Maminy, tehuľky a snažilky zo Sekčova

nisa
25. jan 2007

🙂 ahoj baby,
o pár chvíľ nastupujem na MD a manžel ma už moc nechce nechať šoférovať aj keď ja sa zatiaľ cítim (vďaka bohu)v poho, a preto som myslela na vytvorenie tehotensko-maminovského gangu 😀 zmietajúceho sa po krásne zľadovatelom Sekčove.
čo vy na to? pridáte sa?

tufa
18. aug 2009

Ahojky,
kubi: aj my sme dostali obe injekcie naraz a nastastie absolutne ziadna reakcia, akurat, ze Dorotka uz neprespi celu noc a aj cez den spinka malicko 😝
my sme vcera boli na vylet v ZOO bolo super, len naspat v aute neznesitelne horuco

kubanka
18. aug 2009

zade nepotesila si ma, ze ste to zle znasali 😒

ahoj tufa, tak to vam zavidim ...bez reakcie.... uvidime co my.......kde ste boli v zoo? V Ke?

Bol niekto pozriet tu presovsku zoo?
Ako je na kupalisku v Sabinove? Oplati sa tam ist s takymi malymi detmi?

danielkapo
18. aug 2009

Ahojte...
kubi presovsku zoo myslis ekocentrum pod kalvariou? Boli sme tam v sobotu, velmi pekne je tam...zvieratka sice take "obycajnejsie" ale Simke stacilo, aj tak sa jej najviac pacila kacka 😀 a celkom pekne mini ihrisko pre deti je tam, naozaj dobre bolo... 😉

tufa
18. aug 2009

my sme boli v Ke ale pojdeme kuknut niekedy aj do ekocentra, ked sa budeme nudit 😝
inac kuby ako stihas domacnost , lebo ja mam pocit, ze mame stale neporiadok a cim dalej tym vacsi ☹ dnes som sa dala do prania a umyvania okien, ale stihla som len 2 a deti uz plakali, ale ja tak sa nam aspon kus rozjasnilo v byte 😀 😀 😀

kubanka
18. aug 2009

danielka ano myslela som ten Ekopark pod Kalvariou. Takze odporucas nam ho? Pojdeme sa tam niekedy pozriet.

tufa......ani Ti neviem povedat ako to stiham....chodia babky trochu pomahat s Lalkou.....ale, ked sa vratia z prechadzky zase je u nas bordel, neviem ci ma este nejaky vyznam stale upratovat. Nebavi ma to...aaaale vobec 😖

deniskajakubko
19. aug 2009

ahojte boli sme v tom Maďarsku, bolo super. Nakoniec sme boli v Tisajujvarosz. Jakubko bol celý deň s dedom v bazénoch. Filipko bol zlatučký, buď spinkal alebo debatil. Takže odporúčam.

deniskajakubko
19. aug 2009

dnes sa chystáme do Košíc do ZOO. Budúci týždeň dúfam že bude pekne, lebo chceme ísť do Tatralandie a do Svidníka

deniskajakubko
19. aug 2009

Kubi my sme boli v Sabinove a nepáčilo sa mi tam. Pôsobilo to na mňa dosť špinavo a neupravene.

danielkapo
19. aug 2009

kubi, ano odporucam 🙂 Ako nic svetoborne necakaj, ale taka mila "rodinna" atmosfera...

gab22
19. aug 2009

Ahojte, tak mame po krstinach, mali sme v manageri, maly bol zlaty, len sa napapkal a spinkal, ani fotit sa nedalo...

kubanka
20. aug 2009

gab aj moje obidve kocky prespali svoje krstiny....deti asi tusia, ze sa nieco deje, a ze by bolo dobre keby spinkali a nechali oddychnut dospelych heh.

kiert
20. aug 2009

Ahojte, ja len tak narychlo vas chcem pozdravit a podakovat a gratulacie...Z nemocky sme dosli teraz v sobotu, obidve sme uz zdrave a vsetko je ok. 😀 Mala je nadherna, hotovy pokladik,v noci krasne spinka, ale cez den je riadne aktivna,nechce sa jej velmi spinkat a to aj ked je napapana 😀.
Tak sa drzte a hned ako budem moct, hodim nejake fotky mojho pokladika.
Pa

monky1
22. aug 2009

jeeej, ahoj kiert....pozeram, ze si nahodila fotecky.....malicka je krasnucka - hlavne na 3. fotke - hotova modelka 😀 ...ako sa vam dari? mliecka mas dost? DRZTE SA!!!!!

gab - tak ako, chystate sa na jarmok?

kiert
22. aug 2009

Monky dakujem za pochvalu 🙂 , mala je hotovy pokladik, place len ked je hladnucka...v nemocnici som nemala vela mliecka, asi kvoli stresu z prostredia a nechceli nas pustit domov, z coho som bola posledne dni riadne zdeptana, ale v domacom prostredi sa mliecko pekne spustilo,tak dohaname straty... 😀 a to je malicka riadny hlados 😀
Konecne mi zaspinkala, tak trosku relaxujem...
Inak som sa chcela spytat ako velmi si mam davat pozor na to co zjem... podla zoznamu potravin, ktore by mohli akokolvek negativne vplyvat na babatko mi toho uz vela neostava...a ja mam teraz taku velku chut snad asi na vsetko 😀
Prajem krasny vecer

gab22
23. aug 2009

Ahojte,
monky-chceli by sme ist pozriet, ale asi az v sobotu, a este nevieme ci ostaneme spat u svokrovcov, maly je kazdy den od 18hod. velmi aktivny a uz nezaspi az po 21h.tak uvidime, a vy chystate sa? budete tam cely vikendik?

monky1
23. aug 2009

gab, my ideme na dlhsie - na jarmok sa urcite pojdeme pozriet, ale asi skor v piatok, lebo v sobotu mame stretko zo strednej - vybaveny aj noclah - kto chce, tak asi to prebehneme v piatok. Od zajtra nemam pristup k netu, takze uz neodpoviem na ziadnu otazocku 😀

kiert - pokial malicka nema koliku a tvrde brusko, tak jedz zo vsetkeho po troske - s vynimkou niekt. potravin - tot moj nazor....ale nepoviem ti, ktore su to, lebo ja som mala zakazane skoro vsetko - na jednej ruke ti dokazem spocitat, co som mala povolene - hanka mala koliku a velke problemy, stale plakala, tak ja som bola ochotna vzdat sa vsetkeho - a to som urobila velku chybu, ale to je uz ina tema

...tak dobru nocku a majte sa tu 😉

kubanka
24. aug 2009

kiert ty sama musis vyskusat na babatku, co mozes jest a co nie......ale zacinaj pozvolna......urcite vynechaj citrusy, naduvaciu zeleninu so strukovinami a cerstve ovocie.
mozes jest kludne cestovinu na hocijaky sposob, zemiaky s maskom, ryzu, ryby
nepi kavu, cierny a zeleny caj (alebo ak ano, tak doobedu) a bublinkove vody.
Ale ako som pisala je to velmi individualne 🙂

katka.sa
25. aug 2009

Ahojte kočky 🙂 ja sa zapojím trošku mimo témy a možno nie 😉 hľadám priestory pre detský obchodík v PO no a vy mi viete najlepšie poradiť. Nepoznáte najaký priestor vo vašom okolí ? nie veľký nič extra, môže byť aj vo vchode bloku. ďakujem za všetké tipy 😵

kubanka
27. aug 2009

katka.sa momentalne neviem o ziadnom volnom priestore...........ked niekde uvidim napisem

My mame tento tyzden nakupkovaci, lebo Lalka pojde do skolky, a tak kupujeme potrebne oblecenie a obuv.
Dnes pojdeme pozriet bratrancove babatko. Ma nieco cez mesiac. Juuuj ten bude maly.

kubanka
31. aug 2009

No a tu zase nikto?

danielkapo
1. sep 2009

Ahojte 🙂
ako sa mate? My fajn...btw kubi pocula si o tom MC co ma od konca sept. fungovat v KPC na Svaboch? 😉

kubanka
1. sep 2009

ahoj danielka...........nie nepocula som......a co je KPC?

danielkapo
1. sep 2009

no ta oranzova budova co nedavno postavili...co su tam omse a pod...mam doma taky letacik, vselijake kruzky a aktivity tam budu od konca septembra..aj materske centrum, myslim, ze je to v spolupraci s tym, co je na sekcove emerka...na rok je poplatok 20eur ale nic blizsie zatial neviem..no vyzera to byt celkom fajn, aj pre deti, dospelych..aerobic a pod. 😀

danielkapo
2. sep 2009

dobre raaanko...
no...trosku som sa asi splasila...ako obvykle 😀 tak kubi som pozrela ten letacik podrobnejsie a ide teda o centrum volneho casu jana pavla II. na sekcove, na svaboch je novootvorena pobocka...tie vypisane aktivity, vratane materskeho centra teda nebudu asi v obidvoch, podla mna...asi to bude nejak podelene, dost neprehladne to teda je potom 😅 Ale tak pochybujem, ze MC bude aj na sekcove, aj svaboch...skor len ostane na tom sekcove....tak sa ospravedlnujem za zmatok 😀

pekny dnik

kubanka
2. sep 2009

danielka nevadiiii, uvidime.......ja si nepamatam taky letacik 😒

Lalka je dnes 1x v skolke 🙂

adrianamickova
2. sep 2009

ahojte
pozdravuje vás dnes o rok staršia,mama a dve školkarky 🙂 🙂
boli sme 1x v školke,trošku som sa bála vstávania,lebo sme spachtošky....ale pohoda dievčatá sa tešili 🙂 🙂
išli akoby nič pusu ahoj hračky a to ich pritiahlo ako magnet 🙂
ja som cestou domov plakala,v aute ticho nezvyk 🙂

tinka5
2. sep 2009

adrianamickova- do ktorej skolky kocky chodia..............?!

tufa
3. sep 2009

Ahojky,
tak ako skolkari zvladli prvy den v skolke? 😀
Terezku som nedavala, ale ked ma velmi bude zlostit tak hned ju ta supnem 😀

kubanka
6. sep 2009

Ahojte.........skolka zvladnuta heh..........kazdym dnom tam bola kratsie a kratsie 😒

tufa co nove? Dorotka uz ma nejaky zubok?

zade
6. sep 2009

Kubi ahoj, tak vy uz chodite do skolky 🙂
Jej, tak to ste sikovne, nech Vam to vydrzi a nech malicka rada chodi medzi deticky 🙂