Maminy, tehuľky a snažilky zo Sekčova

nisa
25. jan 2007

🙂 ahoj baby,
o pár chvíľ nastupujem na MD a manžel ma už moc nechce nechať šoférovať aj keď ja sa zatiaľ cítim (vďaka bohu)v poho, a preto som myslela na vytvorenie tehotensko-maminovského gangu 😀 zmietajúceho sa po krásne zľadovatelom Sekčove.
čo vy na to? pridáte sa?

alcapalca
19. apr 2009

dam vam link na moj vysnivany dom, ktory vsak nebudeme mat, lebo mužisko dudre 😠 😠 😠 on chce len odtial projektanta

alcapalca
19. apr 2009

zatial by sme mali mat tento, ale pnie z katalogu, individulany projekt s mensimi zmenami, no zvonku bude vyzerat asi takto
http://prodom.sk/?p=projekty&project=77&mirror=...

kubanka
19. apr 2009

alenka mas IP

monky1
19. apr 2009

waw, aleni, naaaadhera!!! su super - obidva!!! uz len sa pustit do prace 😉 ...moj drahy by sa samou radostou zblaznil, keby sme isli stavat...jeho to strasne taha 😉
... za hanku dik, ale cim dalej, tym viac ludi mi hovori, ze je cely tatino...no...zmenila sa...ked bola mensia, zdalo sa mi, ze sa viac na mna podobala 😒 ale len nech sa na neho podoba...ved je jeho, nie? 😀 vzdy sa tak potesi, ked mu to niekto povie a ja mam radost z toho, ked ho niekto pohladi po duši 😵 😵

kubanka
20. apr 2009

Dobre ranko, vyzera to na pekny den. My sme vcera nevarili a tajk musime dnes nieco vymysliet, ale vooooobec sa mi nexce.....asi len kupim nieco hotove v obchode a uz. 🙂

alcapalca
20. apr 2009

Dobre ranko, dnes to naozaj vyzera na krasne pocasie, doma sme vsetci, trpaslici trochu pokaslievaju tak som ich radsej nechala doma
planujem halusky s tvarohom 😝

zade
20. apr 2009

🙂 🙂 🙂

danielkapo
20. apr 2009

Ahojky
monky to ihrisko vyzera super, urcite tam so simonkou pojdeme....
Krasny dnik vam vsetkym

kubanka
20. apr 2009

U nas je prechladeny muzik a ja zacinam rozmyslat, ci to nelezie nahodou aj na mna 😒 ....dnes spal na gauci pre istotu....hm, ale v tej istej izbe heh

kubanka
20. apr 2009

No bol niekto na tych kolotococh? Ake tam su? Oplati sa ist aj s nasimi malymi detickami?

zade ako ide hudobna skola? Rozbiehas uz nieco?

sisi uz si zdrava?

Kedy dame stretko na tom peknom ihrisku?

monky1
20. apr 2009

ahojky

aj ja musim nieco vymysliet na obed - asi urobim syrove rezne so zemiakmi 😅

kubi, davaj si pozor na zdravie, teraz by nebolo dobre byt chora......viem, o com hovorim........ja ked som bola mesiac pred porodom, bola som neskutocne chora...myslela som, ze od kaslania aj porodim - bolelo na hrdlo, priedusky, mala som som silnu nadchu....striekala som bioparox a len len som sa z toho dostala

danka, tesim sa, ze sa uvidime 😉

alenka, 😀 😀 😀 ....ze trpaslici

zade, 🙂 ......rozmyslam, ze asi to nechame na stvrtok, aby sme sa zbytocne neplasili. Hm?

monky1
20. apr 2009

sisi, kedy vam maju robit to potrubie? poslala by som ti foto, ako to vyzera 😨 , ale nechcem ta zbytocne stresovat 😀

sisi1
20. apr 2009

Ahojte,
tak sa konecne hlasim, vcera vecer som bola uz totalne zmorena, ani comp som nezapinala, boli sme na Solivare v OZEXe, Timo sa tam vysantil, ale museli sme davat nanho pozor...dal sme si pizzu, posedeli a pekne pesi naspat...hoci Timo siel s hrozitanskym krikom z toho det. centra co tam maju....
Dnes bol muzik doma doobeda, tak sme pobehali trosku v meste, malemu pyzamko sme kupili a vak. obaly z toho obchodu co tu anetka spominala...neviem ake su, ked ich zabehnem, dam vediet ci su dobre...zdali sa mi velmi lacne, tak uvidime...no a tatino nas pozval do cin. restiky, tak sme aj napapkani.... 🙂

Maly vyrevuje v postielke, vcera takisto vecer vystrajal, aj v noci, neviem co to ma znamenat... 😠 Zapal az s tatom v nasej posteli...

monky: este nie je urceny datum, bude este len konkurz na firmu co to bude robit....

kubi: uz som ok, na kolotococh sme napokon neboli, myslim, ze s vacsimi detmi skor

sisi1
20. apr 2009

joj, este som chcela, alenka, tie domceky su krasne...wow...parada...

monky: super fotocky, to ihrisko vyzera perfektne...je tam aj cez tyzdne vela deti?

monky1
20. apr 2009

sisi, ahoooj,

tak to si este pockate, kym vyberu firmu 😀 ... my sme uz vedeli, ze robi Stropkov - myslim 😕 a cakali sme polroka na poradie 😀

a k ihrisku: aj cez tyzden je tam dost naroda, ale neviem porovnat, kedy je tam viac deti -ci doob. al. poobede, lebo my sme boli vzdy poobede
...aj dnes som planovala ist, ale mame nakupny den 😒

sisi1
20. apr 2009

monky: kedze muz ma taku firmu, mozno vyhra konkurz a nebudeme musiet ani tolko cakat... 😅
A co take nakupujete? Asi potraviny vsak? ...my sme v meste nakupili oproti poste v stanku zeleninu a ovocicko, banany po 1Eure mali, zeleninka nadherne vonava, ako zo zahradky, hrozno bez kostok, sladucke...no dlho som uz take dobre nejedla....

monky1
20. apr 2009

ja chodievam na zeleninu a ovocie tu k nam na trznicu - aj dnes sme boli...a aj v potravinach, v masiarni....a poobede este do tesca, ale sa mi uz nechce....najradsej by som sa natiahla 😀

u nas by uz zajtra mali ti Stropkovcania finisovat 🙂 , ak mam spravne info

ja som vcera nevytiahla paty z domu - piekla som linecke kolaciky
mala som klud, lebo hanka bola 3 hodiny mimo domu 😀 - v tescu v meste bola, čavargoška jedna 😀 ...ale dobre mi to padlo, lebo sustavne spolu....len my dve.....vo dne v noci....niekedy mi uz z toho švitori 😅

kubanka
20. apr 2009

My sme dnes boli vonku nakoniec hodinu a pol, presli sme sa do obchodu na nakup, kym mi sedela v kociari a potom sme sedeli pred vchodom a citali spolu Neckermann.......potom sa zastavila Danielka so Simkou.....a este sme sli na zastavku cakat babku. Davno som nebola s nou tak dlho vonku....nevladzem uz, ale dnes bola celkom poslusna.
Danielka asi ste uz nestihli otvoreny ten obchod vsak?

sisi1
20. apr 2009

Kubi, musis sa setrit, uz to mas za par 😉

kubanka
20. apr 2009

Hej sisi vcera mi bolo dost cudne, babo sa cely den tiskalo dole.......v jednej chvilik som muzikovi povedala, ze mozno do vecera porodim heh...to bola sranda. Zajtra idem do poradne asi poslednykrat, potom uz si zajdem do porodnice za porodnikom. Uz aj ctg mi asi budu robit. Prave sa babatku cikuta heh 😀

zade
20. apr 2009

Sisi, ty si minule pisala o niekom kto predava v meste pri plavarni vakuove obaly?
Mozes napisat kde presne? Vdaka.

kubanka
20. apr 2009

No aj ja som kupila ten vakuovy vak, ale este som ho nepouzila.....xcela som dat do neho take hrubsie veci, ale minuly tyzden prekvapil a ochladilo sa, tak som to nechala tak. Ale uz by trebalo. Maju ich oproti velkej poste v takom obchode Mix.

danielkapo
20. apr 2009

Ahojte...
kubi stihli sme, napokon ta obedna prestavka je az o pol jednej, takze fajne 😀 aj som chcela ten obchod s textilom pozriet, ale pre zmenu mali v tom case obednajsiu pauzu tam....no co narobis 😅
mali sme zaujimavu prechadzku...simonka chcela kazdy kvietok do ruky, aby ho potom hodila na zem...takze taka pekna kvetinova stopa za nami 😎
no nic, idem umyt riady od obeda a snad mala aj zaspi...

tina_
20. apr 2009

kubi, to je super pocit, to si pamätam pri starsej Vivi 🙂 , pri Ninke som to už "nestihla"..ona už štikutkala v inkubatore... ☹ Inak tie domčeky su naaadherne, hned by som brala...budete stavat sami, ci mate nejaku firmu?

Dnes je super, tiez sa chystame vonku, len čo mala vstane, asi len do parku v meste...Este chcem ist do Lidlu, kupit Vivi šaty na leto,

dnes sme boli s Vivi trhať ten nešťastny zub, tak uz je pokoj...este som ju objednala na pečatenie stoličiek čo sa jej už prerezali...uz som ju nechala doma, včera ako sme sa vracali zo Svidnika, tak mi chytila astmaticky zachvat v aute, a ja blba som akurat nemala sebou jej sprej, uz dost dlho sa nam to nestalo, len som trpla, aby sme stihli dojst dobre domov, neviem, z coho ju to zase chytilo, ci uz nema alergiu aj na orechy alebo čo, lebo jedla nejake orechove kolače...

Zade, o koľkej maš zajtra tu prezentaciu? Chcela by som to stihnut, kym nepojdeme s Ninkou plavat do vane...

sisi1
20. apr 2009

zade: IP

dani: som sa zasmiala, ze kvetinova stopa....u nas fici pupava 😀

tina_
20. apr 2009

alenka, ano Vivi chodi tam na zakladku na Solivar, dala som ju tam, ked som tam este ucila, nemali sme auto, tak aby som to mala "jednou cestou", to som este netusila, ze ja tam uz dlho nebudem... 😀 , najradsej by som ju dala niekam do mesta, nech ju nemusi kazdy den muz vozit, ale on s tym nesuhlasi, vraj este ten prvy stupen nejako vydrzime a potom sa uvidi...

kubanka
20. apr 2009

tina my uz dva roky staviame heh....nieco firma zacala a teraz my pokracujeme sami.
Hej je to krasny pocit, ked sa babu cikuta....aj Lalke sa casto cikutavalo 😀

monky1
20. apr 2009

dnesny den mi neskutocne zbehol.....boli sme vonku aj doobedu, aj poobede..... nedavno sme sa vratili z Tesca - som isla ako somar - ovesana taskami...ani vam nepisem, kolko kik som vliekla 😀 ......boli sme vonku viac ako 2 hodinky 😀
...teraz som narychlo vyskusala taku fajnotku http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=13222, ale tretinovu davku
o chvilu zacina Bičan, takze o Haninku mam postarane, este Vecernicek na STV2 a hajde do postielky
...chyba mi dnesna popoludnajsia kava - rozmyslam, ze si asi este taku mini dam 😵

tina, nevedela som, z mate s Vivi take problemy ☹, pozdravuj ju 😉

danka, aj mna si rozosmiala 😀

a k tym vak. vreciam - myich mame niekolko, ale niektore stoja za..... ......dufam, ze budete mat vacsie stastie 🙂

sisi1
20. apr 2009

Jaaaj, tak sme uchodeni aj my, par koleciek po Sekcove, u znamych, v Maxe, boli sme malemu aj tenisky pozriet, no nic moc vyber...z jeho velk. asi dva pary v sport. obchodoch....pockame, kym bude viac...aj zmrzlinku sme si dali, teda drobec kornutok suchnuty zmrzkou 😅

monky: tie fasirky vyzeraju dobre, urcite si aj my niekedy spravime....my lubime aj brokolicove s tofu, su mnam...ja som tiez nemala poobed. kavu....som jak mechom udreta, utahana, unavena....

K tym vak. vreciam, no nie su take kvalitne ako tie co mam doma, ale su uplne v pohode....uz som dalsie vecicky naukladala, len teraz riesim dilemu kam ich dalej ukladat, lebo do tych povodnych skatul, kde bolo oblecko mi cele vrecia nevojdu 😅