Maminy, tehuľky a snažilky zo Sekčova

nisa
25. jan 2007

🙂 ahoj baby,
o pár chvíľ nastupujem na MD a manžel ma už moc nechce nechať šoférovať aj keď ja sa zatiaľ cítim (vďaka bohu)v poho, a preto som myslela na vytvorenie tehotensko-maminovského gangu 😀 zmietajúceho sa po krásne zľadovatelom Sekčove.
čo vy na to? pridáte sa?

kubanka
2. apr 2009

ved nebudeme do rana........len tak na dve hodinky a spinkat domov. Robim taxi 😀
A co vy ostatne? radsej stretko s detickami?

tinika
2. apr 2009

Ahoj kubanka, ty si ma asi nepamatas, ja ta poznam z modrej strechy. Vy uz druhe babenko cakate??? A domcek uz dostavany???
My zatial nestavame, problemy s pozemkom, tak si kupujeme vačši bytik, cas ukaze a asi to bolo v spravnej chvíli mysliet aj na detskú izbu, hihi lebo sme tehotní 😀

kubanka
2. apr 2009

Ahoj tinika jasne, ze pamatam.....takze nebudete staviat?
Gratulujem k tehu.....zmen si udaje v nastaveni, aby kazdy vedel, ze si tehu. Kedy cakate?
My postupujeme s domcekom pomaly, ved mozes kuk fotky na streche.

tinika
2. apr 2009

Raz určite stavať budeme, ale mali sme 2izbovy a ja aj pracujem doma a takto sa to uz nedalo. cakame v decembri, ale este som nebola u lekara, tak este len tak potichucky a neoficialne a dakujem. kuknem kuknem 😉

tinika
2. apr 2009

Kubanka a kde to vlastne stavate,??

kubanka
3. apr 2009

No tak sme boli vecer von a bolo fajn........nieco sme pili, nieco zjedli a nieco zahrali 😀

Dnes sa nam crta zase pekny den. K nam dnes pridu na oslavy Lalkiny krstni rodicia z ke s dvoma nasimi krstniatkami, takze budeme mat veselo.

gab22
3. apr 2009

Ahoj Kubi, blahoželam Lalke k krasnym narodeninkám...Ja som rada, že je piatok a víkend pred nami.

ivana82
3. apr 2009

Lalke prajeme aj my vsetko najlepsie a najkrajsie... 🙂

kubanka
3. apr 2009

Dakujeme gab a ivana 🙂
Dnes je doma muzik, tak si nas poriadne uzije 😀

danielkapo
3. apr 2009

Dobre ranko....
Lalke vsetko najlepsie k narodeninkam, nech je zdravucka a stastna velka sestricka 😉
mna dnes caka upratovanie celeho bytu, ked je mama aj sestra doma...no ale zajtra budem mat pokoj 😅 musim si svihnut, aby sme stihli aj vonku ist ked je tak prekrasne....
baby...mam taky sen...otvorit si cukraren/cajovnu....myslite, ze by sa nieco take ujalo? na svaboch konkretne myslim...ma stve, ze sa tu neda nikam s detmi zajst, je tu asi 10 krciem/barov...hm? zatial len o tom rozmyslam cisto teoreticky, spolocnicka vitana 😀 😀 😀 joooj
kubi a kolko vas bolo hm?

monky1
3. apr 2009

ahoj kubanka.... aj my sa pridavame a zelame malej - vlastne uz velkej oslavenkyni vsetko dobre, vela zdravicka 🙂 , stasticka 😵 a stale usmev na tvaricke 😀 ... a nech sa vam oslava vydari 😉

kubanka
3. apr 2009

dakujemeee....momentalne tancujeme na pesnicku Nemozna 🙂

sisi1
3. apr 2009

Nasej milovanej Lauruske prajeme k druhym narodeninam vela zdravicka, aby dobre papala, mamicku a tatika pocuvala a robila im stale veeeeelku velikansku radost, posielame s Timim pusinky!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

ivana82
3. apr 2009

Ahoj Dani, myslim, ze by sa to ujalo, ale pouvazuj o mozno rozsireni sortimentu 🙂 drzim palce

sisi1
3. apr 2009

Dani, je to super napad, akurat treba mysliet aj na dost vysoke vstupne investicie...no myslim, ze uspech by to malo....ani na Sekcove nic poriadne nie je....ak by tam bol detsky kutik, tak parada...len vsetko dost stoji....

alcapalca
3. apr 2009

Zašepkala myška v trave, že Lalka ma sviatok prave
veľa šťastia, zdravia, lásky a na čielku žiadne vrásky 🙂 🙂 🙂 krasne druhe narodeninky prajeme

Dobre ranko, uz sme doma a aj maly prave zaspal
tak vy ste si boli na stretku? joj, lenze pre mna by to bol velky problem, nechapem co to mam za deti, ci im poriadne pupocne snury neodstrihli ci co
minuly tyzden mi brasko vecer zavolal ci s nim nepojdem von, a ja ze super ved par rockov som takto von nebola, maly zaspal tak reku vacsinou sa zobudi az po polnoci, aha, ja som odisla o 21,00 a Tadeas akoby vycitil o 21,10 hore a reve odusu, muz vravel ze vkuse plakal do 22,15 potom od revu upadol do spanku, prisla som domov o 22,30 uz spal ale vkuse vzlykal v postielke, takze takyyyyyyyy dobry pocit som z toho mala ze som vysla von
este rano susedka ze co bolo malemu ze tak zalostne plakal??????? 😒
cickoši moji, a to iste som mala pri dvojkach, nehrozilo ich s niekym nechat

alcapalca
3. apr 2009

idem umyt okno v spalni akonecne dnes nevarim, vcera som robila zemiak. polievku na kyslo aj zelenu fazulku som do nej hodila a pečene buchty s lekvarom, tak mame..........sisi mozno ta navnadim, a udrzime rovnake menu tento tyzden 😀 a mozo vecer este urobim spagety, take ako varil Dr. Bukovsky neviem ci ho niekedy pozerate, na ol. oleji oprazil mrkvu tak pekne nakrajanu na palicky , hlivu a pridal celozrne spagety asi natretiny polamane, a prazil prazil apotom len zalial troskou vody a raz dva boli hotove, nepamatam ci tam pridaval este nieco, no ved uvidim ked to spravim ze ci tomu nieco chyba

monky1
3. apr 2009

...u nas to aj dnes vyzera na zhon...letime k doktorke.pa

sisi1
3. apr 2009

alenka: tie spagety zneju dobre, moj muzik hlivu miluje...my mame dnes pangasia, a mliecnu ryzu ako polievku...
apropo, celozrnne spagety som nevidela, vacsinou ine druhy cestovin....ja mam celozrnne velmi rada...

kubanka
3. apr 2009

Dakujeme Vam vsetkym pekne............. 🙂

Podarilo sa mi rozbit skleneny cajnik, ale tak rozbite nieco som este nevidela.....na milioooon kuskov malickych sklicok. Takze uz mame aj pekne povysavane 😒

alcapalca
3. apr 2009

kubi črepy prinašaju šťastie 😉
sisi kupis hocikde, ja chodievam do hypernovy mam to najblizsie s kociarom

monky co sa deje??????????

sisi1
3. apr 2009

monky sla pravdepodobne k lekarke, hadam sa nic nestalo....

Moje dieta dnes vstalo o 6,30 tak sa mi nechcelo vstat...uz sme celkom dobre nabehli po zmene casu na spankovy rezim, spinkal od 21,15 do 7,30 vacsinou....a dnes toto...pritom ked som vecer dosla, lezali s tatinkom v posteli a Timo driemal....
Trosku upratujem, povysavali sme s drobcom, perinky na okna som vyhodila, idem dlazky umyt a toho pangasia urobit....

tufa
3. apr 2009

Ahojky,
uz sme doma 😀 Zdravim vsetkych spolu s malou Dorotkou 😉 😉
zatial len na skok

monky1
3. apr 2009

ahoj tufa, srdecne blahozelame k Dorotke 😵 a tesime sa s tebou, ze ste obe vporiadku 🙂
.... a ako Terezka? Ako reagovala?

tufa
3. apr 2009

Terezka bola super, 😎 len vzdychala "ake male nozky, ake male rucky, male ustocka 😀 😀 a nechcela odist od postielky, len zvlacala vsetko mozne pre Dorotku
noc bola nic moc, kazdu pol az hodinku hore ☹ ale teraz cez den mi krasne spinka po 2 -3 hod. tak dufam, ze jej to vydrzi.
Idem akurat pripravit kupel, tak lovim v pamati, ze co vsetko treba urobit, pripravit.... v porodnici som sa aj chcela popytat na tolko veci, ale nakoniec nebolo koho, ako pri Terezke, plny stav a tak prepustali , zeby mali kam ulozit nove mamicky 😀

danielkapo
3. apr 2009

Tufa, aj my blahozelame k babatku, nech je zdravucka a mas z nej radost 😵
monky ako? preco ste boli u lekarky? chorucka je mala?:

tufa
3. apr 2009

dakujeme za gratulacie 😀

petra1985
3. apr 2009

tufa ahooj🙂 tak uz doma?🙂 no tak to si zmakla lavou zadnou bolo vidiet na tebe, ze sa snazis🙂 mne je normalne luto za nemockou🙂 som sa tam citila celkom dobre.. az na tu hygienu boze.. 😠

ivana82
3. apr 2009

Tufa, blahozelame k Dorotke 🙂 prajeme vela zdravia, trpezlivosti a lasky 🙂

monky1
3. apr 2009

ahojte dievcata,
zacinam mat pocit, ze uz je toho na mna vela....mam za sebou dva dni plne zhonu, nervov, infarktovych stavov....u lekarky ok, moje podozrenie sa nastastie nepotvrdilo, ale lezie na nu nadcha ci co....dufam, ze nie alergia, lebo vypuklo to vonku na prechadzke - dnes 2x.......hana je mrzuta, upistana, jedla by len blbosti......
.... no nacisto sa dieťa popsulo ☹