Maminy, tehuľky a snažilky zo Sekčova

nisa
25. jan 2007

🙂 ahoj baby,
o pár chvíľ nastupujem na MD a manžel ma už moc nechce nechať šoférovať aj keď ja sa zatiaľ cítim (vďaka bohu)v poho, a preto som myslela na vytvorenie tehotensko-maminovského gangu 😀 zmietajúceho sa po krásne zľadovatelom Sekčove.
čo vy na to? pridáte sa?

monky1
16. mar 2009

tak my sme uz naporiadku, Hanka uz asi 10 minut spinka a ja mam vecer len a len pre seba. A co vy? 😀

kubanka
16. mar 2009

Lalka spala 2 hodiny 20 minut........ale potom vecer bola zlaaa juuuj, som myslela, ze ma klepne 😠 ......este hodinu nejako vydrzat a hadam pojde hajat.

aneti78
16. mar 2009

ahojky

jej ake ste zlate na fotke (cakala som sice viac fotiek, ale aj tak dobre 😀 ) a deticky samozrejme tiez 😵 😵 😵

my sme celkom ok, pokasluju obaja, tipujem, ze Tamke tiez zatekaju hlieny, lebo nic nevyfuka, ale skoro jej odisiel hlas a sem-tam zakasle. tak som tiez nasadila sinupret, skorocelovy sirup a vytieram nos ophtalmoframykoinom mastickou, lebo ten pamykon nam naposledy vobec nezaberal, sice aj teraz ho Jakubkovi dala, tak mu ho davam,ale aj masticku.

MM im doniesol take privesky na klucik so svetielkom, tak teraz namiesto spania mame svetelnu sou v detskej 😀 😀 😀, ale asi sa im este nechce, ked su doma tak cez obed vyspavaju aj dve a pol hodky, co v skolke asi tolko nikdy nespia

tufa
16. mar 2009

Ahojky,
tak aj my uz spinkame. Joj som rada, ze sa mi podarilo aspon na kus vybehnut a spoznat maminy a deticky na zivo 😀 😀 vlacik nam usiel pred nosom tak sme sli na buse, kde Terka hned zalomila a tak kym sme dosli k babke tak nam to trvalo asi hodinu 😝 ja som sa asi viac unavila ako ona,lebo spinkala potom uz len chvilocku a bola nedobra 😠 ale ked sme dosli domov tak sa pekne hrala do vecera 😀

sisi1
16. mar 2009

tufa: tak to ste mali dost, teraz zasluzene oddychuj 😉 Ale tesime sa, ze ste aj vy prisli...

Ja som sla napokon Tima zobudit o tristvrte na styri, spal jak dudok...ale prebral sa, teraz si este debatuje v postielke...hadam coskoro zaspi...

Boli sme s tatinom u dent. hygienicky, malemu sice pustili Toma a Jerryho, ale viac sa mu pacilo vyberat gulocky z kvetinaca a behat po chodbe jak kon...este na nakup v DMke, kde si hned ked sme vosli vypytal balon...no nema hanby to dieta.. 😅 😀

anet: skore uzdravenie drobcom, hadam to nic nebude...tie svetielka musia byt pre ne super zabava, viem len co Timo vystraja s letkovou baterkou 😀

kubanka
17. mar 2009

Dobre ranko mamicky......juuuj co t za pocasie mame? Vcera sa mi nexcelo ist nikam na nakup, ale dnes uz musime, tak nech neprsi aspon doobeda. Mala je hore od siedmej ufffff.

ivana82
17. mar 2009

Dobre ranko, citam, ze ste sa vcera na stretku dobre bavili aj fotocky som nasla, su prekrasne 🙂 My nespime od 5:20, maly si uz strihol pol hodinkoveho slofika, ale nic viac 🙂 Co sa chystate dnes robit?

monky1
17. mar 2009

sevasky,

kubi,
my sme vstali este v noci 😀 😀 - teda o 3.25, ze chce cajik, potom zas piškať ...no proste herecka. Ale este potom pospala do 6.30. Co by som dala za to, keby do 7h 🙂

ivka,
skoda, ze si nemohla prist...bolo super...ale ved to zopakujeme a snad sa uz uvidime
Uz sa asi hodinu dokopavam do vybalovania krabic - konecne mame hotove skrine, tak by sa uz patrilo zlikvidovat ten neporiadok....ale sa mi taaaak nechce ☹ . No nic, dnes to uz musim urobit, takze hor sa do prace!!! Ale priebezne sem nakuknem 😵

danielkapo
17. mar 2009

Ahojky,

nuz ja som teraz z mesta dosla, trebalo mi co to povybavovat...a rozmyslam, ci ideme na prechadzku... 😅 cudne je

monky tak prijemne vybalovanie... 😀

sisi1
17. mar 2009

Ahojte,
mame premenlivy dnik, rano slniecko, potom mraky a teraz svieti slniecko opat....my sme sa boli vyvencit v Maxe, na vlaciku aj v detskom kutiku....Timo tam dlho nevydrzal, asi ho iritovali velki chlapci, ktori sa tam dost jasili...
Kupili sme si bagetu, dnes nevarim, nechce sa mi...tatino pojde na obed a vecer urobime asi leco s klobaskou, straaasne dlho sme to nemali....
Drobca som ulozila, ale debatuje si tam, necham ho, ved musi byt aj trosku sam 😅

monky: ako ti to ide?

ivi:hadam nabuduce pojdete aj s drobcom.... 😉

dani: prechadzka bola ci nie?

danielkapo
17. mar 2009

sisi este nie, trapime sa na nocniku, zas ☹ ale bude...pozeram, ze vykukuje slniecko....

sisi1
17. mar 2009

To ju pridrziavas posediacky na nocnicku a ona urobi co treba? Sikovnica....

monky1
17. mar 2009

sisi, ahoj. Ide. Topanky su uz roztriedene,tedea chodba je tip-top, ale spalna musi pockat.
Idem sa pustit do zemiakovych placiek - uz asi tyzden mam na ne nenormalnu chut. A tiez mi pridu svokrovci s mojou maminou - donesu mi masko - boli na nakupoch v Polsku. A ked dojdu, tak to vyuzijem a skocime autom do mesta do banky

sisi - Hanka cely den spomina Timka, no budeme musiet dat este nejake stretko :-

monky1
17. mar 2009

kde mi ostali usta???????? 😀

tufa
17. mar 2009

My sme dnes hore od 6.h. ☹ ale to je u nas normalka, este ze Terka ma niekedy "tulkacu" naladu a tak si mozem este pol hodky polezat a tato zatial donesie mliecko 😎
U nas je vonku super, teplo i ked nesvieti slniecko , nefuka vietor takze pohodicka, akurat, ze sme neboli dlho vonku,lebo Terka mala nehodu a tak sme sli dnu prezliezt a uz sa mi nechcelo ist von 😝 ked sa zobudi tak si to vynahradime.
Inac dnes zaspala sama v postielke, teda uz skoro 2 mesiace spi vo svojej posteli a teraz postielka, no co uz 🙂

danielkapo
17. mar 2009

sisi, no tak nejak.... 😅 ale pridrziavat ju musim, lebo sice uz hopka pekne, ale minule som ju nechala a sla som pre cosi no tak skocila z toho nocnika, ze som vsetko cistila potom 😀

tiez sme za repete stretka 😀 nech sa dieta moje socializuje 😀

kubanka
17. mar 2009

My sme si obidve lahli na obedny spanok a potiahli sme hodku a pol. No ja by som este mozno tahala, keby Lalka nevstala s placom,ze neni Timii, neni Timiii...........a tak sme vstavali. Uz sme spapali maskovu polievocku a mame pred sebou kosti na obhryzanie heh 🙂

danielkapo
17. mar 2009

no teda Timi je riadne oblubeny ako pozeram/citam.....sisi bude napadnicky onedlho odhanat 😀
kubi tak dobru chut

kubanka
17. mar 2009

No uz spapano a vy uz vykakano? 🙂

danielkapo
17. mar 2009

este nie ☹ fakt s nou pojdem na to gastro, uz nemam nervy na to.. 😔

teraz spinka, sme boli vonku, havko sa tulal po svaboch, tak mala radost malucka 😀

kubanka
17. mar 2009

Joooj aj moja stale obkukava havinoch
A som sa xcela akurat pytat ci zaberaju tie kvapky na kaku.....to ich mate lebo ma tvrdu kaku alebo ziadnu?

danielkapo
17. mar 2009

mame ten dophillus, no ten zaberal prve dva tyzdne, teraz uz nie...a sirup duphalac sice pomoze, ale to je take nieco ako jemne prehanadlo tak to jej dam, len ked uz fakt nekaka tyzden ... 😒 ona ma velmi tvrdu, kedze sa nevykaka aj 5 dni a viac....a uz uz ide, tak stiahne tu ricku malu....dr.vravela, ze su deti, kt.maju tzv. lenive crievko (pri konecniku zvacsene ci co) a ze teda maju problem vykakat....preto pojdeme radsej na ten uzv, nech aspon viem co je vo veci...ze z toho potom vyrast, no aj do 3 rokov sa tak trapia... 😖 lebo zo stravy to mat nemoze..uz asi 2 mesiace davam riadny pozor co je...ani mrkva varena, ani banan, ani ryza....takze tak... 😅

monky1
17. mar 2009

dani a ku komu sa chystate na gastro? Do Muca al. Na Sekcove?

monky1
17. mar 2009

pytam sa, lebo aj my sme chodili, ked bola hany malicka, ale s inym problemom

danielkapo
17. mar 2009

monky neviem, mam jej davat ten sirup a ked sa nezlepsi, tak pri dalsej poradni nam vypise listok....poradis? 😉

sisi1
17. mar 2009

Jeeej, tak to ma tesi, ze si babenky zapamatali nase meno 🙂

Timo sa pytal: "lala, vonku ideme?" A vcera pekne tatinovi zopakoval a ukazoval na fotkach dievcence....."Imonka, Anka, Tejeska, Lala" 😀
Mozeme pokojne bud. tyzden znova, my budeme uz po oslave...

To nam je luto, ze Simonka sa tak trapi....chudatko male....hadam ten sirup zaberie...

monky1
17. mar 2009

vynikajuca lekarka je u Muca - Dr. Olexova - viem, ze chodia za nou aj pacienti mimo Presova. My sme s nou boli velmi spokojni...urobila na mna dojem, zacali sme k nej xodit, ked mala Hanka 3 mesiace. viem, ze je este jedna Dr., len neviem, ci na sekcove, al. na levocskej, ale asi levocska. Ved doktorka ti povie, ak by ste tam mali ist

aneti78
17. mar 2009

ahojte

Dani, pricinou zapchy moze byt aj alergia na bielkovinu kravskeho mlieka alebo lepok. ale to asi moc nie, kedze ty kojis a jogurtov sa este moc neoje, ze? no a alergia na lepok - vraj vacsinou su hnacky, ale su deti u ktorych sa to praveze zapchou prejavi.
asi by fakt trebalo radsej ist na to gastro, ale priprav sa, ze jej budu brat krv, neviem odkial, ci z rucky, ci z hlavky, Tamarka bola este v perinke, ked sme my boli na odber a brala jej z hlavicky a ja som pritom nebola,ale aj tak ☹
ale aspon pridu na to, co je vo veci...drzim palce 😉
a my sme chodili do detskej nemocnice, ale boli sme asi len dvakrat, Tamarka mala reflux, dali AR mlieko a potom uz sa to upravilo.

kubanka
18. mar 2009

Dobre ranko...........zatial slnencne............my dnes mame na plane nakup, kedze ho odkladame zo dna na den 😀.........neviem co dnes varit na druhe jedlo ☹

sisi1
18. mar 2009

Dobre ranko,
vyzera byt pekne.....my planujeme nakupy na tortu, kolacik co chcem upiect a oslava bude u nasich. Kubi, my robime druhe palacinky, timo ich zboznuje...