Maminy, tehuľky a snažilky zo Sekčova

nisa
25. jan 2007

🙂 ahoj baby,
o pár chvíľ nastupujem na MD a manžel ma už moc nechce nechať šoférovať aj keď ja sa zatiaľ cítim (vďaka bohu)v poho, a preto som myslela na vytvorenie tehotensko-maminovského gangu 😀 zmietajúceho sa po krásne zľadovatelom Sekčove.
čo vy na to? pridáte sa?

aneti78
4. apr 2008

ahojte

Sisi, my sme vas vcera videli v Maxe, ste akurat nastupovali do vytahu cela rodinka a my sme sa viezli dolu na schodoch, ale neotocila si sa. a ja ze co si taka bez nalady ☹ ani sa necudujem....a nech sa Timkovi rychlo zahoji. a ty si nic z toho nerob, este velakrat pride k urazu...co uz, to patri k detstvu 😉

nasi su uz ok, po soplikoch ani stopy, len ja som chora aj za nich teraz, tak dufam,z e mi to rychlo prejde.

sisi1
4. apr 2008

Konecne som si vas docitala, no tiez ste to nemali lahke, neviem co sa to porobilo, ze same pohromy na nas padaju.... 😕

aneti: to je fajn, ze uz nemate sopliky, skoda ze si na mna nezakricala.... 😉 Vy ste tiez boli cela rodinka?

aleni: no to je des s tymi doktormi, ako je malemu, este ho boli brusko? A ty sa ako mas?

janazuza: boooze, ta ty nohu zlomila, chudatko....hadam prides na net, trosku ta tu polutujeme, skoro sa uzdrav a hadam operacia nebude nutna ☹

karolinka: aj ja chcem vidiet fotkyyyyyyy ☹

My sme objavili 9ty zubok, stolicky dve nam idu naraz, no mam pocit, akoby sa vsetky zuby rozhodli naraz vyjst 😅 Rucicka vyzera celkom dobre, pluzgierik splasol, ale nezapaluje sa to, chvalabohu...klop-klop.

Kubi, ta ty co tak malo pises, hmmm?

Tufa: a kde na ture ste boli? Uz mas aj nejaky sportak vyhliadnuty?

karolinkafe
4. apr 2008

Ahoj Sisi. No tak ja zase spravim taky 1-2 dnovy album 😅 Lebo akoze moj mily nechce byt vystaveny na nete, tak len tak narychlo a potom zas zmazem. Skoda ze sa to tu neda uzamknut 😒
Len sa vsetky uzdravte 😉

aneti78
4. apr 2008

Sisi, hej, boli sme vsetci, detom sme kupili kolobezky, cez vikend sa vozili na bratrancovej, tak su teraz z toho celi stastni, vozia sa tu po byte a ked idu spat, odparkuju ku posteliam, aby im neusli 😀

karolinkafe
4. apr 2008

Sisi uz je to tam 😀 tak mrkni lebo vymazeeeeeeeem. 😉

alcapalca
4. apr 2008

Ahojte babenky
no to fakt s tymi chorobami na porazenie. KAzda sme to nemali lahke. Tak teraz len dufajme a hlavne verme ze vsetko zle uz nas bude len obchadzat.
Lubkovi je lepsie, nestazuje sa teraz, tak neviem ci je to len ticho pred burkou, alebo fakt uz bude pokoj, len sa teraz nemoze dojest,vkuse o jedeni rozprava co by spapal.
Ja nechapem preco je nase presovske zdravotnictvo take na prd.
Mne sa vobec nepolepsilo, kedze som obehla zensku, koznu, tak teraz som bezala k obvodnej, ta hned vytrestila oci, ze naco cakali ze to treba ihned riesit, ved ma to obmedzuje v normalnom zivote, fakt mam vysyp od krku po kolena, hroza, poslala ma na alergologiu, a odtial som si doniesla tasku liekov, okrem ineho 3x denne dithiaden, tak som otapena, a najlepsie ze prisna dieta, iba zemiaky a ryza+ cista voda, vylucit ovocie, zeleninu, kavu, caj, sladke...... cize super tehotenstvo, zozrala by som vsetko teraz ved viete ako to je.Zmenila som aj prasok na pranie, tak uvidim ci sa to zmeni, bola som tam v stredu tak zatial ziadna zmena ☹
Anetka boli drahe kolobezky? Lebo nasim uz su motorky male, a na biku este nevedia a nikto nato nema cas aby ich naucil, tak tiez v mysli riesim ze kolobezky.

Vsetkym vasim deturencom prajem vsetko naj naj k 1. narodeninkam, Vam zienky aby vam iba radost robili, a naozaj este raz odhanam vsetko zle , nech sa k nam uz nepriblizuje.
Prajem vam aby ste si urobili pekny dnik vo vasich rodinkach, kedze pocasie o nicom.

aneti78
4. apr 2008

Aleni, v exisporte maju vypredaj po 399,-, takze v pohode cena. my ideme ucit na bicykle, ked sa otepli. ale Tamka je mala, neviem, ci bude vediet pretocit pedale, hoci dociahne. ale na kolobezkach im to ide velmi dobre, do leta budu dokonali 😉
snad to s tou alergiou nebude uz nafurt, mozno si len teraz citlivejsia a co narobis, musis to uz vydrzat 😒

kubanka
4. apr 2008

ahojte mamicky a deticky
boli sme dnes vonku na obed a akurat, ked sme sa blizili ku vchodu domov zacalo kropit.Tak sme to len tak tak stihli 🙂 teraz Lalka zase spinka svoj poobednajsi spanok.

Dakujeme za gratulacie 🙂

Alenka a robili nieco tvojmu syncekovi alebo sa samo polepsilo?

Sisi nezavidim to s Timim....Lalka raz rozliala na stol kapucino a dala do toho ruku, to bolo kriku a ja som si myslela, ze na seba vyliala, ale nastastie iba na stol a na koberec. Rucku mala trosku cervenu...nexcela drzat pod zimnou vodou...o 20 min sa uz smiala

My sme este v Maxe neboli 😉

adypo ty sa nepochvalis co mate nove?

sisi1
4. apr 2008

Dakujeme, hadam sa to rychlo zahoji 😒

karolinka: jaj, kukla som fotecky, aki ste zlatunki 😉

Alenka: to je dobre, ze Lubko sa uz nestazuje, hadam sa to aj tebe zlepsi...musi to byt strasne, drz sa!!! 😉

Kubi, ja vtedy nerozmyslala ci chce ruku drzat pod stud. vodou, jednoducho som mu ju nasilu drzala a chvalabohu, lebo isto by mal aj na rucicke pluzgieriky.... ☹ A polepsila si sa, konecne viac riadkov 😉

My sme boli dnes v Tescu reklamovat hriankovac, nebola to velika polozka, rok bezal a nedavno sa pokazil, prosto nefungoval....nemali vobec problem, vratili nam peniazky a mame zase novy...ten fici lepsie, bol sice trosku drahsi, ale pekne pravidelne pecie....ja si bez hriankovaca neviem zivot predstavit, nemam rada tie na masti na panvici... 😝 No a boli sme tiez v Maxe, muzikovi volal kamos, nech dovedie ukazat maleho, tak sme sa aj tam zastavili, boli sme bez kocika, tak sa Timo vyvazal na eskalatoroch 😀
A pridali sme nove fotecky, mozete kuk 🙂

aneti78
4. apr 2008

Sisi, Timko je teda uz riadne velky chlapcek, dost sa zmenil 🙂 mal krasnu oslavu a aj tortu, preco si pisala, ze nebola dobra? nechutila?

my kukame miss, ale pomaly uz pojdem spat.

sisi1
5. apr 2008

Fuj ake dnes pocko otrasne, a to sme chceli ist s Timom von na trojkolke... 😠

aneti: ta torta bola chutovo vyborna s jahodkami, ale na pozeranie teda nic moc, to som bola odkazana na jednu pekarku, lebo v cukrarni v Krompachoch, kde robia krasne torty, mi nemohli zarucit, ze mi ju spravia, vtedy boli vypadky elektriny koli tomu vybuchu v elektrarni..predstavy som mala daleko ine, povodne som chcela dat tu v PO jednej overenej, ale kedze sa oslava presunula k nasim, tak to takto dopadlo....napokon sme ju dozdobili doma s tym co bolo - slahacka, lentilky, lebo nevyzerala vabne... 😒

a vyhrala presne ta, ktoru som prvy raz zbadala a vravim muzikovi: "tato to vyhra" - on sa rehotal, no napokon uznal, ze som to odhadla....a na tie nakupy kde boli? Vo Viedni? Nejak mi to uslo....

aneti78
5. apr 2008

ahojte

deti spia a my mame s muzikom citaci kruzok v posteli (sa nam nakopili casopisy, co nestihame citat) - stale som chora jak pes 😠
ale deti su ok, tak som rada.

sisi, no nam robi torty mama, ale mali aj kupovane (od krstnych),ale mne nechutili. mama robi lepsie 😉 a naposledy ku dvom rockom som objednala z netu oplatky a bolo po starostiach, ved ich aj mam v niektorom albume. hlavne detom sa pacili.
a miss celkom pekna vyhrala, mne sa pacila. a na nakupoch asi vo viedni, tiez neviem presne, no ale kde inde by sli?

karolinkafe
7. apr 2008

Ahojte. Vidim, ze ste sa tu par dni neukazali 😉 dufam, ze ste uz vsetky zdrave, rovnako ako aj vase deturence.
Neviem ake mate dnes pocasie, tak dufam, ze vam svieti slniecko 😎. Ja ani nemam vlastne nic nove. Vikend zbehol velmi rychlo..... a uz je tu novy tyzden. Zelam vam krasny den 😉

karolinkafe
7. apr 2008

sisi dakujeeeeem 😵

kubanka
7. apr 2008

Ach preco prsi? A ja som sa chystala poobede von ☹

karolinkafe
7. apr 2008

Mozno onedlho prestane 😉 ved vies ake je aprilove pocasie 🙄

karolinkafe
7. apr 2008

Tak co? Prsi vam este? 😅

alcapalca
7. apr 2008

raz prsi, raz neprsi, ale hlasia tak vraj cely tyzden aj dalsi vikend, iba jeden den ma byt slnecno, tak neviem, ja uz chcem dychat jar 😲

alcapalca
7. apr 2008

inak hlasim vam ze sa mi polepsilo, este to nie je ono, ale fakt je to ovela lepsie, teraz neviem ci mi pomohol ten puder, alebo ze nejem ovocie a zeleninu, co mi velmi chyba, poprala som si aj vsetky svoje veci v detskom prasku.....no tazko teraz na to pridem co malemu nevonia, inak predtym som v zivote nebola na alergologii.
Este jeden sok som zazila: asi pred dvomi dnami som sa rano zobudila, idem do kupelnu sa umyt a pozeram pod zlatou obruckou cierny prst, tak som sa aj obrucky zatial zbavila, 10 rokov ju nosim a nic mi nebolo
Zajtra idem rano na prietoky, tak sa tesim, lebo som malickeho nevidela uz od februara 🙂

aneti78
7. apr 2008

ahojte

Alenka, moja kamoska schudla po malom 20 kg bleskovo,tak som si pytala recept a ona, ze zacala byt alergicka, neviem uz presne na co, ale viem, ze mohla jest len ryzu a zemiaky...skoda, ze ja som alergicka "len" na paralen a plesne 😅

aj mne uz chyba jar, neznasam zimu a nie to este takto dlho take hnusne pocasie 😠

kubanka
7. apr 2008

karolinka stale prsi ☹

karolinkafe
8. apr 2008

Kubanka neviem ci u vas dnes tiez prsi 😒 ale mozem s tebou sucitit, lebo aj u nas 😀 Takze sme na tom rovnako.

Aneti, tak som sa zasmiala nad tvojimi alergiami 😀 z toho asi neschudnes.

Alcapalca tak ako??? Sme zvedave 😅

alcapalca
8. apr 2008

karolinka dnes mame pre zmenu slniecko 🙂
sono dopadlo dobre, prietoky su ok, akurat maly rastie ako z vody tak je o 2 tyzdne vecsi
ale aj tak som ratala ze 1.6. by som brala termin na MDD
uz som si aj zarezervovala lekarku co ma ukonci, tak aspon nieco mam z krku
este som nieco chcela napisat, ale zabudla som

alcapalca
8. apr 2008

aha uz viem
zre som rozmyslala kam ist teraz rodit ci zas do novej alebo skusit staru, tak kamoska teraz rodila v starej a bolo ich desat na izbe............takze uz ani nerozmyslam
som si myslela ze toto bolo pred 15 rokmi

aneti78
8. apr 2008

ahojte

Karolinka 😉

Aleni, tak super, tesim sa s Tebou. ja som na MDD zakrvacala vecer a nastupila na dvojmesacny pobyt do starej porodnice medzi cierne spoluobcanky...teda len wc sme mali dva mesiace spolocne 😠 tak mam take spomienky,ale som si stale vtedy pomyslela, ze uz o rok to budu ine oslavy MDD a aj sa mi to splnilo 😵

aneti78
8. apr 2008

Aleni urcite do monobloku, frflanie sestriciek (pocula som ze su horsie,ale kto vie) vydrzis a pomyslis si svoje,ale podmienky su tam urcite lepsie
a nerozmyslas na Sacou alebo Lubovnou napr.?

alcapalca
8. apr 2008

nie nemozem si to dovolit ist inam ako PO
nemame auto, tak to by som tam bola smutnaaaaaaaaa

alcapalca
8. apr 2008

v monobloku sme boli 2-3 na izbe, a na kazdej izbe je WC, iba sprchy su spolocne ale su tam dve, cize jedna je ciganska a druha pre vsetky ostatne baby

adypo
8. apr 2008

ahojte .. ja len na skok, lebo utekam pre malu do jasli ... chcem vas pozdravit, lebo cez den mam tolko prace v praci, ze normalne nestiham .... ale je mi fajne v praci, ani sa mi nechce ist na dalsiu matersku 🙂 , aj ked si robim srandu ... velmi sa tesim na matersku ...

ja idem rodit klasika do Lubovne, tu v Presove ani za milion korun, kedy mi v hotovosti davali ... ble

sisi .. Timko je zlatucky na foto pozerala som ....

kubi ... nic take nemame nove, akurat sa nam stavba pomaly rozbieha a to znaci aj patricne otravovvanie tvojho muza a brata .. 😀 😀

.. dnes som bola na poradni tak vsetko v pohode zatial, vobec nikto nemame tusenia co to bude... ale je to jedno nie ...

tak sa drzte a pekny den ... 😉

kubanka
8. apr 2008

Ahoooojte Lalke vysiel aj ten dlho ocakavany horny zubok, takze uz ich bude 7 kuskov 🙂 zubana jedna heh

Vsetkych vas pozdravuje denik

Ak mate niekto zaujem o stretko piste Ip, poslem blizsie info