Maminy, tehuľky a snažilky zo Sekčova

nisa
25. jan 2007

🙂 ahoj baby,
o pár chvíľ nastupujem na MD a manžel ma už moc nechce nechať šoférovať aj keď ja sa zatiaľ cítim (vďaka bohu)v poho, a preto som myslela na vytvorenie tehotensko-maminovského gangu 😀 zmietajúceho sa po krásne zľadovatelom Sekčove.
čo vy na to? pridáte sa?

katka22r
8. jan 2010

monky no palova je docela fajn ona niekedy bola aj gynek.u mojho gynekologa 🙂 ale ony sa striedaju potom je aj na dumbierskej skole kazdy stvrtok o 11 a plati sa 3 eur ale ony to maju len hodku

zade
8. jan 2010

Dajte tip na dobreho zubara v PO.

monky1
8. jan 2010

zade, neporadim, ja mam dobreho, ale v BJ - vsetkych doktorov som vymenila, jale eho nemienim ani za nic na svete

bambina
8. jan 2010

ahojte. mohli by ste mi poradit. myslim, ze na Sekcove alebo Svaboch otvorili novy obchod s detskym tovarom. neviete mi povedat nazov, pripadne kde presne? dakujem 😉

bambina
8. jan 2010

inak, co sa zubara tyka. ja chodim do ambulancie dr.kovalovej v luboticiach. su tam velmi zlati, super pristup. je to sukromna ambulancia, takze si trochu priplatite, ale ja som spokojna

katka22r
8. jan 2010

ja chodim k dr.sabolovi tiez je sukromnik ale strasne zlatucky spravanie ako k detickam,strasne pohodovy zubarik,vobec nemam strach lebo viem ze to spravi bezbolestne aj ked dost drahy ale to v dnesnej dobe asi vsade 😒

babmbi jeden otvorili v opale ale neviem ci myslis ten ale je skor zamerany na kociky sedacky postielky a nie na oblecko ☹ a ine na sekcove neviem nic

kubanka
8. jan 2010

zade ako sa Ti prejavuje ten zlcnikovy zachvat? Mna uz asi mesiac boli na pravej strane....nie je to velka bolest, ale kazdy den alebo kazdy druhy den sa to ozve tak na par minut az polhodiny.
Je to zlozenim stravy alebo niecim inym?

ejasmeja
8. jan 2010

monky1 suhlasim s tebou! aj na mna Horanska posobila velmi arogantne a koli nej som prestala chodit na dvojku na predporodnu

Zade, ja chodim k Tomkovej na Jarkovu ulicu a som spokojna, je dobra zubarka

ejasmeja
8. jan 2010

Zade, inak aj s tymi osmickami mi velmi pomohla, ja som s nim i mala velke problemy. vkuse zapalene dasna a strasne bolesti. tak ozaj odporucam Tomkovu

ejasmeja
8. jan 2010

Monky, ja som sice nerodila este, ale tiez sa chystam asi do BJ, pretoze maju ovela lepsie referencie ako v PO, lepsi pristup v starostlivosti o babatka (zbytocne nedokrmuju, ak uz musia, tak nie cez cumel, prilozenie po porode je uplne samozrejmost) a je tam vraj aj vyborna podpora dojcenia.

ejasmeja
8. jan 2010

Monky, tu v regionoch je tema Bardejov, tam ti dievcata tiez poradia

monky1
8. jan 2010

ejasmeja, ale ja nehladam radu 😕 ...nemocnicu poznam, pochadzam odtial a mam aj jasno v tom, u koho budem rodit - teda u koho by som chcela a u koho URCITE nie...uz som tam raz rodila a ako som pisala, maximalna spokojnost po kazdej stranke 😉

ejasmeja
8. jan 2010

Monky, teda ja hladam radu - u koho urcite nie a preco? nech sa viem tiez zariadit 🙂

monky1
8. jan 2010

ejasmeja, mas IP

katka22r
10. jan 2010

kocky a chodite niektora do detskych centier s babenkamy?ak ano napiste do akych a ako to tam prebieha

ejasmeja
10. jan 2010

Kati, rodinne centrum Hviezdicka malo vraj vyborne programy pre deti aj mamicky, skus si najst ich stranku a popozerat, pripadne zatelefonovat, lebo nejake aktivity mali zrusit a nejake sa chystali pridat.

katka22r
10. jan 2010

noo o tej hviezdicke som citala v cakarni na ctg ale tak premna este skoro sa informovat ja riesim az ked sa tam chystam 🙂 len zatim chcem vediet nazory

kubanka
11. jan 2010

No dnes je nastup do skolky po dlhsom case som zvedava co bude nove.

katka22 ako sa citis? Mas poslickov?

katka22r
11. jan 2010

kubanka vobec nemam poslickov a na ctg az v stvrtok som zvedava co a ako 😉

kubanka
12. jan 2010

No vyzera to tak, ze sa k nam zima vratila..........bola som trosku von s kociarom, ale studeny vietor dost fukal, tak len na chvilku.

nikush
12. jan 2010

nevie mi niektora z vas poradit dobru trasu na kocikovanie? 🙂 nie som rodena sekcovcanka a kade idem tam len sami obrubnik...cyklisticky je v celku fajn, len keby nebol hned pri hlavnej ceste ☹ . dumal niekto ked to navrhoval? 😒 marnost

katka22r
12. jan 2010

nikush ja ta odniekal poznam 😉 ale neviem skade...inak ja tiez neviem o nijakom dobrom chodniku mna napada len ten cyklisticky 🙂

nikush
12. jan 2010

katka aj ty si mi znama, neviem...ja som povodne z trojky...

kubanka
12. jan 2010

nikush vitaj

baby mozte ist zo Sekcova smerom na Solivar....tak ako chodi bus c.19..........a pomotat sa okolo rodinnych domcekov....nie je tam taka velka premavka

katka22 poriadne sa vyspi, lebo potom uz vas bude doma o jedneho clena viac.

ejasmeja
12. jan 2010

ahojte!
Nikush, mas celkom pravdu s tym cyklistakom - mna to odradza aj od bicyklovania, ze mam dychat ten smog pri hlavnej ceste. na to nikto nemyslel dopredu, alebo mu to bolo jedno... na sidlisku 2 a 3 je cyklistak krasne daleko od cesty pri rieke, v nadhernom prostredi. len na nas sekcovcanov a aj na svaby asi kadzy kasle... zrejme ti kompetentni tu nebyvaju... 😀
a tiez radi trasu na Solivar okolo domcekov - tam mas pokoj a ticho.

katka22r
13. jan 2010

kubanka noo keby to slo dnesna noc o nicom...problemy s dychanim normalne som nechapala zajtra poradna tak som zvedava co a ako dopadne

kubanka
13. jan 2010

katka22 zajtra na Teba budeme mysliet

katka22r
13. jan 2010

dakujeme

tufa
13. jan 2010

aj my 😀 😀

katka22r
14. jan 2010

dobre ranko hlasim sa z domu,o dva dni dalsie ctg ak aj to bude dobre v pondelok rano prijem-vyvolavacka takze uz sa to blizi...potom vas docitam a popisem 😉