Maminy, tehuľky a snažilky zo Sekčova

nisa
25. jan 2007

🙂 ahoj baby,
o pár chvíľ nastupujem na MD a manžel ma už moc nechce nechať šoférovať aj keď ja sa zatiaľ cítim (vďaka bohu)v poho, a preto som myslela na vytvorenie tehotensko-maminovského gangu 😀 zmietajúceho sa po krásne zľadovatelom Sekčove.
čo vy na to? pridáte sa?

sisi1
17. feb 2008

kubi: uz parkrat si sa pytala, my mame uz asi 2 mesiace, Chicco zenith od 9-18kg. Hadam to postrehnes 😎 😅 😀
Aj Timo chrumka tycinky, sranda to je...pisala som, ze mame 5-ty zubok a 6-ty sa tlaci?

aneti: krasny kalendarik, tie vyroky ma totalne inspirovali....ja sa chystam robit buducorocny kalendar...

denik
18. feb 2008

my sa este vozime vo vajku, ale ked ma mala bundu, tak sa tam uz velmi nezmesti.. sisi a Timko uz ma devat kil? lebo my este nie.. inak aj my chrumeme tycinky a velmi rada ma aj kukuricne chrumky, take hamky 😵 hoc mame stale este len dva zubky..

kubanka
18. feb 2008

heh sisi o tebe viem, ze mate daaavno kupenu sedacku, len som xcela, aby aj ostatne mamicky napisali, ci uz maju alebo sa stale vozia vo vajicku ako my

kubanka
18. feb 2008

snezil zaletuje

sisi1
18. feb 2008

Ahojte,
ta vidis kubi a vacsinou len ja reagujem 😀 No teraz aj denik, super!!!

denik: my mame cez 10kg, ale sme dost vysoki - 80cm, takze vo vajicku mu bolo kratko a dost tesno uz po Vianociach....a cestujeme dost casto, bol v nom nervozny a nemohol spinkat, teraz je to uz super.

Maly spinka, ja idem upratovat vsetky tie tasky co vlacime na vikendy k nasim, triedit oblecko zapnut pracku, donedavna sme sa len hrali....potom pojdeme s tatinom von. Varit mi netreba, nasi nabalili, akurat ryzu uvarim.... 😝

kubanka
18. feb 2008

sisi ani ja nemusim varit huraaaa..........ale mam iba na obed a tak chystam veceru, pecene kuracie nozky na zemiakoch a ryzi

sisi1
18. feb 2008

Jeeej,ta ty take vecere varis? Mnamky, mnam 😝

kubanka
18. feb 2008

to mal byt vcerajsi obedik ale zmena planu nastala a tak, ked uz som mala vybrate nozky ta co snimi?

aneti78
18. feb 2008

ahojky

sisi IP 😉

Kubi, tak to u nas je to nedelny obed take nieco 😀 a nerobte mi chute!! 😀

kubanka
18. feb 2008

aneti aj u nas je to nedelny obed ..... uz sa tesim na veceru, ktomu fajny kompotik 😝

kubanka
18. feb 2008

baby a co streda?v o 20:00?

tufa
18. feb 2008

ahojky,
my sme akurat minuly tyzden kupili sedacku, po dlhom obzerani sa manzel rozhodol pre CAM a nepustil 😠 tak nech je po jeho, prave sa Terka okolo nej mota 😀
a kupili sme aj tur. nosic, takze mozme ist aj na hory 🙂

tufa
18. feb 2008

a dnes ideme k babke a teda zajtra sa vyberiem do PO na nakupy, konecne sa prejdem po meste bez nahanania sa a hadam si daco kupim na seba, lebo uz ma nebavi nosit tie iste rifle furt 😒 kedze kilecka mi zostali 😝

kubanka
18. feb 2008

tufa a si spokojna s manzelovym vyberom?

sisi1
18. feb 2008

Je tu niekto?

My sme mali navstevu, prisla moja teta s ujom, prichystali sme klobaskove ocka so syrom a kapiou, mnamky...posedeli, pokecali, Timko bol zlatucky, tulil sa k tete, smial sa, chodil....

Kubi, v stredu ideme na ten spominany spinning, tak pochybujem ze vecer budeme schopne dakde ist.... 😀 😀 😅

sisi1
18. feb 2008

Tufa, ten nosic musi byt super, ked pojdeme v lete do Tatier asi si tiez zadovazime 🙂

tufa
19. feb 2008

my sme kupili z bazaru za 400,- Sk takze uplne parada 😀
no a sedacka, viem, ze su aj lepsie ale za ovela vyssiu cenu, no a ta nasa ma bavlneny potah nie tie silonove ako u vacsiny sedaciek, len Terka v nej vyzera este tak smiesne, z vajicka uz vyrastla, ale na tuto sedacku este nedorastla 😀

a o chvilku vyrazam na nakupy 😀 pre Presovcanky nic nove, ale ja som sama v meste nebola uz vyse roka,tak sa tesim jak male deculo 😀 😀

aneti78
19. feb 2008

ahojte

tufa, uzi si nakupy. ja som sice z PO, ale boli casy, ked to bol tiez sviatok takto vypadnut 😉 daj vediet, co si pokupila a kde. ja ked sa zbavim tych tukovych vankusov, tak tiez vyrazim 😀

denik
19. feb 2008

tufa ja som v meste tiez uz davno nebola.. len ak do auta, do tesca ci hypernovy a domov.. v centre som bola naposledy pred Vianocami, ked som nahanala darceky 😀 a pred tym, ani nepamatam 😝 ale uz sa to zmeni, mala podrastla, supnem do buginy a hajde na cavargy, len sa otepli 😉

marsuc
19. feb 2008

Hello Denik
Ako sa mas, uz davno som tu nebola a nemozem uverit ako tie vase deturence podrastli!!
Dievcata, ako sa mate? Co noveho?
M

kubanka
19. feb 2008

No dooobre tak streda je passe 😖

sisi1
19. feb 2008

Ahojte,
tak my mame dnes nejaky spiaci den, rano spal dlho, v noci sme papali uz len raz, huraaa, o 10tej zalahol na hodku a pol a teraz spi od pol tretej....teplotku nema akurat kakame viac, asi z dalsieho zubka... 😒

Kubi, ako sa mate?

Aneti: to mame na hodinku ci polhodinku zajtra?

kubanka
19. feb 2008

sisi my sme mali otraaaasnu noc.....od 3:00 do 5:00 sme boli hore ...... dufam, ze sa to nikdy nezopakuje, co je vela to je vela. Muzik xce ist na noc k svojim rodicom, aby sa konecne vyspal heh rauje po nociach, a ked konecne ide spat, tak sa nevyspi

sisi1
19. feb 2008

Ach, tak to ste mali rusnu noc, to je na figu, ked sa clovek malo vyspi...aj tak ta obdivujem kolko si to uz vydrzala. Neskusala si jej dat aj UM? Mas este v noci mliecka?

kubanka
19. feb 2008

UM som jej este nedavala, ale o tyzden idee do poradne, tak spomeniem doktorke.... vraj do roka ona predpisuje a je to za polovicnu cenu...je to pravda?
MM este mam.

sisi1
19. feb 2008

No, pochybujem kubi, to mozno hovorila o tom hypoalergennom, to je na predpis, inac nie. Iba sa kupuje.

aneti78
19. feb 2008

Kubi, na predpis je iba mlieko HA a AR alebo nejake ine uz su, ked ma dieta nejaky zdravotny problem a ma na to papier od odbornika. my sme mali z gastra, ze ma Tamka reflux, tak automaticky som mala mlieko na predpis. no a Jakub mal HA, takze tiez, ale aj to nam mohla dat len tri krabice na predpis, zvysok som platila plnu sumu. ak by si teraz presla na UM, tak budes zrejme kupovat len obycajny Nutrilon, Sunar alebo nieco ine a to si musis kupit sama.

Sisi, na hodinu a v cene je dalsia hodina v posilke,ak by si chcela. ja by som teda aj ostala, ale ci budem schopna, neviem....

nedavno sme prisli z bazena, fajne som si poplavala, decka uz su suvereni, vyliezaju hore schodikmi a skacu alebo zliezaju po bruchu do bazena a pritom si povedia: hopsa a plavu. alebo ked je pusteny vir, tak tam naschval pridu a to ich potom posunie skoro do stredu bazena a maju z toho strasnu srandu 😀

kubanka
19. feb 2008

Aneti a to ma nejake cislo ten obyajny Nutrilon?

aneti78
19. feb 2008

Kubi, su ocislovane podla ukonceneho mesiaca, myslim, ze Ty by si jej uz mohla trojku, teraz nepamatam, ale mari sa mi, ze trojka bola od desiatich mesiacov do troch rokov. ja som totiz davala potom uz len nutrilon. ale pocula som chvaly na sunar, vraj po nom deti dobre spia a priberaju a je vraj ovela chutnejsi nez ten smrad nutrilon (ktory ale moje deti zboznovali a mala som co robit, aby sme presli na kravske).

sisi1
19. feb 2008

Kubi IP.

aneti: ty si sa zblaznila s tym spinningom, sak ja skapem po hodine spin. Teda co som do Antos. centra chodila, polhodina bola bohate. NO hadam to bude zaciatocnikom prisposobene, bo inak neviem 😝 😝 Moja kondicka je totiz teraz dost biedna.