Maminy, tehuľky a snažilky zo Sekčova

nisa
25. jan 2007

🙂 ahoj baby,
o pár chvíľ nastupujem na MD a manžel ma už moc nechce nechať šoférovať aj keď ja sa zatiaľ cítim (vďaka bohu)v poho, a preto som myslela na vytvorenie tehotensko-maminovského gangu 😀 zmietajúceho sa po krásne zľadovatelom Sekčove.
čo vy na to? pridáte sa?

danielkapo
7. máj 2009

monky...tak to uz vyzeraju tie mamickovske zurky 😀 pink garden

aneti78
7. máj 2009

ahojte

Monky, vsetko najlepsie k meninam 😵 😵 😵 a castejsie take darceky ako dnes naobed 😉

baby, tak co, bolo nieco na Markize? ja som dnes poobede videla asi tri auta policajne ako sa niekam hnali aj s hukackami.

tufa
7. máj 2009

dnes bolo aj u nas rusno, okolo prebehlo za cely den asi 6 sanitiek 😒

monky1
7. máj 2009

no uz po zurke - dala som si Deli, pozrela film a mozem ist do hajan, lebo som utahana ako kon 😝

...prajem vsetkym dobru nocku a este raz - dakujem za vsetky blahozelania 😵

alcapalca
7. máj 2009

Monky krasne meninky Ti aj ja zelam 🙂
som utahana ako kon, cely den makam na torte, a este sa mi aj nedari, no nic

monky1
8. máj 2009

Pekne sviatocne ranko 😅 ...my strasime uz od 5h, teda ja by som ani nie, keby ma Hanka nezobudila, ale noc bola nadherna - bez prebudenia 😵 😵 😵

...ideme si spravit velky nakup, lebo v nedelu budeme mat rusno - dosiel z irska svagor s priatelkou, tak sa musime na to pripravit

alenka, nedari? 😖 drzime palceky, aby sa podarilo...neboj, vydari sa, ty si sikovnica 😉

kubanka
8. máj 2009

Dobre ranko....my sme dnes vstali o siedmej.......muzik odisiel a ostali sme same. Podarilo sa nam zase celu noc spinkat bez pitia cajiku heh...uvidime dokedy to takto vydrzi.

Monky mamickovska zurka bola? 🙂

danielka pozerala som spravy, ale nic som nevidela 😒

alcapalca
8. máj 2009

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

moj vytvor na dnes, este sa musim vela vela ucit

danielkapo
8. máj 2009

Pekny den, kubi ajja som pozerala...nic nebolo...asi to nebolo zaujimave 😉
alcapaca krasne 😵

kubanka
8. máj 2009

V momente, ked moje dieta ohlasilo, ze xce ist spat, nad nami zacali vrtat a vrtaju vkuse. Nastastie spi, len neviem ako dlho. Ja som skusala spat s nou, ale mne to hrozne vadilo. Pri kazdom zavrtani som sa prebudila, ze co sa deje. Uz to tak ide hodinu.

monky1
8. máj 2009

alenka...a ze sa ti nedari.....ach ty 😀

kubi, hej, mamickovska....len ja a ja 😀

drzte palec, idem skusit dat ju spat - uz mam v hlave rozpravku pripravenu

danielkapo
8. máj 2009

Monky tak ako....spinkala?
my sme prisli z prechadzky,...teda riadne horuco je 😕

sisi1
8. máj 2009

Ahojte,
hlasime sa od nasich, zobrali nas vcera vecer z PO, tatino za nami pride dnes vecer. Pocko mame krasne, uzivajme si to. Maly furikuje o 106, stihol uz aj do jazierka spadnut dnes, co maju nasi vonku...no uzili sme si...najprv bol statocny, ale potom reval jak najaty....cely bol mokry...s dedkom sli okukovat zabku a tak to dopadlo. 😠

kubi: s tym vrtanim, to je hroza....neznasam to 😒

alenka: torticka je kraaaasna, si sikovnaaaa!!!!

anet: volali mi z banky, v ut. idem na pohovor....aj ked sa divim, ked som im povedala, ze na zmeny velmi nie a chcem ist az v sept. do roboty...uvidime.
Nepoznate niektora to zariadenie Mamacity?

aneti78
8. máj 2009

ahojte

Sisi, skoda, ze az teraz, lebo ja tam nebudem, budem uz v KE na skoleni. ale drzim silno silno palce. tie smeny sa ta nemusia tykat, myslim, ze na smeny bude len platobny styk a pod. ja asi na smeny robit nebudem, aj ked ja som sa tam hlasila aj kvoli tomu...ale ani takto to neni zle 😉

monky1
8. máj 2009

danka - hoci po 40-minutovom trapeni sa, ale spinkala - hodinku aj 15 minut......... ale teraz strajkuje - aj 45 minut trva, kym zaspi, a este si vyzaduje, aby som bola pri nej...neviem, ci mi toto vyhovuje 😒

zade
9. máj 2009

Sisi - v MamaCity som sa bola pozriet tento tyzden. Je to na Ruzovej ulici, smerom na Sabinov.
Je to pekne. Hracky maju vacsiniu Ikea, deticiek asi tak 15 a dve ucitelky. Absak nerobia s detickami ziadnu cinnost, ako napr. Vytvarnu, hudobnu a pod. Dvor je svahovity a neupraveny pre deti,teda s porovnanim s Medvedikom. Cena 2€/hod alebo 8.500Sk mesiac pri celodennom pobyte. A este nejaky darovaci prispevok.
Ak ho budes davat pravidelne, da sa vraj na cene dohodnut.
Ak chces nieco viac, tak cez IP.

sisi1
9. máj 2009

Jeeej, zade, dakujem krasne, presne taketo informacie som potrebovala, ako to vidi mamicka..... 😉

zade
9. máj 2009

Sisi, bola si tam? Alebo v Medvedikovi? .....medvedik.eu

sisi1
9. máj 2009

zade, nebola, len som nasla v novinach reklamu na Mamacity...tak len tak sondujem, co este okrem Medvedika je v PO pre mensie deticky...

alcapalca
9. máj 2009

Dievcata kuk, co som stvorila pre moju maminu k zajtrajsiemu sviatku 😵
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

alcapalca
9. máj 2009

Kus blbo nafotene lebo som na to uplne zabudla, a tak som ju odfotila az v aute, na dalsej fotke je este detailnejsia mašlicka

inak bola perfektnaaaaa, biele korpusy za horuca som natrela nutelou potom jahodovy dzem a krem zo slahaciek a bielej milka cokolady, a do kremu som posadila cerstve jahody, ta kombinacia bola skvelaaaaaaaaaa mnamy mnam, olizovalli sme sa az za usami 😀

sisi1
9. máj 2009

alenka: senzacia, ako si robila napokon to srdiecko? Je nadherna a urcite aj mnamkova....s bielou cokoladou som este neskusala...ale mam ju rada...mnam... 😝

monky1
9. máj 2009

joooj, aj ja chcem vediet piect take torty 😵 😵 😵 ...ja len ticho zavidim a sklanam hlavu nad vytvorom 😵

my sme nedavno dosli domov, drobec je vo vani s celym "pecerajchom", ja som jej medzitym namastila vianocku ...idem ju vybrat, prichystat na vecer a supnut do postele 😉

alcapalca
9. máj 2009

vdaka 🙂
sisi upekla som korpusy v okruhlej forme a potom vyrezala od oka do tvaru srdca, a zo zvysku som narobila detom takych jezkov tak mali velikannsky uspech
my sme nechali chlapcov u babky, doma mame iba Tedyho, tak si uzivam ticho 😉

danielkapo
9. máj 2009

alcapaca...kraaaasa 😵

alcapalca
9. máj 2009

dani diiik, aj ked s tortami ktore tu maju baby v albumoch sa to neda porovnat, ale na mna aj to staci
na nedelu mam upiect sestre, tema: birmovka
v ociah uz mam ako by mohla vyzerat, uvidim aky bude vysledok

alcapalca
9. máj 2009

a co ste vy porabali?
zajtra oslavujeme nie?

aneti78
9. máj 2009

ahojte

my sme boli cely den na chate, ako inac 😀 😀 😀

Aleni, krasota, ale opisy ako tie torty chutia uz nedavaj, hned mam chut vystartovat do vecierky na cokosku 😝
my davame babke dvojky o tyzden, bude tu kamos na vikend, lebo nam bude robit elektriku a kedze chceme vecer zurkovat, tak nech ich nerusime 😀

zajtra oslavujeme a buduci tyzden na vystupeni slzime 😉 😉 😉 uz maju taky bohaty repertoar na den matiek, ze ja len kukam

ivana82
9. máj 2009

Ahojte, ako sa mate? Co ste dnes porabali? Uzivali ste si s detickami? My sme boli vcera v zoo v kosiciach a maly nadsene obdivoval zvieratka, prerezal sa nam prvy zubok, takze je trosku nervozny, ale je zlatucky, chvalabohu nema teploty, len torsku pomrnciava, no prestane, ked mu dam gel na dasienka...najhorsie je to pred spankom...poradte mi, co mu este mozem dat, nechcem mu davat casto ten gel 🙂 dakujem za rady...pekny vecer 😢

monky1
9. máj 2009

ivana, nam pomahala aj surova mrkva...hana akosi hryzadla nechcela....toto bolo aj chutne.....skus 😉