Maminy, tehuľky a snažilky zo Sekčova

nisa
25. jan 2007

🙂 ahoj baby,
o pár chvíľ nastupujem na MD a manžel ma už moc nechce nechať šoférovať aj keď ja sa zatiaľ cítim (vďaka bohu)v poho, a preto som myslela na vytvorenie tehotensko-maminovského gangu 😀 zmietajúceho sa po krásne zľadovatelom Sekčove.
čo vy na to? pridáte sa?

monky1
8. mar 2009

ahoj aneti, asi sa nenudis pri dvoch drobcoch, ze? musim sa priznat, ze mne da zabrat aj jedno dieta, takze klobuk dolu pred vsetkymi maminami, co maju dvojcata 😉 Ja ked som otehotnela a doktor mi robil prvy ultrazvuk, bola som cela biela. Pytal sa preco a ja na to, ze len nech mi povie pocet - ci jedno, alebo dve. Zdvihol oci, usmial sa a opytal sa ma, ze ci je predpoklad na viacplodove tehotenstvo. Tak som mu to vysvetlila, ze obidvaja manzelovi rodicia pochadzaju z dvojciat. No ale ubezpecil ma, ze vidi len jedno. Hned som nabrala farbu 🙂

tufa
8. mar 2009

ahojky,
tak ja som dnes sama 🙂 tatko s Terkou sli k babke, nech si ju kus uziju, lebo cochvila uz budeme v pohotovosti 🙂 chcela by som dnes popozerat veci v skatuliach a prichystat si vybavicku , tak hadam sa k tomu aj dokopem. Nic sa mi nechce, aj vonku je taky vetrisko, ze len sledujem ci nase smreky este stoja, lebo sa nebezpecne kyvu 😒
A novinka, Terka nechce zaspavat s ockom ☹ , predtym bez problemov ju uspaval a teraz stale utecie zo spalne a pride ku mne. Zeby si zacala uvedomovat konkurenciu? 😎

monky1
8. mar 2009

no tufa, budes to mat tazke 😀 ... ale vazne. Ona si zvykne. Bude musiet. My sme teraz dlhodobo bez tatika, tak trenujeme , aby zaspavala sama. Zatial sa dari (klop, klop), ale niekedy vymysla. Inak chystanie veciciek pre mimi... to je nadherne. Uzi si to a aj to, ze si Terku vzal tatko a relaxuj 😎

aneti78
8. mar 2009

Monky, ale Tebe sa to zda, ze to musi byt velmi tazke s dvojcatami, ale keby si ich naozaj mala, tak sa nad tym asi nepozastavis, proste normalka. narodili sa dvaja naraz, tak musime fungovat 😎 rezim bol trosku iny, aj roboty viac, vo vela veciach si museli zvyknut, ze su dvaja a ja sa nerozkrajam, ale myslim, ze to im neni na skodu 😉
a ja som mala v 6.tt taky mierny sok, ale tym, ze som sa brala lieky na neplodnost, tak sa to aj dalo cakat. no a v 8.tt pri kontrole som si uz priala, aby sa to potvrdilo 😵 😵 😵 a splnil sa mi sen mat parik 😵
no a teraz je to uz len vyhoda, ze su dvaja, co urcite potvrdi aj Alenka, hraju sa spolu a maju stale jeden druheho, aj na skolku si zvykli dost lahko, vlastne tam nebol ani jeden z nich celkom sam 🙂

danielkapo
9. mar 2009

Ahojky,

co mate nove? Mna uz rozculuje to pocasie.....brrrr

dnes ideme na ockovanie.... 😖

baby, poradte co mam robit s tou mojou....zas ma zapchu, nekakala od utorka... 😕 ja uz som hotova z toho....probiotika papa uz viac nez mesiac, zo zaciatku vcelku pomohli no teraz nic....brusko jej masirujem aj 10x za den...jablcko kazdy den, slivkova stava, vody pije dost, harmancekovy caj tiez, ryzu nepapala ani nepamatam...banan tiez nie, ani varenu mrkvu.....proste uz neviem co este by som jej mohla.... ☹

monky1
9. mar 2009

ahoj, dani, no neviem, neporadim ti. Este mozno probio jogurty, jablckovu stavu, alebo skusit nejake ochutene kysle mliecko - Acidko napr., hoci v jej veku este asi nie, ze? Alebo sa skus opytat doktorky. Drzim palceky

alcapalca
9. mar 2009

ahojte, no snad vyjde slniecko
ja idem popozerat nieco na velkonocnu resp. jarnu vyzdobu na okna, len nedavno sme ju pripravovali pred rokom Anet pamatas?
my este mame stale deda mraza a snehove vlocky, tak by bolo nacase, nieco pohladam vytlacim a ked pridu chlapci tak ich zamestnam, povystrihuju vymaluju, nebudu mat cas na nezbedu 😀
ak najdete nejake pekne linky mozte sem hadzat
Tadeasovi som dnes prezrela papulku a uz sa mu tlacia dalsie dva zubky, sranda ze jemu stale po dva naraz vychadzaju, kazdym dnom budu von
postielku som mu oblepila paskou aby neobhryzoval ah ale som nevyhrala, obhryzuje este horsie uplne tu priesvitnu lepiacu pasku dotrha jak psisko
uz neviem co mu tam dam, asi ju dam ocalunit 😉 no prave stol obziera..............

alcapalca
9. mar 2009

monky ako? doslo? dalo sa? ci volame?

monky1
9. mar 2009

pisala som ti na IP 🙂 i ☹

sisi1
9. mar 2009

Ahojte,
idem vas konecne pozdravit, sme u rodicov, asi do stredy, vcera vecer od siestej opatrovali nasi aj ho ukladali spinkat, my sme boli prec. Bol zlaty vraj, tak sa tesim, ze to zvladli, musi si pomaly zvykat.

Alenka: pamatam si, ze aj nam tak po dva zubky vychadzali....mas doma "mysku hryzku" 😀 😀

danielka: mna uz nic nenapada, len za Dr zajst...hmmm...

kubi, de si?

anet: cely den ste lyzovali ci len polovicu? Muselo byt super, my sme tam este neboli, je to take vacsie?

tufa
9. mar 2009

aj my sa dnes stahujeme k babke 😀 zajtra idem pre vysledky a posledny krat k svojej Dr. potom uz do nemocnice.
Vcerajsok zbehol a vela som toho ani nestihla, jedinny oddych som mala pri Poarotovi - ci jak sa pise 😝 ale mam aspon tasku do porodnice zbalenu.

alcapalca
9. mar 2009

MINULY ROK SOM TIEZ Z WWW.DOBRARADA.SK CERPALA
zatial nic lepsie nemam
joj mi maly prepol na capslock

alcapalca
9. mar 2009

nikde nik
kooooonečne sa mi podarilo odfotit Tadeasove zubadielka tak mozte kuk na bobrika, v albume moji traja princovia lebo v jeho uz nebolo miesta

alcapalca
9. mar 2009

a este som pridala Brankove vykresy, aby ste si nemysleli ze kecam, tak posudte, 🙂 🙂 🙂

monky1
9. mar 2009

Prave sme sa vratili z prechadzky a z obchodu, tak som narychlo nakukla - vskutku prekraaaasne 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Zatial sa majte, ideme my citat knizky 😵

sisi1
9. mar 2009

Tedy je zlatulinkyyyyyyy 😵 😵 😵
No a Branko je velmi sikovny,krasne, pochval ho za naas 🙂 🙂

kubanka
10. mar 2009

Ahojte, tak som sa uz dostala k vam...... v sobotu som skusala tie pecene zemle a boli fajnoveeee, vsetkym chutilo.Dnes idem do poradne a cakma ci dostanem kufrik.....tufa ty uz mas? Neviem kedy presne ho davaju.

Alenka mas sikovnych chlapcov a treba ich podporovat v tom v com su dobri......so mnou nemal kto chodit na vytvarnu a teraz to lutujem. Aj sme boli na konkurz, aj ma vzali, ale bolo to o druhej poobede a to boli vsetci v praci ☹ a sama som nemohla chodit.

Dufam, ze uz nikto neni chori, ved nam vykuklo slniecko.

danielkapo
10. mar 2009

Ahojte

no tak ockovanie v pohodke a na tu zaopchu nam dala sirup duphalac...ked sa nezlepsi, tak gastro... 😖

dnes bude krasne slnieckovo...konecne 😵

alenka super 🙂 sikovnika mas

alcapalca
10. mar 2009

ahojte
za Branka za dakujem 🙂
dnes mu peciem tortu ma meniny, a u nas musi byt torta, inak sa nerata
este som mu nic nekupila 😲 takze poobede letim do dracika alebo kde, chcem mu kupit nejaku kreativnu sadu, snad v tom nasom meste daco najdem
a zacinam sa tesit z jari, stihla som aspon porobit svietniky a malinku jarnu vyzdobu, na okna sa pustim asi az cez vikend, ladim vsetko do pestrej oranzovo zelenej

a jedna zla sprava: ked som isla rano zo skolky, vsimla som si ze uz zacinaju na vela blokoch zas stavat lesenia, tak to bude opat hruuuuuuuuuza az do zimy 😠

kubanka
10. mar 2009

Tak mne mala az teraz zaspala............nemohla skor, lebo nekakala, ale uz vyslo a mohla kludne ist. 🙂
V poradni vsetko ok...dr. sa zda, ze mam male brusko trochu......babo je ok.

danielka ten sirup je na prehananie? Ja teraz svojej davam pit mlieko riedene vodou, no a mozno je to nahoda a mozno to pomaha.

alenka to ty vzdy takto vyzdobujes bytik? A ako to je s kupou noveho?

danielkapo
10. mar 2009

kubi je to v podstate na prehananie, resp. na zmakcenie stolice...obsahuje laktozu, galaktozu, fruktozu a taaak...nastastie pomohlo....tak budem znizovat jej davku, dufam, ze uz to bude oki....no mliecko simka moje pije....

tesime sa, ze vsetko oki kubi s babom 🙂

Brankovi vsetko naj k meninkam

tufa
10. mar 2009

Ahiojky,
Brankovi vsetko naj... k meninam 😀 😀
ja som sa dnes rozlucila so svojou Dr. a uz budem chodit do nemocnice, len este neviem jak to tam bezi.Asi sa objednat na CTG a potom ku Dr. no uvidime. neviete mi povedat cislo na CTG do starej porodnice, alebo je to rovnake ako na sono? som sa zabudla opytat ☹
kubi ja som ziadny kufrik nedostala a ani som necakala, az ten v porodnici ocakavam, uz sme sa s manzelom bavili, ze bude pre Terku na kocky 😀 😀 v prvom mam ulozene lieky 🙂
tak ja dnes za mesiac uz by som mala byt niekde v porodnici, 10. mam termin 🙂 🙂

monky1
10. mar 2009

Snad este stihneme Brankovi zablahozelat k meninam - tak vsetko dobré mu prajeme, nech sa mu dari vo vsetkom tak, ako v narabani so stetcom. A ako torta? vydarila sa? 😵

Tufa, s tym cislom ti neporadim, ja som nerodila v PO. Ale uz sa ti to krati. Sa isto tesis na malicke, ze? A ako to berie Terezka? Pozeram, ze medzi nou a Hankou je ani nie mesiac rozdiel. Tesi sa na babatko? 😉

kubanka
11. mar 2009

Tufa ja mam cislo na CTG este spred dvoch rokov 051 7011 414....skus ho a daj vediet ci plati. POjdes ku Kascakovi? Ktore dni on robi?

tufa
11. mar 2009

Diki kubi 🙂 dnes isla segra k lekarovi do nemocnice tak ma mala objednat rovno a Kascak robi v stredu a piatok, tak dufam, ze ho vystihnem 🙂 Hej chcela by som ist k nemu, ale no sak ... uvidime ako to dopadne. Ja kedze idem zas na cisarsky ☹ tak by som nechcela utekat do nemocnice az ked to na mna pride, predsa len nemam to zarohom 😝

kiert
11. mar 2009

Ahojte, aky ste mali den? Asi dost ubehany, kedze dnes sa tu vela nepopisalo.. ☹ . Mna teraz tak zacal boliet chrbat, ze len lezim oblozena vankusmi a nevladzem sa hybat, este aj nadcha na mna ide, znova ☹ , inak som bola v pondelok na sone a drobcek znova riadne kopkal nozkami 🙂, ale stale nevieme co to bude, ale hlavne , ze je v poriadku...Pekny vecer

monky1
11. mar 2009

Ahoj, kiert, ze sa aj ukazes 😀 . Mam pocit, ze tu uz takmer nik nechodi ☹ . Som rada, ze sa malickemu dari a ze neviete, co to bude -neuvazovala si o 3D? Tam ti to povedia urcite a je to fakt nadherny zazitok.

kiert
11. mar 2009

Ahoj Monky, no priznavam, ze som tu dlhsie nebola 😒 , akosi neviem obsediet na jednom mieste..., ano chcela by som ist na 3D, dnes som volala do Gynstaru, ze sa objednam a vraj sa na to chodi az v 26 tyzdni, takze mam zavolat buduci tyzden, chcela som ist aj na morfologicke sono,ale ze vraj to uz nestiham, su uz plni...Drobec, je teraz podla rozmerov asi o 4-5 dni mensi,tak dufam, ze to dozenie 🙂

monky1
12. mar 2009

Dobre ranko vsetkym..... pre nas, zial, nie az take dobre.... sme hore uz od 5h!!!! Sice este vypila mlieko a zdriemla na pol hodinu, ale to uz nebol spanok. Dnes ma urcite vystrie 😀 😀 😀, lebo som spala celkom 3 hodiny. Aspon ze vonku sa crta krasny den 🙂 🙂 🙂