Maminy, tehuľky a snažilky zo Sekčova

nisa
25. jan 2007

🙂 ahoj baby,
o pár chvíľ nastupujem na MD a manžel ma už moc nechce nechať šoférovať aj keď ja sa zatiaľ cítim (vďaka bohu)v poho, a preto som myslela na vytvorenie tehotensko-maminovského gangu 😀 zmietajúceho sa po krásne zľadovatelom Sekčove.
čo vy na to? pridáte sa?

monky1
7. máj 2009

vov 😕 , tak nas potom informujete

dani, diiik 😵

sisi1
7. máj 2009

Pre monky:
"Už je k sviatku Tvojho mena vinšovačka pripravená.
Krásne slová, krásne dary, nech sa Ti vždy dobre darí.
V láske, šťastí život uži, zdravie stále nech Ti slúži." Sisi a Timi 😵 😵 😵 😵 😵 😵

kubanka
7. máj 2009

Vaaazne........ vsetko najlepsie Monky k meninkaaaaam 🙂

monky1
7. máj 2009

dakujem, dievcata 😵 ...dnes mam zase po dlhsom case pekny den...aj hanka KONECNE nevystraja, aj sa jej rapidne polepsilo, aj sviatok mam.... 😵 😵 😵

sisi1
7. máj 2009

monky, tesime sa, ze je Hanke lepsie!!!

sisi1
7. máj 2009

kubi, vcera si sa neozvala, ja som uz normalne rozmyslala, ci to na teba neprislo.... 😅

danielkapo
7. máj 2009

Monky, hanka asi vie, ze mas meniny, tak sa snazi 😉
dala som nejake nove fotky, mozte kuk

sisi1
7. máj 2009

dani, Simonka je zlaticko, aka je milunka...a v tych satkach...wow 🙂

kubanka
7. máj 2009

sisi neboj este nieeee.....dala by som Vam vediet, keby nieco bolo

monky Hanka asi citi, ze mas sviatok a tak poslucha heh

monky1
7. máj 2009

no to hej, dnes je to konecne zase moje zlate mile slniecko 😵 ....lebo 3 dni bola neskutocne nezensitelna....aj ked tatino skypoval, neprisla ani k PC a kricala z druheho konca izby, aby som ho vypla, ze ho nechce vidiet....aj tetu, ktoru nadovsetko zboznuje, poslala domov.......bola neskutocne zla, stale mrncala, revala, jacala...no des a hruza.....som myslela, ze ma uz porazi........to z toho, ze po nociach nespala...bola unavena, vycerpana ...a ja s nou

ale uz je oki 😵

petra1985
7. máj 2009

ahojte babulky.. my mame asi koliku boze.. mala zacne jacat kazdy vecer presne o siedmej.. a take dve hodky jej to trva.. uz si nevieme rady.. co take pomaha? Skusame vsetko malo co pomoze stale jaci a jaci ah jaj.. pisem do temy kolika ale tam asi skapal pes.. zazili ste si to urcite tiez niektora poradte co vam pomohlo?

danielkapo
7. máj 2009

petra tak nezavidim...my sme tiez koliku mali cca do dvoch-troch mesiacov...pomoct moze masirovanie bruska, cvicenie s nozickami, nosenie a hojdanie na rukach, jedna kamoska mi odporucala aj prikladat teplu plienku na brusko (zehlickou po nej prejst a potom ju taku teplu dat babu na brusko)...a pod. ale nam pravdupovediac to extra nepomahalo, len obcas...
skus sa poradit aj s lekarkou...nam napriklad brala potom vyter z konecnika a zistili malej zmes bacilov, ktore si priniesla asi z porodnice 😒 potom brala kvapky hylak a zlepsilo sa to, ale ona mala aj velmi zapachajucu stolicu, tak nam to bolo podozrive...
drzim palce, pevne nervy a mysli na to, ze to raz skonci 😉

monky tak to nezavidim, hlavne, ze uz je oki

kubanka
7. máj 2009

ano petra presne to co pise danielka, nieco z toho vyskusaj, nic ine mi nenapada
danielka tak co sa dialo na Svaboch?
My mame sluzbu na schodisku, tak sme boli popratat ........... a kysne nam cesto na sisky. Niekto vo vchode pecie kolacik a robi nam chutky mnamky 🙂

tufa
7. máj 2009

Peta: tak len pevne nervy a skusat nieco co uz napisala danielka 😎 ja som to zazila s Terezkou akurat, ze ona plakala skoro non-stop a hlavne v noci, ale po 3 mesiaci akoby utal a bolo po kolike 😝
my mame maskovy den, gulasova polievka a bravcove rezne na prirodno - po lievancoch, spagetach a podobnych lahkych jedlach, ktore som varila bol muzik stale hladny, tak som zvedava ci sa dnes naje 😀 😀

monky1
7. máj 2009

Dievcataaaaaaa!!!!!!
...u nas sa spiiiiiiiii!!!!!!
...to je najkrajsi darcek 😵

a Petre...este na brusko krem Pupik a kvapocky Sab Simplex - ci ako sa to pise...uz si nepamatam
ale uz tu raz bola taka debatka a aj sisa davala par linkov.....skus pozriet minule stranky

tufa, pridem aj ja 😀 ...robis chute 😉

my len tak poskromne - detska zeleninova polievocka s pismenkami a chcela som robit halusky s bryndzou, ale nemam tu srandu na halusky a tak robim inu verziu - nadrobunko zemiaky uvarene s fliackami a to s bryndzou....vraj je to fantasticke - neviem, este som neskusala a vraj rozdiel skoro vobec epoznat....SOM ZVEDAVAAAA 😒 ---ale je tam presny postup, ako sa to vari, lebo vari sa to spolu v jednom hrnci - myslim ta cestovina a zemiaky

tufa
7. máj 2009

monky kludne prid 😀 😀 😀 a inak vsetko najsamlepsie k meninam 🙂 🙂 Hanka ti pripravila krasny darcek 😎

zade
7. máj 2009

petra - tepla plienocka na brusko, masaze s smere hodinovych ruciciek, krem pupik, kvapky Sab Simplex - ale porad sa na davkovani s lekarkou, nedavaj nedajboze 10 kvapiek tak ako sa tam pise!!!
Vyssou radou je Espumisan alebo Infacol. Vsetko je na koliku u malych babatiek. Neviem vsak uz v akom veku. Tusim infacol az od 3 mesiacov.

Ja som skusala vsetky tri. Nezabralo nic. tak len hojdanie, mojkanie, kolisanie. Ak niec nezaberie, tak len trpezlivost a trpezlivost.... Drzim palce!!

petra1985
7. máj 2009

dik baby hej danielka vcera sme jej prikladali tu plienku teplu tak to pomohlo trosku ale nie na dlho..no skusame fakt vsetko z toho masirovanie, hojdanie prestane plakat ale place dost dlho.. mam strach lebo to nie je plac ale az hikanie.. volala som doktorke tak mame davat vraj espumisan pred kazdym kojenim a ze do vecera vraj po probleme ta som fakt zvedava... inak tri mesiace no tak to ste ma nepotesili 😅 to je riadna doba.. no ale prestat to raz musi to je pravda.. dik za rady

tufa ahoj🙂 a vy ako? mate klud?🙂 ako sa vam dari?

tufa
7. máj 2009

celkom to ujde. Dorotka je zlatucka, ta len spinka a papa 😎 aj ked ma aj ona svoje dni a noci 😝 ale to je podla toho co ja zjem. Terezka sa o sestricku prikladne stara, niekedy az velmi 😎 dnes u nas strasne fukoty tak sedime doma, ale dufam, ze vybehneme s tatom aspon do obchodu, lebo som cely tyzden sama jak prst, ziadny clovek na okoli 😢

kubanka
7. máj 2009

NO a uz mam sisky napecene, v celom byte dymu 😀 ....hlavne, ze mi dieta haja....inac by to islo straaasne pomaly...aj ked s cestom mi pomahala moja pracovnicka mala. Uz som aj ochutnala so slivkovym lekvarikom mnamky su. Potom by dobre padlo cierne pivko, ale muzik xce ist na stavbu a tak nepojde s nami, lebo potom by nemohol soferovat uz heh 😀

danielkapo
7. máj 2009

kubi neviem co sa dialo....no mama vravela, ze tam videla aj auto markizy, tak mozno bude nieco v spravach... 😒
petra, aj my sme davali espumisan, no nejako som zlepsenie po nom nebadala...

monky1
7. máj 2009

kubi, aj ja som si po tych falosnych bryndzovych haluskach otvorila pivko 😀 ...inak boli ozaj super 😵

kubanka
7. máj 2009

No ako na zavolanie prisla babka, a ked videla, ze mala este spi povedala, ze skoci este do obchodu, tak som jej nakazala kupit to cierne pivko......juuuj ako sa tesim uz.
Takze vecer pozerame markizu... 🙂

petra1985
7. máj 2009

tufa tak je fajn🙂 fuka aj tu prestrasne neda sa vyjst von to je fakt..

tufa
7. máj 2009

my uz sme doma z prechadzky a zaroven nakupu 😎 este sme sa vyblaznili na dvore na hojdacke popozerali ako nasi novy susedia - sykorky krmia svoje malicke a idem daco zjest, lebo o chvilku je Dorotka hore 🙂
inac holky neviete kolko take mesacne babo vypije mliecka? mame dilemu, kolko sa zmesti do jednej cici 😀 😀

danielkapo
7. máj 2009

Tufa, simka ako mesacna vypila tak z jednej cici 😀 😀 😀 😀
Ale dobra otazka...som sa zasmiala...no nie je cica ako cica 😅
tak baby a deticky, krasny vikend predlzeny zelame

monky1
7. máj 2009

....tááák, a môžem začať žúrkovať ... drobček spí, večer pred nami 😀 😀 😀 😀

danielkapo
7. máj 2009

monky tak prijemne zurkovanie 😎 ja este prelozimi simi na postel a idem ochvilu k nej....nejaka aktivna dnes bola... 😅

monky1
7. máj 2009

hej dani, uz si zurkujem pri pink garden 😀 😉

ivana82
7. máj 2009

Monky prajem prijemnu zurku,len to neprezen, lebo Ta Hanka zase zajtra ustve velmi rychlo 😀 😀 😀 pekny vecer 🙂