Maminy, tehuľky a snažilky zo Sekčova

nisa
25. jan 2007

🙂 ahoj baby,
o pár chvíľ nastupujem na MD a manžel ma už moc nechce nechať šoférovať aj keď ja sa zatiaľ cítim (vďaka bohu)v poho, a preto som myslela na vytvorenie tehotensko-maminovského gangu 😀 zmietajúceho sa po krásne zľadovatelom Sekčove.
čo vy na to? pridáte sa?

aneti78
24. júl 2008

Aleni, praveze vcera sme im povedali, ze je chora a dnes sa hned pytali, medzitym mi volal muz, ze mu volali....tak som im to povedala a oni stale, ze nie, ze Labka doma spinka 🙂 no nechapu to.
ktovie, ci si ju budu pamatat, ale maju vela fotiek spolu 😉
no co uz, asponze sme ju nemuseli dat utratit....

alcapalca
24. júl 2008

toto je najhorsie na tom ked mas doma zvieratko, kazdy si ho oblubi, beries ho ako clena rodiny, a potom este aj tak prezivas jeho stratu, no a este k tomu po 12 rokoch

kubanka
24. júl 2008

aneti je mi to luto ☹

aneti78
24. júl 2008

Kubi, dik, ale nechcem tu sirit nejake pochmurne nalady, uz dost, ze aj pocasie pridava 😒

alcapalca
24. júl 2008

dievcata, ste kupovali detickam tie hracie deky s hrazdickou. Rozmyslam ako zabavit maleho, kedze cez den cimdalej tym menej spinka, ale bojim sa ci nevyhodim zbytocne tolke peniaze, hm?

aneti78
24. júl 2008

Aleni, my sme nemali hrazdicky, len kolotoce. Jakub chcel, Tamarka ho priam neznasala. ale potom som im cez postielku viazala hracky a to ich velmi bavilo, cize hrazdicka je podla mna super vec.

alcapalca
24. júl 2008

xixi anet aj my sme tak robili, ze hrkalky sme im previazali cez postielku, muz by to aj teraz najradsej urobil ked som mu spomenula ze chcem kupit hrazdu, no setrny clovek

inak velmi som rada ze som kupila ten kolotoc fisher price premietaci, keby ste videli maleho ako sa tesi, cez den ked mu ho pustim a skonci hudba len zakrici na mna xixi, zapnem zas a uz je ticho
a v noci ked ho nakojim len mu puistim aj s tou premietackou a taku hudbicku mu dam ukludnujucu ako sumenie mora, zvonceky akoby sa ovecky pasli, no raz zahra a spime obaja hned 🙂
perfektna vecicka

aneti78
24. júl 2008

ja som vtedy uvazovala,ale mohla som kupit jednu a boli by pod nou obaja...tak sme vahali,vahali a potom prisli do veku, ked uz sa zacali pretacat, tak len to ich bavilo a hned aj sa plazit. cize asi treba cim skor, kym dieta len lezi. ako som tak videla Tedyho, tak ten sa ochvilu zacne pretacat a lozit, je to silak 😀

alcapalca
24. júl 2008

veru je to silak, ja len tak cumim on dokaze take veci, ktore dvojky dokazali v 3 mesiacoch, ved Lubkovi sme my museli pretacat hlavicku-polohovat min. do dvoch mesiacov
a Tedyho ked vezmem na ruky najnovsie len napne nohy od brucha sa mi odrazi akoby skakal, vcera sa deti divili si mysleli ze vie stat 😀 co tak si napol nozky a akoby mi stal na kolenach

a cim dalej tym viac rozprava, recnik velky ked zacne hlasky vydavat zo seba
a este sa pochvalim s najvecsou srandou, ked mu spievame tak na nas pozera a zacne aj on stale pusu otvarat, akoby nas napodobnoval, len bez zvuku

aneti78
24. júl 2008

zlaty musi byt 😀
a uz mas nejaku hrazdicku vybranu? ci kupis v obchode?

alcapalca
24. júl 2008

asi v obchode, ved potom predam
uz som pozerala aj bazar ale niektore davaju take ceny ze radsej dolozim par stovak a kupim novu, tiez by som chcela od fisher price, teraz v novej mamine som videla celkom peknu, musim zajst niekedy do dracika

aneti78
24. júl 2008

aj mna napadlo, ze potom to v pohode predas 😉 a ta deka ked je zvlast, tak si to v teme dvojcata chvalili, ze to vezme hocikde a dieta sa pohra. teda ak su na nej vsite nejake zabavky

alcapalca
24. júl 2008

presne taku chcem, aby aj na deke boli nejake zabavne hracky, len cakam na pocasie aby sa ukludnilo, uz ma to nebavi byt zatvorena doma, ale dnes som telefonovala s jednou babou z Pov. Bystrice a vraj tam uz svieti slnko tak snad zajtra aj tu pride lepsie pocasie
tvoji uz spinkaju? a natalka uz odisla?

aneti78
24. júl 2008

hej, vcera po nu boli.
dnes taka pohoda, len moje dvojky. su ovela lepsi nez ked tu bola. jakub ziarlivec a tamara sa predvadzala....dnes su poslusni, pekne zaspali.
pocasie aj mna stve hrooozne, tiez sme doma zavreti,max. na vlacik do maxu 😒

alcapalca
24. júl 2008

dufam ze poobede nebude prsat a vybehnem s nimi tiez aspon do maxu do dracika, muz pride az po siestej vecer
joj sa tesim na pondelok na skolku, konecne budeme mat doma ticho 🙂

aneti78
24. júl 2008

a oni uz cez obed doma nespia? natalka ma 7r. ale vcera ju to zmohlo. spala asi hodinu.
ticho je fakt na nezaplatenie 😀

alcapalca
24. júl 2008

iba lezia, ale pritom sa tak nahucia, zato vecer uz o osmej mame ticho

aneti78
24. júl 2008

hej, aj ona uz bola vecer hotova, ked cez obed nespala. hoci je zvyknuta, kedze bezne nespi cez den.

asponze ich dostanes do tych posteli 😀

alcapalca
24. júl 2008

aneti ja im ani nekazem, oni sami ked sa naobeduju uz sa vyzliekaju, nechapem ako som ich to naucila 😀
viem ze niektore deti vymyslaju revu len aby nemuseli ist do posteli, a pre tych mojich to je taka samozrejmost dna

aneti78
24. júl 2008

nasi tiez nevymyslaju, lebo stale sa prisposobime ich rezimu, nikdy som nenatahovala ak som nemusela, ale snazili sme sa aj ked sme niekam museli ist,aby sa stihli vyspat. vlastne nasim sa este ani raz nestalo,aby nespali cez obed. aj ked sa im nechcelo nejak extra, zaspievala som im a oni potom zaspali.

alcapalca
24. júl 2008

isty cas sme mali take obdobie, boli asi v tom veku ako tvoji, ze som k nim musela lahat cez obed, lebo inak skakali s posteli, salili sa, a pomohlo im to, lebo potom po niekolkych mesiacov si uvedomili ze musia oddychovat a uz sme s nimi nelahali
teraz si vezmu knihy a citaju si, akoze, lebo poznaju naspamat, alebo len sa rozpravaju, ale jazyky sa im nezastavia

aneti78
24. júl 2008

ved jazyky sa neunavia. ked, tak az vecer 😀

tu rano nosili okna, tak cakam kto kedy zavrta, lebo zacina byt hluk 😠 dufam,ze im daju pospat aspon hodinu, lebo pochybujem,zeby sa prisli spytat, ci deti nespia 🙄

alcapalca
24. júl 2008

no a uz leje zas, a ja ze sa to pomaly vytahuje 😠

aneti78
24. júl 2008

prave som toto iste chcela napisat 😠

alcapalca
24. júl 2008

maly uz cmula rucky tak idem k nemu papa

petrushka
24. júl 2008

alcapalca,
moja mala stale zboznuje hrazdicku, aj ked sa uz pretaca. Tak trieska do tych hraciek a rozprava sa s nimi, kuka jak puk. 😀

denik
24. júl 2008

caute maminy.. tak som zasa tu.. nasi su na dovolenke, tak sme na dva tyzdne prestahovani 😵 ako sa mate? pozeram, ze je to tu dost vynovene.. no.. my mame jednu novinku.. asice ze malicka sa konecne odhodlala a uz tyzden chodi sama a veeeelmii ju to tesi.. beha po celom byte, ani sa nestihnem obzriet a uz jej niet.. a vy ako? nejake strucne nove info? 🙂 ozaj a nisa sem este chodi? nemate niektora na nu cislo? ak ano,poslite mi ho prosim do IP 🙂 vdaka

kubanka
25. júl 2008

ahoj denik vitaj opat naspat. Gratulujeme Veronike k prvym krocikom a len tak dalej 🙂
Zo starej zostavy okrem mna nikto nechodi 😨

alcapalca
25. júl 2008

thaaaaaaaa kde ste a co robite dnes?

kubanka
25. júl 2008

alcapalca sme momentalne zaspavali a uz spime 🙂
Uz neprsi, ale aj tak sa mi nexce nikde ist