Maminy, tehuľky a snažilky zo Sekčova

nisa
25. jan 2007

🙂 ahoj baby,
o pár chvíľ nastupujem na MD a manžel ma už moc nechce nechať šoférovať aj keď ja sa zatiaľ cítim (vďaka bohu)v poho, a preto som myslela na vytvorenie tehotensko-maminovského gangu 😀 zmietajúceho sa po krásne zľadovatelom Sekčove.
čo vy na to? pridáte sa?

aneti78
24. mar 2008

ahoj delfinyka, ano brala som met tri mesiace a ma fakt zazracne ucinky, po vybrati som mala uplne ciste vajecniky, potom nasledoval clostylbegyt a pregnyl a IUI a hned sa takto zadarilo.
drzim palce, ako dlho sa snazite?

tak my sme uz oliate s Tamarkou aj vysibane 😀 ale vonku des, normalne chytam depku, ja uz tak strasne chcem jar!

kubanka
24. mar 2008

alcapalca ja ked som bola tehu, tak som sa vyhadzala na rukach na opacnej strane dlane a nikto nic nepovedal.Po porode to zmizlo.Mozno len nejaky hormon zapracaoval a mozno si fakt nieco zjedla.

Kraaaaasne je vonku juuuuj ako sa tesim. 😀

aneti78
24. mar 2008

Kubiiii, ved ine roky o takom case sme uz v tenkych bundach chodili... 😕

ja len dufam, ze sa to roztopi raz dva a ta jar uz pride v blizkom case.

kubanka
24. mar 2008

aneti hej v tenkych bundach, ale velka noc bola v aprili a nie tak skoro v marci 😀

aneti78
24. mar 2008

Ja mam narodky 15.3. a aj vtedy uz bola vacsinou teplejsie. no nic, pockame si, ale ono to pride 😉

denik
24. mar 2008

caute maminky.. tak my uz sme tiez vysibane a vyvonane a trosku pokvapkane 😵 sami decentni sibaci boli i nas, som spokojna 😀 aj sobotnajsia oslava sa vydarila, len skoda, ze Veronka dostaladve uplne rovnake torty.. trochu ma to nahnevalo, lebo pani, u ktorej smeich objednali si musela vsimnut, ze asi nie je nahoda, ze dve Veroniky Z. oslavuju prve narodeniny v ten isty den.. uplne navlas rovnake.. nuz co, aj tak sa zjedli 😵

k tomu mliecku - kubi, ja som teraz kojila uz len raz denne,tak som nemala az tak vela mliecka, mozno preto nejak nemam vacsi problem,klop klop.. sesterka mi vravela,ze to mliecko sa samo vstrebe.. jej pri prvej dcerke prebehlo odstavenie uplne v pohode a pri druhej bola na nejaku injekciu.. obcasmam pocit, ze mam prsia take tazsie, ale nebolia ma, ani uz netvrdnu, takze uz sme asi na konci laktacie.. Veronka to berie v pohode.. este namna rano pozera, ked sa prezliekam aked sa jej spytam, ci si prosi,tak pokruti hlavickou ze ee 😀

a sa este pochvalim - uz mame treti zubok 😉 a zaciname chodit 😵

papa.. a ten sneh si nevsimajte 😀

aneti78
25. mar 2008

ahojte

tak som konecne pridala fotky do galerky
album.webindex.sk
sice sa mi ich stale neda zmensit, ale vzalo mi ich aj take velke 🙂

pekny den

kubanka
25. mar 2008

dobre ranko, my dnes poobede ideme poslednykrat do poradne

karolinkafe
25. mar 2008

Ahojte 😉
Tak som Vas prisla pozdravit po niekolkych dnoch mojho "flakania" 😀
Dufam, ze ste vsetky prezili pekne sviatky, aj ked zasnezene 😒 aspon to malo nejaky sarm
My sme boli doma, urobila som typicke slovenske jedla a kedze prsalo a fukal vietor, tak sme zostali zalezeni pred telkou. Tu som olievacku nemala, tak ma to potesilo, lebo ja to neznasam 😒 aj ked som nemala nikoho v rodine kto by to prehanal, ale poznam chlapov co sa na tom vyzivaju 🙄
Denik tak Veronika uz bude o chvilku behat po byte...... a mamina za nou 😀
Aneti idem kuknut tie foto. Ja som si spravila album, ale vecer ho mazem tak si pozrite ak chcete 😉

aneti78
25. mar 2008

karolinka, ja som si pozrela, super, ze uz viem ako vyzeras 😉 a preco chces zmazat album? ved takto aspon budeme vediet co nove u Teba....a kedy sa idete snazit o babo?

kubanka
25. mar 2008

tak uz sme doma z poradne a predstavte si, nebolo to naposledy, este raz pojdeme o mesiac heh
Lalka pribrala 150g 😀 a cely cas im tam revala 😀

aneti78
25. mar 2008

Kubi, my sme boli este na 15 mesiacov v poradni, ale my sme od zaciatku mali len kazde dva mesiace poradnu. na 15 mes. je totiz ockovanie, do rucky

karolinkafe
25. mar 2008

Aneti chcem vymazat, nech tu len tak nekoluju moje osobne fotky 😅 ved este ani deticky nemam a o tom by ten album mal byt. Kebyze tak s detmi, tak tie necham. Ved este uvidim. Snazit sa zacneme mozno toto leto 😉

aneti78
25. mar 2008

Tak nech Vam to vyjde co najskor 😉

kubanka
25. mar 2008

ja sa chystam vonku a muzik mi pise, ze v meste snezi, tak teraz neviem

aneti78
25. mar 2008

ved aj tu uz poletuje sneh. a my musime ist do obchodu. ale to nebude take strasne, ved aj v zime sme chodili za horsieho snezenia vonku

karolinkafe
25. mar 2008

to je sranda, gulovacka a lyzovacka na Velku noc (teda skor po...) 😀

kubanka
25. mar 2008

No uz sme doma, som rada, ze sme isli vonku, ved je celkom prijemne

denik gratulujeme ku chodeniu, nasa nexcela u doktorky ukazat ako vie chodit, furt len revala ☹
uz sa budete pomaly stahovat vsak?

alcapalca
25. mar 2008

ahojte
tak ja som mala najhroznejsiu velku noc v zivote
okrem toho ze sa cela skriabem, dnes som isla na poradnu, no nic nove som sa tam nedozvedela, bola tam ina doktorka, uz mam na to riadne nervy , kolkokrat tam pridem stale niekto zastupuje, vravela ze nevie co to je, ze zeny to zvyknu mat ale az pred koncom tehu, tak som jej vravela ze som nalacno nech mi aspon vezme krv na pecenove, tak zajtra si idem po vysledky
isla som aj na kozne, tam tiez nic, antihistaminika mi nedala lebo sa boji, dala mi len nejaky puder----v lekarni mi hned povedali ze to mi nepomoze, a este taku vodicky ze na obklady, no poviem vam je tam asi 1 dcl tej vody tak neviem ako si mam dat obklad ked uz to mam rozsirene skoro na celom tele

ale to je nic, oproti tomu co sa stalo, od piatku sa mi moj maly Lubko stazuje ze ho boli brusko, v sobotu trosku mal zvysenu teplotu, aj v nedelu podvecer, vobec nechcel papat len stale pil, ale na tu bolest bruska sa stale stazoval az jojkal aj v noci tak vcera rano sme bezali na pohotovost no a rovno do nemocky, kde ho aj nechali, mna nepustili ani za dvere, len muz moze byt s nim aj to len cez den a na noc domov
vsetky vysledky ma dobre, brusko ho stale boli a nic s nim nerobia, len infuzie mu davaju ako pri dehytratacii, a dietu mu nasadili presne ako tym detom co hnackuju..........uz neviem kolko krat som im vravela nech mu urobia nejaky renfen alebo sono, ale seru na to, som povedala ze rano ho berem na vlastnu ziadost a pojdem s nim niekam do KE na detsku chirurgiu nech ho poriadne prezru
chapete to? v nemocke je a velky prd s nim robia
vraj uzv mu zbytocne budu robit lebo aj tak tam nic neuvidia, oni uz dopredu vedia este ani nekukli, a decko vkuse reve ze ho boli brusko ☹

aneti78
25. mar 2008

Alenka 😢 daj vediet ako je malemu a aj Tebe...to je ale pristup, najma s tym sonom! hrozne ☹ myslim na vas, nech je maly skoro ok a doma. a Ty samozrejme tiez.

alcapalca
25. mar 2008

hej dakujem uz riesim prave tie kosice
mam tam znamu tak jej volam, robi zastupkynu vo vojenskej nemocke

kubanka
25. mar 2008

alcapalca drzime prstiky tvojmu syncekovi

aneti78
25. mar 2008

Aleni, tak to je super, snad nieco vybavis. a nemal maly zapchu, kakal pravidelne?

si ale vobec neviem predstavit, ze taky maly je tam v noci sam...chudatko, nech je rychlo zdravy

alcapalca
25. mar 2008

kubanka dakujeme
anetka, praveze nemal, kakaju kazducke rano, este sa s muzom smejeme ze presne obom naraz sa chce
ani nevrackal, len ta teplota ho suzovala sa to tahalo asi od februara, co mu taka vysoka teplota vyskocila a nic ine, tak preto uz som sla na pohotovost, ze ci nema nejaky zapal, ale krv mu vysla dobra, tak preto chcem aby mu prezreli brusnu dutinu, neviem preco je pre nich problem zapnut sono
v KE mam vybavene, tak ak zajtra sa nepohnu beriem ho prec
prave dnes som sa rozpravala aj so sestrickou na poradni, lebo jej dcerka mala take teploty pred 2 tyzdnami, a tiez ju chceli hospit. a vraj ona odmietla a pritom je zdravotnicka, sama mi povedla ze ta detska nemocnica v PO je DES

aneti78
25. mar 2008

Aleni, ano, je. este do tych troch rokov tusim ma rodic narok tam byt, ale potom....ja som sa v novembri riadne bala, ze sa tam dostaneme, ale kuliskom som ich nejak dala dokopy.

alcapalca
25. mar 2008

na pohotovosti manzelovi povedali ze urcite mu dovolia s nim zostat, vraj do 6 rokov moze byt rodic s dietatom
ale uz v detskej mu povedali ze nie ze iba do vecera do 18,00
ale chvalabohu aj tam sme nejako cez znamu vybavili ze moze zostat dovtedy kym maly nezaspinka, tak aspon nieco, aj ked cely den presedi muz na drevenej stolicke, maly je vkuse v postielke 2 infuzky mu tecu cely den, a pritom vo vedlajsej izbe je volne aj postel, lebo steny su tam predelene iba sklom tak muz vidi, aj tak mu nedovolia, ale aspon ze tam moze byt cez den, inac by som zomrela

aneti78
25. mar 2008

a preco tebe nedovolili ostat? kvoli tomu, ze si tehotna?

alcapalca
25. mar 2008

hej len preto

alcapalca
25. mar 2008

uplne inac by to znasal keby som bola s nim ja
teraz od polpiatej vkuse tam place ze chce ist domov, a ked s nim volam tak je to este horsie

aneti78
25. mar 2008

to asi aby si nieco nechytila 😒 drzim vam silno palce.