Maminy, tehuľky a snažilky zo Sekčova

nisa
25. jan 2007

🙂 ahoj baby,
o pár chvíľ nastupujem na MD a manžel ma už moc nechce nechať šoférovať aj keď ja sa zatiaľ cítim (vďaka bohu)v poho, a preto som myslela na vytvorenie tehotensko-maminovského gangu 😀 zmietajúceho sa po krásne zľadovatelom Sekčove.
čo vy na to? pridáte sa?

aneti78
17. mar 2008

podla mna mozes zacat. ono to ma hned inu chut,nasi sa rozjedli.

pojdem pomaly spat, dobru noc 🙂

denik
17. mar 2008

dik za rady, aj ja uz idem do hajan.. nejak ma rozbolela hlava.. a aj cas uz pokrocil.. pa, pekne snicky 😵 vsetkym 😉

nisa
autor
17. mar 2008

deni caf 🙂
no ja malej na raňajku môžem aj bažanta vyčarovať a zje mi jen suchý rožtek-bez masla- len čerstvý a čistý-sedí na nočníku a tlačí rožok 🙂

Ja malej dávam kuracie, morčacie, králičie, teľacie aj hovadzie- bravčové nie. Papá cestoviny, ryžu a kade čo a priberá jak das- je ako syslík 😉
Lalka kaká každý deň(klop klop) niekedy aj 2x. Inak Lala nemá rada sladké- zvláštne že? nechce piškótku, keksík hm?

Iden na poradňu zajtra tak aj ja plánujem otázky typu. syr, cibuľa, kinder šunka, sladkovodné ryby a pod.

nisa
autor
17. mar 2008

pa pa dobrú

nisa
autor
17. mar 2008

BABENKY NEMÁTE NIEKTORÁ CESTOVNÚ POSTIEĽKU?

Potrebovala by som si požičať na sviatky- za požičanie zaplatím. Ďakujem

deniskajakubko
18. mar 2008

ahojte holky

ANETI - všetko najlepšie k narodeninám, hlavne veľa zdravia, lásky a rodinnej pohody 🙂 🙂 🙂

deniskajakubko
18. mar 2008

No, keď Vás čítam čo píšete o odstavovaní, tak som si pospomínala na to naše. Keby sa Jakubko sám neodstavil, tak asi kojím doteraz. Ukončil to našťastie Jakubko, keď mal 22 mesiacov a to tak, že som ho po obede uspávala kojením, on sa odrazu zdvihol a povedal mi, "mami už si neprosím, mliečko je kyslé". No mala som dosť, som sa tak z toho nasmiala, ale som rada, že som to nemusela siliť. Inač, aj ja som bola hore v noci aj 6-7 krát na kojenie. Ale nejak som si zvykla, aj keď som potom bola viac unavená. A to som si myslela, že čím bude starší, tým bude menej vstávať na nočné kojenie.

adypo
18. mar 2008

Ahojte ...

ANETI ... vsetko najlepsie k narodeninam aj my sa pripajame ..... 😉

ako sa mate ???? my v pohode .... ja len na skok, tak sa drzte .... mamicky aj deticky ... cmuk

aneti78
18. mar 2008

ahojte

vsetkym dakujem za blahozelania, ste zlate 😵

my sme o druhej vysli von, bola som s detmi u holica, obidvaja su ostrihani a teraz sa hraju na holistvo 😀 ale sme rychlo padali domov, je nejak zima vonku 😖

kubanka
18. mar 2008

ahojte, dnes normalne snezilo a ja som vtipkovala minuly tyzden, ze treba vymenit gumy na kolesach , lebo uz bude jar hihi
aneti neviem ci som Ti priala, tak vsetko najlepsie k narodeninkam

kubanka
19. mar 2008

dobry den dnes bude slnecno?

adypo
19. mar 2008

kubi .. asi nie, vonku je kosa, rano o 7,20 sme viezli malu do jasli a bolo este -6 sutpnov ... ale kosa no ... a tak ma byt vraj celu velku noc ... 😉

no nic ... tak aspon pekny den prajeme ...

karolinkafe
19. mar 2008

ahojte vsetky 😉
ja som sa tu par dni neukazala, lebo som zacala s jarnym upratovanim 😖 no velmi sa mi nechce,tak ked som konecne zacala, snazim sa velmi od toho neodbehovat, lebo viem ako to potom dopadne 😀
Dufam, ze sa vam tam na Velku noc trosku vycasi, lebo olievacka asi nebude pri takych teplotach 😉

kubanka
19. mar 2008

karolinkakafe, ked dokoncis u seba, tak mozes prist aj ku nam. Mne sa vobec nexce upratovat. Ja nemama rada olievacku.Ved nech niekto skusi oliat ma 😒

karolinkafe
19. mar 2008

no ja mne sa uz ani doma nechce upratovat, ale nech to tu nejak vyzera nie? 😀 A ja olievacku tiez nemam rada, vyriesila som to tak, ze som vo fr a tu olievacku nepoznaju 😝 No ale pri tom pocasi ta asi olievat nik nebude 😉

kubanka
19. mar 2008

Uz aj snezi 😀

karolinkafe
19. mar 2008

no toto 😅 deti sa budu na velku noc sankovat 😝

kubanka
19. mar 2008

a uz svieti slniecko 🙂

karolinkafe
19. mar 2008

take aprilove pocasie....... no v marci.... 😝 ved aj mamka mi vravela, ze aj tri krat denne prsalo a potom slniecko hned svietilo 🙄 no fasa

sisi1
19. mar 2008

Ahojte,
maly mi spinka, ja upratovala vo velkom, este idem okna umyt a chystame sa do KE kuknut darceky pre maleho...
Zajtra idme opat k nasim, vratime sa netusim kedy, asi urobime aj oslavu tam, hlavne koli pradedkovi, ktoremu by bolo tazko sa trepat do PO....
Chvalabohu sme uz zdravi, aj ja aj Timkovi kasel presiel...

aneti: ja ti tusim blahozelala, ale pre istotu - vsetucko najlepsie, hlavne zdravia, lasky radosti a stale usmev na tvari 😉 Mas fotecku ostrihanych detureniec?

karolinka: a ty nehodis nejake fotecky do albumu? Predpokladam ze si z PO, zijes uz dlho vo FR?

Jaj, to pocko je teda nevyspytatelne, ale nasich polievacov veru nic nezastavi, musim si nabrat dost nahradneho oblecenia 😀 Uz sa mi moji strykovia a bratranci vyhrazali, ze aj za min. rok, co som bola uz pred porodom a nemohli sa vysantit 😝

denik: super ze je vsetko v poriadku...co sa tyka stravy...myslim, ze uz pomaly mozu papat co my, teda nie tolko korenene a solene...slep. polievocku uz papame aj my...

karolinkafe
19. mar 2008

sisi tak ty toho teda stihas 😉 o maleho sa starat, upratovat, okna umyvat a k tomu vsetkemu aj do KE stihnut ist.... 😀 sikulka A to idete oslavovat Timkove narodeniny ze? Uz len 4 dni (teda skor 3 lebo na stvrty uz je to tu 😉 ) No to je chlapina 😉 dokonca mu to na velkonocnu nedelu padlo 😵
Ja som vo fr tri a pol roka, som z presova a nielen to 😀 dokonca aj zo sekcova 😵

kubanka
19. mar 2008

jooooj my sme sa vybrali do mesta a kym sme cakali na zastavke busik, taaaaak sa rozsnezilo, ze sme sa vratili domov. Pride muzik a pojdeme s nim na pozemocek kuk. Uz nesnezi ci paaana

karolinkafe
19. mar 2008

no skoda, ze vam prechadzka nevysla 😒 to je fakt hnusne pocasie. Clovek ani nevie ako sa ma obliect. Raz snezi, tak uz (zubate 😀 ) slniecko pali juuuj. Kupujete pozemok? Kde ak sa mozem spytat? 😅

denik
19. mar 2008

čaute maminy, my dnes máme prvé narodeninky 😵 trošku sme oslavovali, ale big party bude až v sobotu 😉

no a dnes sme boli na gastre, tak je to v poriadku, máme sa ukázať až o 4 mesiace 🙂 a info pre ročné bábätká - môžu už mäsko na cibuľke, tiež puding do kravského mlieka (plnotučného) redšiu krupicu a postupne zavádzať aj ovocie, zeleninu, ktorú doteraz nepapali.. my ale mám zákaz na potraviny, ktoré môžu vyvolať alergie, teda med, kakao, čoko, oriešky a niektoré zeleniny.. len som sa zabudla opýtať na rybu.. také filé na masle by mohli, nie?

sisi Veronka kuraciu polievku zbožňuje a hlavne dlhé halušky.. jedla už aj špagety a keby ste videli, ako ich "vcucla" do pusy 😀 jak dospelák 😉

sisi1
19. mar 2008

V E R O N I K E prajeme k jej krasnemu prvemu rocku hlavne vela zdravicka, lasky, aby svojim rodicom robila stale velku radost 🙂 🙂 🙂 🙂 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

aneti78
20. mar 2008

Veronicke vsetko naj naj naj k prvemu rocku, hlavne nech je zdrava a stastna medzi super starostlivou maminou a tatinkom. Tamarka s Jakubkom posielaju pusky 😵

kubanka
20. mar 2008

karolinka pozemok uz mame a dokonca uz aj staviame
veronike prajeme k jej prvemu rocku vsetko naj do zivota a hlavne dobrych rodicov heh

sisi ja som uz mala v ruke tie gulky, co sa detom pacia(100ks v taske), uz uz, ze ich kupim, no ked som si precitala vyrobene v Cine putovali naspat do regalu

aneti co nespinkate?
ja som si privstala, lebo mozno pojdem do prace.....uz mam umyty riad, pracka perie a idem trosku pofuskovat doma

adypo
20. mar 2008

.. dobre ranko ...

denik ... Veronike prajeme prajeme vsetko dobre k rocku hlavne vela zdravicka ....

ciii .. ved to aj Sisin Timinko aj Laurika "Kubankovcov" bude mat rok ... a dost vas je tu oslavencov ... spomente si tak pre rokom, a ako to zbehlo .... ne .

.. nooo tak my uz mame ocne zuby vonku .. HALELUJA .. takze Elly je uz konecne kludna, uz spinka celu noc ... dnes rano o 5,30 sa zobudila na to, ze nema obudete papuce, tak chcela papuce do postele ... 🙂 Elly je v jasliach varena pecena, chodi si pytat duplu na jedlo .... 😉 zacina pekne rozpravat, uz aj nejaku tu basnicku vie ... "Hojda spad maca z pojda, obi ko.." sranda ...

Prajem Vam krasne prezitie velkonocnych sviatkov, malo vody skoro ziadnu /barbarsky zvyk nas Slovakov/ a hlavne to pocko nech sa zlepsi, hoc realita ina ... lebo som sa tesila, ze vybehneme do lesa a tak ... a asi budeme sediet doma pod perinou .... drzte sa ... 😉 😉 😉

aneti78
20. mar 2008

Kubi, no nasi bezne vstavaju o siedmej, ale dnes muzik isiel neskor do prace, tak ich obliekal on a ja som pila v klude kavu 😉

karolinkafe
20. mar 2008

Caute! 😉
Denik - vsetko naj naj naj Veronike nech je zdravucka a pekne rastie 😉

Adypo - tak vy ste uz kludnejsi, zubky su vonku, to je radosti... najma pre rodicov 😀 Je super ze ti tak dobre papa, aspon ma vela energie

Skoda, ze je take hnusne pocasie. Je to trosku aj tym, ze je tento rok Velka noc dost skoro. Ja si inak pamatam na vacsinou krasne slnecne dni pocas Velkej noci. Ale, co uz, casy sa menia a pocasie sa zblaznili. Ktovie, o par dni mozno bude palit "tropicke slnko" 😀