Maminy, tehuľky a snažilky zo Sekčova

nisa
25. jan 2007

🙂 ahoj baby,
o pár chvíľ nastupujem na MD a manžel ma už moc nechce nechať šoférovať aj keď ja sa zatiaľ cítim (vďaka bohu)v poho, a preto som myslela na vytvorenie tehotensko-maminovského gangu 😀 zmietajúceho sa po krásne zľadovatelom Sekčove.
čo vy na to? pridáte sa?

sisi1
18. nov 2008

Tufa, dakujem, este tak tajne dufam, ze sa najdu 😒
Potrebujes nejaky kabatik? Aj v Tescu mali pekne....
Takze Terezka uz ma vsetky zubky okrem zadnych stoliciek ako my?

Kubi, ako sa mate? Lalka nema teplotu uz vsak?

kubanka
19. nov 2008

Nie Lalka nema teplotu vobec, len vtedy v piatok. Dnes som jej este neutierala nostek......zato svoj "hladkam" neustale 😀

deniskajakubko
19. nov 2008

Ahojte holky, tak po dlhšej odmlke sa hlásim. Ja sa cítim stále rovnako, celé dni navštevujem záchodovú misu, je mi z toho už nanič. Už sa cítim úplne ako neschopná. Do kuchyne nemôžem ani vkročiť. Je mi zo všetkých vôní a smradov zle. No dúfam a verím, že to čoskoro prejde. ☹

deniskajakubko
19. nov 2008

Trocha som si Vás dočítala.

Tufa - k tým plienkam. Náš Jakubko prestal nosiť plienky cez deň presne keď mal 2 roky. Odvtedy sa začal pýtať na nočník.

deniskajakubko
19. nov 2008

Sisi, Kubi - detičkám aj Vám rýchle uzdravenie.

SISI- je mi ľúto ukradnutej tašky. Ale keď si náhodou nebola ešte si vybabovať nové doklady, tak nahlas na polícii krádež a nie stratu - sú tam menšie poplatky ako pri strate.

sisi1
19. nov 2008

kubi, veru, aj ja "hladkam" moj casto, mam ho uz riadne cerveny...fuj, nech to uz prejde...

deniska: dakujeme!!!
Samozrejme som nahlasila kradez, ved ju ukradli, ale na poplatkoch sa nic nemeni 😒 500,- sa plati tusim aj pri strate....jedine, zeby sa este nasiel, ale to uz nejako ani nedufam....avsak predpokladam, ze nejake ciganca by som isto v nasej vetrovke a ciapke stretla, kebyze sa prejdem "pod Tabor" ci ako sa to tam vola...to by mi az tak nevadilo, ale doklady mi mohli vratit ☹ 😢

kubanka
20. nov 2008

deniska, tak mam pre Teba dobru spraaavu.......tie nevolnosti kazdu chvilku prestanu 🙂 .....koncis 3.mesiac

sisi maj oci na stopkach, ci neuvidis Timiho oblecenie........no ale co potom? Zoblecies ho z toho dietata? Ja neviem co by som robila. ☹

sisi1
20. nov 2008

Kubi, ja presne viem co by som robila, opytala by som sa odkial to ma....isto nechodia do HMka nakupovat do BA.... 😔 Veci by som nevzala, len doklady potrebujem.Takze len zistit od koho....heh. Ake jednoduche 😅 Este furt nemam nove, asi na bud. tyzden pojdem. Potom musim zase vsade nove cislo OP hlasit - poistky, Orange atd....

Apropo aj Timo uz ma hlieny, nema sice taku nadchu ako ja, ale kasle co mu to steka....dali sme sirup na poriedenie hlienov a vykasliavanie, v noci sme skoro nespali.... 😒
Dufam, ze Lalka je uz na tom lepsie....a aj ty...mne sa to nejako strasne pomalym tempom zlepsuje...

kubanka
20. nov 2008

Tak Lalku uz nenapina, lebo jej nestekaju hlieny, ale ma plny nostek teraz.....asi nadchu odomna 😠 . Na noc mame taky utlmujuci sirup tak spime zatial. Muzik s Lalkou na nasej posteli a ja na gauci uz druhu noc.........ale co to pomoze, ked som cely den s nou.

sisi1
20. nov 2008

kubi, aky sirup mate? Je to na volny predaj?
Timkovi to do nosa este neudrelo, tak neviem ci to mame ocakavat, zatial len kasle.
Vela ludi je chorych a to vcera davali v telke, ze nejaku epidemiu chripky ocakavaju...no zbohom....nas vacsinou chripka obchadza, klop-klop, len tie nadchy...bleee 😝

kubanka
20. nov 2008

sisi poslala som Ti do IP vsetke sirupy co berieme.
Takze vy tiez nechodite nikam von a trcite doma? My sme vcera skocili na chvilu ku nasim autom, lebo uz nam bolo dlho cely den doma. 😒

sisi1
20. nov 2008

Kubi, vcera sme boli trosku,ale omrzli nam nosy 😅 tak sme bezali potom domov. A teraz ideme malemu kuknut niekam do mesta bundu na zimu, kedze nam tu jednu ukradli a musime mat na vymenu, lebo on zafula vsetko raz - dva. Ale vela po vonku nechodime,mam pocit, ze sa len mikroby a virusy vsade pohybuju, co taky hnusny cas je.

kubanka
20. nov 2008

No ani viac nespominaj bacily, lebo xceme ist na nakup, ked pride muzik domov. Vcera prisiel, ked sme uz spali. Na neho sa to zatial nenalepilo, ale keby aj, tak on je vzdy chory tak 2-3 dni.......on nevie co je to mat nadchu 7 dni.

sisi1
20. nov 2008

Hmm, to ako keby si o mojom hovorila. On tiez nema brutalnu nadchu dlho....sice sem-tam smrkne, ale nie je taka pliaga ako u mna.
Apropo taky sirup v lekarni nemali ako si spominala, ale dali mi Stoptusin a musim zaklopat, spinka uz hodinku a vobec nekaslal....dufam, ze celu noc bude. Ta lekarnicka mi vravela, ze je ho ma odskusany na svojej dcere a vraj dobre zabera, tlmi suchy kasel a podporuje vykasliavanie...No uvidime.
My sme boli v Tescu, kupili sme uz vianocne ponozky malemu a take vianocne tricenko...bundu sme nezohnali, asi kupim nejaku cez net. A muzik nasiel malemu ohromnu baranicku aj s rukavickami...takze maly najlepsie obisiel...

kubanka
22. nov 2008

Sisi, tak ako sa ma Timi? Dobry sirupcek?
Ja som bola neplanovane a tak narychlo v Polsku. Kupila som si tehu rifle a som spokojna, aj ked som xcela na traky, ale aj tie su pekne 🙂 , este zopar darcekov, cukrikov, cizmicky pre malu.......heeeej a taku svietiacu gulku na Vianoce. Dobre my padaol ten vylet.

mibka, ked nas citas, tak aj nieco napis 😉

katka.sa
22. nov 2008

Ahojte maminy,
ja som vyrastala na sekčove cele detstvo a kusok z puperty 🙂 🙂 ale už dlhšie som mimo. Bolo by celkom fajn stretnuť nejaku známu tvár z detstva a pospomínať na detske časy cez naše detičky. Rada spoznám aj niekoho nového, nejakého kamoša, kamošku pre nášho Miška 🙂

kubanka
23. nov 2008

Jeeeeej sniezik nam cez noc napadol........ 😀

Ahoj Katka a kde teraz byvas?

syja
23. nov 2008

Jeeej. Aj ja sa tesim ze konecne sniezik dorazil aj do presova. S prvym sniezikom ma vzdy chyti taka predviancna atmosfera. Dufam ze sa to neprejavi tak ze budem mat neprekonatelnu chut robit velke poriadky 😀

kubanka
23. nov 2008

Juuuuj ale slniecko na neho svieti, musime sa rychlo poobliekat a ist trosku von.
Obed uz nachystany. Polievka vrie od rana a kuracie nozky uz mam naukladane na pekaci, len potom ich dam do rury.

Syja aj ja sa strasne tesim snieziku........vzdy mi zlepsi naladu.

katka.sa
23. nov 2008

Kubanka teraz bývam medzi KE a PO, snežik vám veru závidim tu ešte nesnežilo 😒 😒

kubanka
23. nov 2008

No uz nemas co zavidiet...............uz sa roztopil ☹

sisi1
23. nov 2008

Ahojte,
vitajte syja a katka!!! Hadam budete pisat castejsie, trosku sa to tu spestri a mozno aj roprudi a spozname sa viac 😉

kubi: tak to ste dobre nakupili, ja mam tiez rada take vylety...aj Lalka bola?

My mame dnes odpust na Sekcove, tak sme mali hosti, pripravovali sme hostinu, boli sme na bowlingu, no parada...super den. A robila som prvykrat tiramisu...malo velky uspech.... 🙂 Hostia prave odisli, este sa ideme vonku prejst...
Aj zo snieziku sme sa tesili, len skoda, ze tak kratko.... ☹

katka.sa
23. nov 2008

Sisi bude mi cťou vás tu otravovať 😀 Juuj tiramisu bys som si teraz dala, idem niečo sladke pohľadať...
Dneš mi došiel Miško konečne domov bol prvý krát na víkend u babky sám s tatkom. Premňa to bolo asi ťahšie ako preňho 😉 došiel domo usmievavý, ako keby nič. Ja som myslela že ho rozpučim z lásky 🙂

kubanka
23. nov 2008

sisi, takze ste dnes oslavovali 😀 To tiramisu si robila cele sama alebo z krabicky? Ja som uz davnejsie rozmyslala nad krabicou, ale vyskusala som zatial iba krtkovu tortu a ta je fajnovaaa.
Lalka nebola s nami, bola najprv s tatikom, ale ten musel do prace a potom s babkou.

katka otravuj kolko xces 🙂 .......skus niecim peknym o vasej rodinke 🙂

alcapalca
24. nov 2008

dobre ranecko
vitajte nove maminy 🙂
ja zas len na skok, neviem cim to je ale v poslednej dobe akosi nestiham, na net pridem za sekundu pozriem emaily, podoplnam inzeraty a medzitym uz mam drobca na rukach..........no neviem ci je vo mne chyba, ci si zle planujem den, alerbo je chyba v niekom inom 😒
mali sme otras mesiac, od sept. kolotoce chorob, stale niekto bol doma, november cely Branko sa ani v skolke neukazal, bol vyberat aj mandlu, takze si trocha polezali s ockom v nemocke v Humennom, teraz dycha suprovo, akurat ze neviem kde ale zas je prechladnuty
zachvilu mame poradnu aj ockovanie uvidim co povie na Branka ze zas sopli
vpo stvrtok oslavili sme 5 rockov 🙂
v sobotu 11 rokov manzelstva
dufam ze vy vsetky sa mate fajn, nemam teraz cas docitat, ideme sa naobliekat a padame do tej kosy vonku brrrrrrr

tufa
24. nov 2008

Ahojky,
zdravim nove mamicky 😉
u nas dnes riadne fuka, nechcelo sa mi ist ani na dvor, ale premohla som sa kedze aj zvieratka vonku su hladne 😝 Terzku skoro odfuklo, ale mala z toho riadnu zabavu 😀
My sme boli cez vikend na plese, bolo super, dobra zabava, aj ked s tancovanim som to neprehanala, tak sme nakoniec dosli domov o 3.h. a planovali sme max. do 1.h.
Terezka zvladla zaspavanie bez maminy v pohode, babka ju ukolisala na rukach 😀 😀

O mesiac su Vianoce 🙂 🙂 🙂

sisi1
24. nov 2008

Ahojte,
dnes som si bola dat urobit novy obciansky a vodicsky, do 2 tyzdnov by mali byt. Robi sa v troch miestnostiach, tak to slo napodiv rychlo, vobec som tam nemusela stravit pol dna....parada...akurat, ze ma to stalo 7 stoviek...co uz... 😝
Este sme boli na nejake predvianocne nakupy, no uz takmer vsade to dycha Vianocami...veru o mesiac su tu... 🙂

kubi: robila som to z dlhych piskot, mascarpone, slahacka, rum, silna kava, kakao...original tam ide myslim mandlova aroma, ale moja mamina a veru aj ja ju velmi nemusim, tak som nasla taku alternativu....bolo to vynikajuce a priprava strasne rychla....

alenka: uz som na teba parkrat myslela, ze ako to zvladas....a prosim ta, naplanovat si den s jednym drobcom a pripadne dalsim 5rocnym clenom rodiny, ktory je chory, to sa neda...to sa musi len nejako prezit....zvladas to vyborne....obdivujem ta normalne, iste to nie je lahke....
Brankovi a Lubkovi prajeme vsetko najlepsie, nech uz nebudu chorucki!!!! 😉 A samozrejme aj vam blahozelame ku krasnemu vyrociu 😵 😵
A Tedy sa mam ako?

tufa: tak vy ste sa zabavali, no paradne si to zvladla, to ja ked som bola tehu, chodila som teda skoro spat, vecer som bola uz hrozne unavena....

tufa
24. nov 2008

Tak ja si to teraz uzivam, lebo ked si pomyslim, ze o polroka nebudem stihat nic tak si este teraz kuknem do polnoci film, ci kus posurfujem 😎 a to nehovorim o tom, ze niekedy vstavam z postele o 7,30h. aj ked Terka buntosi od 6.hod. 😀 😀
Ale je to aj tym, ze sa skoro stmieva a teda poobednajsiu prechadzku absolvujeme uz len po dvore a tak stihnem vsetko co mi treba urobit po veceroch, v lete som bola vecer hotova 😝

kubanka
25. nov 2008

Dobre raaanko, biele ranko..........nam uz prisli vonku stromcek postavit......juj uz sa to zacina podobat na vianocny cas.

sisi1
25. nov 2008

Obidvom Katkam prajeme z celeho srdiecka vsetko najlepsie!!!!!!!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵