Maminy, tehuľky a snažilky zo Sekčova

nisa
25. jan 2007

🙂 ahoj baby,
o pár chvíľ nastupujem na MD a manžel ma už moc nechce nechať šoférovať aj keď ja sa zatiaľ cítim (vďaka bohu)v poho, a preto som myslela na vytvorenie tehotensko-maminovského gangu 😀 zmietajúceho sa po krásne zľadovatelom Sekčove.
čo vy na to? pridáte sa?

monky1
11. máj 2009

my sa prave ideme skusit ulozit, ale este som tukla, ze co ste popisali a hanka sa tu po mne driape a dobiedza, ze : mamka, mi ukaz kubanku 😀 😀 😀

kubanka
11. máj 2009

a to si ma akoze pamata? alebo ste pozerali nase fotky? 😀

monky1
11. máj 2009

no uz spi - to je nekonecny pribeh 😠

minule sa pytala, ze kto je v tom malom okienku - tvoja fotka....ale pamata si to stretnutie...ked nechce nieco urobit, tak stale povie : ....aj lalaka, aj terezka, aj timo....a pospomina vsetkych, co si pamata 😅

kubanka
11. máj 2009

Moja mala si uz pyta mliecko, tak ideme vyskusat spinkat.

kubanka
11. máj 2009

Tak sme si polezali hodinku a pol a nespime.....ja by som si aj, ale Lalke sa nexce 😠 ....vzdavam to

sisi1
11. máj 2009

Posuvam nas dopredu na prvu stranu 😉

Trosku nam sprchlo, ale dusno zostalo....Asi ideme este von, unavit maleho, lebo bude hore do polnoci 😅

kubanka
11. máj 2009

sisi, u nas ani kvapka nespadla......len bolo strasne dusno

Lalka dnes vobec nespala a je s nou na nevydrzanie.....uz mam asi vsetke sive vlasy a muzik tiez 😠
Neviem preco nexce chodit na obed spat, co sa stalo?

monky1
11. máj 2009

kubi, ja som mala jedine stastie, ze hoci cez obed nespala, vecer nevystrajala...bola zlata, hrala sa, spievala si, pomahala mi...ale raz ci dvakrat bola protivna, takze viem, o com hovoris 😒

kubanka
11. máj 2009

No nam zaspala o siedmej, pred osmou bola hore, vypisala sa a este zaspala, tak neviem ci to bude az do rana alebo iba na chvilu 😒

sisi1
11. máj 2009

Jaj, kubi, ta co to sa vam porobilo s poobed. spankom?...My zatial spime cez obed, dnes 2,5 hodky, teraz s tatinkom vylihuju v spalni a myslim, ze drobec uz zaspi. Mne to celkom tak vyhovuje, ze aj cez den spi.

Vsade dookola sa blyska, uz aj dost fuci, tak mozno aj nejaka burka pride... 😒

kubanka
12. máj 2009

Dobre ranko....vylihujete po dazdi v posteliach? My sme spali do siedmej....uz mam umyte vlasy a ranajkujeme...pocasie o nicom, tak vonku asi nehrozi 😒

ivana82
12. máj 2009

Ahoj Kubi, dobre ranko aj Tebe aj Lalke - ako sa citis? Vonku je naozaj hrozne pocasie, nas zobudil manzel,lebo stratil vstupnu kartu do prace, ale uz ju nasiel...takze sme mali akcne rano 🙂 😀

kubanka
12. máj 2009

Citim sa zatial fajn....rano ma Lalka prehnala trosku, ale uz je dobre....xcela mliecko, tak som zohriala to z rana a bolo uz kysle, tak som isla po nove a ona si to rozmyslela, ze uz nexce mliecko, ale cajik, tak som isla na cajik heh...no a bolo po spani. To nic mozno pojde spat na obed 😉

ivana82
12. máj 2009

Jaj, tak to ta prehnala, este ze nas nevie rozoravat a vypije a spapa, co mu dame 🙂 mna by trafilo ...

kubanka
12. máj 2009

ivana len pockaj ved aj Tonko zacne raz rozpravat 😀 urcite sa nevies toho dockat ako kazda mamicka 🙂
A inac sa ako mate? Zubky bolia?

ivana82
12. máj 2009

Zubok sa nam prerezal jeden a to lava dolna jednotka, a mas pravdu, naozaj sa neviem dockat kedy zacne hovorit a hlavne chodit, ale ja sa poznam, ja budem nadavat az potom...ale uz je dost tazky na nosenie po rukach ... 🙂 inac sa mame fajn, nestazujeme sa ... ako ste na tom so stavbou?

kubanka
12. máj 2009

ozaj kolko vazi Tonko? Chlapci su vzdy tazsi ako dievcatka.
Stavba ide momentalne veeeeelmi pomaly, sam muzi chodi tam sprtat....take pripravne prace pre elektriku...bude vrtat ryhy na kable, znacil vysku stropu, kde bude potom visiet sadrokarton, zameta, lepi foliu.....take male somarinky.
Aj vy sa xcete budovat?

ivana82
12. máj 2009

V pondeok ideme do poradne, tak presne uvidime, ale tipujem tak okolo 7, 8 - skoro 8 kg, kedze uz papame aj prikrmy a je velky hlados 😀 my sa chce me budovat,len je pred tym este vela vybavovaciek, teda tak skor nezacneme, lebo splacat dve pozicky nie je sranda, ja som doma, a nakoniec este ani pozemok nie je vysporiadany ... takze najskor o 10 rokov, ale raz chceme urcite stavat... 🙂

danielkapo
12. máj 2009

Dobre ranko mamulky 🙂
My sme mali ist na poradnu vcera, ale akosi nevyslo, bola som objednana na kozne....tak pojdeme o tyzden,....som tiez zvedava kolko simi vazi, ale odhadujem tak 9....
kubi no lalka je pekny vymyslenik 😉
pekny dnik prajeme...dufam, ze sa vycasi, nechce sa mi sediet doma

ivana82
12. máj 2009

Dani, aj ja dufam, ze sa vycasi, Tono pride domov az o siestej, drobec nechce spat aj ked vcera sa stal zazrak spal na obed 2 a pol hodiny, to je nezvyk - hodinu som si utrhla aj ja, takze aspon som si aj ja oddychla a teraz kurnik nechce zaspat... ako dopadla Simke oslava? pozrela som fotocky, je nadherna v satickach...a s tortickou - super...

danielkapo
12. máj 2009

ivi celkom fajne, aj ked malej uplne stacili balony 😀 ja musim poklopat, ale odkedy simka nespi vonku, tak spi cez den 2x hodinku aj viac a aj vecer pomerne skoro zaspi.... 😉

ivana82
12. máj 2009

nas vcera spal od pol dvanastej do druheja potom uz nespal az vecer o siedmej padol po mliecku ako mrtvolka 🙂 do postielky som ho niesla ako miesok zemiacikov 😀 😀 😀

kubi - predsa mam cosi nove - dala som sa minuly tyzden ostrihat ... 🙂

kubanka
12. máj 2009

ivana tak daj novu fotku 🙂

ivana82
12. máj 2009

este som sa ani nesfotila, ale ked budem mat, tak hodim samozrejme aj s nasim valibukom 🙂

danielkapo
12. máj 2009

Ahojky,
my sme teraz dosli domkov, boli sme v maxe v cukrarni, fajne bolo, simonka mala veselu naladu 😀 a konecne nevystrajala v aute 😵 napokon sa aj celkom pekne vycasilo..teraz k veceru
no dufanm, ze som moju dceru dostatocne unavila a ochvilu zaspinka

sisi1
12. máj 2009

Ahojte,
tak sme mali trosku rozfukany den...my sme boli az poobede von, samozrejme s autickom...malemu som v LIdli kupila taku pestru loptu, sa vytesoval drobec...
Mm siel na trening, dnes sme vecer sami dvaja...

dani: co ste si dobre dali?

ivana: trosku mas malinke fotky v albume, nemusis ich tak zmensovat 😉

danielkapo
12. máj 2009

sisi len kavu pre maminu a vodu pre simku 😀 povodne sme sli na kolacik no akosi mam sladkeho po krk, este dnes sme dojedali tortu a kolace z nedele 😀 no bolo nas asi 8 dokopy, tak bola sranda 😉

sisi1
12. máj 2009

Ked mne vobec nechutia kolace v tych cukrarnach, vyzeraju lakavo, ale vobec tak nechutia 😒

alcapalca
12. máj 2009

Pekny vecer
presne tak, ani nam tie kolace nechutia, umele chute

no ja mam doma maroda, od dnes uz ma Branko ATB
idem kuk pokoj v dusi, konecne som ho nasla na nete
pekny vecer este raz 🙂

aneti78
12. máj 2009

ahojte

aj nasi su doma, z vystupenia asi nic ☹
MM je s nimi na OČRke, uzivaju si 😀 , ale ATB neberieme, mam v ladnicke v pripade zhorsenia, ale snad to bude ok. Jakubko len v noci pokasliaval a Tamarka ma brutal virozu, hrdlo zaaftovane, z toho tie oci zapalene,ale mam pocit, ze je to na ustupe, dala nam xyzal, tak snad ako vzdy zaberie. ale tento tyzden nemaju ist do skolky.

Aleni, skore uzdravenie Brankovi.