Maminy, tehuľky a snažilky zo Sekčova

nisa
25. jan 2007

🙂 ahoj baby,
o pár chvíľ nastupujem na MD a manžel ma už moc nechce nechať šoférovať aj keď ja sa zatiaľ cítim (vďaka bohu)v poho, a preto som myslela na vytvorenie tehotensko-maminovského gangu 😀 zmietajúceho sa po krásne zľadovatelom Sekčove.
čo vy na to? pridáte sa?

alcapalca
25. júl 2008

mne by sa aj chcelo, ale ked si predstavim ze kym sa poobliekame a vychystame tak zacne prsat, a pozeram z okna ze dost fuka, radsej posedime este doma nech neochoreju

kubanka
25. júl 2008

mne sa zda, ze u nas nefuka
Mi sme mali zlu noc. Lalka zacala plakat o jedenastej, neviem co jej bolo. Nexcela ist odomna ani na krok. Skusili sme masirovat brusko, ale vysiel iba jeden maly puk.Trosku s nou muzik pochodil a potom sme zapli televizor, isli rozpravky a tak sa ukludnila a zaspala o stvrt na jednu. A le ja som nemohla spat, mozno az okolo pol tretej som zaspala. Teraz ma trosku osypane brusko, takze nieco jej nesadlo v brusku.

alcapalca
25. júl 2008

u nas fuka, strasne leto, ludia chodia v bundach
veru nieco asi spapala co jej nesadlo

kubanka
25. júl 2008

u nas kosia travu 😀

aneti78
25. júl 2008

ahojte

malo by sa uz zlepsovat pocko podla predpovedi, nie? a ono to tak nevyzera. fakt na nervy. vybehli sme na trhovisko rano po ovocie, ale ked sme sli sa trochu prejst, tak uz sa zacalo kazit, tak sme sa radsej vratili.

kubanka
25. júl 2008

aneti zlepsovat?
Ved kazdy den hlasia dazd, prehanky a burky, stale zamracene

sisi1
25. júl 2008

Ahojte,
drobec mi zaspal, ja dnes len buchty na pare ohrejem, polievocku mame zo vcera, vcera som vyvarala, dnes sa mi nic nechce....a to pocasie uz ani nekomentujem... 😝 Mraky hnusne skarede...ja som pocula, ze v nedelu ma byt letne pocasie...tak uvidime...
Malemu som chcela este nejake letne veci kupit, ale uz som z toho upustila, budem rada, ked to vsetko co ma vynosi, a pri takomto roznom pocasi, o chvilu budeme asi jesenne veci vytahovat... 😒

Alenka: hrazdicka je super vec, Timo sa v tom vela vyhral aj pospinkal...

denik: ahoj, a neplanujete aj doma internet, aby si castejsie popisala? To je super, ze mala uz bezka, uvidis, o chvilu nebudes stihat za nou 😉

aneti78
25. júl 2008

Kubi, ja pozeram graficku predpoved na www.shmu.sk a tam to uz nevyzera tak zle najma na nedelu.

alcapalca
25. júl 2008

jej vykuklo slniecko, a vcera vecer ste videli duhu?

sisi1
25. júl 2008

Hura slniecko 🙂
Alenka, my sme nevideli ☹

A skoro som zabudla, Anetka, blahozelame Jakubkovi k dnesnym meninkam 😉 A samozrejme aj Deniskinmu Kubkovi 😉

alcapalca
25. júl 2008

sisi dobre ze si mi pripomenula, ja som uplne zabudla ze dnes je jakuba a moje krstna je Jakub, boze to by bol pruser

tak sa pripajam aj ja a blahozelam vsetkym Jakubkom ktorych tu mame 🙂

denik
25. júl 2008

kubi a sisi 😉 aj ja blahozelam Jakubkom k meninkam 🙂 no a ci neplanujeme net? planujeme, ale kedy.. hm.. nemame totiz ani pocitac.. a potrebujeme este mnohe ine veci ako napr. detsku izbu a skrine do chodby a tak podobne.. takze kedy budeme pripojeni, to je tazko povedat..

kubi a cosi dala Lalke nove? mne sa napr.Veronka vyhodila z ceresni, ale z jahody nie.. a tiez reagovala na broskyne,pricom paradajka bola vpohode..

inak baby, poradte mi.. co som pisala este pred dvoma mesiacmi, ze mala nechodi a ma skoro 15mesiacov (vtedy) tak nas lekarka poslala na neurologiu, aj na rehabku, aj na ortopediu ku Kleinovi, lenze tam nas objednali az o dva mesiace, co bude tuto stredu.. mam tam vobec ist? lebo co mu poviem, ze naco sme prisli, ked mala uz chodi sama? dnes sa pustila uz aj vonku a sla sama asi 20minut, co je podla mna dost, na to, ze chodi len tyzden.. vobec sa mi tam nechce, ked si predstavim tu uzku chodbu a milion ludi naokolo..

tinka26
25. júl 2008

Dobrý večer prajem 🙂 Denik ak ti smiem poradiť,tak ak už malá začala chodiť,tak tam ani nechod.Náš Samo mal s tým tiež problém,nechcel chodiť,ale ak ho Klein vyšetril,povedal,že malý je v poriadku a že začne chodiť trošku neskor ako ostatné deti a ako povedal,tak aj bolo a náš Samo behá teraz ako šarkan od rána do večera 😀 na neurologii som tiež s ním bola,to bola hotová psychiatria,tam som sa akurát pohádala s "úžasnou" sestričkou a na rehabilitáciu som už ani nešla,ale tam som chodila so starším synom ked mal 2krát ruku zlomenú,tiež sme si tam vysedeli a vytrpeli skoro celé dni 😠

tufa
26. júl 2008

Ahojky,
Denik: ani ja by som nesla k Dr. 😉 Terke sa tiez velmo nechcelo chodit aj ked prve krocky urobila uz okolo roka potom akoby utal a az v 14 mesiacoch,ale priznam sa ze ja som to nejako neriesila a teraz uz nahana hava po dvore a dakedy ani ja za nou nestiham 😎
super pocko, nejako nam pokazilo vsetky plany na dovolenku, ezte ze sme stihli minuly vikend stravit na Orave.
Zajtra by som s Terkou chcela ist na vylet, babska jazda na kone, len neviem ci sa mozme vybrat na cely den, aby sme nezmokli ☹

denik
26. júl 2008

dakujem za nazor.. myslim, ze tam nepojdem.. ved pred rokom mi povedal, ze tie nozky ma v poriadku, tak co nove by zistil teraz? neurologicka ma riadne vystrasila, ze ako zle sedi, ma krivy chrbat, ze preco ju vodim za ruku a ked som povedala, ze vie sama stat, tak ju taku vyrevanu a napoly zaspatu schmatla podpazuchy a postavila, pricom Veronka spadla na zem a dr.zhodnotila,ze ma 14mesiacov a nevie ani stat.. ostala som jak obarena, sla som teda na rehabku a tam ma doktorka naopak upokojila, ze kto nas k nej vobec poslal, ze mala je uplne v poriadku, len sa jej proste nechce chodit,lebo vsade, kam potrebuje, dojde stvornozky.. ze jej mam dat cas a trosku pomoct cvicenim.. chodime teda cvicit,ale len raz za tyzden, lebo Veronka uz na vojtovku nereaguje.. takze ku Kleinovi asi naozaj nepojdem.. desi ma to cakanie v uzkej chodbe a aj reahbilitacna sestra mi povedala, e je uplne ok a ked sa trosku osmeli, o tyzden uz bude behat..

inak tufi,poznas jolyho a maxi? dnes som im bola blahozelat k sobasu,aj s tesakom a beou 😵

alcapalca
27. júl 2008

ahojte
idete dnes na ten rozpravkovy muzikal?

aneti78
27. júl 2008

ahojte

Aleni, kde to je? my ideme konecne do zoo, prave bol muz u kamosky po kociky (alebo dvojkocik, neviem ako sa nakoniec rozhodol). ona ma tri dvojkociky a este dve bugyny, ak idu dvaja s dvojkami, takze mi ma z coho poziciavat sem-tam 😉

Denik, my chodime s Tamkou ku Kleinovi raz za rok,ale preto, ze mala lieceny klbik, ktory je sice v poriadku,ale pre istotu. ale ona zacala chodit ako rocna, tak neviem. ja som zas taka, ze ja by som isla k dr., u Kleina beru deti dopredu, cize tam nebudes dlho cakat. alebo sa spytaj detskej, ci tam mas ist, ked uz mala chodi, ona to lepsie posudi asi nez my tu🙂))
trochu sa cudujem tej neurologicke, s nami dr. (ale my sme chodili len na rehabku) jednala inak, skor sa mna pytala, co dokazu.

alcapalca
27. júl 2008

anet v zahradnom kine, nasi uz isli na predstavenie o 10,00
myslim ze to bude zaujimave pre nich, tie rozpravkove postavicky nazivo

alcapalca
27. júl 2008

vcera som bola v maxe, kupila som Tedynovi hrazdicku, potom ho pofotim a pridam 🙂

deniskajakubko
27. júl 2008

Ahojte holky,
hlásim sa po dlhšej dobe, nejak cez deň sme to mali posledné dni perné a večer som zaspala s Jakubkom.

ANETKA - Jakubkovi k piatkovým meninkám prajem všetko najlepšie, hlavne veľa zdravia, šťastia, lásky a rodinnej pohodičky 🙂

janazuza
27. júl 2008

Ahojte dievky. V nedeľu to dopadlo tak, že sme leteli s malým rovno do detskej nemocnice, teplota mu vôbec neklesala, prave naopak. na príjme sme čakali skoro hodinu, malý mi odpadaval od horúčky, mal 39.5. Boli sme v nemocnici do štvrtku.Dopovali ho infuziami a aj tak mu zasa v utorok stupla teplota na 39 .Bola som taka zošokovana rano ked som prisla hned mi hlasili, že zasa sa celý triasol a tak behom pol hodky 39.Výsledky mal samozrejme v poriadku a čakalo sa na výtery. Tam prišla odpoveď z rekta :bakteria salmonelly... a pod tým napísané, tak ako minule. Zaujímavé, že minule boli výsledky ok. 😠 🙄 Velmi zaujímavé.... Teraz budem na Sekčove, ale bez netu( naši nemajú). V stredu ideme k dr. na další výter. Myslim si, že malý nič také nemé, len zasa poplietli výsledky...

janazuza
27. júl 2008

Nikto tu nie je? asi mam smolu. Hladala som nejaké stranky....

denik
27. júl 2008

aneti myslim, ze nakoniec pojdem, aspon sa uistim, ze je to ok.. chcela som zavolat nasej lekarke, ale je na dovolenke az do dalsieho tyzdna, takze je to na mne 😉 ta neurolg.bola asi taka, ze - kedy sedela, v siedmom mesiaci? toje skoro, to ste jej nemali dovolit.. kedy zacala plazit? v desiatom,hm,to je neskoro.. a o mesiac po styroch? no neviem, kde ste boli doteraz.. ked som jej povedala, ze moj bratranec sa vobez neplazil ani nestvornozkoval, tak na mna pozerala, ze ako je mozne,ze ma dnes uz 18 rokov a krasne chodi 😝 takze asi tak..

my sme ten muzikal nestihli.. vcera zacalo liatlen co sme prisli do mesta dnes sme sli z oslavy a uz tam nic nebolo.. ako to bolo?

janazuza
28. júl 2008

Ahokte. Idem k našim na Sekčov tak tu nebudem 😢 . Drže prsty pojdeme k doktorke....

sisi1
28. júl 2008

Ahojte,
tak uz je po vikende, ani som nemala velmi cas nakuknut...konecne krasne pocko....Kubi, nepridete na Sekcovik?

denik: tak to si ma sokovala s tou Dr., to sa aj takto moze s pacientmi zachadzat? Niekedy nevychadzam z uzasu, ako lekari s pacientmi komunikuju...clovek ma potom pocit, ze ich otravuje a nie, ze oni su tu pre nas... 😖

jani: drzime prsty, nech to dobre dopadne konecne, potom sa znova ozvi, ako sa mate 😉

alenka: aka bola ta rozpravka? To sa nedalo nepocut - to auticko co skoro tyzden tu behalo a robilo na to reklamu 😅 My sme tiez rozmyslali, ale myslim, ze Timo by tam nevydrzal, este musi troska podrast...

anet: ako bolo v ZOO? V KE ste boli?

kubanka
28. júl 2008

Ahooojte po vikende....my sme mali oslavovaci vikend. V piatok som ja oslavovala narodky s partiou (17 ludi), v sobotu moja mamina Anna meniny a vecer kamos narodky, v nedelu muzikova babka Anna a moj bracek Vladko meninky.....a uz po oslavach 🙂
Lalka vie povedat myš, maš, mucha.

denik ja by som tiez sla k dr. ved ta nezbije a ty budes mat kludnejsie svedomie, ze mala je v poriadku.

janazuza drzime palceky Slavkovi, aby sa uz z toho dostal a uzival si letne dni.

Aj my sme uvazovali nad rozpravkovym festivalom, ale neviem ci by sme tam vydrzali.

Tufa boli ste s Terkou na babsku jazdu?

Adypo ako sa mate kocky?

A vsetko najlepsie vsetkym Jakubkom k meninkam.

sisi1
28. júl 2008

Kubi, tak vy ste mali teda dovodov na oslavu...paaani...to ti musi este teraz v hlave hrat 😀

kubanka
28. júl 2008

sisi 😀 ..........a nexcete vy prist ku nam?

sisi1
28. júl 2008

Kubi, nemam auto... 😒
Fuj, maly spi a vrtaju tu jak blazni, co zatepluju, presne nam pod oknami... 😠

alcapalca
28. júl 2008

ahojte
prave sme dosli z poradne, maly pribral za mesiac 1100 g, cize teraz ma uz 5760g, plne kojeny, wow, doky pochvalila vraj ked do polroka deticky tak priberaju, urobia si peknu zasobu tuku a vraj v dospelosti nebudu obezny.......

rozpravka sa nekonala, chlapci isli s ockom a nas ocko je taky zhovorcivejsi, tak sa dal do debaty s tou tetou co predava vstupenky, popytal sa na vsetko okolo muzikalu, a zhodnotil ze sa neoplati ist, tak isli k babke a vratili sa az vecer
vraj predstavenie trva necelu hodinu, vacsinou len premietaju kreslene rozpravky len troska vystupia nazivo tie postavicky, cize k muzikalu veeeelmi daleko , a este k tomu to vstupne, dospely 140 a deti 70