Maminy, tehuľky a snažilky zo Sekčova

nisa
25. jan 2007

🙂 ahoj baby,
o pár chvíľ nastupujem na MD a manžel ma už moc nechce nechať šoférovať aj keď ja sa zatiaľ cítim (vďaka bohu)v poho, a preto som myslela na vytvorenie tehotensko-maminovského gangu 😀 zmietajúceho sa po krásne zľadovatelom Sekčove.
čo vy na to? pridáte sa?

sisi1
9. okt 2008

Hmmm, zaujimave....pocuj a ta kukurica moze byt sterilizovana? Limetka je fajn, urobi dobru kyslastu chut 😉 Lepasia ako citron...

sisi1
9. okt 2008

malo tam byt "lepsia" 😅

kubanka
9. okt 2008

hocijaka kukurica, ja mam otvorenu mrazenu od minula, tak ju pouzijem.

Mozes prist ochutnat ak mas cas 😀

sisi1
9. okt 2008

Aj by sme dosli, ale maly ma sopliky, tak asi by to nebolo dobre pre teba ani pre malu ☹

kubanka
9. okt 2008

Skoda, my sa ideme hrat s kockami a potom skocime do obchodu.

sisi1
9. okt 2008

Idme aj my von, vychadza pekne slniecko... 🙂

alcapalca
9. okt 2008

ahojte
sisi dakujeme a ano mozes aj dnes zahlasovat, kazdy den 1x
my sme sa uz vratili od lekarky, Branko mal kontrolu, tak hned od obvodnej s nim bezal ocko este ku krcnemu, Lubka som dala prezriet tiez lebo od soboty sopli
a Tedy mal mat poradnu v pondelok, tak mu urobila dnes, vazime uz 7,40 cize pribera pekne nemusim ho dokrmovat, vravela ze az po 6.mesiaci, cize asi sa napapa niecoho ineho okrem mliecka na stedry vecer 🙂

uz ho aj zaockovala, pri vpichu sa usmial 🙂 somarik zlatunky, teraz spinka, uvidime ze co, obkladik som mu nemusela davat lebo ona uz mu dala nejaku protibolesti naplast

deniskajakubko
9. okt 2008

Alenka ďakujem, zajtra sa ideme pozrieť do škôlky a po prihlášku

adypo
9. okt 2008

Ahojte ...

Tufa ... aj my sa pripajeme ku gratulacii ... nech ste v poriadku ty aj drobcek ...

Sisi .. no a ty nas nepotesis spravou o surodencovi pre Timka ??? vies ako by sa tesil!!!! 😉

Alci ... no tak Tadek, je teda riadny "teddy" ..

My sa mame v pohode, davala som Elly na 4 hodiny do skolky, ale po dvoch tyzdnoch chytila sople ... a tri tyzdne sme liecili, tak dlabem, na celu skolku ... chcela som jej dopriat zmenu, ale zasa za kazdu cenu, tak to nie ... Livi, je super, mame 6,5 kg, je to hlados, neskutocny ... Vkuse sa len rehoce ... ked stihnem tak dam aj fotky, ale ideme na ultrazvuk mozgu, lebo v Starej Lubovni to v porodnici nerobia a tu v Presove automaticky pri narodeni ..A nasa pani doktorka to chce, aspon uvidime a budeme spokojnejsi ... no nie ?..
Prajeme pekny den ... ady 😉

aneti78
9. okt 2008

Aleni, nasa Tamka vazila 7800gr, ked mala rok 😅 😀 Tadeasko je baculko,ale on to vybeha, ved je to aj chlap,tak sa patri 🙂

Kubi, tak ty mas chut na take pikantne 😉 a co das Lalke papat? ja varim len take polievky, ktore chutia detom a este stale vobec nekorenim, len cerv. papriku a vegetu,ale to len obcas.

Adypo, ved teraz su take nadchy a anginy ci co, ze sa nedajboze z toho vyhrabat, aj u nas to skakalo z jedneho na druheho,ale vyzera,ze konecne je to na odchode. Jakub je uz ok a Tamarka rano vykasluje,ale aj vypluva, to by teda nemalo dlho trvat, kedze uz nema sopliky. a obdivujem ju,ze to vie vyplut, to som ja nevedela,ked som bola mala, stale ma z toho napinalo.

Deniska, drzim palce, nech sa Jakubkovi uz v tejto novej skolke paci, kedy nastupuje?

adypo
9. okt 2008

jeeej ...

deniska ... ospravedlnujem sa .. nevsimla som si, tak aj vam super priebeh tehulkovania a zdravicka ...

adypo
9. okt 2008

aneti .. ja neviem vyplut doteraz ... tak je lepsia Tamka ...

aneti78
9. okt 2008

ved aj ja pozeram 😨

Deniska,ale si sa nepochvalila, ze? ci to len ja som prehliadla?

tak super, ze sa to tu tak rozbieha, prajem ti krasne tehotenstvo a zdrave babo 😵

aneti78
9. okt 2008

adypo, ja som uz davno nekaslala takto hnusne, neviem,ale myslim,ze tiez neviem,jej som to ale samozrejme nepovedala 😀

kubanka
9. okt 2008

deniska gratulujemeee.......mame to za rovnako 🙂

aneti nexcem pikantne, ved som pisla, ze vynecham chilli aj ostatne bylinky ci koreniny.

My sme boli vonku a je taaak teplo 🙂

aneti78
9. okt 2008

aaha, som to rano len preletela 😅 ale je to potom dobre aj bez toho,co si tam nedala?

sisi1
9. okt 2008

Jeeeej, Deniska a ty takto potichucky? Balhozelame....nejako sa to tu rozbieha....nie ze ma nakazite, ja som ziadost do roboty posielala 😀 😅

My sme sa tiez vratili, boli sme bez kocika, pekne sliapal drobec na postu, po obchodikoch, kupovali sme podbradnik v tom Domaja obchodiku a Timo furt chcel len do choditka vliezt...no nemohla som si dat s nim rady, s placom sme odchadzali, lebo som mu nedovolila do choditka 😀
Napapal sa a spinka, ale sranda bola, ked videl uz taky uchodeny kociarik s babenkom, tak krical, ze "hopa"...hlavna vec, ked mame kocik, tlacime ho prazdny.... 😔
Jaaaj a teplucko je, normalne som si tricko mohla dat...wow...

kubanka
9. okt 2008

Tak to uz je Timi fesak, ked vydrzi aj bez kociara 🙂
Ja dovaram tu polievocku a uz krasne vonia....paradajkovo heh......Lala haja

sisi1
9. okt 2008

My sme mali od vcera fazulkovu s parkom...aj tu tvoju musim vyskusat, ja take kombinacie mozem 😉

kubanka
9. okt 2008

Ja som si vcera robila chutky na paradajkovu, ale nejak ma rano chytilo, ze vyskusam nieco ine.
Fazulkovu sme uz daaavno nemali, musim niekedy vyskusat. Aj nad spenatom som rozmyslala.

sisi1
9. okt 2008

A stretli sme deticky zo skolky, boli to uz take vacsie, kyvali Timovi, ze "cau babo" a on cely nadseny im odkyval...no mala som co robit, aby som ho prehovorila, ze my do skolky nemozeme....len za nimi chcel ist...
Boli to deticky z "bratislavskej"...na margo Alenkinho komentara na tu skolku musim povedat, ze ta ucka bola taka mrzuta, neprijemna...furt len nervozne na tie deti cosi pokrikovala a prechadzka trvala teda dost kratko, kolecko okolo blokov... 😒

kubanka
9. okt 2008

Heh sisi aj my sme vonku stretli deti na prechadzke........cele leto nic a teraz s nimi vysli.

kubanka
9. okt 2008

No asi ste vsetke vybehli von trosku sa poslnit kym sa da. 🙂

tufa
9. okt 2008

Ahojky,
kubi: fajnovy receptik, len uz musim navarit nieco dietne, lebo aj my sme dnes dojedli fazulovu polievku a ani topenie nemusime zapinat 😅 Terka si vyberala len fazulky, tak dufam, ze ju nebude boliet brusko v noci 😝 aj tak noci mame pestre do postielky spat ani nahodou tak ju prelozime a po 3 hod. velky rev a zas ide k nam.
Pomaly ju budeme musiet ucit na vlastnu postel, to bude fuska 😎
a gratulujem dalsej tehulke.

sisi1
13. okt 2008

😕 😕
No, asi tu uz nik nechodi.... ☹ My sme boli cez vikend prec a ze si vas idem docitat...no niet co... 😒

kubanka
13. okt 2008

No aj ja si idem pocitat co ste popismenkovali heh ........tiez sme neboli cely vikend doma a tesila som sa na novinky 😀

sisi1
13. okt 2008

My sme uz vo stvrtok vecer isli....muzik potreboval odist, ani som to sem nestihla "šrajbnuť"...
A kde ste boli kubi?

kubanka
13. okt 2008

Kde ? No v piatok mal kamos narodky, v sobotu kamos s kamoskou sa lucili so slobou a v nedelu sme boli v kosiciach na krstinach.

sisi1
13. okt 2008

Jaj, tak to uz aj tie krstinky boli...a co ste napokon kupili?

kubanka
13. okt 2008

Kupili sme kolisku pre babiky a do nej este kopec malickosti.
Prave sa muzik vratil z pohrebu toho vojaka, co zahynul na Cypre, bol to jeho spoluziak zo strednej skoly....vravel, ze bolo koooooopec ludi.

Boli sme trochu u babky a dedka, akurat nakladali kapustu, tak sme im trochu pomohli, dali nam papat obed a uz Mala haja doma.