Maminy, tehuľky a snažilky zo Sekčova

nisa
25. jan 2007

🙂 ahoj baby,
o pár chvíľ nastupujem na MD a manžel ma už moc nechce nechať šoférovať aj keď ja sa zatiaľ cítim (vďaka bohu)v poho, a preto som myslela na vytvorenie tehotensko-maminovského gangu 😀 zmietajúceho sa po krásne zľadovatelom Sekčove.
čo vy na to? pridáte sa?

sisi1
12. mar 2008

aneti: dik.... 😉
No, mliecko cez den nechce a ani vecer..normalne nechce vecer papat mliecko ani kasu, ani nic z flase...potom sa samozrejme v noci zobudi, lebo je hladny, kedze naposledy mozno o 17tej jedol...ale cez den spapame nejaky pribinak a jogurt...neviem co ho to pochytilo s tym mliekom...myslela som ci mu nevadi flasa, ale ani na lyzicu mi kasu nezjedol 😠 Akurat v noci spapa, ked je taky ospaly, ze nevnima 😒

kubanka
12. mar 2008

dobry den 🙂 varim spenatik 😀

kubanka
12. mar 2008

davate detom cibulu?

sisi1
12. mar 2008

Kubi, ja davam pripadne len porik 😉

denik
12. mar 2008

ahojte

mam pre vas potesujucu spravu, vcera som volala na gastro o tie vysledky, vse je ok,ziadny nalez, tak som stastna.. sice sa este mame prist ukazat, ale uz som kludnejsia.. dakujem za podporu 😵

a to CD GummyMaci, to nie je rozpravka ale pesnicky.. mame len jedno obrazkove zvonenie, ci klip v mobile a Veronka ked vidi telefon, tak sa ide vykricitat.. 😀 videla som v jednom hudobnom shope cele CD, ale stoji 400,- tak len ci nahodou niekto nemate.. 😉

ja tiez davam len por, ale kamoska ma syna 1rok a 2mes a robi mu uz masko na cibulke..

aneti pekna pohladnica.. aj ja mam 🙂 aj pozvanku na oslavu nasej malej.. tak sa kuknite 😵 v scrapovom albume..

nicolka
12. mar 2008

Ahoj kocky, chcem sa len opytat kde nakupujete vsetko co potrebujete pre vasich drobcov ?
My sme chodievali do KE, ale min. tyzden som bola na Slovenskej v tom novom obchode BabyBee ... a bola som prekvapená ...naozaj super obchod, v Presove som taky nevidela, nakupili sme malemu oblecenie a objednala som si sedacku. Mozem vam odporucit ak ste tam este neboli.
A este otazocka .. nechodievate niektora do nejakeho materskeho centra v PO ? Ake mate s tym skusenosti ?

kubanka
13. mar 2008

to co dnes bude za den? Slnko ci mraky?

alcapalca
13. mar 2008

dnes asi vsetko, aj slnko aj mraky, aj poprchavalo, a v tatrach vraj snezi

aneti, makate co? nezavidim, ale potom to uz bude parada, pofot nam novu spalnicku
ten kolotoc co premieta na stenu som raz tu pisala ze som si objednala, je perfektny, vobec nelutujem peniazky, ma nadherne melodie, nie ako ten co som mala pri malych, taky klasicky co vaznu hudbu stale dookola hra 🙄
a vcera mi dosli dve bodynka s takym malym DJ, mozno vam uz niekedy padli do oka na MMB, tiez su suprove

sisi aj my ked sme zili v Amsterdame a sme nemali telku, som pustala detom tu stranku bbc, a tam sme sa hravali teletubies, a na zoutube macka uska kazdy vecer 🙂
inak co mate nove baby? to uz nakupujete na velku noc? ci este skoro asi ne?

alcapalca
13. mar 2008

ze zoutube?????????? youtube

kubanka
13. mar 2008

tak ja som dnes zase a zase nestihla ist do lekarne.....bola som u kamosky a nechal ma autobus, s ktorym by som dosla akurat do lekarne....neviem preco su otvorene len do 16:00. Takto uz 3 tyzdne kupujem Lalka mlieko a pomaly nam dochadza kremik na zadok, dnes som uvarila posledny caj....... 😒

alcapalca
13. mar 2008

kubanka u nas v opale je lekaren otvorena do 17,00
ja svojim uz cely tazden kupujem krem na tvaricku, stale rano ked ich umyvam si spomeniem ze nemaju ze dnes urcite kupim a len co vyjdem z kupelne hned zabudnem
este ze mam excipial, ale ten neviem ci je bohvieako vhodny na tvar 😒

alcapalca
13. mar 2008

kde ste, ze tu nie ste?

alcapalca
13. mar 2008

neviete mi poradit, kde kupim v PO pre decka kupacie ciapky?

denik
13. mar 2008

čaute kočky 😉 akosi ma chytá nostalgia.. moja naj kamoška z gymka sa bude v auguste vydávať na zvolenskom zámku a druhá naj kamoška z výšky sa práve dozvedela, že čakajú bábenko (tá, o ktorej som písala, že má PCO) taksa vytešujem.. no a tak ma napadlo, vy máte na mojasvadba fotočky zo svadby?

sisi 😀 super.. asi popýtam bratranca, aby mi toho macíka stiahol z netu 😵

alcapalca skús normálne v drogérke v meste.. mali by to tam mať..

inak maminky už ste zdravé? držte sa, veď ide jar 😅 teraz nemôžete ležať doma! 😉

kubanka
14. mar 2008

dobre rano, dnes bude urcite prsat, lebo mame objednany beton na stavbu...........a to mi najradsej robime vsetko po dazdi 😠
Uz mam vybavene auto od brata a idem robit zatah na lekaren............malu odnesiem dedovi, ma dnes dovolenku a skocim jej pozriet aj nejaku vetrovku, lebo v utorok som ziadnu nenasla, iba chlapcenke mali alebo peknu, ale hnedu.
alcapalca ja mam kartu na zlavu, a tak nemozem ist hocikde do lekarne, teda mozem, ale xcem vyuzit vyhody, ktore mam.
Noc sme mali o nicom a tak dnes sa kupuje umele mlieko a bude ho povinne pit.

denik nebud smutna mozes sa tesit s nimi......a idete na svadbu do Zvolena?

aneti78
14. mar 2008

ahojte

ja som taka znicena, ze az, dnes len sedim v spalni a kukam a vytesujem sa 😀 uz len utriem prach a koniec. aj navarene mame zo vcera, takze pohoda.
spalna je kraaasna, len som este nestihla kupit prehoz novy na postel, nejaky obraz, nejake doplnky, takze to sa chystam po velkej noci. potom to uz bude dokonale 😉 to drevo neskutocne krasne vonia, ale deti stale pootvaraju skrine, ze fuuuj, smrad, treba vyvetrat 😀 ale paci sa im a najma ta sirokanska postel (kde by sa mimochodom zmestili s nami spat obaja), hoci maju na nej zakazane skakat, co sa im trochu nepacilo, ale zda sa, ze sa zmierili.
Tamarka sa hrozne potesila, ze uz ma skrinu v obyvacke len pre seba, Jakubkovi to bolo fuk, ze sa uz nemusi delit s nou, ale ona bola fakt nadsena, asi desat minut stala pred otvorenou skrinou a kukala 😀
asi ako ja, ze uz to nemam tak natrepane.

Denik, blahozelam kamoske k tehotenstvu, to je super, normalne ma to potesilo, ze sa jej to takto bez asist.reprodukcie podarilo. brala nieco?

Aleni, ja som rukavniky zhanala po celom meste a posledne kusy som nasla jedine v tom sporte vedla velkej posty. ale ciapky som tusim videla aj v intersporte, len neviem ci detske 😒 chlapci budu chodit plavat? a musia mat aj take male deti ciapky?

Kubi, drzim palce pri zavadzani UM, daj vediet, ci jej chuti 🙂

alcapalca
14. mar 2008

anetka ahoj, poriadne uz vydychni, ved kusisko prace je za vami
no musis sa citit perfektne, ked je v spalni vsetko nove, vonave a cistucke
nam by trebalo nejaku komodu, nemam kde ukladat uz veci pre to malinke, len sa neviem rozhodnut ci kupit taku ktora by bola potom v detskej, alebo taku ake uz mame co by nam pasovala do spalne 😉
ciapky vraj musia mat, som sa bola pytat tu na Podjavorinskej ze ako a co, tak vravela ze musia mat ciapky aj kolesa alebo nieco, ale tiez take male ciapky som este nevidela
aneti a spalnu ste kupovali alebo dali ste si robit?

aneti78
14. mar 2008

Aleni, my sme kupili zvlast postel a zvlast skrine v Merkury market, to nebola spalnova zostava, ale vyzera to tak, kedze je to rovnake drevo. este dokupime nocne stoliky a nejaku komodu tiez, kedze tato co mame uz nepasuje. dufam, ze sa skoro dostanem do mesta na nakupy, lebo aj deti nejak vyrastli a musim im kupit nove oblecko.

alcapalca
14. mar 2008

v merkury? 😲 , som ani netusila ze tam maju tak dobry vyber nabytku
v tych ostatnych nabytkoch mam pocit ze vsetko len z tej drevotriesky je vyrabane, take umele mi to pride

mne uz je dnes trocha lepsie, aj ked v hrdle ma stale skriabe, ale to slnko mi nedalo a uz som umyla okno v obyvacke aj balkon v kuchyni, zaclony mam uz vyvesene vonku zachvilu povesam, manzel keby vedel co tu nacvicujem tak ma prerazi 😵
ale ked som sama doma bez deti tak som ako hlucha, vobec neviem co mam robit

aneti78
14. mar 2008

my sme presli vsetky tie nabytky a fakt o nicom vyber, takze sa nam najviac pozdaval Merkury a z masivu tam maju fakt bohaty vyber, hned by som aj obyvacku menila (mali pekny tmavy)....juuuj, tak ma to laka, len nech ti nasi dvaja vyrastu a dostanu viac rozumu do hlaviciek 😀

okna aj ja musim umyt, snad to stihnem do velkej noci a ked nie, tak sa nezblaznim 😅

alcapalca
14. mar 2008

chvalabohu my okien nemame vela, v obyvke, v kuchyni a detsku si necham na zajtra mozno
my sme nasu postel nasli v byvalej restike TATRA, len tam mali taku drevenu, a to sme este na nu cakali viac ako 4 tyzdne
a detom sme kupovali na budovatelskej v tom velkom nabytku, tiez pekne drevene

aneti78
14. mar 2008

tak uz vegetim pri pc, deti spinkaju 😉

potom ideme von, jakubko chce ist s odrazadlom a tamarka s kocikom, tak sa tesim 😕 🙂

nicolka
14. mar 2008

Ahoj kocky, chcem sa len opytat kde nakupujete vsetko co potrebujete pre vasich drobcov ?
My sme chodievali do KE, ale min. tyzden som bola na Slovenskej v tom novom obchode BabyBee ... a bola som prekvapená ...naozaj super obchod, v Presove som taky nevidela, nakupili sme malemu oblecenie a objednala som si sedacku. Mozem vam odporucit ak ste tam este neboli.
A este otazocka .. nechodievate niektora do nejakeho materskeho centra v PO ? Ake mate s tym skusenosti ?

janazuza
14. mar 2008

Ahojte.kočky.Davno som tu nebola , akosi nič nestíham. Ešte nemam ani popratané 😢 , Twento týždeň som mala otrasný.Citim sa taka unavená... včera som zaspala pri telke, to sa mi už davno nestalo. Ozaj zajtra otvaraju PRo Elektro na sekčove, neviete od kedy do kedy bude otvorené zajtra? chcela by som tam isť kuknuť, ak stihnem. naplanovala som si na zajtra okná, tak uvidíme. Boli sme na trhoch a malý sa vozil na autíčku a nazval to"cirkus", no nebol ďaleko od pravdy 😀

kubanka
15. mar 2008

Taaak a mame prvu davku UM za sebou 🙂
Zjedla o 18:00 masko so zemiakmi, potm trochu cestoviny s mrkvou, o 19:50 husta kasa a urobila som jej 60ml UM a vypila to skoro no na jeden hlt, tak som isla a urobila este raz 60 ml, ale vypila uz iba 10ml. O 21:00 som ju este dokojila a obidve sme odkvecli o 21:30. V noci sa parkrat zobudila, tak niekedy som dala prsnik a niekedy som ju len pohladkala a pretocila a ona spala dalej. Bola som vcera taka unavena, ze sa mi nexcelo ist v noci robit UM. Bola som s nou cely den sama a aj dost som toho nachodila peso s kociarom. Manzelik prisiel o 23:45 domov a rano o siedmej sme vsetci uz hore. Muzik isiel pracovat a my sa chystame na vystavu do mestskej haly.

aneti78
15. mar 2008

ahojte

my mame zase oslavy. vlastne dnes mam narodky 😝 teraz deti spia a vsetci sa vyvalili v nasej novej spalni a ja trosku nakukujem 😀

Kubi, daj si termosku s vodou s akuratkou teplotou na nocny stolik, do flase nachystaj potrebnu davku UM a potom v noci uz len zalejes vodou, pretrepes a mas. neskor som to robila tak, ze som uz flasky nachystala do ladnicky a potom v mikrovlnke prihriala za par sekund, aj vo velkej knihe o matke a dietati je napisane, ze sa to tak moze robit.

tufa
15. mar 2008

Vsetko najlepsie aneti 😀

alcapalca
15. mar 2008

anetka, vsetko najlepsie ku krasnemu sviatku Tvojmu, hlavne vela zdravicka pre Teba a celu Tvoju rodinku, a nech zaživaš len tie pekne stranky života
prijemne oslavovanie

janazuza
15. mar 2008

anetka všetko naj k Tvojim narodeninám.
My zajtra tiež ideme na oslavu , moj oco mal v piatoknarodky.
Dnes sme bli v Pro Elektro- otras bola som velmi sklamaná, žiadne extra zľavy sa nekonali. Aspon sme kukli. Umyla som všetky okná aj prezliekla postele, ešte perem ☹ , aspon mam niečo hotové. Ale som dobitá ako kôň. A ešte sa mi treba učiť anglinu 😨 . Minule sme odovzdali prácu "moja dovolenka minulé leto" ja som vymýšľala o dušu. Som zvedavá ako to dopadne 😉 😀