Maminy, tehuľky a snažilky zo Sekčova

nisa
25. jan 2007

🙂 ahoj baby,
o pár chvíľ nastupujem na MD a manžel ma už moc nechce nechať šoférovať aj keď ja sa zatiaľ cítim (vďaka bohu)v poho, a preto som myslela na vytvorenie tehotensko-maminovského gangu 😀 zmietajúceho sa po krásne zľadovatelom Sekčove.
čo vy na to? pridáte sa?

alcapalca
20. júl 2008

boze anet kukam tie fotky co si dala link, sak to do rana mam co robit 😀 , ty si posadnuta fotografovanim asi ze? 😀

alcapalca
20. júl 2008

az teraz podla fotky a podla mena tvojej dcerky, babka spominala ze sa vam narodila Lilly, aj Miro bol minule u nas tak tiez spominal, ale podla nicku nie, nechodila si tu

aneti78
20. júl 2008

Suknicka, zlatu bambulku mate doma 😵

Aleni, no ano,tak trochu,ale to len vyberam do galerky to naj 😀 teraz fotim ovela menej nez ked boli mali, ale aj tak sa snazim, ja by som chcela tolko fotiek z mojho detstva a nemam, len niekolko 😉 aj ich vela tocime s fotakom a zboznuju pozerat svoje videjka 🙂

alcapalca
20. júl 2008

lucia zlatu mas dcerku, a pozeram podla obliecok ze v novej si rodila, a teraz kde byvas tu na sekcove?

suknicka
20. júl 2008

no hej.. ja len chodim vela citat a pozerat fotecky 🙂 radit velmi nemam co a ani tu vela ludi nepoznam 😕 inak vidiet ze ty uz s detickami prax mas..ja po 1 mesiaci a 2 och tyzdnoch este ani poriadne o svete nevedela..zapaly prsnika skoro stale, neskutocna unava, prebdete noci..proste cez den ako chodiaci zombik...uff..ale chvalabohu teraz je to uz super..aj ked mala sa vacsinou zobudi 1x v noci okolo 2-3tej..ale aj tak je to obrovsky pokrok ..vy spinkate a papate dobre?

alcapalca
20. júl 2008

moj maly sa teraz tak budi, zaspi o poldeviatej vecer, a vstane okolo 2-3, neplace len pocujem ze uz mlaska, a rucky ocucava, tak ho nakrmim a dam spat do postielky, niekedy zaspi hned, semtam sa mu stalo ze este polhodinku pozera, a potom vstane okolo 5 polsiestej

suknicka
20. júl 2008

prave som pridala par fotiek..su uz trosku starsie cize mala uz riadne podrastla odvtedy

alcapalca
20. júl 2008

velmi pekne fotecky, pekna rodinka ste

alcapalca
20. júl 2008

no lucim sa s vami dievcata, moj cas na spanie prisiel, dobru nocku

suknicka
20. júl 2008

rodila som v novej..som prenasala malu 10dni..v pondelok ma hospitalizovali a denne 2x vyvolavacku a az vo stvrtok rano sa samo pomalinky spustilo..jemne kontrakcie..to bol uz aj ten 10ty den..no a urychlovali to...rodil ma primar nakoniec..s epiduralkou cize naaaadhera to bola..manzel bol pritom..uzasny zazitok ..ved viete 😉

teraz byvame na sekcove..v byte manzelovych rodicov, ktory kupili dom a my sme v podnajme u jeho brata..heh konecna 4ky

alcapalca
21. júl 2008

dobre ranko
dnes je uzasne pocasicko ehm 😖

deniskajakubko
21. júl 2008

Ahojte holky, mám novú správičku od mojej sesternice, má kamarátku, ktorá robí v laboratóriach a minulý týždeň robili porovnávanie vody - vodu z 10 kúpalísk a vodu priamo z WC, no môžte si tipnúť, ktorá bola čistejšia a najmenej závadná? Tá z WC. Tiež mi povedala, že deti do troch- štyroch rokov tam nemajú čo hľadať, lebo následky sú nielen okamžité, ale hrozbou sú hlavne tie, čo sa prejavia po mesiacoch a niekedy aj rokoch. Vôbec ma nepotešila, lebo sme chceli ísť o týždeň do Maďarska do tých jaskýň sa kúpať, tak teraz neviem. 😠

aneti78
21. júl 2008

caute

Deniska, no nic sprava....

ja som zbehla do obchodu a deti boli s Natalkou doma, ona je uz velka slecna, ale aj tak som letela tam aj spat. a muzovi som nakazala, nech im cez skype vola kazdych pat minut 😀 som hrozna 😒

aneti78
21. júl 2008

Deniska, malo byt nic moc 🙂

alcapalca
21. júl 2008

vcera sme kupili v lidli perfektne hrozno, mnam biele, sladulinke a hlavne bezkostkove 😝

alcapalca
21. júl 2008

hladam na nete nejaku peknu predlohu, chcem vysit Tedymu obrazok s menom, datum narodenia a mierami, chcem nejakeho pekneho macika, k Tedymu sa hodi bear 🙂 , aj chlapcom som vysila.........len nic ma zatial nezaujalo, same ze macko pu, ble

aneti78
21. júl 2008

Aleni a ty mozes hrozno? nam v nemocke zakazovali a hrozno celkovo nafukuje, aby malemu nebolo zle 😒

kubanka
21. júl 2008

aneti a sisi podla toho co ste pisali takze v utorok?

aneti78
21. júl 2008

Kubi, no kedze je u nas krstna, tak sa jej musim venovat,takze to rusim, aj ked ani do tatier asi nejdeme, ma byt zima...

alcapalca
21. júl 2008

anet a nemozem hrozno? 😕 uz sme ho zjedli
ja som praveze citala ze hrozno dobre na mlieko, a vinea

sme boli na 3 hod.prechadzke, sme presli pol sekcova a solivar, dufam ze zaspia teraz ako ovecky 🙂

sisi1
21. júl 2008

Ahojte,
trosku som nakukla, neprecitala som vas celkom, ale pozdravujem "novu tvar" - suknicku - vitaj! 😉

Sme zdravi, klop klop, koncom jula pojdeme na ten Prevenar....uz sme doma, ja upratujem, len neviem kedy skoncim, je to nekonecne...chcem kupit novu zaclonu do obyvky...v detskej sme nalepili borduru a taky obrazok na stenu...podlaha sa robi v sobotu...uz sa tesim, nastahujeme tam drobca aj so vsetkymi hrackami....heh 😀

Kubi, ja mozem od zajtra do stvrtka...takze ja pojdem...trosku chcem vypadnut....

Alenka: ja som problem pri kojeni s hroznom nemala 😉 Chystam sa tiez do Lidlu...dufam, ze este budu mat...mnam.

alcapalca
21. júl 2008

sisi a pprecitala si si ze sme sa stihli spoznat s anetkou? 🙂
som zvedava kedy si spolu my zakocikujeme 😉

aneti78
21. júl 2008

Aleni, ja viem, ze zo zaciatku z ovocia len osupane jablko 😖 o vinei je to pravda, len by to mala byt ta soft, ja som si odbublinkovavala a riedila luckou.
postupne by nemalo malemu vadit nic, co zjes,ale zo zaciatku fakt bacha na brusko (jakub mal koliky,tak viem o com hovorim 😒 )a aj alergie...asi.

Sisi, skoda, ze nemozem,ale snad si to zopakujete coskoro zase a ja s vami...mozno aj Alenka 😉 ?

alcapalca
21. júl 2008

no dufam ze malemu nic nebude, ja som uz jedla aj jablka, aj hrusky osupane, najprv len tak ze som zjedla polku, a potom uz aj celu, aj nektarinky, melony tak ze kostky vyberam
co som si vsimla ze mu nerobi dobre to je mlieko obycajne, ja trubka som sa nalievala mliekom na zaciatku l, som si myslela ze z mlieka budem mat mlieko 😖 , a on mi tak plakal vecer.........potom som aj citala ze vela babam nerobilo dobre mlieko, jogurty .........odkedy ho nepijem, tak maly je kludny

alcapalca
21. júl 2008

juchuuuu sa vytesujem som predala tie perinky po dvojickach, som ani nedufala

a dnes sa mi ozvala dalsia co ma zaujem o oblecenie, celkom sa dnes zadarilo 🙂

aneti78
21. júl 2008

Aleni, tie veci co mas doma urcite popredas v pohode,najma, ked urobis balicky. take veci sa zidu hoci len na dvor a tak, takze vacsi problem by si s tym nemala mat.

alcapalca
21. júl 2008

sa mi ozvala az z POvazskej Bystrice takze neuvidi vecicky, dufam ze bude spokojna
a perinky az do Rajca posielam

aneti78
21. júl 2008

hod jej tam nejaky darcek, prip. lizatko 😀 to vzdy potesi. a fotky mas dobre,takze urcite bude spokojna

alcapalca
21. júl 2008

hej hej na to som myslela, uz mam pripravene hrkalky tej co predam perinky, mam kopu nerozbalenych 🙂

aneti78
21. júl 2008

vaaazne, ja som predavala fusaky a dala som tie co mali mat do kocika,ale nam nepasovali, boli ako nove 😉