Maminy, tehuľky a snažilky zo Sekčova

nisa
25. jan 2007

🙂 ahoj baby,
o pár chvíľ nastupujem na MD a manžel ma už moc nechce nechať šoférovať aj keď ja sa zatiaľ cítim (vďaka bohu)v poho, a preto som myslela na vytvorenie tehotensko-maminovského gangu 😀 zmietajúceho sa po krásne zľadovatelom Sekčove.
čo vy na to? pridáte sa?

sisi1
30. jún 2009

Ahojtee,
my sme boli prec cez vikend, vratili sme sa vcera, maly mal bazen napusteny u nasich, tak sa vyjasil. Pocko bolo celkom fajn, tak aspon v nedelu sa vykupal, v sobotu poprchavalo.
Na far fest sme chceli ist, len nam to nejako nevyslo....kedze az vcera sme sa vratili....tatino mal narodky aj meninky, brasko meniny, varili sme gulasik, prisla cela family....super bolo. Upiekla som aj tortu tatinovi, sa potesil.
Min. tyzden sme boli v tom cirkuse, malemu sa velmi lubilo, doma potom vsetkym rozpraval co tam vsetko bolo....zvieratka boli naj, vtedy ani nedychal.
Nejako nespime dobre v noci, neviem ci z toho tepla ci co, vyrevuje a pyta sa k nam na postel, polezi, potom sa pyta do postielky a toto sa opakovalo 4x za noc 😒 Teraz samozrejme zalahol skoro, o 10,15 sa vypytal do postielky oddychnut 😀

tufa
30. jún 2009

aj Terezka uz spi. O 10.15 zalahla, hore je ale od 5. 😠 si to bude tou horucavou, ze su viac unavene. Aj ked Terezka je v poslednej dobe taka nijaka. Mala ostat u babky, ale nechcela a ked prisli domov tak velky plac, ze chce ist k babke.Je strasne naladova, nechce jest a robi zlost, kde je to moje zlate dievcatko 😉 😉
aspon ze Dorotka poslucha 😀 len ma uz vyse tyzdna plny nostek a nejako to neche prejst, tak odsuvame ockovanie a odbery 😝

A opat tip na vikend. V sobotu je na Sirave rodeo, ale my asi nepojdeme ak bude horuco, tak ostaneme radsej doma v chladku 😝

kubanka
30. jún 2009

tufa preeesne viem o com pises....Laura je tiez posledny tyzden zarevana, nervozna a taka zla nejaka....place bez dovodu, len tak a nepocuva, ked jej nieco xcem vysvetlit, aby prestala plakat......dufam, ze ich to coskoro prejde, lebo nervy mame iba jedne.
Moja nexce chodit spat cez obed....este sa len chystame vonku, aby sa trochu unavila.
A ukecana, je horsie ako stara baba....ta nas o chvilu popreda vsetkych.

monky1
2. júl 2009

Dobre ranko, my sme uz doma - svadba bola celkom fajn, aj sme sa vytancovali, aj ojedli do prasknutia 😀
...5 dni sme mali PC mimo prevadzky, ale aj tak akosi nejak nestiham pisat, mam dost vela prace 😒

...danielka, uz si zistila to, co si chcela o kupalisku? ak nie, napis, ja uz mam info 😀

danielkapo
2. júl 2009

Pekne ranko...
monky, ano uz som zistila, uz sme aj boli minuly piatok trosku, celkom fajne...ale to este neboli prazdniny, tak malo ludi.... 😉
vcera sme boli cely den na chate, malicka sa vyclapkala v bazeniku, fajne bolo....juj to je rozdiel byvat v dome a v panelaku, najma v lete 😝

tak pekny dnik prajeme vsetkym

zade
2. júl 2009

Ahojte,

my sme boli rano v meste na prechazdke a opat nas oslovili tie mile tetusky, co zbieraju peniaze na detsku onkologiu! Ja to neznasam! Vidia mamicku s kocikom a akoby nam to vsetkym chceli "zazelat" a privodit. Stretli nas aj cestou tam, aj spat. Mne je to trapne a hlevne tie poznamky ak kyvnem hlavou, ze nie.

Je pravdou, ze manzel prispieva obcas do Dobreho ajjela, ale toto - na ulici...
Aku mate skusenost, resp. ako reagujete? Prispievate? Ved to by som chodila s rozdavala na kazdom kroku... ☹

danielkapo
2. júl 2009

zade, to si nevsimaj, tie poznamky...ako ja rada prispejem na dobru vec, ale tiez sa neda vzdy a ked prejdes mestom, zastavi ta x ludi...ja mam na to taky "system" ze ak nemozem/nechcem prispiet, tak sa velmi milo usmejem a poviem, "nie, dakujem" 🙂 zatial som sa s negativnou reakciou nestretla,....

sisi1
2. júl 2009

zade: aj mne to ide na nervy, niekedy mam pocit, ze vyhladavaju mamicky s malymi detmi... 😖

Tak my bud. tyzden budeme mimo netu, zajtra odchadzame, ideme na dovcu, sice to nie je more ako sme planovali, ale budeme mat aj okna, takze sa aj tak tesime...a hadam bud. rok bude aj more. Ideme na Liptov, Besenova, Tatralandia a Vys. Tatry do hotelika s welnes centrom a bazenikom, maly bude mat veelku radost.
Vcera bol s tatinom v Plaza Beach na Solivare, si pochvaloval, cely bol nateseny jak sa vykupali.

dani: na chatke muselo byt super....tu v blokoch v meste sa cez leto len prazime...tam sa aspon drobec vyclapka... 😉

adrianamickova
2. júl 2009

ahojte....dnes sme boli na Cemjate na vodu,a aj na Bajkalskej na detskom ihrisku 🙂
dievčatá už oči zatvárali pri večeri,sprcha a posteľ
sisi....sťastnu cestu tak vody si užijete až až 🙂
my sa chystáme do Svidnika,na kupko,bazén s vlnami 😅 😅

zade
3. júl 2009

Sisi - parajem Vam krasnu dovolenku. My ideme tiez do Tatier... buduci tyzden. 😉

sisi1
3. júl 2009

adi, zade: dakujeme 🙂 Uz sa tesime velmi...balime, sice to nie je moja oblubena cinnost, ale co uz....
Dnes sme este pobehali obchodiky, malemu som chcela nejake sandalky do vody, uchodili sme sa, som si nemyslela, ze vsetko vypredane, pripadne z tych takych "drevakov" penovych vacsinou len vacsie cila, ale napokon sme zohnali, aby sa drobec nesmykal...

Pekny vikend vsetkym prajeme... 😵

yaotzin84
4. júl 2009

Ahojte dievcata nepotrebujete niektora plienky pampers active c. 5 za 13, 50 balik, mam este tri.

kubanka
4. júl 2009

Ahoj yaotzin a to vasa Emmka nosi take velke plienky?

yaotzin84
4. júl 2009

Ahoj kubi ano nasa emmka ma uy totiy 11,5 kila. trosku je velka na svoj vek a trosku gulka

kubanka
5. júl 2009

yaotzin...nasa ma 12 kila, ale este davame plienky c.3........nastastie uz s plienkami koncime, tak k vacsim sa asi nedostaneme 🙂

Mamicky nesterilizovali ste niektora odsavacku na mlieko? Vraj treba najprv prevarit vodu a az potom do nej dat odsavacku, aby sa neusadil vodny kamen. Poradte.

monky1
5. júl 2009

ahojteeee

zase raz po dlhsej dobe....vsetkym dovolenkarom prajem super pocasicko a hlavne stastny navrat, co je v dnesnej dobe dost podstatne 😀

kubi, neporadim Ti s tou odsavackou - ja som nepouzivala....a na nete si nic nenasla???? popozeraj, urcite sa k niecomu dopatras 😉

tak len tak strucne - bezim k sporaku, lebo mam doma dvoch hladosov 😀 😀 😀

danielkapo
6. júl 2009

Dobre ranko....
dovolenkujúcim želáme krásne počasie a príjemný oddych
my pôjdeme toto leto asi len niekam na šíravu...
kubanka, odsávačku som nepoužívala, takže poradiť neviem....
ako sa inak máte? čo nové?
Simuska sa už pekne púšťa chodiť aj sama, včera sa sama postavila a prešla celú chodbu... 😵 dáva si načas slečna, ale nemá sa kam ponáhľať 😅
pekný deň

yaotzin84
6. júl 2009

Ahoj kubi,
odsavacku mozes vysterilizovat rozobratu na casti bud v miktorvlnke v sterilizatory na flasky, alebo vo vode , das ju zovriet a ked bude vriet na 5 minut do nej ponoris vsetky casti, po 5 minutach vypnes a nechas vychladnut na odkvapkavaci

kubanka
6. júl 2009

Ahojte, tak nakoniec som nemusela pouzit odsavacku.....alebo teda nemala som cas pouzit......dnes som bola na kontrole po sestonedeli a nevedela som ako dlho budem, tak som mala v plane trosku mliecka odsat, ale nestihla som a nastastie ani netrebalo.

Moje dieta zaspalo po 15 minutach......tak to sa nam uz daaaaavno nestalo. Idem zavarit cestovinku do polievky a musim aj nieco na druhe jedlo, lebo vcera sme nevarili a tak dnes nic nemame.

Dovolenkarom prajeme pekne pocasie.

tufa
6. júl 2009

Ahojky,
vsetkym dovolenkujucim vela peknych zazitkov a tym co ostali doma tiez 😀 😀
my sa chystame tiez do tatier, mame stretko z vysky tak sa tesim ze vypadnem medzi ludi 😎 😎 ale az koncom jula. V nedelu je vystava psov v KE tak ddufam, ze sa nic nepritrafi a pojdem pozriet 🙂 Terezka bude mat zazitok, tolko havkov pokope a mamka tiez 😀

a plienky, my sme vcera utekali kupit dalsi balik 😠 na spanie musime davat, lebo obcas sa pritrafi este nehoda, takze z plienok sme este nevyrastli 😝

adrianamickova
6. júl 2009

aj moje kočky,na noc s peľuchou 😀 😀 ,večer ešte pijú kakao a ráno sa smejeme že bombule medzi nohami
plné plienky 😀 😀
posielame cmuk všetkým detičkám 🙂 🙂 🙂

adrianamickova
6. júl 2009

tufa,ty moja studnica tipov na výlet 🙂 kdeže to presne bude tá výstava???
asi aj my potrebujeme nejaký veselý zížitok,zatiaľ máme len smutný,niekto našej koze hodil niečo otrávené
a dnes skončila ☹ 😢 😢 malé kozenky len bečia bečia a bečia za mamou 😢 😢
ale vám prajeme napriek tomu krásny ešte krásny deň 😵

kubanka
6. júl 2009

tufa odkial cerpas tie napady na vylety? z netu?.....a ste zdrave vsetke kocky?

monky1
7. júl 2009

ahojky,
ja som uz bezradnaaaa......vypadava nam net...nejde ani telka, uz som volala na poruchy, do 3 prac. dni to maju prist opravit 😠 😠 😠, ale je to vaznejsie, vraj musia poslat technika ....dnes je zazarak, ze nabehol, snad nie na chvilku, tak sem rychlo pisem 😀

...my sa mame pracovne, traja chlapi nam stierkuju a opravuju balkon

danka - nova fotka??? 😅 no kočka si, to sa musi uznat 😉

adi, chúďa kozička 😖 ...dufam, ze dievcata to ako-tak prijali

tufa, fakt diiiik za tipy na vikend. Veru, aj mna by zaujimalo, odkial ich beries 😀 😀 😀

kubanka, ako dievcata? spi lalka este cez den?

kubanka
7. júl 2009

Ahoj monky takze pokracujete v prerabacich pracach? Dvere sa podarilo osadit? A tebe Hasnka spi cez obed? Moja zatial ano, ale je to trapenie.

adrianamickova
7. júl 2009

čaute,vrátili sme sa z pošty,bola som poslať baliík
moj prvý obchod cez net 🙂,teda predaj 🙂,tak sa teším
ano,danielka je kočka 😵
monky aj ja som tak podobne so signálom 😒to asi počasím bude

adrianamickova
7. júl 2009

danielka...a Simonka ta fotka s nožičkou 🙂 zlatééé 😅

monky1
7. júl 2009

kubi, nespi, aj u nas je to trapenie...co vam budem hovorit...u nas je to uz trapenie aj vecer - aj dnes vymyslala, ze ona este nejde spinkat, ze ona uz spinkala, ze ide tatinovi povedat dobre ranko a skladat lego...ja jej dam lego, sojke malej!!!!!!!! 😀 😀 😀 😀 ...ta ma energiu aj za nas dvoch

dvere - zarubna osadena, len jedna strana je uzsia, tak treba urobit novu dosku...a zajtra malujeme balkon, dnes sme boli kupit farbu - joj, sa vytesujem - KONEČNE!!!!!!

adi, u nas asi nie pocasim - mame net aj TV cez Magio a maju poruchu - teda ak niekto o tom uvazujete, dobre si to rozmyslite, nie su az taki super - reklama perfektna, ale milion chyb a nedostatkov 😠 😠 😠 😠

danielkapo
8. júl 2009

ahojte
dakujeme za pochvalu 😀

monky tak vy cele leto pracujete? chystate sa aj niekam na dovolenku? my mame net len condor a v pohodke, vobec uz takmer nepada, fakt vynimocne, sice je pomalsi, ale na take bezne uzivanie postaci.... 😉
adi skoda kozicky, to hrozne, myslis, ze niekto narocky jej nieco dal? ☹
juj dnes je ale pocasie....sme boli akurat kupit plienky, malicka mala radost, lebo jej teta v obchode dala knizku 😅 a takmer nas chytil dazd...
pekny den

tufa
8. júl 2009

Cauko,
danielka super foto ako modelka 😀 😀 ja uz sa neodvazim ani fotit sa nevojdem do zaberu 😖
adi: je mi luto kozicky, koza je moj sen od detstva. Uz -uz sa schylovalo, ze dostanem na promocie, ale kedze som v kuse bola dakde rozlietana tak mamca zakazala, ze nechce 😠 lebo by jej bola na krku. A teraz pozeram inzeraty a mozno na druhy rok, len manzel je proti ze vsetko obzerie, ale aspon by bolo mliecko - mame velku spotrebu a moje srdce ekologa place nad tolkymi tetrapakmi,ale teraz je zdravie prednejsie 😝

kamoska si kupila ponika tak sme boli vcera pozriet, Terezka sice nema problem s velkymi konmi, ale aspon bude padat z mensej vysky ked nahodou 😎
dnes sme boli s Dorotkou na poradni, uz ma 5,5 kg a ockovanie zase odlozene, kedze stale ma plny nos /aj Terezka/ a uz vyse 3 tyzdnov im to neprechadza 😖