Maminy, tehuľky a snažilky zo Sekčova

nisa
25. jan 2007

🙂 ahoj baby,
o pár chvíľ nastupujem na MD a manžel ma už moc nechce nechať šoférovať aj keď ja sa zatiaľ cítim (vďaka bohu)v poho, a preto som myslela na vytvorenie tehotensko-maminovského gangu 😀 zmietajúceho sa po krásne zľadovatelom Sekčove.
čo vy na to? pridáte sa?

alcapalca
14. jún 2008

Ahojte, akurat som dokojila 🙂 tak este mrkam sem a zajedam 😀 ........ taky zvlastny pocit mam kedze tym dvom som davala flasu od zaciatku. Akurat na noc by som prsniky niekam odlozila 😀
Adypo drzim prrsteky
Anet tak priprav si veeeela trpezlivosti a odpovedi na tie otazky PRECO, u nas este neskoncili, a zaujimave je ze tiez ich pouziva iba jeden, a ten starsi, Branko, a takisto ako tvoj Jakubko sa aj Tamky vypytuje tak Branko Lubka, hlavne ked pozeraju rozpravku, preco je tam les, a preco tam snezi, a preco je tam jeden a nie dva........skratka niektore otazky bez zmyslu a bez odpovedi 😀
Sisi v ktorom obchode si tak dobre nakupila?
My ideme pripravovat krstiny na piatok, a tiez este neviem ci vleziem do nejakych veci.....skor nie ako ano

Posielam pusinku vsetkym deturencom, zas sa niekedy objavim.....a fotky dodam az mi sestra vrati kabel, lebo to jedna jej specialita pozicat a vratit nedajboze, majte sa krasne 🙂

janazuza
15. jún 2008

ahojte, musim niečo popisať, nech nás nehľadám 😀
Dnes bolo celkom ok, malý poobede nespal a traz sa šli uložiť s tatkom , som zvedavá kto zaspí skôr 😀
Alenka ja som kojila do 17. mesiaca, a niekedy som nestihla ani zaspať po kojení a už bolo dalšie
😅

aneti78
15. jún 2008

ahojte

Sisi, majte sa pekne u rodicov, aj ja by som niekam vypadla, najradsej uz na dovcu - my styria.

Aleni, je to super, ze kojis. aj ja som velmi chcela, no nevyslo to. si myslim, ze keby som nemala dvojky, bolo by to v pohode, lebo mlieko som mala, len nie dost pre dvoch a ked uz das flasu, tak to je onicom...
tak krasne krstiny a ked hodis fotky, hned nam daj vediet, nech sa pokochame 😀 😵
vonku kocikujes pravidelne?

Adypo, aj ja ti drzim palce a tiez sa tesim na fotky Sarinky 😵

sisi1
16. jún 2008

Ahojte maminky,
ako sa mate?
Nasi este furt nemaju ten rychlejsi net, na dedine to je komplikovanejsie...riesia este to,kam sa ten vysielac umiestni...bla bla...co uz.
Dnes bolo pekne, Timko dostal od starych rodicov obrovsku Tatru, tak sa s nou na dvore prevaza, no podareny je...inak dost nuda, clovek nema poriadne kam ist, kamoska co ma maleho sa chystaju zajtra do Prahy na cely tyzden, to som si myslela, ze aspon budem mat s kym von chodit 😒 Ale vraj ani to nie je iste, lebo dnes ked som jej volala, tak boli v nemocke s malym, zaockovali ho naraz tym povinnym ock. a aj Prevenarom, tak chudatko dostal vysoke teploty.... ☹

alenka: v Exoreri som nakupila, mali tam veru pekne vecicky a za normalne ceny 😉 Super, ze dojcis, je to krasne vsak? Nech sa drobcek drzi 😉

Kubi: ako sa mate? Je Lalke smutno za Timim? 😀

kubanka
16. jún 2008

ahoj sisi...........tak je nam smutno, ze sme dnes ani vonku nesli 🙂 Myslela som, ze pojdem ku doktorke opytat sa kedy nas bude ockovat s Prevenarom, ale Lalka rano bola skoro hore a tak isla skorospat a spala 2 h 40 minut a potom vonku prsalo......tak sme nikam nesli. Dokonca ani do obchodu sme nemohli ist, lebo penazenka sa vozila s muzikom v aute, tak sme mu poslali zoznam a isiel sam nakupit.
Vcera Lalka isla spat 20:45 a a ja dnes. Zeby sa jej to posunulo? 🙂

aneti uz zacinaju otazky Preco? To bude pekne obdobie.Vsetci rodicia na toto casto spominaju. 🙂

alcapalca tesime sa kedy uz pridas fotky. Som zvedava na koho sa Tadeasko podoba.

adypo neboj nie si sama. Myslime na Teba.

alcapalca
17. jún 2008

Ahojte, prave sme sa vratili z poradne, boli sme sa prevazit, a uz mame 3900 g.
Tak som spokojna ze mu naozaj moje mliecko staci huraaaaaaa, odkedy sme doma z porodnice pribral 260 g takze nas doktorka pochvalila ze prave akurat.
Inak je taky zlatucky, ja musim stale naneho chodit pozerat aj ked spinka, nadherny je 🙂

aneti78
17. jún 2008

Aleni, tak to je uzasne, tesim sa s tebou 😵 mas pol roka pokoj - ziadne kupovanie Um, sterilizovat flasky, mozes ist hocikedy von....super to je, len nech vam to vydrzi, nakoniec budes pisat, ze nevies odstavit 😀 ale prajem vam to.

a co bratcekovia? pomahaju?? 😕

alcapalca
17. jún 2008

Bracekovia su tiez zlati, zatial, chodia ho kontrolovat ked spinka, rano ked vstanu rovno sa utekaju na neho pozriet, ked pridu zo skolky tiez. Len ho hladkaju, na rukach by ho chceli nosit keby som im dovolila.
A to kojenie fakt sa to neda opisat ake je to krasne. Ked sa prisaje boli to, ale potom ked pozeram na tu malu zaborenu hlavicku v prsniku, a tie velke ocka ako vykukaju, a sleduju vsetko, joj, fakt skoda ze pri dvojkach som si toto neuzila.

aneti78
17. jún 2008

no...my sme par dni boli doma aj bez UM a to som kojila vkuse 😀 stale boli hladni....je to krasa, ale ked je to dieta len jedno, tak mas aj kedy oddychnut a to mlieko sa asi tvori viac aj kvoli tomu, ze nie si v takom strese...je to dost velky rozdiel dvojky a jedno babo, ale poznam aj maminy, co kojili viac ako rok obidve deti a je to obdivuhodne fakt.

viem si zivo predstavit Lubka a Branka 😀

deniskajakubko
17. jún 2008

Anetka - tak ja to mám podobné s Jakubkom, on keď varím, mi so všetkým musí pomáhať, keď je v Ľuboticiach u prababičky tak tam robia pirohy, on normálne váľka cestko, krája ho, normálne mu to super ide

alcapalca
17. jún 2008

dievcata, kuk na mojho princa krasneho 🙂

adypo
17. jún 2008

alci ... maly je nadherny, krasnucky ... joooj hned by som ho vybozkala ... tak to urob aspon ty za nas s Elly .... drzte sa ...

aneti78
17. jún 2008

Alenka, joooj,ale som sa pokochala, vyzera byt taky spokojnucky 😉 zlaty je velmi, ani sa ti necudujem, ze sa nemozes od neho odlepit 🙂

janazuza
17. jún 2008

alenka malý je zlatučký, je super, ak mu stačí tvoje mliečko 😉 .Malý musia maminke pomáhať, ked im dala takáho kráasneho bračeka 😀

deniskajakubko
18. jún 2008

Ahojte holky,
zajtra už asi nezavítam na PC, tak sa s Vami na 12 dní rozlúčim, ideme na dovolenku do Egypta. Tak sa majte pekne a dúfam, že tu budete mať pekné počasie.

alcapalca
19. jún 2008

Pekne ranko
hm ale prave som vyzrela cez okno a moc pekne nevyzera. Zas ten vetrisko, a ja som sa uz tesila ze dnes konecne pojdeme vonku, lebo od pondelka sme neboli ☹

Adypo drzim prsty zajtra budes drzat svoju princeznicku v naruci

Deniska prijemnu dovolenku zelam, aj ked teda mas odvahu ze beriete aj maleho. Ja by som sa veru bala do takejto destinacie.

Inak baby co mate nove? Nejako to tu viazne, nikomu sa nechce pisat asi. Anet za chvilu vam zacne skolka, sa tesis? Nasi budu chodit aj cez prazdniny tak hura, akurat 3 tyzdne v juli maju volno.
My v piatok vecer krstime, a dnes mame to ponaucenie, dufam ze nas tam nebudu nieco skusat ako male deti, mam dost, ja take ceremonie nejak nemusim 😉

aneti78
19. jún 2008

ahojte

ani som dnes nestihla ani nakuknut, rano som zvesila z balkona veci, vyvesila dalsiu varku vypratu, zehlila som velku kopu a este sme aj stihli vypadnut trosku von.
no a teraz uz su v posteliach a mam veget.

Deniska, dodatocne krasnu dovolenku a vela zazitkov hlavne pre Jakubka.

Alenka, aj sa tesim aj nie, je to take divne, ze zrazu budeme spolu tak malo, ale tesim sa, ze sa uz prehupnu do dalsej etapy, ze budu mat kamaratov, kamaratky....tesim sa na vystupenia pre rodicov 😀 a na to, ze zas budem mat o nieco starsie deticky 😉

alcapalca
19. jún 2008

Anetka si tu este?
Ako je vonku? Oplati sa mi maleho obliekat? Lebo ja ked pozeram z 11.posch. trosku sa kyvu stromy ale podla mna by mohol ist von, len potom ked vyjdeme z bytovky tak sa stale po 10 minutach otocime co tak fuci

tufa
19. jún 2008

Ahojky,
deniska pekne si odychnite na dovolenke 😀
my mame novy prirastok do rodinky a to 5 malych jezkov 🙂 este nevidia a tak ich kazdu chvilku krmim po kvapkach mlieckom, tak dufam, ze sa mi podari ich vychovat su krasni 🙂 a Terezka uz vie povedat jezko 😀

zajtra otvarame ihrisko tak si pripravujem este nejake sutaze pre deti, ak mate typ dajte 😀

a v sobotu ideme na oslavu, otec ma 60.ku takze je toho dost 😝 😝

aneti78
19. jún 2008

Aleni, vonku bolo celkom fajn, trosku fukalo, ale nie nejak strasne, ved on je v kociari, tak v pohode mozes ist s nim vonku.

alcapalca
19. jún 2008

Aneti uz ho mam aj obleceneho, ideme na prechadzku 🙂

sisi1
21. jún 2008

Ahojte,
tak aspon narychlo vas pozdravujem, konecne maju nasi rychly net...dnes to zapojili, sa tesiiiim.
Vcera sme boli na braskovej promocii v KE, Timo bol tiez, vydrzal promociu aj oslavu do vecera do osmej. Tancoval, no zlaty bol. Vecer odkvacol a spinkal celu noc do pol siedmej....super...

Alenka, maly je NADHERNY, taky maly bambulko, juj....musime sa uz v PO stretnut, ved byvame blizko a okunem ho nazivo 🙂

Veru, nejako malo pisete...ved len deniska sla na dovolenku...

Adypo by uz mala mat uzlicek v naruci....sa tesim na spravy.... 😉

Kubi a vy ako?

aneti78
21. jún 2008

ahojte

ja som dnes bola sama s deckami na kupku na sidl.III a bolo fajne, sice dost studena voda, dnu boli tri krat,ale stale vysli,ze im je zima, tak potom som ich uz obliekla a boli sme na ihrisku, na hot-dog a hranolky 😅 paaani, keby ste videli ako to v nich mizlo 😀
tatik nam siel do zajtra na jednu chatu oslavovat kamosovu 30ku,tak som na nich bola sama cele poobedie, no a takto nam aspon super zbehol cas 😉

pekny zvysok vikendu

janazuza
22. jún 2008

ahojte. My sme boli u našich na Sekčove a dnes plánujeme navštevu u sestry 😀 . Neter sa strašne teší na malého...
Anetka ani som nevedela, že kupalisko už funguje( my tam nechodíme) a ani sme tam sa ešte nekúpali( iba tadie prechádzame ku cyklis. chodníku. a nebolo ťtam veľa ľudí? mne sa tam vidí hlava na hlave...

aneti78
22. jún 2008

Jani, nie, vcera to bolo v pohode, vo velkych bazenoch skoro nikto a v detskych po par deti.

isla by som aj dnes, len este mame navstevu, ten muzov kamos, neviem o kolkej pojde prec. a ovsem, ked nas tatik bude schopny ist, este sa nedotrepali z tej chaty 😕

a nasi sa teraz hraju na kupalisko, prestreli si stare plienky, co pouzivaju pri jedeni ako utierky a lezia a vstavaju-chodia si kupovat hranolky....zlati su 😵

janazuza
22. jún 2008

Aneti, musia byť zlatý.Deti sa vždy vynájdu 😀 .Inak dnes bolo strasne dusno.. pršalo v Prešove? Boli sme u sestry a tam večer troška postrašilo, ale segra sa tešila, že nemusí polievať, ale smola, nestihlo ani poriadne zmáčať zem.... a už bolo po daždi. Ked všetko pojde podľa predstáv , tak sa na jeseň sťahujeme 😉

alcapalca
23. jún 2008

ahojte, tak mame po krstinach, uz by mal byt klud 😉
dnes sme boli na prechadzke uz od o 8, teraz sa uz neda, uff strasne horuco, my mame v spalni rano 28 stupnov, a to mame otvorene okno celu noc

Aneti ty si odvazna, ze si isla s detickami sama na kupko
Janka, super ze to vyzera pozitivne so stahovanim, ja idem dat zase inzeraty na net, ja chcem velmi vymenit byt, ani nie kvoli velkosti, nato som si uz zvykla, ale pre to 11. posch. tak na toto si nezvyknem nikdy kym mam deti
Kubi kde si? tiez na dovolenke?
Sisi kedy sa vratis?
Adypo este nie ste doma?

aneti78
23. jún 2008

Alenka,
ja som im dala rukavniky, ked isli do vody, hoci je to plytka voda, bala by som sa ich nechat len tak, predsa len som na nich bola sama.....ale inak je to uz pohoda, pocuvaju ma celkom, Tamarka obcas ked beha, tak nechce zastavit, tak musim za nou utekat a vtedy zasadne dostane po zadku a ideme s revom. lebo nikdy to nerobila, len je taka rozkekesena obcas. ale aj ini mi to potvrdili, ze su to celkom poslusne deti 😉

kubanka
23. jún 2008

ahoj alenka, mas kraaaasneho chlapceka, dievcata sa za nim budu trhat 🙂
Mne sa v tej horucave niiic ale nic nexce.........ach keby netrebalo varit stale 😅
My sme boli vcera na Sigorde a hrala tam skupina Juno, hrali ludovky ale aj moderne pesnicky napr. kabat- buraky, tublatanku ci Elan ...... Lalka sa tam natancovala dosyta, a ked sme isli pozriet ku detom na ihrisko, tak behala za loptou a potom ju nexcela vratit, do piesku sa isla hrabat, no kraaaasny den sme tam stravili, len bolo dost horuco, ale mali sme stol pod strechou v chladku, tak sa celkom dalo. Ked sme uz xceli ist domov, tak Lalka zaspala a museli sme ostat dalsiu hodinku heh. Su tam aj bazeny, takze nabuduce berieme aj plavky.

sisi Timi sa urcite kupe kazdy den v bazeniku vsak? kedy sa vratite?

adypo ako sa ma mala slecna?

janazuza kam sa budete stahovat? Mate maly byt a idete do vacsieho?

aneti tak ste boli na tom kupalisku aj druhykrat?

tufa ako bolo na otvoreni ihriska? A ti jezkovia musia byt zlati....maju uz ostre pichliaciky?

aneti78
23. jún 2008

Kubi, na sigorde su kde bazeny?
vcera sme neboli, boli sme sa prejst v cemjate, potom odprevadit kamosa na bus, na zmrzku a domov.