Maminy, tehuľky a snažilky zo Sekčova

nisa
25. jan 2007

🙂 ahoj baby,
o pár chvíľ nastupujem na MD a manžel ma už moc nechce nechať šoférovať aj keď ja sa zatiaľ cítim (vďaka bohu)v poho, a preto som myslela na vytvorenie tehotensko-maminovského gangu 😀 zmietajúceho sa po krásne zľadovatelom Sekčove.
čo vy na to? pridáte sa?

kubanka
1. apr 2009

deniska a dnes ides na sidl 2? na Sekcove je kedy?

adky
1. apr 2009

Deniska...dakujem 😎
kubanka...na tom cvicenie je hodina prednaska a hodina cvicenie?

deniskajakubko
1. apr 2009

Už nech mi doperie pračka a ideme do Ľubotíc ku mojej babičke. Tak sa teším, konečne slniečko a môžme byť aj dlhšie vonku. Som rada, že ešte máme babičku, lebo predsa kolo bytoviek prechádzka je trocha iná ako byť len tak vonku a nedýchať tie smrady z áut.

kubanka
1. apr 2009

ano presne tak.....dnes asi bude prednaska o druhej dobe porodnej, kedze minule bola prva doba

deniskajakubko
1. apr 2009

kubi dnes idem na Sekčov začína to o 15.30 hod.

adky áno hodinu prednáška a hodina cvičenie

kubanka
1. apr 2009

to co je dnes SNS v PO? Prave presla kolona ich aut cez Svaby

adky
1. apr 2009

Ja som si tiez vsimla-riadny hluk...este aj pod oknami nam nieco vrtaju 🙂

monky1
1. apr 2009

deniska, nevedela som, ze to plavanie je v roznych castiach PO. OK? zavolam si tam, ale najskor zajtra...dnes by som v tom hluku asi nic nepocula 😒

....este tu bola suseda, u ktorej robili vcera a je so vsetkymi velka kamaratka...ona je taka vesela kopa, ale mohla si radsej do jazyka....hovori im: chlopi, kukajce, tu pani domaca, sama doma bez chlopa, ta se kus o nu poobcirajce, naj jej nedluho samej 😲 ...!!!!!! .....ma skoro vystrelo....sak ja jej dam, babe jednej 😀

kubanka
1. apr 2009

monky 😀

baby neboli ste niektora vonku? To je naozaj tak teplo alebo iba vyzera?

danielkapo
1. apr 2009

monky 😀 😀 😀 vesela suseda 😅

deniskajakubko
1. apr 2009

Holky dnes je streda alebo štvrtok?
Pozerám na meteo.sk a tam že 1.4. - štvrtok

monky1
1. apr 2009

som jej povedala ze hladnemu sa o chlebe sniva 😀 😀 😀 😀 ...a sak ona ma uz po 60-ke

danielkapo
1. apr 2009

deniska to bue tym 1.aprilom asi 😕 😅

deniskajakubko
1. apr 2009

kubi ono spoza okna je krajšie počasie ako vonku. Bola som na balkóne a nie je až tak teplo ale na slnku bude určite fajn, my máme balkón ešte bez slnka.

adky
1. apr 2009

Ja som von este nebola,ale vraj je naozaj tak teplo 😎 ...no konecne,ved uz bolo na case 🙂 alebo zeby nam dala priroda prvoaprilovy zartik a zajtra bude opat chladno? dufam,ze nie 😀

danielkapo
1. apr 2009

monky....no a po 60-ke ale o "chlebe" sa jej snivat moze 😉

deniskajakubko
1. apr 2009

no pozerala som do kalendára a je streda 😉

monky1
1. apr 2009

dani, uz len snivat 😀 😀

deniskajakubko
1. apr 2009

odkedy som doma, tak nemám pojem o tom, aký je deň, presne ako keď som bola na materskej. Nevedela som ani kedy je víkend, keďže manžel robí aj cez víkendy a cez týždeň má niekedy voľno, tak ani podľa neho som sa nemohla riadiť

kubanka
1. apr 2009

deniska fakt je streda, ved ides cvicit 😀

deniskajakubko
1. apr 2009

kubi kvôli tomu som sa aj pýtala, že či som si nepomýlila deň a šla by som zbytočne, ale to mi už asi preskakuje 😒

monky1
1. apr 2009

dnes to tu ide ako na páse....co minuta to prispevok 🙂

a sisa je kde? co vcera zabludili 😀 😀

deniskajakubko
1. apr 2009

tak konečne pračka doprala, idem povešať a ideme von. Majte sa krásne.

kubanka
1. apr 2009

Aj my sa lucime, ideme sa povozit do mesta na busiku....Lalka sa to velmi paci a naspat vezmeme tatikovi auto heh 😀

petra1985
1. apr 2009

danielkapo dakujem🙂

deniskajakubko dakujem🙂

danielkapo
1. apr 2009

petra nie je za co 😉 a ked budes mat cas pri drobcekovi, hod nejake fotky nech sa babatkom pokochame 😵

kiert
1. apr 2009

Ahojte, prajeme krasny slnecny den 😀
Petra blahozelam ku malej slecne.. 😀
Tak ako, ide si dnes niekto zacvicit na sild.2, ci ani nie?

monky1
1. apr 2009

ahoj kiertka, ty uz sem tak malo chodis 😖 , nemas cas...ci brusko prekaza?

kiert
1. apr 2009

ahoj monky, akosi uz neviem obsediet pri pc dlhsie ako 5 min, tak vacsinou si stihnem len co to precitat.
Nuz ale musim priznat, ze brusko mi za posledny tyzden poriadne narastlo...
Vy sa ako mate s Hankou?

alcapalca
1. apr 2009

ahojte dnes je krasne 🙂
blahozelaaaaaaam k novym babatkam a vitam aj nove tehulky, jej normalne zavidim

sisi horim zvedavostou co ste nakupili, tak daj chytro vediet

janazuza co tu nechodis? mate pokazeny pc ci co? potrebujem sa ta na nieco opytat

dievcata neviete o nejakom peknom nie drahom domceku na predaj, alebo 4-izb. byte, ja hladam hladam ale kazda informacia sa zide 🙂