Maminy, tehuľky a snažilky zo Sekčova

nisa
25. jan 2007

🙂 ahoj baby,
o pár chvíľ nastupujem na MD a manžel ma už moc nechce nechať šoférovať aj keď ja sa zatiaľ cítim (vďaka bohu)v poho, a preto som myslela na vytvorenie tehotensko-maminovského gangu 😀 zmietajúceho sa po krásne zľadovatelom Sekčove.
čo vy na to? pridáte sa?

alcapalca
19. aug 2008

thaaa kde ste?
my sme sa vratili z prechadzky prave a rozmyslame s Tedynkom ze co uvarime nasim chlapcom

sisi1
19. aug 2008

Ahojte baby,
nejako neprispievate, ale zacina sa to tu stavat uz pravidlom...asi ste zaneprazdnene... 😉
My sme vcera dorazili domov, na svadbe bolo fajn, akurat Timo v sobotu vela nespal, len hodinku, co on potrebuje na dobre "dovecerne" fungovanie 3 😒 Este ho nejako prehanalo...tak chudatko vydrzal do 23tej a potom sme sli domov...bolo mi to trosku luto...ale co clovek narobi, dieta je prvorade...ale zlatunky bol, v obleku podobnom tatovi, vsetci ho obdivovali... 🙂
Este vcera sme mali hnacku a trocha zvracal...no malo to viac deticiek, dokonca aj dospeli, vraj nejaky virus...dnes sme chvalabohu nekakali..klop klop, dufam, ze uz bude dobre...
Stihli sme prechadzku a idem urobit palacinky...Timkove oblubene 😵

alenka: co ste napokon vymysleli varit?

alcapalca
19. aug 2008

ahoj sisi, no tipni si...........palacinky uz su hotove, kupila som jahodovy dzem 😝 , a mam aj syr v chladnicke tak asi este na veceru spravim, uvidim ci budu hladni
sebe som kupila len cotage, musim uz zacat chudnut

sisi1
19. aug 2008

Heh, no to je sranda, nejake rovnake chute mame dnes....akurat my sme kupili marhulkovy dzem...uz dlho sme ho nemali...
A veru, ten cottage dost odporucaju ak clovek nechce pribrat, no ja musim mat nanho chut...moj brat napriklad lubi cerealie a cottage...jemu to jednoducho velmi chuti a na ranajky mu cerealie stacia...kiezby aj mne 😝

alcapalca
19. aug 2008

no ja nabehujem na 90-dnovu dietu a zacinam s bielkovinovym dnom, tak preto dnes cotage a k nemu paradajku, ale nebudem hladovat velmi, nech nestratim mliecko......no snad nieco zhodim

sisi1
19. aug 2008

Ja som tu 90dnovku este neskusala, nelubim velmi diety, kde mi predpisuju co mam jest, ja na jak naschval prave vtedy nemam na tie veci chut...najlepsie som zhodila normalne, celozrny chlebik, malo tukov a cukrov, vela vody, ovocia a zeleniny...bez jojo efektu, tie kilecka sa mi uz nevratili....ale zase som viac papala..takze dalej to uz nejde, musim tiez daco vymysliet...

sisi1
19. aug 2008

Jaj, a objednala som Timovi krasnu mikinku, natelnik a ciapocku pruzkovanu z HM-ka...juj, taky je zlaty v tom, sa vytesujem, si ma inspirovala Alenka 😉
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=3596037

janajanajana
19. aug 2008

BAby, neviete mi poradit dobreho gynekologa na Sekcove alebo v okoli? Som v PO nova,nepoznam tu lekarov a som tehotna, takze si tu nejakeho musim najst. Ale ozaj len takeho, s ktorym ste boli spokojne. 😉 Vdaka

alcapalca
19. aug 2008

sisi, pekna aj ja som nadnou uvazovala
ale uz ti aj dosla? ja cakam balik tento tyzden lebo ta predavajuca bola na dovolenke
a tenisky si objednala?

ahoj jana
ja chodim ku Stryckovej ale ta je az na levocskej na poliklinike, ale spokojna som , na sekcoce poznam len dvoch a k tym by som nesla ani za svet

sisi1
19. aug 2008

Hej Ali, doslo mi vsetko min. tyzden vo stvrtok...tenisky som zatial neobjednala, lebo mame teraz adidasky jedny, dvoje platenky, sandalky a topanocky...no mozno neskor, ak to bude teda aktualne...

Janka: ja chodim k Minarikovej - zatial som spokojna, na amb. ma sono, co je velmi prakticke, neviem ci to maju uz vsetci...(?)zo Sekcova to nie je daleko...Nizna Sebastova...

sisi1
19. aug 2008

Janka: ja som chcela doktorku, k muzovi som nechcela, sestricka nie je bohvieco ale Dr. v pohodicke...

sisi1
19. aug 2008

kubi zijeeeees????????

alcapalca
19. aug 2008

a ostatne zijete?????????? 😀
sisi asi si objednala u inej, ja nieco u jednej ta je na dovci, dnes uz sa vratila a ten tigrikovy svetrik u inej ale musela mi objednat velkost tak som tiez cakala, ale uz sa strasne tesim, len neviem este aku ciapku k tomu zozeniem
pozerala som na fotkach ze ty Timiho obliekas veeeelmi pekne, podla mojho vkusu, ak mas nejake male mikinky alebo na zimu nieco a chces predat mi posli foto na email

aneti78
19. aug 2008

ahojte

my mame odvcera svokrovcov a zajtra pride krstna a vo stvrtok idu deti s tatikom ku svokrovcom, tak budem mat veget 😉

ked sa bavite o chudnuti....ja tri tyzdne nejem mastna a sladke a zmensila som si porcie, nejem vecer a schudla som 7 kg 😵 😵 😵 strasne sa tesim a pokracujeeeem, ale uz teraz som rada. takze podla mna diety nie su potrebne, len dat telu potrebne a nic naviac a nejest somariny a vysledky budu a rychlo!

kubanka
19. aug 2008

neviem ci zijem

sisi1
19. aug 2008

kubi, ta co sa deje? 😨 Hadam nic vazne...som sa zlakla... 🤐

anet, veru mas pravdu, takto to vacsinou funguje, len clovek si to musi zauzivat ako sposob zivota a nevratit sa k prezieraniu...moj brat takto zije a vyzera super - Timov krstny...

aneti78
19. aug 2008

ahojte

akurat som sa chcela ozvat a vidim,ze ste tu - supeeer

ja som si povedala, ze ked schudnem tak,ze uz budem spokojna, tak si sem-tam nieco sladke dam,ale nebudem jest vecer ani potom a ziadne somariny. jasne,ze ked ma clovek navstevu,tak sa oje tych chrumiek a neviem coho plus alkohol (kopu cukru),ale nemusim to urobit na druhy den zas,nie? 😉 ja teraz pijem len vodu, mineralky a caje, vsetko bez cukru, do kavy si davam sacharin. a funguje toooo

Kubi, co bol zly den? 😖

sisi1
19. aug 2008

Hej Anet, presne tak...ja sice necukrim kavu ani caj uz roky...ale to nestaci 😅 A veru, brasko tiez ma jeden den do tyzdna, ked si viac dopraje, ale potom si dava veru pozor... 😀

sisi1
19. aug 2008

Alenka: dakujeme 😉 mas IP.

aneti78
19. aug 2008

Alenku sme dneska stretli, ked sme sli na bikoch cez sekcov. maly bol na spapanie, samozrejme aj chlapci 😵

Sisi, pekne oblecko, aj mne sa pacia pruzky 😉 z tesca si nieco kupila? ja som kupila dost....jakubkovi rifle s tym pokrcenym efektom za 150,-,mikinu k teplakom do skolky za 200,-, tamke dokonca krasnu mikinu za 60,- no nekup 😀 😅

sisi1
19. aug 2008

Ta to mne sa stat nemoze 😠 Ja ked dojdem do Tesca, nic pre nas nemaju 😠
V malom Tescu ste boli? Lebo vo velkom je pre chlapcov velmi maly vyber...mikiny, ziadna velkost pre nas, a ked tak sa mi nelubi... 😒 a stoji jak HM-ka...tak som sa napokon pre tuto pruzkovanu rozhodla a s natelnikom a ciapkou to vyzera bajecne 😉

aneti78
19. aug 2008

v malom som bola a pre mensie deti toho mali este viac. ja som kupila este tricka s dlhym 2packy, uzasne. ale ja tam zajdem dost casto a stale nieco kupim,asi treba castejsie chodit.

aneti78
19. aug 2008

a krasne pruzkovane ponozky mame z Gate v maxe,ak by si chcela dopasovat

aneti78
19. aug 2008

ale inac,mas pravdu s tymi cenami. zasla som zas do motyla,lebo som sla okolo, ze im kupim este nejake pyzama. zahlasila 330,-za jedno a ja ze: coooo, ved early days stoji 170-200, kedy ako. a ona,ze mame aj po 110,-ale to je dovoz - cina. tak som jej podakovala, ze ja si radsej kupim iny dovoz na nete. a tak som aj urobila.

kubanka
19. aug 2008

nic mi nie je, len ked ja xcem pisat tak tu nikto nie je a ked ja nie som tak zapisete stranku......tak som z toho trochu smutna

aneti78
19. aug 2008

Kubi,nebud smutna. je fakt,ze tu chodi uz malo bab. ale ani ja napr. nie vzdy mam chut na tuto stranku ist, aj ked som za pc. niekedy sa bavim len na dvojcatach, niekedy praveze len tu,ako napriklad teraz 😅

tie fora treba brat trochu s rezervou,lebo niekedy to ten druhy ani nemysli tak ako napise,ale napisane to tak vyzera.

ja som teraz mala malo casu a len som pozrela obcas outlook a odisla, proste nevychadzalo...

sisi1
19. aug 2008

kubiiiii 😉
Veru, treba to brat s rezervou...a niekedy aj nakukneme a nechce sa pisat....len by sme citali...clovek ma rozne nalady.... 😅

anet: to mas veru pravdu, early days pyzamko mame aj my, je suprove a stalo 200,-...ja uz ani nemam chut po tychto obchodoch chodit...este tak cherokee...inak bieda...a do gatu musim kuknut, sice ponoziek mame ako maku, mala som zachvat na nextove 😅 ale pruzkovane by boli fajn...

aneti78
19. aug 2008

ja ked som mala trosku viac casu,tak som si radsej citala tento blog
http://vlckova.blog.sme.sk/
takyyy relax....

sisi1
19. aug 2008

anet, ja citam momentalne toto, heh:http://www.chudnutie-ako.sk/postup-na-chudnutie/

aneti78
19. aug 2008

Sisi 😀 kolko chces schudnut?