Maminy, tehuľky a snažilky zo Sekčova

nisa
25. jan 2007

🙂 ahoj baby,
o pár chvíľ nastupujem na MD a manžel ma už moc nechce nechať šoférovať aj keď ja sa zatiaľ cítim (vďaka bohu)v poho, a preto som myslela na vytvorenie tehotensko-maminovského gangu 😀 zmietajúceho sa po krásne zľadovatelom Sekčove.
čo vy na to? pridáte sa?

danielkapo
5. mar 2009

nadzieja 😖 len to vydrz...nic ine ti poradit neviem.....on je este strasne malicky, ale to prejde...kedykolvek zaspinka, chod s nim, ak sa da ... vela sily

kiert
5. mar 2009

Nadzieja vela trpezlivosti a energie ti prajem, danielka ma pravdu, ze je este velmi malicky, neskor bude lepsie, len vydrzat.
Danielka, ja by som sa sla tiez aspon prejst, ale dnes budem zavreta celu noc v "podzemi", ani neviem ake je pocasie.
Kubi, tak potom uz viem presne ktora si 😀

danielkapo
5. mar 2009

kiert, myslela som si 😉 pocasie je nic moc, to len pre info 😀 a ked budes mat cas, ozvi sa na tu prechadzku 🙂
kiert, kubi - nabuduce uz mozete do seba drgnut (jemne, samozrejme) 😅

monky1
5. mar 2009

ahojte,
my mame za sebou dalsiu noc spanku. Uz druhu noc spala od 19h do 6.30 - to je nase zlate dievcatko. Ale radsej si idem poklopat na drevo 😀

nadzieja, ja viem, su to muky, ked vidis, ako ti dietatko place a nevies mu pomoct. Mozno ta to trosku povzbudi - tebe place len Tobiasko, ale kamoska ma ten isty problem a ma dvoch - UZ dvojmesacnych. A placu obidvaja. Niekedy aj celkom v noci spinkaju - len nie naraz 😒

kiert - je to krasny pocit, ze? zivo si spominam 🙂 A spi, kym mozes, lebo nevies, co ta caka

danka - vystiskaj a vybošaj od nas malicku 😵 😵 😵 nech ti v zdravi rastie do krasy

sisi1
5. mar 2009

nadzieja:musis si ist s malym lahnut aj ty, inak sa to neda, proste oddychuj vtedy aj ty....po case si aj organizmus zvykne, ze musi v noci vstavat a byt v pohotovosti.....skusas aj vselico co zabera na koliky? Tu napr.:http://www.mambaby.com/articles/sk/1240

Ja som bola predtym poriadny spachtos, nevedela som si predstavit, rano vstavat ked nikam nemusis....potom si clovek jednoducho zvykne, lebo inac to nebude a to male stvoreniatko je odkazane len na nas....
Timko mal dlhsie zltacku novorodenecku, tak bol dost ospaly, on stale len spinkal spociatku, len sa napapal, prebalil a spal aj 3 hodky.....jaaaj to boli casy....vtedy som si tak myslela, ved vsetko sa da stihat, aj napriek tomu, ze v noci vstaval papat kazde 3hodinky cele prve mesiace....
Kamaratkin maly bol velmi uplakany, zazili si s nim dost, revu a revu....

kiert: nemame stale dobru naladu, ale da sa to, vsetko sa da, ked clovek na to pozera trosku s nadhladom a nejeduje sa pre malickost.....ked sa tych malickosti nazbera, potom zurime... 😀

sisi1
5. mar 2009

ahoj monky 😉 kym som ja dopisala prispevok, pribudol aj tvoj 🙂 POzdravuj Hanku od nas....uz je zdravucka?

danielkapo
5. mar 2009

monky, vybošam....uz aj ona mna...sa naucila pusinkovat, tzak teraz sa len bosame 😅 mala hanka krasne spinka teda, nech jej to vydrzi....

sisi to moja taka bola v porodke, ze len spala, tiez kvoli zltacke...ja som domov volala, ze este som ju ani plakat neppocula... 😀 a mama moja, ze pockaj, prides domov a uvidime....a fakt....preslo ju to.....spociatku tiez sa naplakala...aj vonku, aj doma, v noci... 😝 no a koliky tiez sme mali.....dala som jej urobit aj vyter z ritky, a zistili, ze ma bacily v brusku este z porodnice zrejme....potom jej predpisala hylak a uz lepsie potom bolo.... 😖

monky1
5. mar 2009

ahoj sisi, je to uz na dobrej ceste. Este pocut, ako chrči, ale uz 4 noci nekasle a ani z nosika jej netecie, ale este cez den sem-tam zakasle - tak "namokro". Zajtra sa chystame na kontrolu

monky1
5. mar 2009

dani, aj my sme mali baciliky, ale v crievku a brali sme na to aj antibiotika. Mne sa to nepozdavalo, lebo skoro vobec nekakala a staaaale len plakala. A tiez som bola vtedy sama s malickou asi tyzden, tak sme zasli k lekarke na vyteri a potvrdilo sa, co som si myslela

sisi, uz sa ta par dni chcem opytat - co ty mas so syntaxou? 😨

sisi1
5. mar 2009

To je dobre monky, ja sa tiez vzdy uz vytesujem, ked je choroba na ustupe a nemusim pozerat ako sa drobec trapi....na kasel sme davali Stoptussin, stale nam zabral, nedam nanho dopustit....a to sme skusali vselico....

dani: tak to ste si tiez "uzili"...nie su to lahke obdobia veru 😒

sisi1
5. mar 2009

Heh,monky, slovencinu som vystudovala, tak davam teraz mojej tete lekcie....bude mat skusku zo syntaxe 🙂

danielkapo
5. mar 2009

sísi no lahke isto nie... a to sa narodila v maji a v juni statnice....bolo veselo 😎 ale vsetko sa da zvladnut nejak, clovek sa potom uz nad malichernostami nerozculuje 😅 hlavne ze su zdrave babatka...eh babatka 😅 deticky

sisi1
5. mar 2009

Uz mam hotovu tu porovu polievku, vonia krasne.... 😝 Idem dokoncit mrkvovy salatik a urobit ryzu k masku....
Timo ma dnes "vylet" s tatinom, isiel vybavovat nejake veci a vzal ho zo sebou, cely ziaril, drobec 😀 😀

sisi1
5. mar 2009

dani a ty co si studovala? Neviem ci si pisala, alebo mi to vyletelo....

danielkapo
5. mar 2009

sisi socialna praca, FF PU
porova polievka znie chutne...mnamky

monky1
5. mar 2009

jeeej, sisi, tak cau, kolegynka 😀

sisi1
5. mar 2009

monky, tu si studovala v PO? Ktovie ci sme sa aj niekde nestretli 😉

monky1
5. mar 2009

dani, FF? ja tiez....no nakoniec este zistim, ze sa aj pozname. Ale vy ste urcite mladsie 😀 😀 😀

sisi1
5. mar 2009

dani, a uz si aj niekde robila?

sisi1
5. mar 2009

No neviem monky kde beries tu istotu.... 😀

monky1
5. mar 2009

si myslim 😅

danielkapo
5. mar 2009

este som nerobila, len prax v ramci studia....rovno zo skoly na rodicovsku....heh aspon si odkrutim a potom kariera 😀 😀 😀 ä
btw ja mam 23... 😎

sisi1
5. mar 2009

Ja myslela, ze danielka je mladica 😀 Uz som si to takto vydedukovala, ze po skole sla na matersku... 😉
Ja 27....ale v podvedomi mam stale 23 😀 😀 To je vek, ktory mi tak nejako utkvel v pamati a nemusela som rozmyslat kolko vlastne mam....teraz sa musim normalne zamysliet 😅 🤐

danielkapo
5. mar 2009

heh sisi, ze mladica 😀 sak heeej coby nie...este do 60 budeme mladice...aj potom 😀

monky1
5. mar 2009

ved vravim, mozem byt vasou starou mamou 😀

sisi1
5. mar 2009

monky, len nekecaj, moja stara mama ma 76 rokov 😀 Ale keby ste videli aka je to kocka....do Nemecka si cestuje kedy sa jej zachce, kostymov a bluzok, triciek ma viac ako ja....a bizuterie ani nehovorim.... 😅

monky1
5. mar 2009

sisi 😀 😀 😀 , tak to ja sa na tvoju staru mamu nechytaaaaaam. Ani bluzkami, ani bizuteriu, ani vekom 🙂 Ja som tto tu uz nacrtla - 3.3. - 🤐 styri trojky

danielkapo
5. mar 2009

monky nadherne 😵 a ze stara mama....raz budes 😀

danielkapo
5. mar 2009

no idem ja....cosi ukuchtit a poupratocvat... 😉
tak pekny dnik zatial

monky1
5. mar 2009

😵