Maminy, tehuľky a snažilky zo Sekčova

nisa
25. jan 2007

🙂 ahoj baby,
o pár chvíľ nastupujem na MD a manžel ma už moc nechce nechať šoférovať aj keď ja sa zatiaľ cítim (vďaka bohu)v poho, a preto som myslela na vytvorenie tehotensko-maminovského gangu 😀 zmietajúceho sa po krásne zľadovatelom Sekčove.
čo vy na to? pridáte sa?

sisi1
26. máj 2008

Ja som si ani nevsimla, ze je tam trampolina 😕

janazuza
26. máj 2008

sisi, predtým kontrolovali hned pri vstupe a teraz neviem ale chodia kontrlovať či maš listok( my ho kupujeme hned ked prídeme pri bare) 🙂

sisi1
26. máj 2008

Myslela som, ze rodicia im robia biznis pri stoloch a toto je odmena pre ich deti, netusila som, ze sa aj plati... 😖

sisi1
26. máj 2008

Ale boli tam solidne casnicky, muzik si pri stole vsimol, ze mu o stovku menej vydali, stretol pri pulte kamosa, tak mu to tam uslo, vratil sa a predstavte si, peniazky mu dali, vraj sa to stava....mile boli... 🙂

janazuza
26. máj 2008

sisi, ved musi postaviť bazén...

aneti78
26. máj 2008

vraj si chcu vratit naklady 😠

ale ked v PO nemas moc kde ist, tak aj tak dobre, ze to tam je

sisi, "peke" aj my mame - sukne, saty a rano pri skrini ked vyberam, co si ma slecna obliect pocujem len: toto neni peke!!!

sisi1
26. máj 2008

anet: 😀 to je mile, ja sa hrozne vytesujem z novych hatatlanin, narehocem sa aj pri tom...

Hej, presne, tak to oni stavaju ten bazen?

janazuza
26. máj 2008

anetka, to si mala vidieť dnes Slavka , vyberal si teplaky na prezlečenie do školy. Miesto toho si vybral nohavice s vojenskou potlačou, čo sú mu veľké, tyak chodí so zakasanými nohavicami(asi na 4 krat spodok preložený) ...

sisi1
26. máj 2008

😀 😀

aneti78
26. máj 2008

no musel byt podareny 😀

janazuza
26. máj 2008

šak ano, a ja vyzeram ako cvok, že neviem skratiť nohavice. 😉 Ako keby si nemal čo obliecť.... Musí stále niečo vymyslieť a rano sa sním nebudem naťahovať, som rada, že sa teší do školky 😅

sisi1
26. máj 2008

Dobru noc babenky 😉

janazuza
26. máj 2008

Tak dobrú noc 🙂

deniskajakubko
26. máj 2008

No tak na tesnotku som Vás minula.

Jani - chcela by som sa opýtať, ešte predávate ten byt? Mohla by si mi dať nejaké info o tom byte, že koľko izbový a za koľko a v akom stave je? Ďakujem veľmi pekne - kolegyňa zháňa tu niečo v Prešove, tak som si spomenula na Teba

alcapalca
27. máj 2008

pekne slnieckove ranko zelam 😎
moji trpaslici su uz v skolke, dnes maju zas peknu akciu, od rana su hned vonku, nekysnu v triede ked je tak pekne, a maju vonku pripraveny akoby les, asi budu spoznavat ake zvieratka byvaju v lese..........fakt klobuk dole pred ich ucitelkami, ake super napady maju s tymi deckami
som citala aj nejaky plagat ze v Maxe tiez bude akcia pre deti 1.6. od 13,30 do 18,00, nejaky cirkus, ovocnickovia a vela inych.........potom ze cukrova vata zadarmo, popcorn a balony zadara, cize take myslim skor zaujimave pre deticky
ja sa este drzim, aj ked vcerajsi den som len prelezala, nejake bolesti sa mi uz hlasia, ako pred menzesom, aj po CTG mi lekarka vravi ze ved vy uz mate paradne bolesti, tak ma vysetrila, ale krcok uzavrety, tak snad este vydrzim aspon do dalsieho tyzdna by som chcela
prťajem vam pekny utorok, pekne sa vonku vyhrajte so svojimi drobcami 🙂

kubanka
27. máj 2008

Ahojte, ja som vcera zalahla s Lalkou o 21:30.......boli sme cely den same dve, tak ma to zmohlo.
Aj my by sme isli niekam na mdd, ale este neviem kam.

Teraz sme boli v obchode a je takaaaa horucava, fuuuuuj, topim sa...........a to idem piect kysnuty kolac, tak si zatopim doma este viac 😀

sisi1
27. máj 2008

Ahojky,
kubi: a akyze kolacik ides robit? Pochval sa!!! 😉 A nezareagovala si na tie korcule....hmmm?

My sme mali trosku maska od vcera,ale chystala som sa urobit vyprazany karfiol, a nove zemiaciky k tomu....no poviem vam, Timo bol otrasny, kedze sme vstali pred deviatou spolu, len vystrajal, chcel citat knihy,hrat sa, robil bordel kade prisiel, tato prisiel na chvilku, tak som im obom dala obedik a mne nezostalo nic, kedze ten karfiol som vobec nestihla...este mam zehlenie a mlady pan vysypal na zem chrumky...otras...pozametala som, ale urcite to chce aj vysavac...teraz spi a ja nemozem vysavat, lebo sa zobudi....
joj, tak som sa vyzalovala, take nervy ma uz chytali...este na postu mi treba ist...

sisi1
27. máj 2008

alenka: este som ta chcela pozdravit, drz sa, uz sa ti to krati a my sa tesime na toho drobca 😉 Takze bude Tadeasko, ci ako ste sa rozhodli?

kubanka
27. máj 2008

sisi citala som, ale neviem Ti povedat na 100pro..........xcela by som ist.............ale to zalezi od toho kedy pride muzik domov..........vcera prisiel pred desiatou vecer a dnes rano odchadzal so slovami, idem na stavbu a budem tam cely den 😒
Budem Ti vediet povedat tak polhodinku predtym

sisi1
27. máj 2008

ok 😉

alcapalca
27. máj 2008

sisi no dnes mas riadny nervovy den, a ja som vam vsetkym priala slnieckovy 🙂
myslim ze bude Tadeasko, nenecham sa predsa zlomit 😀 a takto ho aj nadalej volam, uz som aj poskladala jeho meno TEDY na dvere do detskej, aby muz videl ze sa nevzdam.........a parkrat uz aj jemu vyslo z ust ze Tadeasko, chi tak sme sa narehlili ked sa zabudol a vyslo mu to z pusy 😉 , pomaly si zvyka

inak baby som sa chcela spytat, nepestujete v kuchyni na okne fialky? lebo mne sa v nich teraz usadili take male musky a neviem co s nimi, len sedia na listkoch, neotravuju, ale ked potrasiem ta sa paradne vyroja, uz som pre ne jednu fialku vyhodila a teraz vydim ze dalsiu obsadili......hm? neviete poradit?

aneti78
27. máj 2008

ahojte

ja mam strasnu radost a dobru naladu z toho, ako je vonku teplo, uz by tak mohlo byt az do jesene 🙂

Sisi, normalka, nerozculuj sa 😀 ale prajem ti, aby zajtrajsok bol pohodovejsi, ja ked viem, ze mam vsetko porobene a aspon cisto v byte (rozhadzane hracky uz nepocitam do neporiadku 😀 ), tak som kludna 😅

Aleni, aj ja ti drzim palce a aj ked nemam cas, aspon nakuknem, ci si sa ozvala. o fialkach neviem, my pre istotu ziadne kvety este nemame v byte okrem muskatov na balkone a jednej palmy, ktoru mi dala jedna velmi dobra kamoska v ramci svadobneho daru. nastahovali sme sa sem, ked mali dvojky pat mesiacov, tak som si kvety do bytu nedavala 😀
Urcite dajte Tadeaska, ved ked ho uz aj tak volate. my sme hned ako sme vedeli, ze to bude parik, sme ich volali menom a potom som si ani nevedela predstavit, ze by sme zrazu mali dat ine mena.

tufa
27. máj 2008

Ahojky,
aleni fialky presad do novej hliny, staru vyhod, tie musky su v hline a hlavne ked je vlhka.
A drzim prstiky nech mate Tadeaska rychlo doma 😀 😀 😀

kubanka
28. máj 2008

Dobre ranko 🙂

sisi1
28. máj 2008

Dobre ranko 😉
My sme hore od 6,35 a to siel maly spat o 22hej....no sila...teraz samozrejme spinka, ale odmietol jest rano mlieko...zato kremiky a jogurtiky by zjedol na kila.... 😒
Zase mame pekny dnik... 🙂

Alenka, tufa ti napisla presne to, co mojej mamine radili, ked mala musky pri fialkach...my fialky nemame, tiez som to s kvetmi zatial nerozbehla, mame len zopar v kuchyni...ked bude vacsi, tak kupime aj nejaku palmu, teraz by ju isto utyral 😅

kubanka
28. máj 2008

sisi aj my sme boli hore skoro......od 7:15 do 8:15 a ptom este spinkala Lalka do 9:43

sisi1
28. máj 2008

Uz sme hore, idem vyprazit ten spominany karfiol 😅 A hraskovu polievku sme spravili...

Kubi, tak tvoja ma tiez nejaky rezim jak Timo nastaveny, heh...on vydrzal do 8,30 a potom zalahol...

aneti78
28. máj 2008

ahojte

nasi vstali o siedmej a mna od rana boli hlava a nevladzem, tak som ich uz strcila do posteli 😅 , zatial su ticho,ale ktovie kedy zaspia...no ved casu mame.
ja som varila zeleninovu polievku s kuracim masom, tak sa ojedli, maju ju radi, tak dufam, ze ich tie plne brucha zmohnu a zaspia skoro.....druhe budeme mat tiez to maso z polievky s brokolicovou omackou a k tomu cestoviny - to nam ostalo od vcera

inac, MDD v nasej skolke sa presunul na zajtra uz, nieco s poziarnikmi,ale vonku to bude jedine ze bude pekne, tak neviem ci vobec to stihnem sama s detmi. alebo ich poslem s babkou 😅
vraj pre tie deti co nastupuju v septembri urobia MDD toho 3.6., ked je zapis, tak som zvedava co to bude....

Sisi, boze, mna by kleplo, keby boli do desiatej hore, on spi este poobede, ze takto vydrzal? a co s nim vecer robite, pozera filmy? 😀 ja som nervozna, ked este o pol deviatej vybehuju z posteli, to uz aj kricim na nich....ale teraz sa im zas vystriedalo obdobie, ze malo spia cez den, vcera len hodinu, tak vecer este pred osmou doslova odpadnu 😉

tufa
28. máj 2008

sisi, kubi: Terezka vstava kazde rano so zeleznou pravidelnostou 6.10 hod a spinka potom cez obed 1,30h. A je po spani cez den 😠 Nastastie sa dokaze zahrat na chvilu aj sama, takze co to stihnem porobit. Teraz tu mam babku, lebo mne sa podarilo spadnut a mam ruku v dlahe, takze mam problem sa starat o malu ☹

sisi1
28. máj 2008

anet: poviem ti, aj ja vyskakujem z koze, ked nemam aspon vecer trocha kludu... 😠 😠 Spal vcera do 15,30 asi 2 hodky, no potom sme boli von do siedmej na dve fazy, na nakup a ked sme chceli ist na Solivar sa prejst, zacalo prsat, tak sme sa vratili do vchodu, pockali, a s tatinom sme sli znova...prisiel jak male ciganca, klakol si totiz do mlacky, kde bolo samoska blato...doniesol krabicku cigariet, nasiel na zemi, ja myslela, ze prazdnu nam vlecie a ona skoro plna bola...no to moje dieta je teda badatel... 😀 Takze si myslim, ze vysanteny bol...ale asi mal este viac energy, kedze vydrzal do desiatej...a co robil? Akoze nalieval z plastovej flase do pohara a tvaril sa pri tom dolezito, to ho bavilo dost dlho....a potom same somariny, tato mu kupil taky zeleny sliz v Draciku, tak mame kadejake zelene ciastocky po celom byte. To je jeho najoblubenejsia hracka momentalne 😠

tufa: si si aj zlomila ruku? Booze, tak to mas dost...aspon, ze sa ti mala zahra, Timo ani minutku, furt len za mnou beha, ci s knizkou, ci kadejakymi hrackami, potom chce obcumovat, co to miesam atd...ale hrat sa to nebude samo....na porazenie... 😠 😠