podlahu ani omylom- drobček môj 😵

sulamith
25. jan 2007

😀 😀 😀

nisa
autor
25. jan 2007

áno bývame v relatívne svojom keď nemyslím na hypo 😒
máme 3 izbový- nič úžasné ale je to naše hniezdočko. Najprv sme bývali v 2 izb. na sídl. II v podnájme ale platiť každý mesiac 7 tis. a stále si v cudzom- tak sme sa rozhodli radšej takto. No vzali sme na celý byt cca 800 tis. a ja som mala našetrené nejaké koruny a to sme vrazili komplet do rekonštrukcie. A vy?

sulamith
25. jan 2007

my sme byvali v dome po starych rodicoch(ale nastali rodinne problemy), tak sme museli odist.Potom sme byvali v podnajme, v 3 izbovom,ale nedalo sa to financne zvladnut( nato manzel stratil pracu), a tak sme prisli byvat k nasim...takze je to tazke...

nisa
autor
25. jan 2007

ááále hlavu hore, aspoň voľačo pošetríte nie? uvažujete nad hypo? alebo čo plánujete?

sulamith
25. jan 2007

ano uvazujeme, no najskor musime nieco nasetrit....kolko splacate mesacne hypo?Kolko rokov?

nisa
autor
25. jan 2007

hypo platí mužíček a ja byt (inkaso a spol) takže neviem úplne presne ale niečo okolo 5 tis. a tuším na 27 rokov a nejaký 2 rok už platíme. a tvoj drahý už našiel job? Prihoď photo nebuť labuť 😉

sulamith
25. jan 2007

moze byt? 😉

sulamith
25. jan 2007

kde pracujes? Ja som pracovala v MS...a co ty?

nisa
autor
25. jan 2007

dík za foto 😉
no ja som blondýnka čo je MS? Ja pracujem ako medicínsky reprezentant pre nadnárodnú farmaceutickú spoločnosť, ale len do 7.2. potom materská ale chcú ma späť čím skôr.

sulamith
25. jan 2007

uf,a tak laicky povedane.... 😅 😕
MS-materska skola ☹

sulamith
25. jan 2007

materska skola 🙂 🙂 🙂 (to som sa s tym smajlikom pomylila)

nisa
autor
25. jan 2007

ahá a ja reku že Miestna samospráva 😀
ja nič unikátne, vlastne ľudovo ako to nenávidím lebo to dehonestuje našu prácu- dealer s liekmi. s Tým rozdielom, že musím mať medicínske kompetencie aby som lekára správne zorientovala a on indikoval následne ten správny (náš) preparát. Mám na starosti preskripciu na plnú úhradu takže pohoda. Inak finančná pohoda ale časová, osobnostná a vzdelávacia drina a ešte raz drina.Bude mi ten frmol a neustále akcie chýbať. MS? tak to hej pohodička- s deťmi to teda vieš na profi úrovni, však? a kedy plánuješ návrat do práce?

sulamith
25. jan 2007

tak to ozaj netusim,pretoze nemam kde nechat Sarku,ale na druhej strane som rada,pretoze viem ako to chodi....,a tak si vychutnavam neopakovatelne a nadherne chvile s nou 🙂 .

Uz musim ist,...prajem ti pekny dnicek.... 🙂 😉

malinka22
25. jan 2007

..ahoj babenky...smiem sa k vam pridat?!..aj ja som zo Sekcova-city 😀
..kde presnejsie byvate?!

nisa
autor
25. jan 2007

ahoj sulamith zajtra- pekný dník 🙂

nisa
autor
25. jan 2007

ahoj malinka 🙂
no ja som z ďalekého Sibíra 😀 a ty?

nisa
autor
25. jan 2007

musím ísť vycikať hafana - papa zajtra

malinka22
25. jan 2007

tak to nie sme tak daleko od seba...ja som z Karpatskej... 🙂
...skoro susedky... 😀 😀 😀

sisi1
25. jan 2007

Ahojte, aj ja sa pridavam k sekcovskym (buducim) mamickam. Momentalne som sice mimo PO, ale od pondelka tam budem castejsie. Boli sme v podnajme na L. Novomeskeho,kde sme si aj kupili bytik, v ktorom je sice este vela roboty, ale je nas.Pozdravujem vsetky zo Sekcovika a hadam sa aj uvidime (bohuzial vcera mi to nevyslo ☹ )

jankamanikova
26. jan 2007

Ahojte babule! Ja sa pridavam, aj ked momentalne byvame v Trnave. Trvaly pobyt mame v Presove (ul. Popradska) a vzdy, ked sme na vychode, tak byvame tam. Planujeme sa do Presova vratit, ale zatial sme tu. Dufam, ze na Sekcove je vsetko ok. My sa tam chystame na buduci tyzden, lebo Janik (nas prvy syncek) ma dva roky, tak to ideme oslavit.

Zatial sa majte.