Maminy, tehuľky a snažilky zo Sekčova

nisa
25. jan 2007

🙂 ahoj baby,
o pár chvíľ nastupujem na MD a manžel ma už moc nechce nechať šoférovať aj keď ja sa zatiaľ cítim (vďaka bohu)v poho, a preto som myslela na vytvorenie tehotensko-maminovského gangu 😀 zmietajúceho sa po krásne zľadovatelom Sekčove.
čo vy na to? pridáte sa?

aneti78
8. sep 2008

Kubi, my mame dr. v reimanuse a ona ma stale vela ludi. ale ked ideme hned rano, da sa to, do desiatej sme doma. a tak to bolo aj dnes.
nam prevenar pichali do nozky.

sisi1
8. sep 2008

Ahojte,
tak sa konecne hlasim, oslavy dopadli super, aj torta sa mi vydarila, mamina skoro odpadla aku tortu som upiekla...juj vyborna bola aj krem - v slahacke sa rozpustila cokolada a so stuzovacom sa to vyslahalo...pivecko sa zo sudka tiez vypilo a boli sme aj na bowlingu...vcera sme dospavali, upratovali po oslave...aj na Solivar sme skocili...ale bolo tam "milion" ludi...
Dnes ked dojde skor muzik, tak pojdeme omrknut umyvacku, hrozne sa tesim, neznasam umyvanie riadu....

Kubi: aj nam pichali prvu davku do nozicky...

Tusim uz prestalo prsat, tak ked sa mlady pan zobudi, pojdeme von...

Anet: blahozelam k zhodenym kileckam, je to parada....ty uz musis byt teda stihlunka... 😉

aneti78
8. sep 2008

Sisi, dik, este je z coho zhadzovat 😉

super, ze sa ti podarila torta, ak mas fotku, daj do albumu. robila si taku ako sme sa bavili minule s tou hmotou na vrchu?
mna to caka v sobotu, totiz svokrovci pridu uz v nedelu blahozelat detom, lebo potom stale nieco mame my alebo oni, tak sme to trosku dopredu posunuli. budem robit tu s piskotami po boku.

sisi1
8. sep 2008

Hej Anet, tu som robila...fotecky este nemam v compe...hmota bola fajn, torosilinka sa trhala, ale na prvy raz myslim, ze fajn...aj ruzicky sa podarilo nejake stvorit...
Tie s piskotami vyzeraju tiez super, aj maslu das okolo?

Este nas caka oslava s kamosmi - gulas v prirode 😀

aneti78
8. sep 2008

ano, dam ruzovu a tyrkysovu stuzku a maslicky z oboch stran budu. a navrch gumene bielo-ruzove srdiecka, dufam,ze ich zozeniem, zvykli ich bezne mat.

kubanka
8. sep 2008

No tak my sme uz naspat......urobili pik a isli sme domov....akurat uz ani neprsalo, tak isla Lalka sama peso.
Dlhsie jej trvalo kym zaspala, ale po 45 minutach valania sa po posteli konecne spi 🙂

alcapalca
8. sep 2008

ahojte
nase ockovanie sa nekonalo, ako som tusila, lebo az teraz mu zacalo reagovat ramienko na TBC, takze cakame co bude
ste preberali torticky? sisi prosime si foto
anet ako deti?
kubi tak vy to mate za sebou

aneti78
8. sep 2008

Aleni, Jakubkovi je dobre, uz mu ani z nosa netecie a teploty nema. on to ma stale tak pri viroze, za den mu vsetko z nosa vytecie a je pokoj.
Tamarka uz nevracia, ked sa napije, co je vraj dobre znamenie, ze sa to bude uz len zlepsovat a nehrozi dehydrovanie. ale je slaba, teraz som im zapla rudolfa a ona zase zaspala. dnes som im dala dietu a zajtra uz snad bude lepsie a budu moct viac toho zjest.

janazuza
8. sep 2008

ahojte. Naš sa zobudil tiež zo soplikom a hovorí . že ho bolí hrdlo a to sme ani v školke neboli.Soplik mal len rano a potom nič. ani neviem čo mu dať, ked je to len hrdlo.Zatiaľ mame homeovox. 😉

aneti78
8. sep 2008

jani,nam kazala davat aj trikrat denne nurofen proti zapalu. a na soplik fenistil. inak nic,len im davam este aj pikovit. s tym nurofenom je to pre mna novinka, som myslela, ze len od bolesti a pri vyssej teplote 😕

janazuza
8. sep 2008

merala som teplotu nemá- našťastie. Zajtra ideme vybaviť školku, tak mi držte prsty. 🙂

kubanka
9. sep 2008

Ja som dnes pobehala dve firmy v meste na plastove okna aj s Lalkou a bola poslusna.....moooja zlata 🙂

Nexcete niekto fakturu na plastove okna? Nam netreba doklad a bez DPH nam nexcu predat....a co ja teraz s tym depehackom spravim? My sme brali taky uver na dom, ze nam netreba dokladovat blocky.

kubanka
9. sep 2008

jani vybavili ste skolku? A uz je malemu lepsie?

aneti a tvoje dvojky sa ako maju?

no sisi hod uz sem tie fotky torticky 🙂

alcapalca
9. sep 2008
kubanka
9. sep 2008

aleni kraaasny ...... a to tolko stoji?

alcapalca
9. sep 2008

vela do riti 😀

aneti78
9. sep 2008

Kubi, neviem o nikom,co by potreboval fakturu.

dvojky sa maju uz celkom dobre, zajtra ide muz s Kubikom na kontrolu, ake ma to hrdielko a ci bude moct do skolky.

Aleni, je pekny a je sice drahy,ale novy overal aj tak stoji okolo 700,-,nie? tusim nase tolko stali minuly rok.

kubanka
9. sep 2008

Ta sak aj v quelle maju lacnejsie .....termooveral za 799,-SK...............alebo teraz som nasla aj za 599,-SK

aneti78
9. sep 2008

Aleni, ta baba, co si dala link ma predrazene veci, aspon podla veci z quelle. skus si najst ten overal na nextackej stranke (len som zabudla ako sa vola) a uz len najst niekoho, kto berie najmenej za libru alebo si daj inzerat, ze kupis za rozumnu cenu....ved casu este dost

alcapalca
9. sep 2008

ajja som nasla lacnejsie, ale ked ten je taky krasny 😵

kubanka
9. sep 2008

aleni IP

alcapalca
9. sep 2008

som varila halusky do polievky, este nejake druhe jedlo by mi trebalo vymysliet, nieco s tvarohom, asi rezance

ved preto ze je drahy nenormalne, poslala som foto brachovi nech sa mi za nim poobzera v Amsterdame, ale viete ako chlapi

alcapalca
9. sep 2008

a si myslim ze ten by som za takych 700 urcite predala, cize v podstate akoby som za neho dala necelych 400 korun

aneti78
9. sep 2008

Aleni, ja by som ho kupila, keby sa mi strasne pacil a hodil. mne sa ale viac pacia tie termo od Bambina, co predava Quelle. az potom som si vsimla, ze to je tiez ta ista znacka.som si myslela, ze je to next. ale kupila by som ho a potom predala,tak ako pises 😀

janazuza
9. sep 2008

Ahojte.
Dnes som bola v školke- je tam veľmi zlatá pani riaditeľka. Pamätala si , že som volala a miesto máme, že nenastúpilo viac detí, tak ok.Som velmi rada a sa teším asi viac ako malý. 😀
Včera som bola na alergologii a dostala som vakcíny, tak som si dnes dala pichnúť a čakám nareakciu. Dúfam , že nič nebude.

aneti78
9. sep 2008

nasi maju obaja skoro 38 teplotu ☹ tak idem zajtra s oboma k dr., len dufam,ze to len viroza vrcholi a neni to nic horsie

janazuza
9. sep 2008

anetka ju mi ľuto, že sú chorí, našemu je lepšie(aspon zatial), zato ja sa cítim na figu

aneti78
9. sep 2008

ved aj im bolo od rana uz dobre, tak ja neviem. ale strasne sa salili vecer, tak mozno aj preto im vystupila.

a super, ze mate skolku, tesim sa s tebou 😉

Sisi, uz mas umyvacku? aj ja chceeeem, ale stale to odkladame, lebo sa vzdy najde nieco dolezitejsie 😖

alcapalca
10. sep 2008

dobre ranko
anetka ako drobci?
sisi kde je torta?
nam vcera doslo lehatko, je perfektne, potom ked bude viac casu dohodim fotecku
dnes to vonku vyzera zas pekne, az mi je luto ze su to posledne letne dni

kubanka
10. sep 2008

sisi asi kupila tu myvacku a teraz nic nerobi iba sa pozera ako to funguje a nepride nam o tom napisat na konika 😀