Maminy, tehuľky a snažilky zo Sekčova

nisa
25. jan 2007

🙂 ahoj baby,
o pár chvíľ nastupujem na MD a manžel ma už moc nechce nechať šoférovať aj keď ja sa zatiaľ cítim (vďaka bohu)v poho, a preto som myslela na vytvorenie tehotensko-maminovského gangu 😀 zmietajúceho sa po krásne zľadovatelom Sekčove.
čo vy na to? pridáte sa?

alcapalca
4. mar 2008

ahoj ja tu sliedim po bazaroch akurat

janazuza
4. mar 2008

ahoj, ja som tiež kukala čo je nové. potrebuješ niečo kúpiť?

alcapalca
4. mar 2008

este nie, len obkukavam ake su ceny
a ty? co obkukavas? 😉

sisi1
4. mar 2008

Ahojte,
no, my mame dnes rusnejsie, vcera s nami prisiel aj moj najml. brasko, ma jarne prazdniny, tak bude do stredy a dnes poobede dosiel aj druhy brat, tak sli s muzikom na trening...
Ja som dnes konecne bola u kozmeticky, trosku som upratovala tak den rychlo zbehol. Ale vetrisko bol ukrutny...
Timo tu vykrikuje este zo spalne, no taaaaky bol unaveny a ahaho...

Vy sa ako mate? Aj ja sliedim po MMB, to moja choroba 😀 😀

alcapalca
4. mar 2008

no nezavidim, ja v poslednom obdobi mam radsej klud, a cim menej navstev.asi uz starnem 😖
haha Timy je dobryyyyyyy, hadam nechces uz mat pokojny vecer mami?
mna uz z toho netu oci bolia aj zadok, ale ked film asi zas ide az po susedoch, ci nie?

aneti78
4. mar 2008

No asi sme tu len my tri a obcas Sisi 😉

Sisi, kde je Kubanka? 😕 azda nie su chori alebo nieco? 😖

a ja potrebujem predat nasu manzelsku postel, muz povedal, ze robi podlahu v spalni, az ked bude prec postel 😨 nechcete niekto? 😀
uz som dala inzeraty, asi dam aj tu na konika.

janazuza
4. mar 2008

ja kuam ku snažilkam a tehulkam ,možno sa nakazím 😀 😀 😀

alcapalca
4. mar 2008

janazuza prid ku mne 🙂

janazuza
4. mar 2008

... 🙂

sisi1
4. mar 2008

No, uz som ho bola prebalit, narobil "neplechu" 😀 Ja som tusila, ze nieco je vo veci, lebo vacsinou zaspinka...teraz je tichucko...tak uvidime 😅

no, vcera bola Kubanka ok, neviem preco sa sem dnes nezastavila 😨

janazuza: a chceees? 😀

aneti: vy robite nejake renovacie v byte, co?

aleni:hej, ordinacia ide az o 20.45 😖

alcapalca
4. mar 2008

zajtra mi pride 1. darcek pre babo, vlastne to bude uz druha investicia pre neho, prvy bol 3D ultrazvuk......sa vytesujem od rana, ale muz ma asi zabije , som myslela ze bude v praci a on si ochorie

sisi1
4. mar 2008

aleni a co pride?

janazuza
4. mar 2008

sisi, jasné ža ano(muž hovorí šak uvidíme...ak sa zadarí) 😀 😀 😀

aneti78
4. mar 2008

Sisi, robime si novu spalnu, kedze deti su uz v detskej. vies jak sa tesim jak male decko 😀 vcera sme boli v obchode, uz mame vsetko vybrate, ale tak muz chce spravit podlahu, aby sme potom mohli podavat nabytok. no atu staru postel nemame kam dat, dufam, ze sa jej nejak zbavime.

alcapalca
4. mar 2008

xi kolotoc nad postielku s dialkovym, co premieta na stenu take motyliky..........pre neho to je blbost, no ale nepotesim sa kus

alcapalca
4. mar 2008

anetka vies ako sa jej najskor zbavis? vyneste ju ku kontajnerom a do 5 minut ju uz neuvidis

sisi1
4. mar 2008

aleni: tak to musi byt uzasne... 😉
...ze ku kontajnerom... 😀 😀

aneti78
4. mar 2008

aleni a kolko to stoji? podla mna to je super vec. nasim som urobila v detskej nad malbou stromu take fosforove nebo s hviezdami a mesiacikmi a kazdy vecer, kym to svieti pocujem len aha jeeej aha jeeej 😀

janazuza
4. mar 2008

aneti, ja som sa nemohla zbaviť jednej skrine( ale bola stará) a muž išiel v sobotu rano do obchodu a vidil ciganov čo zberajú nábytky( chodia na takom červenom aute- žiguli. Hned sa opýtal či nechcú,ale si ju musia vytrepať z 11.poschodia. Do hodiny som mala popratané 😀 😀 😀 😀 😀

aneti78
4. mar 2008

😀 ale ja ju zadarmo nedam 😉 to by som ju dala svokrovcom na chalupu - da sa rozlozit na dve postele. ibaze ju skusim najprv predat.

sisi1
4. mar 2008

No, nasa spalna ma 4,5 roka, stala nemale peniaze, ale postel tak vzga, ze by som ju hned ku kontajnerom vysmarila 😀 😅 🤐

aneti78
4. mar 2008

my sme mali len postel v jednoizbaku. teraz kupujeme skrine - jednu trojdverovu a jednu dvoj, postel, stoliky a nejaku komodu z masivu - svetleho.

alcapalca
4. mar 2008

anetka svokrovcom? ja by som sa hambila 😀
viem, tie hviezdicky aj nasi maju, aj takych malych macikov sa mi raz podarilo kupit, je to super mzno aj preto od malicka spia sami v detskej po tme
a ten kolotoc novy stoji 2000, ja som ho kupila za 1000, vraj v perf. stave, uvidim.......a teraz uz nechcem baldachyn nad postielku, lebo my mame nad manzelskou moskytieru, tak som rozmyslala nieco pekne no a ten kolotoc mi padol do oka, tu po obchodoch ked som sa pytala tych milych predavaciek, tak o takom este nepoculi hm........ja uz asi vsetko len cez net kupim

janazuza
4. mar 2008

sisi, my sme vymenili matrace, ale vrzgajuci spodok ostal a tak sme potom museli všeko rozobrať a spevniť ako sa dá 😀 😵 🤐

aneti78
4. mar 2008

aleni, ved jasne, ze cez net. naco by si sa trepala do obchodov. tu je aj tak fakt slaby vyber a predrazene.

nahodou moji svokrovci by sa aj potesili 😀 je to este dobra postel, ale ked muz povedal, ze menime vsetko 😵

janazuza
4. mar 2008

aneti, my sme spali asi 3 roky na zemi na matracoch... 🤐 😨 🤐 mali sme jednoizbový nezariadený byt... no supečr spomienky 😀

sisi1
4. mar 2008

Hmm, matrace sa nejako menit nedaju, lebo to sa kompletne zdviha, je tam ulozny priestor...je to na figu postel... 😒

aleni: podla mna dobra kupa, hadam bude peknucky a bude dobre fungovat, ja tiez nekomentujem radsej tieto nase obchody, chcela som tasku na kocik kupit, ale nikde nezozenies...vsetko kupujem cez net....

alcapalca
4. mar 2008

a najhorsie je ze vyberat si mozes akurat tak v tescu, ale v tych obchodoch ti ukaze len co pytas, a to nemam rada

sisi1
4. mar 2008

ani ja to nemam rada, ked si nemozem tovar v klude dlhsie popozerat a vyberat a potom este vysvetluj, ze to nechces...neznasam to.... 😝

aneti78
4. mar 2008

Jani, tri roky 😨 my sme mali krasny jednoizbak, je mi za nim smutno ☹ nuz ale neviem si predstavit zit tam teraz s dvojickami, vtedy este len lezali tak sa dalo 😀