Maminy, tehuľky a snažilky zo Sekčova

nisa
25. jan 2007

🙂 ahoj baby,
o pár chvíľ nastupujem na MD a manžel ma už moc nechce nechať šoférovať aj keď ja sa zatiaľ cítim (vďaka bohu)v poho, a preto som myslela na vytvorenie tehotensko-maminovského gangu 😀 zmietajúceho sa po krásne zľadovatelom Sekčove.
čo vy na to? pridáte sa?

sisi1
14. jan 2009

Joj a blahozelame vam k nocnikovaniu, Lalka je sikovnica... 😉

kubanka
14. jan 2009

dakujeme k blahozelaniam 🙂

Neboj aj vam sa to raz podari.....ja by som xcela, aby prestala nosit plienky, kym sa druhe babo narodi, aby bolo menej vydavkov na plienky.

sisi1
14. jan 2009

To ti verim, ved aj do skolky ich s plienkami nevezmu....apropo, kedy je tam zapis? Nezabudni na nas 😉

tufa
14. jan 2009

no aj my sa trapime s nocnikom, tak 3-4x za den sa nam podari 🙂 , zo 2-3x mimo 😠 a stale plienky. Aj ja by som chcela,aby sa pytala kym bude druhe babo, kedze davam latkove plienky tak ma slak trafi, ked budem prat za oboch 😝 v uz sa tesim na leto , dam saticky pusitm do zahrady a prat netreba 😀 😀

tufa
14. jan 2009

sisi: skore uzdravenie 😀

kubanka
15. jan 2009

sisi neboj myslim na Teba, teta mi ma doniest jednu prihlasku a ja Ti ju prekopirujem a dam oki?

Vcera vecer Lalka si sama sadla 4x na nocnik a vypiskala 🙂

emily333
15. jan 2009

ahojte babnky sorky ze vam tu vstupujem ale potrebovala by som poradit kde je v presove ulica konstantinova.vopred dakujem za radu 🙂

sisi1
15. jan 2009

emily, myslim, ze to je ta nad Slovenskou ulicou, rovnobezna s nou 😉 Je tam kataster...teda dufam, ze sa nemylim....

tufa, dakujem...a mate popoliny ci klasicke plienky? Nezaparuje sa malej v tom casto dupka?

U nas je to Lazaret, Timoteja to tiez chytilo, chudatko ma sopliky a isto aj hlavicka ho pobolieva...teraz spal 3/4 hodku a zobudil sa s placom...no krusne casy nas cakaju ☹ Nostek sice uz fuka, ale neviem ci aj neodsajeme poriadnejsie...uvidime...

Kubi, oki, dik 😉

emily333
15. jan 2009

joj sisi1 si mi velmi neporadila a v presove viem kde je nemocnica autobuska a krizovatka na poprad 😀 ale aj tak diky a este baby poradte nech nech nebudem ako gaco v meste 😀 😀 😀

sisi1
15. jan 2009

emily, ale vies kde je Hlavna a velky kostol, nie? Tak pri kostole podchodom (ten pri Spolku sv. Vojtecha) pojdes hore, ta prva rovnobez. s Hlavnou je Slovenska a dalsia by mala byt KOnstantinova...

kubanka
15. jan 2009

tak teraz bude Timi chory?........kedy sa mi stretneme?

emily skus si to pozriet cez supernavigator.sk..................kedze malo poznas Presov, tazko sa nam bude vysvetlovat................alebo na zastavke na stanici je tusim orientacna mapa mesta Presov a este jedna je pri fontane pri Velkej poste.

sisi1
15. jan 2009

kubi, ja dufam, ze bud. tyzden budeme obaja fit... 🙂

kubanka
15. jan 2009

tak papajte vela vitaminov a budte doma cely vikend v teplucku 🙂

sisi1
15. jan 2009

az na to, ze na vikend musime k nasim, lebo by to uz nerochodili 😅 Dlho sme neboli....
A Lalka je uz ok, zlepsuje sa to?

kubanka
15. jan 2009

ano dnes sme boli na kontrole a uz nemusi brat lieky.

emily333
15. jan 2009

kubanka diky uz som si to nasla aspon mame predstavu kde to je a este raz diky 😉

tufa
15. jan 2009

marodom vela zdravicka prajem.

a mam obycajne latkove plienky, aj som rozmyslal nad popoliny a stale rozmyslam, ale kedze som dostala dost latkovych plienok, tak som to nechala tak. A co sa tyka zaparenin, problemy sme mali skor s pamperskami. Len tej roboty okolo, no ako ekolog musim ist prikladom 😎 😎 a setrit ZP. 😀

sisi1
16. jan 2009

Ahojte,
tak ja sa hlasim od nasich, cestu sme zvladli, Timo ju prespal, kedze o polnoci sme mali hodinku hrania a jedenia 😅 Vypytal si papat, tak jedol medzi nami na posteli o polnoci roztek so sunkou...ludia, este som ho nevidela jest rozok s takou chutou 😀 asi vyhladol, lebo vecer spapal len velkeho pribinaka a nic viac nechcel...to bolo o pol siedmej....Potom zalahol, ale o tretej v noci bol znova hore....som zvedava na dnesnu noc....
Mne bude uz hadam zajtra lepsie, neznasam tie hnusne nadchy....fuj.

kubi, Lalka spinka v noci dobre?

tufa: tak to ta obdivujem, ze to tato s latkovymi zvladas, davas jej na to nejake gum. nohavicky alebo ako?

jani: drevo uz mate nachystane? 😉

janazuza
16. jan 2009

Ahojte. Akosi nič nestíham. Pred chvilkou som sa sem dostala.
Prajem všetkým vela zdravíčka a choroby vyžente zavčasu 🙂
Sisi drevo sme spratali( s predu domu do zadu) ešte nerezať 😨 , ešte vela roboty, ale aspon to nemáme vpredu. Dnes som "behala" po doktoroch- budem chodiť každý deň na rehabilitácie, to bude fuška ☹ ( čo sá dá robiť, keď mi dodrbali nohu) 😢 😢 😢 😢 😕
Tufa obdivujem ťa s tými plenkami. Ja som zháňala pre malého( v tedy to bol problém) mama mi doniesla až s Čiech a nakonic som málo čo použila( na zadok len pár). Mám ešte odložené, čo ak sa raz zídu 😀 ( potešili by sme sa) 😅 😅 😅

tufa
19. jan 2009

Ahojky,
my sme vcera vybehli kus do mesta do Maxu na divadielko poobede, Terku to az tak nezaujalo, ale detsky kutik a vlacik to bolo radosti 😀 len problem dostat ju odtial 😝
kym sa Terka hrala tak som obzerala kociky a ziadna sranda, dobre palky 😖
sisi: na plienky idu plienkove nohavicky, ale stava, ze aj tak premoknu aj pancusky, na 100% netesnia, takze tak
My sme teraz u babky, kedze zajtra idem do poradne a povybavovat nejake veci, kym este vladzem 😀 😀

a doma sme urobili prestavbu, Terke sme dali postel do spalne, aby si zvykla a postielku prenechala babatku 😀
kedze sme usudili, ze sama v detskej by urcite nespinkala 😉 a tak teraz kazdu chvilu zalezie do postielky a hra sa na babatko 😀 😀

sisi1
19. jan 2009

Ahojte,
tufa, v predeti su vseobecne kociky(a nie len to) dost drahe, daju sa kupit niektore aj o par tisicok lacnejsie....tam akurat omrknut...
Ja som ani nevedela co za program je v Maxe, vacsinou je to pre vacsie deticky...ale divadielko bolo isto fajn.

Timko je uz ok, ale mna to vobec neprechadza, je mi na figu, hrdlo ma stale boli a dutiny v celej hlave a to som uz pobrala kadeco....a to som bola skor chora ako Timi... 😠 😠 jemu to preslo za dva dni....vcera sa uz sankoval.
Tatino isiel nedavno na jeden pohreb, znamemu umrela mamicka, Timo este spi a ja idem este nieco poprat a doupratovat, kedze sme tu cez vikend neboli....

kubanka
19. jan 2009

Ahojte, ja som dnes bola na ten oralny glukozovy test.......pri Lalke som nebola...........fuuuuuj taka sladka voda......ale potom uz bolo dobre...stale cikat a brat krv.

moje dieta konecne spi.....dve hodiny som s nou lezala a ona furt nic....ja by som uz bola aj vyspata. A tak ona spi a ja som unavena....vstavala som o siestej na ten test. Este som zemiaky lupala a varim ich na obed.

daniela84
20. jan 2009

ahojte baby nemate zaujem o pamper vlhcene utierky, jedno balenie za 65 sk, su z aloe vera je to 63 kusove balenie, ak ano kontaktujte ma cez ip.
a okrem toho vam viem zohnat lacne a dobre bodynka, dupacky a podobne vecicky.

sarka211
20. jan 2009

ahojte kocky...ako sa mate....sisi skore uzdravenie praje...ja som uz zufala...uz takdlho hladame byt a zatial sa nam nedary ☹ ☹ neviete o niecom?

sisi1
20. jan 2009

sarka, dakujem 😉
Manzel ma znameho s realitkou (alebo v realitke? Neviem ci on je majitel, ale to je jedno) mohol by sa popytat...aky, kde konkretne - sidlisko a do akej sumy - posli mi IP.

Kubi, tak to ti verim, ze to bol humus, ja som nic sladsie v zivote nepila (nejedla)....aj Timo pomenej spi, vstava o siedmej, cez obed hodinku a pol spi a vecer chodi tak 21,15....ale je pravda, ze menej behame po vonku, kedze som este chora....

kubanka
20. jan 2009

sarka a vy ste nemali uz nejaky vybraty? Ci sa mylim?

sisi skore uzdravenie 🙂

sarka211
20. jan 2009

mali sme uz dva a obydva padli a teraz uz tyzden riesime jeden na svaboch...no realne to nevyzera ☹

kubanka
20. jan 2009

sarka a preco padli tie dva? Nepacili sa vam? Ci cena bola vysoka? Alebo vas niekto obehol?
Jeeej na Svaby je smiesne spojenie autobusov, ale co uz. 🙂

sarka211
20. jan 2009

pacili sa nam aj na cene sme sa dohodli...pri prvom bol problem ten, ze byt bol zadlzeny u nebankovky a pri druhom si to predavajuca rozmyslela
☹ .tie autobusy sa este daju 😉

kubanka
21. jan 2009

tufa vy ste vsetko predali po Terke, ze kupujete novy kociar? My sme si vsetko nechali, lebo sme vedeli, ze xceme druhe babo o dva roky. Aspon teraz nemam problem so zhananim novych veci.....ved vsetke vyzeraju ako nove.

sarka doobeda je to hroza s autobusmi, ale ked mas auto moze Ti to byt jedno. Mne sa tu velmi dobre nebyva.....nikoho tu nepoznam a neni mi to vobec srdcu blizke, kedze som cely zivot byvala na sekcove. Chvalabohu v dalekej buducnosti sa budeme stahovat a budem si zase zvykat juuuj.

sisi ako hrdielko?