Maminy, tehuľky a snažilky zo Sekčova

nisa
25. jan 2007

🙂 ahoj baby,
o pár chvíľ nastupujem na MD a manžel ma už moc nechce nechať šoférovať aj keď ja sa zatiaľ cítim (vďaka bohu)v poho, a preto som myslela na vytvorenie tehotensko-maminovského gangu 😀 zmietajúceho sa po krásne zľadovatelom Sekčove.
čo vy na to? pridáte sa?

monky1
5. aug 2009

polievku mame aj my odvcera - z pangasia a druhe jedlo bude vyprazany syr s hranolkami (drobec so zemiakmi) 😝 ...uz sme to daaaaaaaavno nemali

kubanka
5. aug 2009

Ahojte my mame dnes zeleninovu polievku a bude este cestovina s tvarohom.

Vlasky tiez sme mali problem umyt, ale v poslednom case sa nam to celkom dari. Tiez jej kazem zaklonit hlavicku a ze potom jej nepojde voda do ociek.

tufa
5. aug 2009

to mate fajn, nam uz nechce vojst ani do vane ☹ este ze sa cez den vyblazni v bazene, aspon aka taka hygiena 😝

kubanka
6. aug 2009

No ja mam dnes praciu pohotovost.............v noci Lalka cikala na nasu postel........muzik musel spat na gauci a dnes cez obedny spanok, zase cikla. Uz som volala cistiacu firmu, nech pridu, tak hadam zajtra budu mat cas, aby sme nemuseli spat na gauci vsetci 😢

monky1
6. aug 2009

kubi, skusate bez plienky?

..u nas sa uz spi - zase raz po dlhom case v normalnom case...ked je tatko mimo domu, nemame s tym ziaden problem 😀

kubanka
6. aug 2009

monky .....cez obedny spanok jej nedavam plienku uz dost dlho, ani cely den nenosi.........iba na noc davame, predsa je to dlha doba. Neviem co sa stalo.

deniskajakubko
7. aug 2009

ahojte holky, MONKY blahozelam ku snazilkovaniu a nech sa cim skor snž zmeni na tt

deniskajakubko
7. aug 2009

od pondelka ma manzel 3 tyzdne dovolenku, tak sa z toho vytesujem. Ideme do Madarska do Tapolca cela rodinka, som zvedava ako to zvladne Filipko

monky1
7. aug 2009

jeeeej deniska, ty si ma odhalila 😀 😀 😀 ...kiez by sa tvoje slova naplnili 😉
...a prajeme krasnu dovolenku, super pocasicko a stastny navrat 😵

kubanka
7. aug 2009

monky drzime palce nech sa Vam podari novy prisrastok 🙂

zade
7. aug 2009

ahooooooojte dievcenceeee 🙂
Velmi davno som tu nebola, no dnes som mala jeden mily zazitok a tak sa on chcem s Vami nielen podelit, ale aj odporucit.

Vecer sme sa stretli rodinka v meste a troska pobehali okolo fontany a tak. Cestou domov sme na Trojici objavili krasnu zasitu kaviarnicku "CAFE ANJELI" Poznate to? Je to tam take mile, malicke rodinne.
Je tam plastovy domcek, hojdacka slimak, smykalka, stolik s knizkami a farbickami. Vsetko pekne, ciste, utulne.
Ak sa budete chciet stretnut kamaratky s detickami a troska poklabosit, a pritom neunudit deti, tak vrelo odporucam. Co sa tyka cien, tak ani vela, no ani malo.
🙂 🙂 🙂

danielkapo
8. aug 2009

ahojte,
kiert sa konecne dockala babatka 😵 Vcera sa narodila Viktoria, ma 51cm a 3,5kg, obe su v poriadku...ostatne detaily nam/vam napise uz samotna mamicka 🙂 Lenka, este raz blahozelaaaaaaam a velmi sa tesim s vami 😉

kubanka
9. aug 2009

Jeeeej kiert blahozelameeeeeeee 🙂

zade ta kaviarnicka tam je uz davno, ale myslim, ze jeden cas nefungovala a teraz je asi znova otvorena. Dakujeme za tip.

monky juuuuj jak pisem "prirastok" 😀

deniska prijemnu dovolenku.

adrianamickova
9. aug 2009

ahoj mamky na sekčove
tu sa to pekne rozrastá 🙂 blahoželáme
a prajeme vám pekný slnečný deň 🙂 🙂 🙂

monky1
9. aug 2009

ahojte zienky,

hura hura huraaaaaaaa, dalsie babatko do partie....takze kiert, srdecne gratulujeme a vsetko vsetulinko dobre prajeme...a samozr. nech ste zdrave, spokojne a usmievave 😵

kubanka
10. aug 2009

Nasa Mimka si cez vikend objavila rucky a teraz nic ine nerobi iba ich vkuse pcha do pusinky 🙂 Ale zato past ovecky sa jej veru nexce.....juuuuj na to je leniva 😒

adriana ako je na Delni?

monky1
10. aug 2009

kubi, to ani hanka nechcela...bolo to pre nu skor trapenie

gab22
11. aug 2009

Ahojte,
kiert blahoželam k dievcatku, prajem hlavne vela zdravicka...drzte sa
my mame v sobotu 15.augusta krstiny, tak dufam, ze bude maly dobry, ja ked dam maleho na brusko, tak krasne dviha hlavicku a niekedy mam pocit, ze sa mi pretoci cely, strasne sermuje s ruckami a niekedy pri papani s tym mame problem.

cmf
11. aug 2009

Dobry den.
Nepozna niekto z vas sukromnu matersku skolku na smatanovej ulici v presove ELBA?Akekolvek referencie by mi pomohli, hladam skolku pre dcerku.vdaka.Maja.

zade
11. aug 2009

Kiert- aj my blahozelame 🙂 🙂 🙂

kubanka
12. aug 2009

cmf ja viem, kde je ale nic viac o tej skolke 😉

zade
12. aug 2009

mcf - este som pocula o sukromnej skole oproti Echanté - majacik tusim, nic blizsie vsak neviem.

kubanka
13. aug 2009

No dnes som zistila, ze uz ani v Maxe nemaju detsky kutik ☹ .......a sme sa tam dotrepali a nic.

zade
13. aug 2009

Kubanka - aj my sme tam boli nedavno, skoda. Kupili sme si tam kocik a este je v zaruke, ma poskodene kolieska - no a pre reklamaciu sa mam vybrat najblizsie 300km. Mhhhhhm ☹

kubanka
13. aug 2009

No presne to zade aj mne by sa nepacilo......tiez som citala, kde az treba ist po reklamaciu, ale my odtial nic nemame nastastie 😉
Co robite v takom pocasi, ked sa neda ist von?

monky1
14. aug 2009

dobre ranko, ako sa mate? my tak vselijako - lenivo...to bude asi tym pocasim 😒 ...ale nastastie zdrave 😵

kubanka
14. aug 2009

dobre ranko.....este mam oci zalepene, ale uz nejdem spat..........Lalku vzala bala na noc, lebo aj tak tam dnes ideme........a Mimka mala dnes rano o piatej chut sa smiat, tak sme sa hodinu hrali a potom este zaspala.Mna teraz zobudil telefon juuuj.

Skoda, ze z naseho konikovskeho stretka nic, sme sa tesili.

gab zajtra mate krstinky, tak potom napis ako to dopadlo.

zade
15. aug 2009

kubi - sli sme k lekarke ☹ Teda, nie zeby z nudy ale dopocula som sa , ze hlisty, mrle ine parazity sa objavuju aj z pieskoviska. Ja truuuuuba som zila v tom, ze to nenapada automaciky vsetky deticky, ale len take co papaju vela cukrikov, cokolad, proste sladkeho.
No, mam skvelu lekrku!!! Nechala ma zit v tejto mojej predstave. 😠

Emka ma s stolicu uz davnejsie biele bodky - no nic sa tam nehybe!
Vsetky prejavy cez svrbenie v dupke, pisulke, v nosteku som pripsovala alergii na ktoru nam strriedavo dava nove a nove lieky, alebo nezaberaju. Az jedna opatrovatelka v parku ma nasmerovala pozerat sa na nas dalsi problem z ineho uhla - takze sme opat naklusali do cakarne a dr. mala dovolenku. Zastupujuca lekarka nam automaticky dala leiky (wermox) s udivenim , preco sme to uz davno nedostali preventivne, druhy den rano som zaniesla vzorky z konecnika aj stolice a uvidime. Kazdopadne zacala som na webe citat vselico mozne.

Idem sa z toho zblaznit. Ja viem, zmenit dr. je lahke. Horsie je na tom to, ze uz sme to raz urobili a bol to iba skok z blata do kaluze. ☹ ☹

Ale inac sme na tom fajn. Od sept. ide Emka na 2 - 3 do jasliciek, ja do prace ucit deticky a mamicky Hudobnu.
Uz som to tu raz spominala.

kubanka
18. aug 2009

ahoj zade......ani sa nam nesnivalo, ze vas stretneme hehe......pozerala som na Teba a potom na Emku ci ste to vy, Emka vyraaaastla.
Uz mate vysledky stolice?

Ja som bola dnes na ockovanie s Mimkou. Teraz davaju jedno ockovanie hexa... do jednej nozky a do druhej este aj prvu davku prevenaru. Boli sme upozorneni na nervozitu, plac a vysoke teploty......deti vraj zle znasaju toto dvojite ockovanie. Tak som zvedava. Neviem komu mudremu nieco take napadlo, davat dve naraz.

zade
18. aug 2009

kubi - vies, ze aj my sme mali prevenar spolu s povinnym ockovanim?
Tusim to bola druha davka - skutocne sme to zansali zle.

Inac, aj mna potesilo, ze sa vidime. Ponahlali sme sa vsak domov, bolo potrebne ist spinkat, kedze princezna vstavala uz o 4.55. 🙂

Vysledky mame dobre, teda po prelieceni Wermoxom 😉

Drzte sa!!