Maminy, tehuľky a snažilky zo Sekčova

nisa
25. jan 2007

🙂 ahoj baby,
o pár chvíľ nastupujem na MD a manžel ma už moc nechce nechať šoférovať aj keď ja sa zatiaľ cítim (vďaka bohu)v poho, a preto som myslela na vytvorenie tehotensko-maminovského gangu 😀 zmietajúceho sa po krásne zľadovatelom Sekčove.
čo vy na to? pridáte sa?

sisi1
28. feb 2008

Kubi, dobre ste dosli? Vykrikovala mala v autobuse? 😀 Apropo, nezabudni mi na mailik poslat fotky... 😉

Timo velmi ani nechcel jest, nechapem, ved predtym papal naposledy o 10,15 😒 Teraz sa nervaci v postielke, neustale cosi vykrikuje, tak neviem ci bude spat...asi sa ideme hrat, kym ho nezmordujem 😝

kubanka
28. feb 2008

sisi dobre sme dosli..........jasne, ze vykrikovala, ved tam boli dalsie dva kociky........po dvoch zastavkach som ju musela postavit a stala az domov heh.............narychlo varim polievku pre nu, uz len par minutiek a ide ju jest

sisi1
28. feb 2008

Heh, tak to si potrebovala aj listok na kocik, kedze bol prazdny 😀 😅 Kuk IP...

kubanka
28. feb 2008

😀 listok
hej som kuk, ze co, ale teraz nemozem bo Lalka ma dost zamestnava......DAKUJEM
uz sme napapane.......zatial chlebik a polievocku mame za sebou, oddychneme a dame druhe jedlo

sisi1
28. feb 2008

Timo nechcel masko so zeleninkou, papal len tu bagetku so syrom, to mu chutilo a cajik....a teraz spinka, napokon zaspal, som zvedava kedy vstane, mozno pojdem este do HN kuk tie retaze, len tak ho vezmem do auta a do vozika...

kubanka
28. feb 2008

aj my sme ste papali tu bagetku, fajnova je
stihli sme sa prebalit, nalozit a znova prebalit hihi, trosku ju necham pohrat, aby jej stravilo a dufam, ze pojde spinkat
fotky poslem, ked zaspi a stiahnem z fotaka oki?

kubanka
28. feb 2008

Tak a uz aj my spinkame
sisi zabudli sme ist na dzusiky ☹

sisi1
28. feb 2008

Jasneeee, ja len tak, aby si niekedy poslala, nemusis hneeed, pohodicka....
Ze "stihli prebalit, nalozit, prebalit" 😀 😀 My cakame este na dnesnu "davku", nejako mu to dlhsie trva, obycajne uz mame za sebou 😨 Tak to isto bude "kalamita" 😀 🤐

kubanka
28. feb 2008

hej aj my zvykneme doobeda nalozit 😀
Uz stahujem, ale mam toho viac, lebo sa mi dlhsiu dobu nexcelo

kubanka
28. feb 2008

sisi pozri si na gmail ci dosli

sisi1
28. feb 2008

Laura spinka?
My este stale spimeee....

A kde je dnes Aneta? 😕

sisi1
28. feb 2008

Dosli vsetky styri, dakujeeeeem.....tu jednu, ktoru si mala vymazat 😠 😠 😀

sisi1
28. feb 2008

Kubi, este chcem jednu, tu, na ktorej je Timko s Lalou pri tebe 😅

sisi1
28. feb 2008

Pri tom sasovi 😀

kubanka
28. feb 2008

no ked xces, ale je kus rozmazana

sisi1
28. feb 2008

"mea culpa" ☹ Ale len trosicka, inak je veelmo pekna, ste tam podareni 😉

kubanka
28. feb 2008

vela svetla sa asi odrazalo z tejto strany
ano aj my este spime, ale vy dlhsie, ja to vidim tak uz len na par minut, lebo Lalka vzdy spi tak cca hodinku a ta prave vyprsala hihi 😀

sisi1
28. feb 2008

No, idem ja uz, este potrebujem na vieknd daco poprat, paaa. 😉

kubanka
28. feb 2008

Uff, tak Lalka potiahla 1,5 hodiny

alcapalca
28. feb 2008

ahojky, mame tu niekoho? moji uz spia, tak mam trochu casu na odreagovanie 🙂

aneti78
28. feb 2008

ahojte

aj ja uz som tu 😉

alcapalca
28. feb 2008

asi len my dve zas..........co ste dnes robili?

sisi1
28. feb 2008

aneti, ty zijes??? 😉

ahoj alcpalca!

Ja tu cakam na ordinaciu... kupeme maleho kozmickou rychlostou, rychlo ho ukladam spat a oni ju dali na 20,45 ... 😠 😠 😠 Tak toto uz s tou konkurenciu prehanaju............

alcapalca
28. feb 2008

xi, ved aj ja tu kvoli ordinacii travim cas, susedov neznasam

sisi1
28. feb 2008

heh, sak uz koho moze bavit ich znova pozerat a stale dokolecka, mam pocit, ze furt ked zapnem TV, tak idu Susedia 😠

alcapalca
28. feb 2008

no ja som ich nemohla nai ked isli 1x, ale ordinacia je dobra, a v pondelky sledujem dobru stvrt na ct1

alcapalca
28. feb 2008

sisi aky mate kociarik? lebo ja sondujem uz par dni po nete, tak si dam poradit

sisi1
28. feb 2008

Mame v albume - Nurse look 😉 to uz sportak....ale predavam jeden hlboky....ty predpokladam planujes hlboky pre malinke, vsak?

alcapalca
28. feb 2008

najprv hlboky jasne, paci sa mi atlantic, len po prvom osiali, ked som ho zbadala, a po troche rozmyslania mi doslo ze nema prenosnu tasku

sisi1
28. feb 2008

a nie je na nom prenosna vanicka?