Maminy, tehuľky a snažilky zo Sekčova

nisa
25. jan 2007

🙂 ahoj baby,
o pár chvíľ nastupujem na MD a manžel ma už moc nechce nechať šoférovať aj keď ja sa zatiaľ cítim (vďaka bohu)v poho, a preto som myslela na vytvorenie tehotensko-maminovského gangu 😀 zmietajúceho sa po krásne zľadovatelom Sekčove.
čo vy na to? pridáte sa?

danielkapo
6. jún 2009

tak kacicky alebo koniky 😵 super...tesime sa...vam uz ochvilku ocko/manzel pride, ze? tesite vsak? 😉
langose zboznujem, ale vzdy mi je z nich potom tazko na zaludku 😝 asi preto, ze ich vzdy zhltnem s chutou 😅

monky1
6. jún 2009

joooj, veru veru, tesime sa, ani neviem, ktora z nas viac 😀 😀 😀 😀 😀 😀
teraz uz nie sme ani v kontakte cez skype ☹ ....ale vydrzime to...uz len paaaaaar dniiiiiii 😵

aneti78
6. jún 2009

ahojteee 🙂

ako sa vsetky mate? my ok, len to pocasie 😠

Tadeaskovi dodatocne vsetko najlepsie k prvemu rocku, nech je zdravy a stastny a rodicom robi radost 😵 😵 😵

Lalke dodatocne vsetko naj k meninkam 😵 😵 😵

mne sa praveze zda, ze to tu zije viac nez ked som ja bola doma...mozno je to tym, ze uz nemam cas sem velmi casto chodit. ale pridali sa nove baby, stretavate sa, parada, aj ja by som sla keby bolo kedy 😉
mne na forach vadi len to, ze to bohvie kto cita, no ale co uz...

alcapalca
6. jún 2009

ahojte žienky, som hotova, zmordovana a uz sa mi tak nic nechce, ale kopa roboty predo mnou este 😒, len som sa tu musela prist trosku odventilovat a nabrat energiu .........no nikdy viiiiiiice nebudem chystat sama oslavu, nic, nabuduce objednam este aj zemiakovu kasu z restiky 😀
tak ako sa mi dnes nedarilo, no skratka smola sa mi lepi na paty

och nechcela som to tu takto roztahovat, robit z komara somara, a najma nikoho urazit ani nahnevat
je mi smutno ze ste to takto niektore pochopili, ja som iba vyjadrila svoj nazor ako to citim, ze volakedy to bolo inak, mali sme take chvilky, napr. cez obed ked deticky spali alebo vecer a stretli sme sa tu, pokecali, postazovali sa.......a teraz tu clovek napise nieco rano, potom vecer, alebo az na druhy den
to uz nemozem nic povedat???

monky1
6. jún 2009

No mna dnes vytocila jedna baba na MMB - objednala som 3 nadherne albumy s detskym motivom - do serie na 200 fotografií formátu 10x15 cm - vrátanie zakladača na CD a ona si zapytala postovne 4€!!!!!!!!! 😠 😠 😠
Teda nech sa nehneva, ale dosla nam postou aj autosedacka - inak riadne delo a aj stolicka na krmenie pre Hanku, ale platila som 70 korun (za jedno). Rozum sa mi zastavil 😨

alcapalca
6. jún 2009

neviem co si monky nepochopila, len si vytrhla niektore slova z textu, ale v tom pripade by som to ani ja nechapala, boze nie ze sa urazis.......skor ja som nepochopila co mate s tym mestom, ja som mesto nespominala, stale pisem o tomto fore a prispevkoch, ze malo sa tu stretavame
kazda mame aj ine priatelky, rodinu, priatelov kde si inde piseme, to je samozrejme, ale nezabudajme na seba, a sem tam , resp. trosku castejsie tuknime aj tu, ved sme tu boli ako "jedna babska rodina", a mne je smutno ze to tu tak upada, tak ja vam tu vyznavam lasku a vy takto....... 😀

Xi ale este mi neda nenapisat ze iba dve osobky zareagovali na ten moj prispevok dost poburene.........zeby to boli tie sukromnicky? 😀 😀 😀

Nakoniec uz len tolko: este raz podotykam, nic co som napisala nemyslim v zlom, rada tu prispievam aj ked to cita kde kto, ze Otiku?

alcapalca
6. jún 2009

Ospravedlnujem sa kazdej koho som tymto poburila nedajboze urazila, mozno pismenka vyzeraju horsie ako myslienka, opakujem mam vas rada vsetky co ste tu , chodievajme tu aj nadalej, pokracujte aj v sukromnej poste, ale nezabudajte na nas, ktore rady pokecame aj verejne
Amen

alcapalca
6. jún 2009

....sorry musela som to rozsekat lebo som mala strach ze pisem pisem aprispevok mi nakoniec neprida, tak pre istotu 😀

alcapalca
6. jún 2009

a predsa este nieco, mam na jazycisku........ 😝 .............to sa ma nikto tu nezastane??????????

monky1
6. jún 2009

alenka, neurazila som sa a ani sa nehnevam 😉 , to mi ver 🙂 - aspon sme rozprudili debatu 😀 😀 😀 😀 😀 😀
...ale asi kazda piseme o inom 😀 😀 😀 😀 😀 😀
...snazim sa prispievat ako casto sa len da, aj reagovat na prispevky,i napriek tomu, ze mam teraz trochu menej casu /dala som sa na spolupracu s jednou firmou a uz 2 tyzdne - 5x v tyzdni mavam po veceroch skolenia cez net, na kt. musim byt aktivna, reagovat/ .... ale na kona tukam kazdy den - s vynimkou poslednych dvoch, co som mala navstevu
...horsie s ostatnymi babami 😀

monky1
6. jún 2009
aneti78
7. jún 2009

dobre ranko

...musim ist do obchodu, no Tamarka povedala, ze ju mam cakat,ale pozeraju teraz Ela Hop, tak cakam 😀

Aleni, dnes mate oslavu? Tak nech sa vydari, aj ked to urcite, ved oslava prvych narodenin je vzdy ta najkrajsia 🙂
inac, ja by som sa ta zastala 😀,no ani ma to nenapadlo, ze treba, myslim, ze baby to beru v pohode...ja preto si aj rada vymenim skype a pod. lebo nemyslim, ze take forum vydrzi navzdy, kazde forum casom upadne.

my sme boli s MM vcera sami na chate, on lakoval, ja som este malovala dvere a okenice, super sme si oddychli sami dvaja v tom tichu v lese 😵 musime podnikat nieco podobne, lebo v poslednej dobe mame na seba malo casu a to je onicom 😒

alcapalca
7. jún 2009

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

moj hokus pokus
este ju kus ocistim a pridam sviecku jednotku

alcapalca
7. jún 2009

portrety uz visia na stene akurat jeden darcek mi nevysiel, objednala som pre maleho oblecko, aj ked nepotrebuje, ale ja ked nieco take vidim http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5476247
tak neodolam
dohodla som sa snou nech mi to posle 1. triedou, aj som jej priplatila ovela viac ako je postovne, no ale nedoslo, takze ma riadne obalamutila, poslala to asi obycajne ak vobec
este taku vestu k tomu, joj som sa tesila ze dnes bude v tom

monky1
7. jún 2009

dobre ranko ...vlastne uz den....dnes sa ukazuje celkom pekne pocasie, i ked trosku fuka 🙂
...konecne nieco podnikneme... 😵

danielkapo
7. jún 2009

Dobre ranko...
alenka torta je perfektna, ale to tie tvoje su vzdy 😵 😵
rano fakt bolo pekne aj teplo, no zas nejake mraky sa tu motaju....no nam to aj tak jedno v podstate, stale teplota zvysena, tak na ritkach doma sediet budeme...ale aspon vam by som dopriala 😉
monky tak super, co za skolenia davas? ak to nie je tajne😉 nech sa dari teda

aneti78
7. jún 2009

Aleni super torta, mne sa pacia take precackane, aj nase take vzdy boli 😉
nohavky su super, ale na moj vkus drahe na to ze su nosene...ja som teraz pokupila klasika cherokee detom, lacno a kraaasne vecicky, nieco v kenvele a napr. v gate mali take ako si tu dala link, ale dievcenske, kupila som Tamke cervene za 4,- € 😵 ... chcela som este HM cez tu kamosku, ale teraz maju fakt vela veci tak pokupim uz na jesen skor.

sisi1
7. jún 2009

Ahojte,
celkom sa to tu rozprudilo.....

alenka: nemam pocit, zeby som reagovala poburene a samozrejme, ze sme sa vyjadrili hlavne my dve, kedze sme boli parkarat spolu v meste, mala som pocit, ze narazas na to...asi som to nepochopila.
A co sa tyka tych debat, ja som napr. na teba zareagovala, ked si nam dala vyznanie..... 😉 a myslela som to uprimne....regaujem na vela prispevkov, ale napr. na to, ze maly mal teplotu, nerzareagoval nik... 😒
Najviac prispevkov mame my: ty, monky a ja....ostatne tu sem - tam prefrcia....tak neviem na koho si potom myslela....malokedy sa tu stretneme v rovnakom case, deturence su v roznom veku, mozno je to tym, mozno sme viac rozlietane po vonku, co ja viem....

danielka: malej skore uzdravenie....Timo tiez mal zvys. teplotku vcera, dnes ho riadne napinalo z hlienov, ale nostek ma volny...tak neviem, ked zajtra nebude ok, pojdeme k dr...

anet: tak ste sa pekne odreagovali, az zaaavidim, samozrejme v dobrom 😉

kubanka
7. jún 2009

Ahojte.......no to ste sa rozpisali 😉
My sme vcera boli od obeda do vecera u dedka, lebo vsetci ostatni nemohli. Lalka zase nespala cez obed.....uz sa to zacina stavat pravidelnostou a normalnostou heh......Prvykrat som bola vecer sama s kockami doma a da sa povedat, ze sme to spolu zvladli....o desiatej sme spali vsetke tri.....samozrejme pravidelne ritualy sme nemohli obist........cca tri flase mlieeeeecka pre Lalku a potom 3x na nocnik este........a Mimkine vecerne revanie....................No a uz zase place.............dnes som s nou chodila po byte, kocikovala, nosila na rukach, masirovala brusko, prebalovala a ona stale plakala...........teraz je zase hore po 25 minutovom spanku a place 😠

alcapalca
8. jún 2009

ahojte
vcerajsok dopadol dobre, este dnes vecer budeme mat takych gratulantov, ktori vcera nemohli, chladnicka plna jedla, tak super, nachystala som asi pre regiment, nevedela som asi kedy prestat, no ale radsej viac ako by malo byt malo a nebolo co ponuknut 😀

danielka ako je Simonke? nebudu to iba zubky?
Sisi isla si k doktorke? my sme tam boli rano pred skolkou
Kubi zvladla si to na jednotku, a Mimka co? zeby kolika tak skoro? davas jej nejake kvapocky?
Dik za pochvalu tortu, vplane bola uplne ina, ina vyzdoba aj modra mala byt, ale tak divne sa mi zafarbila hmotaze som potom radsej do tej modrej pridala zltu farbu aby bola zelena a pre deti mne sa paci take precackane, tam sa to moze

Tedyho mamproblem uspat cez den, postielka nehrozi, teraz ho tu hojdam v kociari ale reve o dusu, vonku mi zas nechce lezat v kociari...........Danka ty ako uspavas malicku?
Dvojky som dala do postielky zavrela dvere a raz dva zaspali sami, a toto tu........... 😵

alcapalca
8. jún 2009

Napisem to este raz a uz naposledy, pretoze nerozumiem o com stale tocite, naco sa to tak roztahuje, ake mesto a reakcie stale spominate:
POvedala som len svoj nazor na toto forum, ze uz to nie je to co byvalo, aj ked je nas tu viac co je pozitivne, nerozprudia sa tu uz take debaty ako predtym, pripopinam.....mne to pripada nie ako forum ale ako odkazovac
Nikoho nevinim, nihoko som nemenovala, na nikoho nie som nahnevana, len a len KONSTATUJEM
Priznavam ved ani ja nemam tolko casu ako ked som bola tehu alebo ked maly prespal pomaly cely den, tiez niekedy len pridem a necitam, iba napisem informaciu a docitam si vas neskor

Bol to len moj nazor ze co sa tu deje, a presne suhlasim s Anetkou, su to iba docasne fora

kubanka
8. jún 2009

Alenka tak oslavu mate za sebou.....a co take fajne si varila? Torta je krasna 🙂

sis Timi ma kolko stolicky uz prerezane? Nam este chybaju posledne zadne 4 kusy 😀 .......pytam sa, lebo ked idu vam, tak pojdu o chvilu aj nam 🙂

anetka o chvilu mate domcek hotovy a mozte vikendovat. Nas stoji na mrtvom bode 😒

danielkapo a Simke je ako? Nevidiet vas vonku, tak asi este je chora.

monky ake skolenia si robis? Uz mas manzela doma vsak?

danielkapo
8. jún 2009

Ahojte,
alenka, asi to budu aj zubky, akurat dnes som si vsimla, ze idu dalsie....ale aj dost bleda sa mi zda...no ale celkom oki 😉 so spinkanim je to teraz horsie, cez den zvykla zaspat mne na rukach pri kojeni a potom v pohode som ju prelozila a spinkala..no teraz odkedy je taka chorucka tak len na mne spinka...hroza, ked ju chcem polozit, spusti plac... 😅 no aj v noci dnes napriklad nejaka nespokojna bola, asi 5x s placom hore, tak to pripisujem zubkom...
sisi ako maly?
kubi tak pevne nervy....vonku sme boli dnes cez obed trosku, cez vikend sa nedalo. vy uz chodite kocikovat?🙂
pekny den

sisi1
8. jún 2009

Ahojky,
tak u nas je "Lazaret" - vsetci sme chori, akurat, tato menej, ja s Timom sme KO. Je mi totalne na skapanie. Este sme neboli u dr, ani neviem co by nam na nachladenie dala, takze zbytocne asi by sme sli...uvidime zajtra. Timo konecne cez obed spal lepsiea aj v noci...
Stolicky nam idu Kubi, vsetky styri zadne....uz riadne dlho... 😒
Ja som este rano bola na RTG zubov, kym bol tatino doma, lebo na bud. tyzden tam musim so snimkom nabehnut....no ani nekomentujem tie ceny vsade u doktorov... 😢

alenka: super, ze oslava dopadla dobre, fotocky nebudu?

danielka: neboj, ono sa to vrati do povodnych kolaji, len musime vydrzat 😉

danielkapo
8. jún 2009

sisi tak sa liecte 😉 ja viem, ze bude lepsie, my vsetko vydrzime 🙂

monky1
8. jún 2009

ahojky, babky,

aj my sme este bez styroch zadnych stoliciek....ale my sme v tom vo vseobecnosti pomalsie (prvy zubok sa vytlacil az v 11. mesiaci!!!!, tak necakam, ze to teraz pojde rychlo 😀 )

...inak smy sme nastastie zdrave, boli sme na nakup a pripravujeme sa na tatikov prichod - co je v stredu
chystam sa na take fajnotky http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=11349
a kuraciu tortu, ale prave som s hrozou zistila, ze na MMB uz nie je recept - asi ho dotycna stiahla, alebo ho len neviem najst? Nevadi, dosiel mi aj mailom a vyzera to fakt perfektne.
ok, bezim este vysavat a ulozit hanku do postielky

kubi - nechcem o tom verejne pisat, prepaaac

vsetkym chorym skore uzdravenie a pusinku od hanky 😉

alcapalca
8. jún 2009

tu je zopar zaberov
http://www.facebook.com/profile.php?id=16668012...

rychlo sa vsetci uzdravte
monky tesim sa stebou na stredu..........to je supeeeeeeeeeeer

monky1
9. jún 2009

ahojte,

dnes je konecne pekne a ja budem cely den zatvorena doma...aspon ze hanku mi teta vezme prevetrat sa

alenka, diiik.....a kde mas fotky??? normalne mas svetlu ikonu, akoze je album prazdny 😨

zade
9. jún 2009

Tak, riadne ste tu toho popisali, az sa mi tazko pridava... ☹
Normalne neviem, kde zacat.

Sisi - uzdravte sa cim skor, nezavidim Vam a verim, ze to rychlo ubehne

Monky - preco musis byt cely den doma? Cakas nejakych robotnikov? Alebo varis? Co za dobrotku?

Alcapalca - citujem ta: "su to iba docasne fora..." no su, a co? Vsetci sme raz tu, a potom zase tam. Aj strednu ci vysoku po case skoncis, sem tam si spomenies ale ides dalej. Sem tam sa stretnes, no odstupom casu to ani neriesis. Verim, ze mi das za pravdu. Podla mna v nasich stretavaniach hra velku ulohu aj vek nasich ratosleti, ci si to pripustime alebo nie, je to tak. V kazdom veku chce drobec nieco ine, a pokial nemaju aspon tri...
Kazdopadne ja berim konika ako odputanie sa od varenia, nekonecneho zehlenia a hlavne uspavania mojej princeznej. Stane sa mi X krat, ze na net sa alebo nedostanem alebo sa mi ani vobec nechce. Obdivujem kazdeho, kto sa dokaze castejsie zapojit do debaty, ja to proste nestiham, Asi budem menej sikovna... 🙂
Inac, napadlo ma zorganizovat take velke MEGASTRETKO naplanovane aspon dva tyzdne dopredu, niekde na velkek luke, cez vikend, aj s manzelmi a detickami. Alebo je to nerealne????

zade
9. jún 2009

Ozaj, ked uz budete zdravi nepridate sa na koncert Podhradskej a canakyho?
Koncetr organizuje MC EMERKA, bude to na M. Benku 7 na gymku Biskupa Gojdica. (Ja vsak netusim kde to je, lebo Sekcov je pre mna velkou neznamou.) Vstupne za dieta 2€, dosp. zdarma.
Este cas - 15.6. podnelok o 17.00