Maminy, tehuľky a snažilky zo Sekčova

nisa
25. jan 2007

🙂 ahoj baby,
o pár chvíľ nastupujem na MD a manžel ma už moc nechce nechať šoférovať aj keď ja sa zatiaľ cítim (vďaka bohu)v poho, a preto som myslela na vytvorenie tehotensko-maminovského gangu 😀 zmietajúceho sa po krásne zľadovatelom Sekčove.
čo vy na to? pridáte sa?

kubanka
29. okt 2009

Nie sopliky......hlasivky ma chytene, vraj teraz leti taka viroza, co si sada na hlasivky.
Mamem antibiotika v slamke....fajna sranda....staci sa cez nu napit a je to.

danuska a vam co je?

janazuza
29. okt 2009

Ahojte.
Posielam všetkým chorým zdravíčka 😉 .Kubi aj náš dostal také antibiotiká, ked bol malý- je to super 😉
my sme boli včea u neurologičky- jergovej. čakali sme neskutočne dlho. Zobrala nás skôr na EEG - o pol11 do 11 trvalo vyšetrenie a ku dr. sme sa dostali o pol 2h. malý už tak vystrájal a bol hotový. nakoniec nám dala nejaké lieky a máme ísť ešte na ďalšie vyšetrenia. Inak dr. je celkom fajn. 😀
akurát, že musíme behať ďalej. ja sa tých doktorov asi tak rýchlo nezbavým.... 😢 😔

kubanka
29. okt 2009

janazuza.........Lalka vypila prvu slamku akoby nic, pretoze netusila co je v nej......pri druhej uz cosi tusila, ale vypila....a z tretej polovicu vyplula, neviem ako to pojde dalej. Skusim jej to do niecoho zamaskovat.

katka.sa
31. okt 2009

Ahojte,
všetkým marodom prajem veľa zdravíčka , nech su skoro fit. 😉
baby nerobí z vás niektora učtovníctvo?

zade
1. nov 2009

tak uctovnicka by sa zisla aj mne, tapam v tom ako v tme...

skore uzdravenie 😉

katka.sa
1. nov 2009

zade dufam že sa nejaká šikovná nájde 😉 lebo ja už toho mám veľa a nestíham všetko.
a ako Emka? v piatok vydržala dlho v školke.

zade
1. nov 2009

mhm, v piatok sme prvykrat spinkali - zatial OK 🙂

katka.sa
1. nov 2009

neboj už bude dobré, ked spinkala tak už krízu prekonala 😉

kubanka
3. nov 2009

Ahojte nemate niekto zaruceny recept na .... teda proti okusavaniu nechtov?

janaliptakova
3. nov 2009

Ahojte mamičky prosim Vás nema niektora dieťatko v sukromnej školke na ŠIDLOVCI?dajte nejake referencie vdaka

monky1
3. nov 2009

kubi, mojej mame v detstve pomohlo, ked jej babka namocila prsty do stiplavej papriky...al. ml. cierneho korenia? Uz si nepamatam 😀 ...ale vazene, neporadim ti....dr. si sa nepytala?

katka.sa
3. nov 2009

Kubi ja odporučam umelé nechty , ale to asi nechceš pre seba však?
janaliptakova môj malý tam chodí , referencie pozri pár stránok do zadu 😉

kubanka
4. nov 2009

Heh nie to nexcem pre seba, ale pre Lalku 😀
monky uz sme to skusali a ona zacala olupovat, ......... dr. som sa pytala a vravela, ze to je zlozvyk, nie je na to liek 🙂

tufa
4. nov 2009

no ani ja ti neporadim, nam by zas trebalo odnaucit sa sparat v nose 😒

kubanka
4. nov 2009

ahoj tufa ako sa mate tri kocky?

tufa
4. nov 2009

choro ☹ obe soplia o 106 ale inac im nic nie je, prave terezka dohana tatka k sialenskvu pri sledovani TV 😎
chystame sa na ortopediu nakoniec ku Gajdosovi, lebo sa mi nepodarilo dovolat ku Kleinovi, viete mi poradit kde ma ambulanciu?

a inac uz 3 tyzden mame susedov a este som nestretla ich maleho 😝 mam pocit, ze s nim vobec nechodia von. Nie ze by som spehovala,ale teraz nechavam Dorotku spat vonku na chodbe v kociari a mam pootvorene dvere a nikde nikto. Terezka mi uz ani neveri, ze oproti byva kamarat 😀 😀

kubanka
4. nov 2009

tufa ortoped Gajdos je na sidl.III priamo v Centrume a babatka chodia:
utorok 17,00 - 18,00
streda 13,00 - 14,00
piatok 12,00 - 13,00

tufa
4. nov 2009

dakujem. A Lalka chodi do skolky?

kubanka
4. nov 2009

este ostane tento tyzden doma na doliecenie....uz je ok..... a ako tak pocuvam, ze sa k nam siri ta prasacia chripka, tak rozmyslam, ze ci ju dam v pondelok do skolky. Ved v Blave su uz dve deti chore 😒

monky1
4. nov 2009

ahojte, nestraste ..... my sme dnes skoncili na pneumologii v nemocnici, predtym RTG pluc - podozrenie na zapal pluc, ale nastastie je to len zapal priedusiek...mame za sebou skaredy den .... hanka este nie je fit, naopak - dostala dalsie ATB, z dusiveho kasla ovrackala pol cakarne, dostala aj bolavu injekciu do nozicky, zajtra jej beru krv zo žily 😢 a uz nechce o navsteve lekarky ani pocut...som z toho na prasky 😢 😢 😢 😢 😢
...jedine pozitivum, ze nema nadchu, lebo sa mi rohy z hlavy tlacia, ked nechce fukat nos 😠
.....chudatko, keby ste ju videli, ako sama ostala lezat na tom velkom studenom stole, ked ju isli rontgenovat...ja som radsej odisla do vedlajsej miestnosti, aby ma neoziarilo.....ale zlata bola, ked mi povedala, ze postel bola zimna, lebo maju pokazeny radiator 😀 ...... moj zlaty chorusik 🙂

kubanka
5. nov 2009

monky Hanke prajeme vela zdravicka, nech sa skoro uzdravi
Nejak nam tu sarapatia kadejake bacily. Lalka dnes isla s babkou na kontrolu ku dr.........mna nexcela vziat ☹

monky1
5. nov 2009

hlasim, ze odber krvi sme zvladli , sice so slzickami, ale cakala som horsie.....stiahli jej do styroch striekaciek 😕 ....predpokladam, ze uz to bude komplet rozbor, kedze su v tom aj pecenove testy

kubanka
5. nov 2009

Hanka je statocne dievcatkoooo.......a to az 4 skumavky...juuuj

Moja Mimka je dnes akasi cudna...asi bude chora.....Lalka na kontrole u dr. obstala dobre...je vypisana do skolky 🙂

zade
5. nov 2009

Monky1 - drze sa, nevedela som , ze to mate az take.... myslime na Vas...

kubanka
9. nov 2009

NO zacal sa novy tyzden mamicky co mate nove?
Ktore mate odsavacky na vysavac ste spokojne? Rozmyslam nad jej kupou.

tinika
9. nov 2009

kuk tu som hihi a mam nove dalsie kilo na vahe 🙂

monky1
9. nov 2009

ahoj, kubi, my ju mame uz odmalicka, vtedy to este Hanka znasala, ale teraz ma z nej panicky strach...sama si neporadim - mm ju musi drzat a ja odsavam hlava nehlava 😀 ...spociatku som to velmi prezivala, ze chudatko moje, ale teraz uz neustupim, lebo viem, ze jej tym nepomozem....len sme v stadiu, ze ked idem vysavat, tak Hanka uteka co najdalej a krici vypni toooo.....inak je to skvela vec 😉

kubanka
9. nov 2009

kuk tinika a kolko si uz pribrala od zaciatku tehu?

monky my mame doma zatial iba hadickovu a pri Lalke to stacilo ale rozmyslam nad tou na vysavac. Kolko cca stala ta vasa?

tufa
9. nov 2009

Ahojky,
my mame novu detsku, teda staru, len sme urobili perestrojku 😀 kvoli plesni , ktora sa nam objavila v rohu 😠
a inac sedime doma, deti su furt zasoplene a pocasie takisto 😉
ja odsavam z tou obycajnou, kedze inu nemame tak porovnat neviem. Ale Terezka sa strasne boji vysavaca tak s inou by sme si ani neporadili, aj ked ona uz fuka smolky do vreckovky 😎

neviete mi poradit nejaky darcek pre manzela na narodky, ale kedze ja sa do obchodu nedostanem, tak nieco co sa da vyrobit doma, alebo kupit cez net.

monky1
9. nov 2009

kubi si nepamatam, to kupil mm asi ked mala hanka mesiac ...vygoogli na nete 😉

tufa, cez net kupis vseeeeetko 😀 ...ale konkretne neporadim, nepoznam ho 😖