Maminy, tehuľky a snažilky zo Sekčova

nisa
25. jan 2007

🙂 ahoj baby,
o pár chvíľ nastupujem na MD a manžel ma už moc nechce nechať šoférovať aj keď ja sa zatiaľ cítim (vďaka bohu)v poho, a preto som myslela na vytvorenie tehotensko-maminovského gangu 😀 zmietajúceho sa po krásne zľadovatelom Sekčove.
čo vy na to? pridáte sa?

monky1
20. apr 2009

kde ste kto? u nas sa uz zaspava 🙂 ..ale radsej klop klop a uz ani muk 🤐 , aby som to neuriekla 😀

sisi1
20. apr 2009

NO, my este taku hodinku budeme isto hore, aj ked je utahany ako kon.... 😀

monky1
20. apr 2009

sisi, ked som pred chvilou pisala spravu, ta tvoja tu este nebola 😅
hanka odpadla ako zabita - nastastie...ved je hore od siestej 😖
ake cislo topiek Timko nosi? ja som hanke kupila take nieco - 3770 a 3771...nebolo uz z coho vyberat ☹ 😢
http://www.slovobuv.sk/index.php?option=com_zoo...

sisi1
20. apr 2009

monky, tie topanocky su krasne, len kde ich tu v po zohnat....sandalky by som potom na leto kupila...teraz by sa nam dalsie tenisky hodili, lepsie sa mu v nich beha ako v topanockach...jedny tenisky ma z Deichmana, ale su z brus. koze, cierne a dost sa spinia, tak tie by som mu uz nechala do piesku...

tina_
20. apr 2009

inak, ked chcete kupit topanočky, chodte do Bardejova, je tam taky velkosklad- vlastne oni ich tam vyrabaju- kedysi som tam kupovala pre Vivi, mimochodom oni robia topanocky pre Baťu, akurat tam ich kupis za zlomok tej ceny, co u Baťu- ja som tam zohnala malej kedysi sandalky, naaadherne, kvalitne (vydrzali, ako ziadne) za mozno 200 sk, o mesiac a pol som ich videla u Baťu za 800 sk!!!

este ked sme pri tom, nepoznate niektora tu vyrobu postelnej bielizne v Chminianskych jakubovanoch? Kamoska mi to velmi odporucala, vraj oni robia pre Ružomberok, ze sa daju nadherne supravy kupit, aj farby vraj drzia, ona kupila nejaku sytu oranžovu, a este sa jej "nesprala", ze to aj casto perie...No a cenovo vraj podla druhu, aj bavlnene aj flanel, ci krep, satenove--a cenovo od 300 sk...Neboli ste tam dakto? Kde to tam je a kedy je to otvorene? Chcela by som Vivi kupit nejake postelne povlecenie pekne...videla som vselijake Barbie a Hannah Montana /take co ona pozera na Nicku/, ale diki-moc, okolo 1000 sk...

ivana82
21. apr 2009

Dobre ranko prajeme obaja 🙂 ako sa tu mate? dlhsie sme tu neboli, az sa hanbime, ale pravidelne vas aspon citam ... 😉

monky1
21. apr 2009

ahojte maminky,

my uz vstavame so sliepkami - ked nie skor 😀...dnes sme svitorili uz o 5.20 😠

tina, ten link, co som vyssie nahodila, je na prave na ten BJ...a mas pravdu - min. tyzden som sa rozpr. s jednou mamickou, ktora kupila pre svoje dvojcata topky od Sante ..... za jeden par zaplatila 28€, kym tam ich predavaju za 18€

kubanka
21. apr 2009

Dobre ranko, pisete o topanockach? Ja som kupila Lalke na teraz z Lidlua su jej dobre, maju ortopedicku vlozku a do leta jej budu stacit. Stali 300 Sk. Babka jej uz kupila aj nejake sandalky na leto.

tina nepoznam tu vyrobu v chminianskych jakubovanoch......a tu cenu 300 Sk myslis za detske oblecenie ci pre dospelych na jednu postel?

Ja idem do poradne, tak babka ma u nas zase sluzbu. ala v noci velmi nespala.....dufam, ze nebude chora. ☹

danielkapo
21. apr 2009

Dobre ranko
monky aj my takto skoro vstavame...ale uz teraz sa simka uklada na doobednajsi spanok a potom pospi este po prechadzke, takze spokojne 😅
topanocky....ja musim malej sandalky kupit este...

tina_
21. apr 2009

ahojte, kubanka, to povlečenie vraj tolko stoji na jednu postel- na dospelu...prave to sa mi zda super cena, musim to ist dakedy omrknut...
My sme tiez predtym kupovali starsej, este kym mala mensiu nozku nejake topanky z Lidlu, ta nozka rychlo rastie, navyse ona to vie "uzasne" obkopať, takže to stači...aj čižmičky sme mali raz, par krat botasky...
Ja som jej teraz kupila tenisky, este do skoly, su take, ze ich aj ku sukni moze zobrat, a take letne sandalky kupim trosku neskor, snad jej uz nozka neporastie...uz teraz ma 31 a ja mam 36 🙂

tufa
21. apr 2009

ahojky,
na topanocky sa aj my chyszame do BJ, je tam fakt super vyber 😎
my uz mame po krstinach, saleny vikend za nami 😝 akurat, ze Dorotka sa kus "pokazila" a nechce mi spinkat a ja mam urobit nejaku robotku do prace a este obed navarit, len neviem co? 😢 a vypadli nam vsetky zasuvky v dome, okrem jednej. Este stastie, ze mame plynovy sporak 😎

zade
21. apr 2009

Aj my sme boli v BJ, topanocky stali 13,90€, sandaliky 13€. "Akoze" Sante.
Mimochodom su ozaj vyborne...

monky1
21. apr 2009

tufa a chladnicka? dufam, ze je v tej funkcnej zasuvke 😅

ked sa chystate na topky do BJ, tak cim skor, lebo pocas sviatkov tam uz nebolo ktovieco.....nebol taky vyber, ako maju na www.slovobuv.sk

zade, ahoj 🙂

yaotzin84
21. apr 2009

Ahojte my sme dnes doobedu boli na prechadzke a viete kde sme stretli mamicky, v esprite na trojici, spoznali sme maleho simonka a aeste jednu slecnu
aj my musime uz pomaly zhanat nove topanocky, sandalky mame kupili sme v Madarsku ale treba nam aj nejake uzavrete.

monky1
21. apr 2009

alcapalca, kubanka, ivana, kiert, danielka - poslala som vam mail 😉

danielkapo
21. apr 2009

monky idem kuk 😉

tina_
21. apr 2009

yao, chodite do madarska? my sme este neboli vobec nikdy, kam sa oplati ist? daj dajaky tip...
Inak, co chodite do BJ, maju tam aj vacsie cisla tych sandaliek, lebo predtym mavali len do nejakej velkosti, vacsie uz neboli, a nam treba 31-ky...

yaotzin84
21. apr 2009

Tina a manzelka v netke ti nehovorila, oplati sa plienky pampers tam vyjdu nejakych 325 sk tie active, cajiky hipp vyjdu nejakych 70 sk za kus a kasicky to iste....takze o polovicu lacnejsie ako u nas... a co sa tyka veci, tak maju tam obchodik s kenguru gold znackou cize bodynka vychadzaju kolo 80 sk a podobne je to aj s topanockami, my sme sandalky rideri kupili za nejakych 250 Sk...a tu stoja kolo 500 a viac

tina_
21. apr 2009

ty a vedel by si mi - hoc aj do IP napisat, kde to tam je? To je v Miškolci? A maju tam aj sandalky vacsie cisla, potrebovala by som pre Vivi, take 31-ky...
Co sa tyka plienok, tak mne sa Ninka od Pampersov vyhádzala, kupujeme v DM-ku ten JumboPack Babylove, čajiky este nepijeme a kašičky nejeme...tak to nam zatial netreba...
Ja hlavne potrebujem pokupit letne oblečko pre staršiu, lebo od min. roka vyrastla o dve cisla, zo 110/116 rovno na 128-cku, tak ma asi tri trička dokopy, dvoje šušťaky take letne, teraz som jej kupila v Lidli šaty na leto za 210 sk, aj nohavičky a ponožky, všetko vyrasla...

yaotzin84
21. apr 2009

Tinus tak v je to hned na zaciatku MIskolca vola sa to auchan je to nakupne stredisko. Ostatne som ti napisal do IP

kubanka
21. apr 2009

Dobry vecer......prave som dozehlila dve pracky pradla a padam unavou....som smadna ako tava a je mi horuuco 😉
Asi pojdem skor spat, lebo rano 7:45 som objednana na CTG a 9:30 do zubara na prehliadku. A poobede este idem po vysledky krvi, co mi dnes brali na KO a Fe. No a este do socialnej poistovne nahlasit, ze Lalku vzali do skolky.

sisi1
21. apr 2009

Ahojte,
my sme mali rusny den, doobeda sme boli na ihrisku s Hankou a monky, bolo super, az na scenu, ktoru Timo predviedol, ked sme odchadzali...reval celu cestu domov, ze chce ist na "smytaltu" 😅 Doma zaspal za 20sekund, ani som z izby nestihla vyjst, uz spinkal taky bol unaveny....
Mame aj par fotiek, zajtra prihodim, dnes sa mi uz nechce...

kubi: tak to ta obdivujem, ja som uz vo finale zehlit nemohla, hrozne mi vadil ten jemny predklon, bolel ma chrbat z toho...v poradni vsetko ok?

alenka: no z toho druheho linku mam az zimomriavky, ze "made in hell" 😔 som ani netusila, ze aj pre deti su take strelene veci.... 😨

tufa: ty aj pracujes? co robis? Tak uz mate dalsiu starost za sebou....

alcapalca
21. apr 2009

Ahojte, filmik mi skoncil, spat sa mi nechce
ja nezehlim vobec, niekedy ma drzalo zehlila som aj uteraky, pradlo, skratka vsetko, teraz uz nezehlim skoro nic, pekne vytrepem ked vesiam pradlo a ked beriem vyschnute hned ukladam, nehadzem nakopu, zehllicku zapinam minimalne, naucila som sa to v NL, tam sme nemali zehlicku a prezili sme 😀

Pytala som sa sestry na to ihrisko tak ona vraj nanho pozera z okna, takze super, prosim vas poradte mi v piatok ma okruhle narodky, neviem cim ju prekvapit

monky dakujem pekne za meiliky, uzitocne, a konecne sa Tedy rozpapal

ja som hladala bodynko s napisom Metallica a nasla som tie hruuuuuuuuuuuuuuuzy, ale nasla som aj pekne tricka pre chalanov do skolky, AC/DC, NIrvana a podobne za 290 Sk

alcapalca
21. apr 2009

www.myngle.nl

toto je link na vyucbu cudzieho jazyka online, je to super napr. pre nas ked sa tazko mozme dostat z domu, vyberiete si jazyk aj ucitela, prva hodina je ukazkova zadarmo, za dalsie sa plati cca 10 euro, moze to byt super pretoze s ucitelom si online a venuje sa tych 45 minut vylucne jednemu ziakovi
hmmmmm budem nad tym uvazovat

alcapalca
21. apr 2009

este som sa zabudla opytat, bol niekto v tom novom crazy shope na Jurkovicke? oplati sa?

sisi1
21. apr 2009

alenka: nebola som, sla som okolo, neviem ako to je tam riesene, lebo aj nejake azijske centrum tam je.... rozdelene je to teraz?

monky1
21. apr 2009

dievcata, ja som mimo obrazu 😒

sisi1
22. apr 2009

Dobre slnecne ranko 🙂

monky: to je tusim sekac s angl. tovarom, vysvetlim ti potom..