Maminy, tehuľky a snažilky zo Sekčova

nisa
25. jan 2007

🙂 ahoj baby,
o pár chvíľ nastupujem na MD a manžel ma už moc nechce nechať šoférovať aj keď ja sa zatiaľ cítim (vďaka bohu)v poho, a preto som myslela na vytvorenie tehotensko-maminovského gangu 😀 zmietajúceho sa po krásne zľadovatelom Sekčove.
čo vy na to? pridáte sa?

ivana82
9. feb 2009

Ahojte, Kubanka tak to ti nezavidim, nas spal od deviatej zhruba do pol stvrtej, napapal sa a spinkali sme do pol osmej...takze celkom v pohode 😉 Naozaj je vonku pekne, ale iba ked pozeram z domu, inak vonku uz nejdem, pretoze sme sa zbytocne presli na polikliniku, tak na dnes to vzdavam, snad bude chciet maly zaspat aj doma...

nadzieja
9. feb 2009

caute .... tak ja som spala ako drievko celu noc ... dnes som bola na poradni, tlak o nicom, stale premeriavat, ak este trosicka stupne tak ideme do nemocnice a porod vyvolaju .... 😉

danielkapo
9. feb 2009

Ahojky🙂
nuz kubi tak nech malu prejde to plackanie....snad ju nieco neboli... ☹
my sme oki, Simka uz jeden zubok bude mat...uz ma riadne cervene dasienko a trolinku uz aj vidno, ale vobec nijako sa to neprejavuje, je vysmiata jak leco 😀 prave mi tu vyspevuje 😎
ivi a preco ste sli na polikliniku? my tiez dnes asi von nepojdeme, som myslela, ze aspon cez obed pojdeme, ale dazd soé snehom ci co to zacalo padat... 😠
nadzieja tak sa ti to kraaaati....heh si uzivaj tie prespate noci 😅

sisi1
9. feb 2009

nadzieja: drzime prsty nech je vsetko v poriadku 😉

Simonka to teda dobra znasa....danielka, dole vam vykukuje zubok?

kubi: teplotku ste asi merali....pozri hrdielko, pripadne pisulku ci nema zapalenu, ked placka pri cikani....neviem potom mi uz len zubky napadaju....hmmm...

My sme tiez nespali bohvieako, asi 5x bol v noci hore, poplakaval, sopliky sme mali pod kontrolou, ale k nasim som nevzala sinupret, myslela som, ze uz to bude ok, ale nie je to este v poriadku....tak dnes som mu dala znovu...

Ten sneh ani nie je na krasu, vsetko sa to topi, je to otras, zase bude mokro a hnusne.... 😝

daniela84
9. feb 2009

Ahojte baby tak kedze my kamenny obchodik nevysiel pustila som sa do netoveho najdete ho na stranke www.obabatkach.mimishop.sk

kubanka
9. feb 2009

No a snezik sa nam topiiiiiii.
Lalke som dala o jedenatsej sirupcek od bolesti a aj babak dosla,......farbila som jej vlasy, tak nam to nejak zislo a teraz isla mala hajat....uvidime ako dlho. Sisi aj mne napadli zubky, tie psledne stolicky, co este maju prist. Teplotu sme merali, tak nemala, ale stale je nejaka taka teplejsia.

danielkapo
9. feb 2009

sisi, ano dolny....to ho uz"vyckavame" asi dva mesiace...sa zdalo, ze ide a nic...ale teraz uz fakt 😀 uz sa tesim ako ma pohryzka 😅

daniela ten obchodik vyzera fajn, ked budem mat casu viac tak popozeram....

deniskajakubko
9. feb 2009

Ahojte holky, konečneeeee nám znova zapojili internet. Pozerám, že sú tu nové mamičky. Dnes ráno som zažila riadny šok, keď som pozrela cez okno. Mali sme zatiahnutý záves a stále na parapetu niečo klopkalo, tak som si bola istá, že to prší a ono to bol sneh. 😠 Som z toho zúfalá, už tak by som chcela teplo, ale je ešte asi na to teplo skoro. Tak si ešte budem musieť počkať.

deniskajakubko
9. feb 2009

Kubi, takže ešte neviete čo budete mať?
My budeme mať chlapčeka. 😉

deniskajakubko
9. feb 2009

takže som trocha dočítala a:

KUBI, TUFA - blahoželám k dievčatkám 🙂

deniskajakubko
9. feb 2009

Inač mne to tak vychádza zatiaľ od všetkých mamičiek čo čakajú druhé bábätko, že to čo má mamička prvé tak bude mať aj druhé bábätko

deniskajakubko
9. feb 2009

Konečne sme dooslavovali Jakubkove narodeniny, ktoré mal pred mesiacom a zároveň aj manželove narodeniny. Síce ešte Jakubkovi majú prísť zablahoželať kamaráti, takže nás ešte čaká mini detská oslava s 5-imi detičkami

ivana82
9. feb 2009

Danka - mali sme ist dnes s Tonkom na rehabilitaciu, ale ked sme prisli na polikliniku tak Tono volal, ze kde presne mame ist, tak volal na cislo, kde som nas objednavala a ta baba povedala, ze oni sidlia na Capajevovej a nie na POliklinike na Sekcove, pricom, ked som nas objednavala tak som sa este pytala, ze na poliklinike na Sekcove a ona ze ano...tak som ostala trocha napalena...ale poriadne napalena... 😠

magdia555
9. feb 2009

Mamičky čakateľky a mamičky! Ponúkame Vám vecičky pre vaše detičky za nízke rozumné ceny . Nájdete nás na www.obabatkach.mimishop.sk 🙂

tufa
9. feb 2009

Deniska: my gratulujeme k chlapcekovi, konecne chlap na obzore, 😎 ked to takto pojde dalej o par rokov sa nase dievky budu byt o chlapov 😀 😀

janazuza
9. feb 2009

Ahojte. Dnes som teda mala deň BLBEC, a ešte to počasie do toho no otras. Bola som s malým na kontrolu-( dr. meškala 1,5 hod.) antibiotiká bereme ďalej- nejak mu to neprechádza. Ja som bola na neurologii( tam ma vykričala sestrička, že idem neskoro), a pri svojej Dr.- tiež mam antibiotiká a injekcie. ešte som bola cvičiť naq rehabke v SB( ešteže ma oco zobral na aute- po dlhom prehováraní) no super, ešte jeden taký bláznivý deň tak som na psychiatrii.Ráno som išla o 7oo a vrátila som sa domov o 14 30.Bola som hladná smädná uzimená, som sa bachla do postele a spala 2 hodky.

ivana82
10. feb 2009

Ahojte dievcence, dnes je ale vonku krasne, asi si kazda z nas povinne naordinuje zdravotnu prechadzku...tak sa tesim, vcera sme boli iba na poliklinike co je cubi - dub od nas, takze nic moc, ale dnes sa obaja vyvencime, tesovam sa... pekny dnik prajem 😀

alcapalca
10. feb 2009

caute
blahozelam vsetkym maminkam ktore uz vedia co maju v brusku 😵
Hanke blahozelame dodatocne k narodeninkam, vsetci moji chlapci jej posielaju bozteky 🙂

Ja mam doma Lubka, takze super, aspon zabavi maleho 😀 , kasle a ma teplotu ale ATB mu zatial nedala, este ze mame taku doktorku aku mame, super ze netlaci do deti hned na 1x tie humusy antibiotika, Lubko mal predpisane 2x za cely minuly rok 🙂
dnes vecer ideme pozriet jeden 4-izbacik, super ze blizko nas, mohlo by nam to vyjst tak nam drzte prsty

sisi1
10. feb 2009

Deniska: konecne si sa ozvala, uz sme sa bali co sa deje....blahozelame k chlapcekovi.... 😵 😵
Jakubkovi prajeme dodatocne vsetko najlepsie k narodeninaaaaam..... 😵 😵

jani: tak to bol hrozny den, mas toho dost, drz sa 😉

No ozaj baby, nejako to tak vychadza ako deniska pise, kazdy caka to co mal prve....hmmm....zaujimave...ja by som chcela druhe dievcatko, tak hadam budeme vynimka co potvrdzuje pravidlo 😀

Dnes sme boli s malym v Lidli, uvarila som kalerabovu polievku, prvykrat som ju varila, ale citala som, ze kalerab ma vela vit. C, tak mojim chorym chlapom som musela nieco vitaminove navarit. Muzik si asi nedoliecil tu chripku, tak ho to nie a nie prejst, lezi doma....

kubanka
10. feb 2009

sisi ty si bola v Lidli? Ze sme sa nestretli hm 😉

Ja som bola s malou u dr., lebo nic nexce jest a furt place ako som uz skor pisala.............ma afty 😒 ....takze sa budeme liecit. Vraj to mohla chytit hocikde v obchode, lebo je to virus.

deniska gratulujeme k chlapcekovi.

alenka, tak nech vam vyjde ten bytik 🙂

ivanka uz ste boli vonku? Vyzera, ze je teplo, ale ani velmi nie je.

alcapalca
10. feb 2009

zabudla som sa Vam pochvalit s najnovsou a najsuper novinkou
Lubko vcera 1x povedal RRRRRRRRRRRR 🙂 🙂 🙂 po piatich rokoch
strasne bol z toho nestastny, lebo Branko strasne skoro zacal vsetky piismenka vyslovovat krasne a on sa stale pytal preco on nevie, chudacik
a vcera doobeda sme trenovali lebo chodim s nim na logopediu a cvicime tri tri .....a on tvi tvi a zrazu tri, normalne sme obaja plakali od stastia jak rury 😀 a potom v pohode tricko, drak, trubka..........konecne si ten jeho jazycek nasiel tu spravnu polohu
tak ja len tolko..................

kubanka
10. feb 2009

alenka 😀 gratulujeme k slzam stastia RRRRRRRR

ivana82
10. feb 2009

KUbi, boli sme vonku, ale spoza okna je vonku krajsie, maly je v kociari v poslednom case nervozny a place ... takze sme boli hodinku na nakupe a sup,sup domov. A teraz sa nemozeme zaspat a ked zaspime tak na 15 - 2O minut.
alenka - gratulujeme k Rrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr 😀

alcapalca
10. feb 2009

Dakujeme 😀
Ivanka sa nedivim, ja Tedyho ulozim len vonku, doma to je hruuuuza, vobec nezaspi, a ked nahodou po placi akotak zaspi, tak presne 10-20 minu, ale to je uz rekord
cize ja si nic nemozem spravit ked spi lebo vtedy s nim brazdim po sekcove
a ked nespi tak len davam pozor, lebo kde moze tam sa postavi, stojky na hlave ho este stale bavia, a dam sledujem ci nelame krk

ivana82
10. feb 2009

Alcapalca - tak na toto obdobie sa uz teraz velmi tesim 😀 😀 😀 waw, Tonko vydrzal spat 35 minut... super...ideme sa na seba smiat 😀 😀 😝

sisi1
10. feb 2009

Alenka: tesime sa s Lubkom, to je superrrrrrr 😉 A ako bytik, boli ste pozriet?

kubi: skoda ze sme sa nestretli....my sme boli o desiatej....

A veru, spoza okna to lepsie vyzeralo a teraz sneziiiii.....

adrianamickova
10. feb 2009

tak ako na sekcove????ta zima nema konca kraja...ale vcera som bola po dceru,bola u babky na konecnej,dnes bol dobry den,
alcapalca a ako ste sa naucili rrrrrrrrrrrrrrr,my este nevieme aj ked snaha by bola nejde nam to ☹

alcapalca
10. feb 2009

caute, takze bytik sme obzreli, celkom v pohode, aj ked roboty na nom je, ale da sa aj byvat hned a porobili by sme potom, ked nasetrime
este nie sme rozhodnuti, mame teraz toho plnu hlavu.............uvidime
sisi na meil ti odpoviem potom, teraz mam v hlave zmatok

adrianamickova
11. feb 2009

dobre rano dobry den na sekcov 😵

alcapalca
11. feb 2009

adriana urcite ju nenut hovorit RRRR, staci ze pekne rozpravas a ona pocuva, bud to pride samo, ako u mojho Branka ze zrazu ho zacal sam vyslovovat alebo ju naucis podla pokynov logopedicky.
Som mudra preto 😀 lebo pri prvej navsteve logoped. nam povedala ze Lubko je na tom este dobre, len je lenivy pohybovat jazykom, ale ine deti uz ma problem naucit spravne davt jazyk na miesto, pretoze mamicky sa tak usilovne snazili naucit deti hovorit RRRRR, a deti si zvykli davat jazyk na ine miesto nie tam kde patri pri vyslovovani R. Len ich popleties a potom u deti to je uz zlozvyk a tazko ich preucit. No neviem ci som jasnaaaa ale lepsie by sa tro vysvetlilo slovne ako tu tukat