Maminy, tehuľky a snažilky zo Sekčova

nisa
25. jan 2007

🙂 ahoj baby,
o pár chvíľ nastupujem na MD a manžel ma už moc nechce nechať šoférovať aj keď ja sa zatiaľ cítim (vďaka bohu)v poho, a preto som myslela na vytvorenie tehotensko-maminovského gangu 😀 zmietajúceho sa po krásne zľadovatelom Sekčove.
čo vy na to? pridáte sa?

zade
14. máj 2009

sisi - ta curarenska vyroba Walmar, vlastnu cukraren nema. Aspon o tom neviem.

danielkapo - Emerka je fajn... Buduci tyzden vsak maju zatvorene z technickych pricin.

monky - to domino je nadherne, normalne Vam zavidime...jeeej 😉

sisi1
14. máj 2009

Pozerame Euroviziu, no zatial nic moc pesnicky, niektori mam pocit, ze sa prisli popredvadzat a nie spievat....zatial sa mi najviac nasa lubila... 🙂

monky: ktovie ci to este v Tescu nebudu mat, kedze to tesco vyraba, ako som pozerala....

monky1
14. máj 2009

sisi, bolo v predaji pred rokom...ja som to videla u jednych znamych a odvtedy som za tym behala po vsetkych moznych Tescach, aj na nete som hladala.....a nakoniec som k nemu prisla ako slepe kura k zrnu 😀 😀 😀 a som normalne vytesena ako blcha 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

ja som mrkla Panelak, Euroviziu uz nepozeram...nejaka som unavenaaa

zade, ahooooj, nezavid 😉, budete sa k nam chodit hrat 😅

vsetkym dobru nocku, idem buvinkat 😔

sisi1
15. máj 2009

🙂 dobre ranko 🙂

danielkapo
15. máj 2009

dobre rano a krasny den 😉

janazuza
15. máj 2009

Ahojte. Dávno som tu nebola.....
Bola som na skok v PO , chcela som kpiť malému ortopedické topánky, ale smola už mali len malé čísla. Stonožka má teraz super zľavy oplatí sa ...na 50%. Škoda že sú tom vecičky len na menšie detičky( možno na Vaše) 🙂 😉

alcapalca
15. máj 2009

Ahojte
vcera mi volali naobed zo skolky ze Lubko uz nic nepapa a je taky zvlastny, tak som si pre nho sla a cielko mu uz horilo cize detto co Branko, dnes som s nimi bola u lekarky tak to potvrdila
Tedymu spravila hned poradnu, ma 10,3 kg a1x ho premerala tak ma 75 cm, pochvalila ze vsetko ok ako ma byt
No vlasy mi uz dupkom stavaju na hlave, cez den na nich ani nevidno chorobu len ma zlostia, a v noci ich chodim kontrolovat ci nemaju teoplotu, na lieky ich budim uz mam aj celkom dost, Tedy malo spi, od rana napr. este oko nezavrel

Sisi bola som v dracikovi kupit detom tu model. sadu na plastellinu a aj ja ju vyuzijem na marcipan 😀 a pozerala som tak pre chlapcov nic moc, same odrazadla ale nasla som jednu krabicu a v nej bol taky stolik na nom pianko a nejake zvukove hracky apotom sa to piano nejako otoci a je taky stolik na ucenie, kreslenie......celkom ma to zaujalo aj cena v pohode, akurat ze tam pisu ze od 2-6 rokov tak neviem, ale asi mu to kupim

Monky ake domino, mne nic neukazuje aj ja chcem vidiet a dakujem za tip na aukciu uz som jej pislala mala

alcapalca
15. máj 2009

no este som nedopisala a Tadeas vam uz poslal 😀
takze monky hned som jej pisala mam zaujem o viac veci co drazi a nechce sa mi vyckavat kazdy den za PC v case drazby uvidim aku odpoved dostanem

alcapalca
15. máj 2009

Janka konecne si sa ozvala, ako v domceku nelutujes?M
a maly uz bol v humennom, ako sa ma?

monky1
15. máj 2009

alenka, drzim palce, nech "vydrazis"...potom daj vediet (som rada, ze som sa trafila 🙂 )

a to domino uz asi predavajuca stiahla, a tak to hodi len na MMB ☹

janazuza
15. máj 2009

Ahojte. Alenka malý bol chorý takže zasa nás preložili na 28.5. 😖
čo sá dá robiť. Od februára je doma a nakoniec ochorie.Teraz už to dúfam pôjde.
V domčeku super, hlavne kukám do záhrady a zberám prvú úrodu( redkvičky 😀 ). Máme už aj zajace a kuriatka , malý sa teší- stále chce krmiť.
Vytešujeme sa v domčeku a zatiaľ nikto neľutuje 😉 .akurát by sme chceli vymeniť okná, ak poznáte nejakú dobrú firmu, napíšte IP budem rada.
Prajem detičkám skoré uzdravenie a mamičkám pevné nervy 😀

sisi1
15. máj 2009

ahoj jani, ze si sa konecne ozvala....nech Slavko cim skor vyzdravie...k tym oknam, aj na nete su rozne diskusie o presovskych firmach, popozeraj.

alenka: s tou modelovacou sadou mas teda pravdu, ani mi to nenapadlo a mame ju doma, som mohla pouzit na tortu 🙂 Takze vsetkych troch synatorov mas teraz doma? 😨

sisi1
15. máj 2009

Som velmi rada, ze vam mozem oznamit spravu: Kubanka ma malu Mimku!!! Ostatne infosky si pockame, nech nam da potom vediet sama....

danielkapo
15. máj 2009

jeeeej super 😵 kubanke blahozelame, pozdrav ju, ked s nou budes v kontakte, nech sa drzia kocky 😉

sisi1
15. máj 2009

danielka: odovzdaaaam!!! 😉

alcapalca
15. máj 2009

Jeeej tak tu je najkrajsia sprava 😵 narodila sa mala Mimka, Kubanka zo srdca gratulujem, drzime pasticky dievcatam aby cim skor boli doma a aby sme im mohli blahozelat priamo
Sisi odkaz ze sa veeelmi tesime s kubankou 🙂

monky1
15. máj 2009

aj ja blahozelam a pozdravujeeeem .... ani sa mi verit nechce, ze uz to ma za sebou 😉 😉 😉 😉

alenka, ako, ozvala sa ta pani?

alcapalca
15. máj 2009

monky ano ozvala, jednu vec uz som jej zaplatila ale tu hracku co si mi odpisala , tak nechce skor ukoncit aukciu, musim pockat do nedele, snad nezabudnem ist v tom case k PC, ale asi hej, lebo ja vacsinou len vtedy nieco vydrazim ked si tam kliknem nahodou a ked nieco mam medzi sledovanymi aukciami tak raz dva na to zabudnem 😒

sisi1
15. máj 2009

Babenky, odkazem 😉

monky1
15. máj 2009

alenka, hod si pripomienku do mobilu - ako ja 😀 😀 😀

zade
16. máj 2009

Aj my blahozelame malej Mimke. Babatku prajeme spokojne brusko a maminke vela mliecka... 🙂

monky1
16. máj 2009

Dobre ranko, maminy
...vyzera to na dazd al. prehanky 😒 ...aspon tu u nas na sidlisku
....sisi, prajem pekne pocasie 😉

monky1
16. máj 2009

uz sa vycasilo 😵

alcapalca
16. máj 2009

a mne sa zamračilo 😒 peciem tortu a nedari sa mi, dajake lepkave cesto sa mi upieklo 🙄

monky1
16. máj 2009

alenka, aku tortu zase 😅 ...ty len vypekas a vypekas 😵 😵 ...ta obdivujem, ze to vsetko stihas a ze este mas na to chut pri troch detickach 😵 😵

tufa
16. máj 2009

aj my prajeme malej Mimke vela zdravicka a nech su cim skor aj s maminou doma 😀 😀 😀

sisi1
16. máj 2009

Ahojte babulky,
tak my sme uz doma, absolvovali sme ZOO v KE, Carefour a Optimu....dalo zabrat....Timo bol v ZOO uplne nadseny a ked tam zbadal smykaly od vymyslu sveta, nebolo stastnejsieho dietata. Co sa tyka zvierat, jednoznacne vyhravali tie, pri ktorych mohol byt najblizsie, cize koniky, kozicky, pstrosy a tulene 😀
Tatino nas pozval do cin. restauracie a ja som si nieco chcela na seba kupit na taky menej ofic. ples, ale bohuzial ☹ Som utahana uz ako kon..... 😝
Pocasie nam napokon vyslo, aj ked rano to vyzeralo rozne, vdaka monky 😉

Vsetky odkazy odovzdam Kubanke, zajtra sa jej chystam volat 🙂

alenka: ako sa vydarila torta? Pre koho si robila?

aneti78
16. máj 2009

ahojte

Sisi, odkaz Kubi, ze aj my blahozelame a prajeme vsetko dobreee celej rodinke. Mala sa teda Miriam? Lebo nase deti maju krstnu Michaelu a tiez ju volame Mimka 😉

dvojky boli chore, to som asi pisala, u Tamarky sa nam nepodarilo vyhnut ATB, lebo sa to vobec nezlepsovalo. No a im to preslo celkom skoro a ja som sa nakazila...ale brutalne, dnes som uz bola na pohotovosti, dva dni teploty vyse 39 a nedajboze zrazit, tak snad mi lieky cim skor zaberu, lebo uz nevladzem.

Aleni, ja by uz roztrieskala daco v kuchyni, keby som kazdy tyzden piekla tortu a nedarilo sa mi 😀 co mne by sa urcite nedarilo...za mna pecie pekaren vacsinou a aj tak nic nestiham, takze obdivujem ta 😉

monky1
17. máj 2009

Dobre ranko,
my sme dnes trhli rekord vo vyspavani - Hanka vstala 7.20 - u nas je to zazrak, kedze vstavame medzi 5h a 6h

Vyzera to na krasny den, tak asi podnikneme prechadzku do Kauflandu a spät sa odvezieme busom, lebo je to dost daleko a uz sa vidim, ako vleciem nakup a taham hanku za sebou 😀

...aj obed mame (vcera som to prehnala)....dnes mame normalne fajront 😀 😀 😀

Prajem aj Vam peknu nedelu 😵