Maminy, tehuľky a snažilky zo Sekčova

nisa
25. jan 2007

🙂 ahoj baby,
o pár chvíľ nastupujem na MD a manžel ma už moc nechce nechať šoférovať aj keď ja sa zatiaľ cítim (vďaka bohu)v poho, a preto som myslela na vytvorenie tehotensko-maminovského gangu 😀 zmietajúceho sa po krásne zľadovatelom Sekčove.
čo vy na to? pridáte sa?

aneti78
24. máj 2009

ja som myslela, ze dievcatka su zlate vsetky, lebo nasu ked porovnam s Jakubkom, tak ona je a aj ked boli mladsi bola stale ta, ktora rychlo pochopila a urobila co treba. to Jakub bol a aj teraz je ten tvrdohlavy a trucovity, aj ked sa to o dost zlepsilo oproti tomu aky bol, ked mal tak dva roky. ale to, ze musi byt vsade prvy a vsetko prvy vyskusat mu ostalo a to ma obcas vie tak vytocit 😠 ale da sa to, strasne dlho nam aj trvalo, ze ked uz Tamku udrel, tak sa nechcel ospravedlnit a to proste musel...a naucil sa to, stalo nas to vela usilia, ale naucil sa povedat prepac. len opakovat a opakovat.....

kubanka
24. máj 2009

ja si nemyslim, ze to je takym obdobim.....je to skor tym, ze babky vsetko dovolili, co som ja zakazovala, ona si na to zvykla, ze co si povie to ma a teraz som zase ja doma a ja nepovolim.

Polievku mam navarenu a teraz si robim kuracie masko na mrkvicke...v ladnicke este cakaju spizy, ale tie upeciem az na veceru.
Musim si pohladat co to ja vlastne mozem a co nemozem jest, ked kojim. 🙂

aneti78
24. máj 2009

kubi, no jasne, moze to byt aj tym. aj nase babky vsetko dovolia len aby ony neboli tie zle 😠 na jednej strane je taka babka velka pomoc, ked je nablizku, na druhej strane....no co uz...my tiez nechceme byt nejak extra prisni rodicia, vela znamych aj hovori, ze som taka kludas, ale nejake hranice mat musia, co pri mojej mame ich teda fakt nemaju 😀

alcapalca
24. máj 2009

caute
kedze o 8 som vsetko mala, tak sme sa vybliekli, a vybrali sme sa do kostola na solivar, reku ich unavim, od 4 som hore tak fajne pospime cele poobedie
no len som si to nahovarala 😝
podvecer sa s nimi chystam na kolotoce k maxu, zas bude dlha prechadzka
anet ajoooooooooooj 🙂

sisi1
25. máj 2009

Ahojte,
tak sa konecne ozyvam.....na majalese bolo super, perfektna atmoska, akurat DJ bol akoby z predmin. storocia....niektore pesnicky mali 50 rokov, no nechapem....ale zabavili sme sa, napapali....Spat sme sli o 2,30 - takze dalo sa. Brasko to s Timom zvladol perfektne, boli na prechadzke v Maxe, na kolotococh, celu cestu siel maly pesi, som sa cudovala....dal mu najest a ulozil ho pekne spinkat. Ked nam volal, ze maly mu od deviatej spinka, som sa tesila, ako to zvladli.
Vcera sme rano varili, len stehienka v sackoch, ryzu a salatik, polievku mamina doniesla, do kostola sme sli, a potom sme sa este flakali aj po Maxe, kupila som si konecne vonavecku - Calvina Kleina, tak som sa vytesovala. No a Kenvelo sme este prevetrali 😀

Kubi: Lalka len skusa, nepovol! 😉

anet: dievcatka su prevazne lepsie ako chlapci, ja si to stale myslim....skor pochopia co od nich chceme, nevystrajaju tak, aj ked stale neupocuvnu, co je myslim normalne, ved su to deti....

alcapalca
25. máj 2009

Dobre rano, maly ma uz dnes hexu v nozke, takze dnes budeme asi len doma

sisi joj paradne muselo byt, nabrala si aspon druhy dych, to len my zeny na materskej si vieme taky uletik z domu maximalne vazit 😀
a v kenvele ste aj nakupili? ja som nasim perf. mikiny kupila, este aj teraz po niekolkych dni od nakupu mam radost z nich 🙂 urcite tam este tento tyzden zajdem

alcapalca
25. máj 2009

objednavali ste uz jedle oblatky na tortu?

danielkapo
25. máj 2009

Pekné ránko...
kubi, mimka je prekrásna 😵 😵 😵
alcapaca, myslim, ze som vas videla vcera pri kostoliku 😉

pekny den vsetkym zelame

alcapalca
25. máj 2009

kubi dala foto a nepovedala???? Mimka je nadherne babatko blahozelame este raz 😵

danielka moze byt a v ktorej chvili? este sa spravali slusne? lebo okolo pol omsi uz som volala akoze na policiu...tak sa mi zacali smiat do ksichtu ze aj tak neviem cislo 😠

sisi1
25. máj 2009

Kubi: naadhernaaa je, ake krasne drobciatko...wow 😵

sisi1
25. máj 2009

joj, uz mi to expert odoslal....este som chcela, alenka, my sme hlavne muzikovi nakupili, ja si tam nemozem nic najst, tricka co sa celkom pacili, tak boli z takeho tenkeho cudneho materialu....na chlapov maju krajsie veci....pre Timiho sme nic nekupovali, lebo ma tolko veci, ze nemam kam davat....musi vynosit a tak....este aj mikiny bude isto aj na jesen nosit....parkrat ich mal na sebe....
Joj, som sa zasmiala na tej policii 😀

monky1
25. máj 2009

...babenko malinke 😵 😵 😵 ...krasne!!! hned by som brala take zlaticko 😵 😵 😵

alenka, ty mas cas cez omsu policiu riesit? 😀 😀 😀 😀 😀 ...aj mna si pobavila 😀

dani, co tak malo pises???? 😠 ....ten smajlik ber zo srandy....ale otazka vazna 😠

danielkapo
25. máj 2009

alenka este na zaciatku, potom som s nou uz musela behat kade tade, tiez dost vymyslala... 😉 policiu som nestihla 😀 ale taki zlati boli kym som ich ja videla 😎
monky nejak nestiham 😅 ale skusim sa polepsit 😀

alcapalca
25. máj 2009

a my sme vas nevideli ☹ a konecne bola prilezitost.......

alcapalca
25. máj 2009

chichi danielka a boli sme to vobec my? ze vraj zlati...... 😀
idem objednat Tedymu oblatku na tortu, taku som vymyslela aha
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

sisi1
25. máj 2009

alenka, krasna oblatka....wow...,tak predsa budes piect?

monky1
25. máj 2009

jeeeej 😵 ...tomu budu urcite očička ziarit

alcapalca
25. máj 2009

ahojte, co porabate?
sisi bola som rozhodnuta ze nepeciem, ze objednam tortu aj zakusky , ze aspon raz v zivote sa neurobim, lenze vcera nam doniesli znami kusok tory aj zakusky z oslavy a hned som svoje rozhodnutie zmenila, to sa neda porovnat s doma pecenymi, takze zas sa urobim jak debo........hlavne ze vsetkym bude chutit 😀

tufa
25. máj 2009

Ahojky,
kubi: Mimka je nadherne babatko a ako si zvykate?
alca: obdivujem tvoje nadsenie a chut pustat sa do pecenia, ja aj ked sa rozhodnem piect tak to skonci pri jablkovom hnecenom kolaci, lebo ten mam najradsej 😀 😀

my sme si dnes uzivali pohodu na ranci, rano som navarila a sup ho hore do Pavloviec 😎 a bolo super, Terezka sa vysantila s Dzesy - to je nas hafan, dorotka krasne prespala cely den na cerstvom vzduchu 😀 tato si v klude precital noviny a ja som bola konecne vonku na koni 😎 😎 no proste super, len uz teraz ma vsetko boli, zajtra bude svalovka jak hrom 😝

a Dorotka sa uz na nas krasne usmieva 😀

monky1
25. máj 2009

tufa, neboj, rozchodiiiiis 😀 😀 😀 😀 😀
a ten hneteny jablcnik je fakt mnam 😵 😵 😵 - ten, co robila moja babina urcite 😵
...asi som tu posledna, takze zaverecna dievcata...dopit a odchod domov 😀 😀 ...aj zajtra je den 😅

sisi1
26. máj 2009

Dobre ranko 🙂

Alenka: takze predsa upecies 😉 Nech sa podariiii!!!!

danielkapo
26. máj 2009

Pekne ranko....
alcapaca, boli ste to vy isto....dvojicky v cervenych svetrikoch, boli zlatucki 😎 tak nech pecenie vyjde podla tvojich predstav
tufa tak to musel byt krasny den...

alcapalca
26. máj 2009

Danielka tak to sme boli my 🙂
Upeciem ale az na buduci vikend, 2.6. ma narodky t.j. utorok a spravne je oslavovat po nie?
Tedy ma nozicku riadne cervenu, joj hnusne injekcie 😒

monky1
26. máj 2009

Ahojte vsetci,

toto je info pre vsetky stretnutiachtive maminky a deticky 😀 😀 😀 - zajtra 9.30 pred Bagetariou - ale bude to prevazne hon na topanky :D 😀 ..... monky a sisa 😉 ...kto chce, nech sa prida

sisi1
26. máj 2009

Ano, baby, mozete sa pridat, potesime sa....trosku sa prejdeme a sandalky ideme nakupovat. 😉

alcapalca
26. máj 2009

ja ze vas tam prekvapim, musim ist na socialku, no ale clovek mieni panboh meni 😒 , prave som dosla zo skolky, volali mi ze Lubko ma teplotu, ja uz neviem co to 😕 , lieky bral na kontrole bol, rano isiel zdravy do skolky, uz si len myslim ze jedine zo slnka, lebo nedal si klobuk ked isli von........priznaky choroby nevidno 😖

dnes mi dosli nejake dvd aj odzmolkovac, tak mam program na dlhe letne vecere

monky1
26. máj 2009

juj, alenka, tak to je smola....uvidis, ako mu bude do rana, ci ho das do skolky, alebo nie a podla toho sa zariadis....ale dufam, ze bude fit 😉 a stretneme sa

tufa
26. máj 2009

na "topankove" stretko by som prisla,lebo aj nam treba nieco na nozky obut 😉 tak len pekne pooobzerajte a potom dajte vediet, nech idem na hotove 😎 😎

kubanka
26. máj 2009

Ahojte cez den nemam kedy nakuknut........a muzik teraz taha v praci nadcasy 😠
Dnes sme boli vonku 1x s Mimkou 🙂

Na topankove stretko to s nami nevyzera, tak si ho uzite, len aby Vam vyslo pocasie, lebo ma prsat.

danielkapo
26. máj 2009

pekny vecer dievcata a deticky 😉

kubanku sme dnes stretli na prechadzke a videla som aj mimku malicku, teda kusok hlavicky 😅 joooj take drobciatko krasne 😉
monky, sisa uzite si topankove stretko, my sa tiez nepridame, 9:30 je nas zvycajny cas na doobednajsi spanok a nemam chut s nou behat po obchodoch aj s kocikom 😉