Maminy, tehuľky a snažilky zo Sekčova

nisa
25. jan 2007

🙂 ahoj baby,
o pár chvíľ nastupujem na MD a manžel ma už moc nechce nechať šoférovať aj keď ja sa zatiaľ cítim (vďaka bohu)v poho, a preto som myslela na vytvorenie tehotensko-maminovského gangu 😀 zmietajúceho sa po krásne zľadovatelom Sekčove.
čo vy na to? pridáte sa?

ivana82
2. feb 2009

Ahojte, tak ako sa mate po vikende? Ako ste ho prezili? Dufam, ze ste sa s detickami pohrali na snehu 😀 😀 😀 Nas v sobotu boleli uska, tak sme vcera ostali cely den doma, ale uz je podla vsetkeho v pohode... Aj my budeme pouzivat stolicku na papanie, ale skor budem chciet drevenu ako plastovu stolicku. Zda sa mi to ako velmi efektivna vec, do ktorej sa oplati investovat... 🙂

kubanka
2. feb 2009

My sme neinvestovali do stolicky ani do postielky, lebo ich mame po muzikovi este heh 🙂 a sluzia rovnako ako nove. 🙂
U nas dnes orezavaju konare na stromoch, tak dufam, ze mi malu nezobudia. 😒

daniela84
2. feb 2009

Caute baby nemate znahody niektora zaujem o spiralu Lash extreme z Oriflame za 2 eura, dostala som ju ale ja ju nepouzivam

sisi1
2. feb 2009

Ahojte,
my sme mali rusny den, vcera nam tatino ochorel - chripka ho chytila, dnes sme boli s Timom na buse v meste, kupili sme rifle aj papucky, ale Timo bol dost neposlusny teda....tatino po nas prisiel, ked sme dosli domov, vobec expert maly nechcel spat...cize dnes vobec cez den nespal, zatial funguje teda - som zvedava ako dlho. Hadam zalahne skoro a konecne sa dockame trosku pokoja.
Vcera vecer sme sa gulovali, Timo bol cely bez seba, ruky mal omrznute skoro, ale dnu ani za svet nechcel ist.. 😝
Timo tiez spinka u nasich v postielke po mne a po bratovi a obavam sa, ze ta nasa nova tolko nema sancu vydrzat co ta stara vydrzala....nejako mi tie stare postielky, stolicky a kolisky pridu kvalitnejsie ako su teraz, nemozem si pomoct....

alcapalca
3. feb 2009

Ahojte
vdaka ze ste sa podelili o vlastne skusenosti so stolickou, radsej sa stale opytam ked uvazujem nad nejakou investiciou, ako zbytocne vyhadzovat peniaze a decko v tom nechce byt. No ale potesili ste ma, ze deturence maju stolicky rady.

nadzieja
3. feb 2009

ahojte .... juj mat tak uz vase starosti...a ja sa tu este s bruskom gulam....niekedy uz mam toho po krk a rodit by som uz isla aj zajtra ...

alcapalca
3. feb 2009

cavte je tu niekto?
prave som zlozila Tedynovi sportovu verziu kociara a skusam plastenku. Ono to nema mat vpredu ziadny otvor? Nezadusi sa mi tam? 😕

nadzieja vydrz 🙂 ale uplne ta chapem ten koniec je brutal dlhy

nadzieja
3. feb 2009

alcapalca ... to fakt ze brutal .........

sisi1
3. feb 2009

Ahojte,
ja len na skok, idem ukuchtit mojim chlapom pizzu...

nadzieja: vsetky pozname tie pocity, ja som myslela, ze nikdy neporodim 😀 Ten zaver mi pripadal hrozne dlhy, lebo s velkym bruskom to uz nie je bohvieco....ale vydrz, stoji to za to...ono to pride 😉

Alenka:malo by to mat dierky, napr. my mame po bokoch, nie vpredu....take male, mozno si si nevsimla....

kubanka
4. feb 2009

Dobre ranko.......nadzieja aj ja by som to uz xcela mat za sebou a pritom som len kusok za polovicou 🙂 ...... viem, ze na konci ma caka krasne babenko a tak sa tesiiiiiim, no jasne aj trosku bojim ako to dopadne. Vcera som bola na poradni a zase nebolo vidno co to je. Malo snurku medzi nozkami a dr. vravela, ze nevidi ze by tam nieco spod nej vykukalo, ale ktovie .....50 na 50. A tak nas muzik objednal na 4D, lebo sa nevie dockat co to je 😀 ..........dufajme, ze sa nam ukaze a nebude sa skryvat, ked uz vyvalime tolke prachy 🙂

sisi muzikovi prajeme skore uzdravenie a vy sa drzte dalej od neho, aby vas nenakazil.

Ivana ako sa maju Tonkove uska? Su v poriadku?

adrianamickova
4. feb 2009

ahoj zienky,ako som vas mohla prehliadnut?ja pozeram ze presov neni a tu aha?ja som jedna z vas

ivana82
4. feb 2009

Ahojte babenky,

tak uska ma maly uz v poriadku, chvalabohu... akurat nas vcera bolelo brusko a v noci sa stale budime na to, ze sa neskutocne puci, akoby mal zadrzane vetry...ale ked sa pokaka je to lepsie a teraz spinka...
Majte sa pekne este sa tu dnes ukazem, dufam, ze dnes bude maly Tonko lepsi ... 😀 😀 😀

monky1
4. feb 2009

Ahoj kubanka, ak to nie je tajomstvo, ku komu idete na 4D? My sme boli pred 2 rokmi v Ke, ale viem, ze uz je aj v PO. Je to neopisatelny zazitok. Drzim palec, nech je to to, co si prajete a hlavne zdravucke.

danielkapo
4. feb 2009

Dobre ranko....kubanka ten 4D musi byt fakt zazitok....ja doteraz lutujem, ze som nesla....inak ani moja kocka nechcela ukazat ze co bude 🙂 az ked ma viezli po sekcii tak prva otazka ked som sa preberala, ze ci je to dievcatko (taky citak som mala od zaciatku) a ten ujko co ma viezol ze mate ruzovy naramok tak asi ano 😵
ivanka tak nech tonko poslucha (teda obaja 😀 )

pekny dnik vsetkym

alcapalca
4. feb 2009

Ahojte, mame horne zubky 😀 a zas obidva naraz, presne ako dolne, jaj Tedy je neskutocne zlaty ked sa usmeje 😀

danielkapo
4. feb 2009

alcapaca...no teda...a pozeram, ze Tedy je skoro o mesiac mladsi a my ani jeden zatial 😅 blahozelaaaame 🙂

alcapalca
4. feb 2009

Danielka, kamoskim mal 8 mesiacov a tiez nemal ani jeden zubok, teraz ma 1 rok a 4 mesiace a ma 12 zubov, jeden za druhym mu isli
a vyhoda aspon ta nehryzie 😉

alcapalca
4. feb 2009

Adriana vitaj medzi nami a piš

Kubi kedy si objednana? Je to super zazitok, nezabudnutelnyyyyyyyyyyy

sisi1
4. feb 2009

Jeeej, trosku sa to tu pohlo...super 🙂

Adriana: vitaj medzi nami a ako alenka napisala: Píš!!!Mate krasne deturence.... 😉 Si tiez zo Sekcovika?

Kubi, ja som uz hrozne netrpezliva, co budete mat, xi xi 😅

Ivanka: sa tesim, ze Tonkovi je lepsie, na tie vetriky si skusala cajiky a cvicit nozickami? Niekedy to pomoze....

Alenka, blahozelame k dalsim zubkom, sa tesim kedy uvidim TEdyho konecne, ale tento tyzden asi nie, lebo Timo ma zase sople 😠 neviem kde to chytil, mozno od tatinka, ale ten velmi nesoplil....tak az buduci tyzden radsej 😒 Nasla si dierky na plastenke ci nie? Ked tam nie su, tak by bolo dobre aspon dierkovacom take dierocky po bokoch narobit....my mame dierky, dost ich je, ale aj tak tam ma vo vnutri trosku dusno....

Noc sme mali hroznu, maly sa neustale budil, nemoho dychat na nos.... 😠 Na porazenie to bolo ...min. 10krat sme vstavali k nemu...rano sme jak trosky lezali a nie a nie vstat... 😝
Navarene mame, tak len upratujem a chystam sa zehlit, uz mam plny kos 😅

monky1
4. feb 2009

Dievcata, vsetky ste zo Sekčova?

alcapalca
4. feb 2009

Ja registrujem sekcov a svaby preco?

monky1
4. feb 2009

Lebo ja som zo Sidl. III. Ale tam to vyzera uz skor na sukromnu debatu, tak by som sa rada pridala k vam, ako mozem.

danielkapo
4. feb 2009

Ahoj monky 🙂 krasne meno si dala malickej 😵

alcapaca, tak to ano aspon nehryzie zatial..... 😀 len ja uz vzdy narobim hurhaj, ze zubky uz idu....a napokon nic 😀 no nic, dockam sa istotne, len uz sa hrozne tesim na tie krasne usmevy so zubalikmi.. 😵

sisi timkovi nech sopliky chytro zmiznu.....aj simonka mala v decembri take obdobie a to sme sa nemohili ich zbavit...no teraz uz dlho nic, tak sa tesim, 😵

monky1
4. feb 2009

Dakujem, danielkapo . Budes sa cudovat, ale rozmyslala som aj nad Simonou 🙂 , takze aj vy ste vybrali pekne meno 😉

monky1
4. feb 2009

A pre vsetky nedockave maminky - co sa zubkov tyka, nam vybehol prvy az v 11. mesiaci a islo to celkom hladko

danielkapo
4. feb 2009

heh ano...obe su pekne, ale hana je v sucasnosti nezvycajne meno, a pritom take jednoduche a velmi pekne

monky1
4. feb 2009

Este raz dakujem. A ako sa dari malickej?
😵

janazuza
4. feb 2009

Ahojte. Ahoj monky.
Mi me zasa chorý 😠 , je to o nervy. Dostali sme antibiotiká aj do očiek antibiotiká. Má nejakú infekciu v očkách- asi to chytil v školke.

janazuza
4. feb 2009

a našemu malému tiež vyšiel prý zúbok až v 11.mesiaci- presne si pamätám naMikuláša a v tom istom týždi aj druhý.( jemu išli vždy dva zúbky naraz- aj stoličky) 🙂

monky1
4. feb 2009

Super, janazuza. Nam zase 1. zub priniesli Traja krali 😀