Maminy, tehuľky a snažilky zo Sekčova

nisa
25. jan 2007

🙂 ahoj baby,
o pár chvíľ nastupujem na MD a manžel ma už moc nechce nechať šoférovať aj keď ja sa zatiaľ cítim (vďaka bohu)v poho, a preto som myslela na vytvorenie tehotensko-maminovského gangu 😀 zmietajúceho sa po krásne zľadovatelom Sekčove.
čo vy na to? pridáte sa?

kubanka
8. apr 2009

monky v akej polianke? neviem najst na mape....myslis vysnu alebu niznu ci inu?

monky1
8. apr 2009

ano, jedna z nich, len neviem presne ktora 😒

monky1
8. apr 2009

nizna

kubanka
8. apr 2009

dakujeme monky, mozno sa tam niekedy vyberieme....nie je to az tak daleko cca 60 km mi ukazalo na mape

monky1
8. apr 2009

mozeme sa dohodnut viacere a .... 😉

alcapalca
8. apr 2009

ahojte, neviete mi poradit kde sa daju kupit tie vakuove vrecia na oblecenie?

monky1
8. apr 2009

ahoj alcapalca

v kosiciach na hlavnej je predajna - to co reklamuju v telke, ale videla som ich jeden cas a u nas na trojke v CBA potravinach - maju tam taky kutik so vselicim...ale ci maju teraz :-
v BJ ich predavaju aj v domacich potrebach - skus sa aj tu opytat

papa, odchadzam do mesta

sisi1
8. apr 2009

alenka, mali v Hypernove, ale ci este maju to neviem....aj na mmb sa daju objednat, ale to musis cakat 😒

alcapalca
8. apr 2009

dakujem, pojdem na prechadzku do maxu tak mrknem, potrebujem ihned, lebo uz nemam kde davat veci
prave davam prat vsetky zimne bundy, ciapky saly rukavice, len tych ciapok salov mam za jednu cestovnu tasku 😠 a poukladat sa to poriadne neda, potom len bordel v skrini

inak ja este nic nemam kupene na velku noc
a detom som stale varila nieco, im som take udene nedavala a ani si to vobec nepytali chvalabohu ani syrek ani nic takze bez problemov

zade
8. apr 2009

Ahojte, bavili ste sa o lekaroch v PO. Ja mam pocit, ze kazdy frfle na to co ma pod nosom, i ked to niekedy skutocne moze byt tak. Ja pochadzym z maleho mesta a Presov je pre mnoho ludi doslova rajom na dobrych lekarov. Na alergo u nas sa neopalti ani ist s mylymi detmi. Na ocne ani nehovorim, rehabilitacne odd ani nemame.... Mohla by som pokracovat. Mozno je to skutocne len vecou nahody, no lekarov radsej zdaleka obchadzam .. ak je to i len troch mozne. Ak porovnam moju pediatricku v PO a tu povodnu doma... tak nemam slov.

ja len tolko. Nesnazme sa zakazdym hladat to lepsie len to, co je od nas daleko. Pod lampou byva predsa najvacsia tma...

sisi1
8. apr 2009

alenka: zohnala si tie vak. obaly? Ja by som male este tiez kupila na Timove veci.
Tak som robila dnes spagetky, mala som doma este zeleninku vietnamsku mrazenu, boli vynikajuce, aj muzik sa oblizuje....a maly spraskal cely tanier, tak mu chutili....

monky: to kupko vyzera super, vobec sme o nom nevedeli.....na trojke je to na mna tiez huste, take ja nemusim... 😒

monky1
8. apr 2009

ahojte babky,
no tak vselijak to rano vyzeralo a aky pekny den to nakoniec bol 😉
...ja som sice unavena ako pes, asi pred hodinkou som sa vratila z mesta....dnes som nabehala 300 jarnych km - 2x som obehla cele namestie, vybrala euriky, vyplatila ucty, smeti, faktury, vystala som si asi 4 rady, zbehla peso do Kaufu, na postu k Vukovu - dosiel mi balicek, co som objednavala cez net...sa vytesujem 😵 ...a kedze som bola vo švungu, tak som uz dosla aj peso domov - vlastne po Hanku a tak domov.

Ale inak super den to bol - bola som aj na pizzu, aj na dzusik 😀 , posedela vonku v parku na slniecku, len skoda, ze sama ako prst 😒 ...ale trochu relaxu neuskodi

sisi, tie cestovinky niekedy vyskusam......my teraz dietujeme - teda Hana, pyta si len burizonky, pomarance, jablcka, brumika a somariny tomu podobne...ale ved keby aj kilko schudla, neuskodi jej 😀
...joj, ale kasle o dusu, sojka moja mala ☹

sisi1
8. apr 2009

monky, tak si sa "vysantila" 😀 Ale mas teraz dobry pocit co vsetko si vybavila a postihala....nam vcera tiez dosli balicky, jedna supravka teplakova, ale je nam taka LTT, ze az...malo ponosime, ale co uz, mala som pomerat....no neratala som s tym, ze 98ka bude ledva 92ka... 😒
Pomaly sa balime, klasika, kopa veci, kedze neviem ake bude pocasie...ci sa trochu neochladi...nebudem riskovat, radsej vezmem aj teplejsie veci malemu....

monky1
8. apr 2009

sisi, aj ja balim a neviem, kde mi hlava stoji, lebo akosi zahadne mi pomizli veci....ja nic neviem najst, odkedy sme sa pristahovali....nohavice fuc, tricka fuc... 😀 asi tu este nemam vsetko, ale nepamatam si, ze by som si tam este nieco nechavala...som zufalaaaa, budem chodit v svetroch 😀 😀 😀

sisi1
8. apr 2009

monky, to poznam - stahovali sme sa trikrat 😀 Najlepsie na tom vsetkom je, ze hladane veci sa vzdy najdu az po case, vtedy, ked ich prave nepotrebujes 😀

monky1
8. apr 2009

to hej, len jedny nohavice, lanove, ktore som si kupila tesne po porode, ze do nich schudnem, som dodnes nenasla....a to som uz prekutrala skrine aj u svokrovcoch 😀 .........mozno po case, ako pises.....na dochodku 😀 😀 😀 😀

ivana82
8. apr 2009

monky to zvycajne najdes, ked to najmenej potrebujes, tipujem, ze ich najdes ked budes zasa tehu 🙂

monky1
9. apr 2009

dievcata, ja uz len tak strucne, dnes odchadzame, a tak vam prajem krasne sviatky, vsetkeho hojne a tesim sa na povelkonocne stretnutie. Dufam, ze uz budeme fit 😉

sisi1
9. apr 2009

Aj my prajeme krasne sviatky, dievkam a maminkam malo vody, tatinkom malo vodky 😀

Uzite si slniecka a prezite krasne chvile s rodinkami!

monky1
9. apr 2009

my sme este v PO - ked sa dari, tak sa dari......na polceste k nam sa pokazilo auto.....neviem, co bude, kde budeme, lebo zatial ani nebviem, v com je problem...a este aj prsi 😖

zade
9. apr 2009

Babule - vakuove obaly maju u nas v PO v TV shope. Je na hlavnej v ulicke ako je Quelle shop. Bola som ich dnes pozerat. V baleni maju 4 kusy, dva mensie, dva vacsie. Cena necelych 20€.

sisi1
9. apr 2009

monky, mate smolu...hadam sa podari skoro najst chybu....alebo dat zosrotovat... 😀 dnes je to take popularne uz....

zade: mne sa zda vela 20Eur za styri, ja som kupila jeden velikansky, druhy mensi za 200,-Sk...

alcapalca
9. apr 2009

🙂 🙂 🙂 Milé internetové priateľky,
prajem Vam krásne a najma ziadnymi chorobami nerušené Velkonocne sviatky 🙂 🙂 🙂

janazuza
10. apr 2009

Prajem všetkým krrásne slnečné sviatky a málo vody 😀

aneti78
10. apr 2009

ahojte

aj my Vam vsetkym zo srdca prajeme krasne Velkonocne sviatky 😵 nech je u Vas veselo 😀

ja tiez zhanam tie vakuove obaly, domov aj na chatu. tak ked budem mat viac casu, tak vas spatne docitam, lebo som davno necitala. alebo ak sa niekomu chce, nech mi napise este raz, kde ich kupim a za kolko 😀

mame zhon, v sobotu nam pridu postavit chatuuuu 😀 mali prist az o tyzden, no maju ju hotovu, tak sa MM dohodol na sobotu. v nedelu si urobime vylet, lebo ja tam v sobotu nebudem, tak pojdeme aj s detmi poobede. tesim sa 😉
no a v pondelok budeme u nasich, lebo babka bude mat narodky, tak nas zavolali to aj oslavit.
tak tak budeme sviatkovat

aneti78
10. apr 2009

tak som hladala na MMB a nasla som tuto babu a precitajte si v podmienkach, ze kde ponuka tie vakuove obaly:
mixvel - milion drobnosti - oproti velkej poste v PO. a mne sa zda, ze ceny su ok, ze?
http://www.mimibazar.sk/bazar.php?user=10041

danielkapo
10. apr 2009

Ahojky
aj my vam zelame prijemne a vesele prezitie velkonocnych sviatkov 😵

deniskajakubko
10. apr 2009

Ahojte,
prajem Vám krásne prežitie veľkonočných sviatkov v kruhu rodiny 🙂