Maminy, tehuľky a snažilky zo Sekčova

nisa
25. jan 2007

🙂 ahoj baby,
o pár chvíľ nastupujem na MD a manžel ma už moc nechce nechať šoférovať aj keď ja sa zatiaľ cítim (vďaka bohu)v poho, a preto som myslela na vytvorenie tehotensko-maminovského gangu 😀 zmietajúceho sa po krásne zľadovatelom Sekčove.
čo vy na to? pridáte sa?

alcapalca
16. mar 2008

peknu nedelu prajem
tak nasi chlapi maju dnes prvu hodinu plavania za sebou, odporucam vsetkym mamkam ktore to este neskusili, akurat lutujem ze sme nezacali uz davno
inak mdnes doobeda sme si urobili vylet na hm hm kosicky blsak----------no nic som tam nekupila, vlastne ano korbace chlapcom, inak otras
tak sme zasli do carfuru sa spamatat, a vedla otvorili ASKO -nabytok, velikansky priestor, a poviem vam sanka mi spadla, ikea sa moze skryt
take detske som v zivote nevidela, a nielen to, obyvacky, spalne, postele, kuchyne stoly, no nadhera-ODPORUCAM

karolinkafe
16. mar 2008

Ahojte dievcata 😀 Ja som tiez zo sekcova. Zatial nie som mamicka (ani snazilka zatial 😀 - ale niekedy v lete pocitame zacat 😉 ).Dufam, ze s vami budem moct trosku pokecat 😉

janazuza
16. mar 2008

vitaj medzi nami karolinkafe 🙂

karolinkafe
16. mar 2008

ahoj janazuza 😉 dakujem.
budem vas takto postupne spoznavat, lebo sa mi nechce tych 31 stran citat 😅

mirettim
16. mar 2008

ahojte baby...chcem vas pozvat (sice predvcasne) do obchodno zabavneho cemtra MAX...okrem inych obchodov tam bude aj detsky obchod ( AGS pre deti)s malou kaviarnickou a tiez s krasnym detskym kutikom, kde sa vase deticky urcite do sytosti vysantia..(nafukovaci hrad a pod.) Otvorene bude sice az 29.3. ale uz teraz sa na vas velmi tesime.. 😀 😉 papa 😵

denik
16. mar 2008

caute maminy.. sme boli zase makat v byte.. to znamena, ze v utorok sa urobi podlaha v obyvacke, vo stvrtok poskladaju chlapi skrine, v sobotu je Veronkina oslava a o tyzden sa stahujeme.. mamina bude oslavovat narodeniny uz v novom.. 😉

kubi asi pojdeme na svadbu 🙂 ona bola mne na svadbe ako druzicka, tak by som rada dosla.. mala by to mohla uz zvladnut..

aneti brala iba nieco na prolaktin asi dva mesiace a ze podla vysledkov na kontrole v marci by urcili, co dalej.. tak uz nastastie nebudu musiet 😵

aneti78
16. mar 2008

ahojte

Aleni, aj my sme dnes boli plavat, celkom sme sa nudili, tak najprv na ihrisko v meste a potom do bazena. bolo super. a co, chlapci boli tak spravne unaveni? 😉 uvidis, odteraz uz ani nadchu nedostanu...boli aj v saune?

ahoj karolinka 😉

mirettim, my na ten Max uz netrpezlivo cakame, takze sa aj my tesime 🙂

Denik, tak to je super, ze im to tak vyslo, mozno v tom prolaktine bol pes zakopany a stacilo to napravit.

nisa
autor
16. mar 2008

babenky čafte 🙂
tak my sme dnes konečne ukončili rodinné oslavy rôčika malej Lalky-uf to bola fuška 😎 Joj kedy už ten Max otvoria do kelu- tak sa tešim na kávu 🙂

karolinkafe
16. mar 2008

nisa vsetko naj Laurinke 😉

nisa
autor
16. mar 2008

dik 🙂 , ked dostaneme ešte jednu trojkolku tak si otvorím v Maxe obchod- už máme 3 😀

sisi1
16. mar 2008

Ahojte babulky,
tak ja vas zdravim este od nasich, zajtra poobede sa vratime, musim sa ponahlat, lebo na comp je tu stale naval braskovia ale aj tatino...

Timka chytil este vo stvrtok dost neprijemny kasel, v noci to bolo na nevydrzanie, kupili sme sirupcek a berieme aj Fenistil kvapky, dnes to je uz podstatne lepsie. Ale bolo to strasne ho pocuvat ako kaslal a budil sa tym zo spanku....
Zajtra ideme na par dni domov a Velku Noc travime u nasich, kedze mam blaznivych bratov, bratrancov a strykov nechcem mat v byte potopu, tak sme sa napokon rozhodli byt u nasich v dome, no a Timkove narodky - kedze ich ma na velk. nedelu, oslavime o tyzden v sobotu, uz sa tesim...

Dufam, ze deticky su zdravucke, myslime na vas kazdy den 😉

karolinkafe
16. mar 2008

😀 tak este uvidis do 29.3 a najdes si tam nejake miestecko 😀

nisa
autor
16. mar 2008

joj dámy idem sa hodiť do bublín akosi ma bolí celý človek- bojujeme s definitívnyym odstavením, tak v noci bojujeme s Lalou aj 2 - 3 hoďky ale cecek už nedostane 😎 musím to vydržať 😖

karolinkafe
16. mar 2008

len sa drz! 😉

nisa
autor
16. mar 2008

sisi- skoré uzdravenie Timimu 🙂

papa bubliny mi už tečú z vane- 😅

alcapalca
16. mar 2008

ahojte, o dnes vecer sa to tu aj rozbehlo
aneti prisli domov kukli vecernices, neskutocny apetit dostali, plny tanier polievky zbastili a za tym este po dva chlebiky, umyli zuby a do 5 minut chrapali
najsmiesnejsie bolo ako jednemu Brankovi polhodinu vkuse klepali zuby v bazene, dufam ze neochorie 😒 ale on je neskutocne uzimeny uz som to vravela aj doktorke

kubanka
17. mar 2008

My sme boli dnes vonku od 11:20 do 14:20 a z tych troch hodin Lalka prespala dve. 😀 Ta to sa nam este nestalo.
Nisa vsetko najlepsie Laurinke k rociku...........my tiez prestavame s kojenim a v noci bojujeme

denik
17. mar 2008

baby a prečo odstavujete? ja by som tak este chcela kojit, ale mala uz nechce.. davam jej raz, nadranom, ale uz ani nemam.. a mi je z toho smutno.. lebo dnes uz skoro nic neslo, tak ma hryzla.. zajtra jej asi ani nedam.. bude mat kazdy druhy den a potom uz asi vobec.. ☹

aneti78
17. mar 2008

ahojte

Aleni, aj nasich to velmi dobre unavi a vyhladnu 🙂

Denik, este nemate vysledky z gastra?

my sme dnes boli za kamoskou na sekcove, aj som sa obzerala,ale nestretli sme nikoho z vas. no a deti sa nachodili vela pesi, tak spali dlho naobed- dva a pol hodky. teraz sa pojdeme strihat, vsetci okrem mna. aj Tamku trosku dam podstrihnut, lebo nechce copy.

denik
17. mar 2008

mame, sak som vam minule pisala, ze je vse ok a vy nic.. volala som tam minuly tyzden, vsetko je v poriadku, lepok, mlieko, ovocie, aj KO, ale aj tak sa mame este ukazat.. uvidime, kedy pojdeme, chcela by som este tento tyzden, ale to cakanie ma odradza..

kubanka
17. mar 2008

denik keby som nemusela, tak neodstavujem, ale moja sa budi aj 10x za noc a to je uz vela..........ako som pisala skor, ked vstavam len 5x tak som celkom vyspata 🙂 , ...........Lalka nema cumel a tak si ho urobila zo mna..............skusam jej davat UM, cez den pekne pije, ale v noci neotvori pusu ani za svet. Dnes napr. isla spat o 21:30, zobudila sa presne o polnoci (strasidla bubu bu), nakojila som ju, lebo sa mi nexcelo ist urobit UM. Zobudila sa o 4:30 a to som isla urobit UM, ale za hodinu som do nej nic nedostal.a Len revala a revala. Tulila som ju k sebe, lebo uz ani nevladala plakat.....spala bola hore, spala bola hore. O 5:30 si ju pritulil muzik a podarilo sa im zaspat, uz nemala sil plakat. Ked muzik odchadzal do prace niekedy pred siedmou, tak som ju kojila a spala do 9:20.

aneti78
17. mar 2008

Kubi, prajem vela sil a trpezlivosti, musi to byt hrozne tazke. ja osobne som dost proti vyplakavacej metode,ale niekedy sa inak neda, fakt sa budi velmi vela, ved to potom nema ani cas na spanok. drzim palce.

aneti78
17. mar 2008

Denik, tak to je super, ze mate vsetko ok, ja som nepostrehla Tvoj prispevok, ale myslela som na vas casto. a kaka uz kazdy den?

denik
17. mar 2008

aneti ee, jeto stale rovnake, kazdy druhy-treti den, ale dlhsie nie.. vzdy sa pyta, kaka do nocnika a pre mna je dolezite, ze je to v pohode, raz dva, bez namahy a placu 😉 myslim, ze nie je podstatne, aby kakala kazdy den.. neviem, mozno sa mylim, ale sak ani dospelaci nechodia na velku kazdy den.. mozno ma takto nastavene travenie, neviem.. uvidime po kontrole, pojdeme v stredu..

kubi ale chces ju odstavit uplne? ci len obmedzit to nocne pytanie? musi to mat tazke, mozno je nakoniec dobre, ze sa Veronka odstavuje sama a nebude sa citovo trapit, ze jej nechcem dat.. 😵

aneti78
17. mar 2008

Denik, moj muz, ked bol maly, mal problemy so zaludkom a bol na lieceni a vravel, ze sa ich tam kazdy vecer pytali, ci boli kakat a ked niekto povedal, ze nie, tak musel cosi vypit, ze to bolo riadne hnusne, takze potom uz hovorili, aj ked neboli, ze boli 😉 vraj male deti musia kakat kazdy den. ved uvidis, co ti povedia.

denik
17. mar 2008

jaaaj, no uvidime, poradim sa.. ale napr.v sobotu kakala dvakrat.. naozaj neviem, od coho to zavisi.. papa stale rovnako a striedam jej to iste.. chcem sa pytat aj na take veci, ci uz moze aj ine masko ako kuracie, ci moze na cibulke a tak.. priblizit sa dospelackej strave..

aneti78
17. mar 2008

vies co Denik, ja som z toho uz magor. nasi maju najradsej kurcata, jedia kur.maso dost casto, hoci striedam s hovadzim (najvhodnejsie pre deti je telacie, ale zohnat v PO kvalitu fakt tazko). minule som citala taky clanok o kur.masa, ze som myslela, ze im ho uz nikdy nedam. tie kurcata su tak umelo odchovane na hormonoch, ze boli pripady, ked malym dievcatkam rastli prsia alebo dostali nejaky vytok podobny menstruacii a potom s nimi trebalo chodit na endokrinologiu....zevraj to maso je uplne nanic a deti by ho vobec nemali jest...samy hormon a o tom, ze neobsahuje ziadne zelezo ani nehovorim....tak som mala dost no. nasi maju radi aj morcacie ale bohvie ako je to s nim, ze? nasi zboznuju kur.maso, takze im ho robim, hoci myslim, ze nejedia take mnozstva, zeby im to malo uskodit. len clovek im to dava s dobrym pocitom, ze maju bielkoviny, zelezo...a ono figu ☹

denik
17. mar 2008

no my tiez jedavame prevazne kuracinu, obcas morcacie.. ale rozmyslala som nad bravcovym.. hovadzie nejeme vobec..ale nie kvoli kravam 😀 nejakho nemame radi, je dost tvrde.. a tiez sa chcem spytat napr.na puding, aky syr.. sunku.. asi bude mat dr.zo mna srandu.. ale ked vsade strasie, ze to a ono deti nesmu, tak co jej mamdavat len zeleninku?? a potom ze malo pribera.. sunku jej davamuz asi druhy tyzden, snazim sa vyberat take pekne,svaloviny, nie nejake hovadiny s mukou.. viem, ze to ma soli, ale ranajkovat kazdy den len chlebik s maslom.. ?

aneti78
17. mar 2008

my hovadzie jeme dost casto, odkedy mame deti, lebo predtym sme ho vobec nejedli. maju radi omacky, tak im uvarim z masa polievku - vyvar a maso potom nakrajam a k tomu omacka a zemiaky.
inac, ja som detom davala z nasej stravy od roka akurat som nesolila, nekorenina, my sme si to potom ochutili na tanieri.

denik
17. mar 2008

no ved tak to mam v plane aj ja.. zvlast, ked sa odstahujeme.. lebo moj tati ma velmi rad slane, tak sme tak nauceni, ale ja zjem aj jemne solene.. a manzel je nauceny jest takmer nesolene, lebo brat mal silnu dietu, takze sa chystam varit rovnako pre nas, aj pre malu.. takze myslis, ze jej mozem davat uz masko dusene na cibulke a tak podobne? lebo co som naposledy pisala, ze nechce papat inak nez mixovane, tak to uz je za nami.. asi si len musela zvyknut, lebo teraz uz krasne papa polievku so mnou a dokonca v poslednom case odmieta kasu.. asi preto, ze nema kusky 😀 vydumnica je to.. asi po mame 😝 ja som pri jedle vraj cvicila.. 😅