Maminy, tehuľky a snažilky zo Sekčova

nisa
25. jan 2007

🙂 ahoj baby,
o pár chvíľ nastupujem na MD a manžel ma už moc nechce nechať šoférovať aj keď ja sa zatiaľ cítim (vďaka bohu)v poho, a preto som myslela na vytvorenie tehotensko-maminovského gangu 😀 zmietajúceho sa po krásne zľadovatelom Sekčove.
čo vy na to? pridáte sa?

janazuza
1. máj 2008

no utajená nie je, iba kontakt na ňu 😀

janazuza
1. máj 2008

a čo deťurence spia? NAš NECHCEL A NAKONIEC HO TO ZMOHLO TAK SPIAKO ANJELIK

aneti78
1. máj 2008

Jakubko teraz vstal,ale si pytal este vankusik v obyvacke a prikryt dekou a hraje sa s autom. Tamarka spi, jej davam fenistil,tak ona spi ako drevo aj zaspava raz-dva. ale pocitam,ze uz vstane aj ona, spia tak dve hodky max.
ale odkedy nepiju vecer v posteli mlieko spia uplne bez prestavky (ani necuraju) a kludnejsie a rano su suchi 😵 od osmej vecer do pol osmej rano 🙂

janazuza
1. máj 2008

no naš tuto noc spalok, večer sa zobudil len raz , ale noc predtým bola bojová stále sa sťahoval k nám a ked prišiel po 3 krát a kopal do mna a otravoval aby som nespala, tak som to vzdala a odsťahovala sa na jeho posteľ 😅

alcapalca
1. máj 2008

ahojte holky 🙂
no dnes sme sa navyletovali, hmhm.........ako sa vravi clovek mieni panboh meni
nakoniec sme presedeli cely den doma
janazuza, noha este boli? a co maly tak vymysla po nociach?to musis mat vela trpezlivosti
predavas byt? a vymenit nechces? 🙂

alcapalca
1. máj 2008

anet a musis Tamarke davat aj cez den fenistil? nestaci len na noc?

janazuza
1. máj 2008

Ahoj alenka. Noha bolí ak chodím a dlhšie stojím. Po schodoch chodim strašne ťažko. Malému chýba tatik tak lozí v noci k nám 😀 .Alenka chceme predať byt a kúpiť dom, teda 2 byty my aj naši. zatial sa nedarí .Mať tak penízky tak neni problem 😖

aneti78
1. máj 2008

Aleni, kazala tri krat denne, zatial jej tak davam, nechcem,aby si rozskrabala a mala potom jazvu, chcem aby ostala peknucka 😉
uz to ma stvrty den odkedy som si vsimla, uz vyzeraju inak tie kiahne, akoby sa trosku stiahli, tekutina tam neni a chrasticka len taka mini, nove nema ziadne 🙂 zatial to fakt vyzera na velmi lahky priebeh, klop klop

janazuza
1. máj 2008

aneti, bud rada, že to prekonajú. Náš zatiaľ nemal. ja mam jazvu na čele- že princezná s hviezdou 😀

janazuza
1. máj 2008

idem na panelak

aneti78
1. máj 2008

Janazuza, aj ja na cele, preto ju chcem ochranit. dnes si jednu na ruke zoskriabala,ale nahodou, suchla nechtikom, hoci ma kratke.
inac, ona skor ten fenistil potrebuje cez den,ak ju to svrbi, lebo v noci spi velmi tvrdo, pochybujem, zeby sa na to zobudila.

alcapalca
1. máj 2008

anet ja len preto sa pytam, lebo nasi si to ani neskriabali.............az ku koncu ked uz mali take suche chrasticky, ale podla mna to uz im vadili preto si ich chceli zlupovat
tie lieky su take hnusne pre nase deticky, mohlli by byt na vsetky choroby len nejake bylinky 😒

sisi1
1. máj 2008

Ahojte,
aj ste tu popisali, alenka, boli ste v cirkuse, ci som nieco nepostrehla?

Tak sme boli sme v KE v ZOO, sice aj prsalo ked sme tam sli, tak sme skocili do cinskej restiky, napapali sa a zatial sa aj vyjasnilo...zvieratka boli super - niekedy pridam fotecky, teraz sa mi nechce uz - Timo bol nadseny, cely den nespal, tak dufam, ze do rana potiahne 🤐 , potom sme mali este stretavku s mojim bratom a jeho frajerkou v Optime, to sme si dali pizzu a Panelak sme doma stihli takmer na minutku...no vyratane sme to mali...

Nepoznate niekoho na Sekcove prip. na Svaboch kto robi gelove nechty? Nechce sa mi do mesta trepat 😒

1. maj za nami, tesime sa na 8. maj 😀

alcapalca
2. máj 2008

bre ranko,
sisi pisala som ze z pekneho vyletu nic nebolo, po Brankovi zacalo tiect z nosa aj mne, normalne nestihacka fukat, v jednom kuse tecie a hlavu mi islo rozbit a teraz od rana uz to chytilo aj Lubka, len este nejaky kasel sa im pridruzil k tomu, takze musim kupit nejaky sirup.
Vam muselo byt super v ZOO, sa tesim na fotecky
8.maja ma svokra narodky 😒 takze si viem predstavit kde ho budeme travit

aneti78
2. máj 2008

Aleni, nasa dr. celkom rada dava fenistil 😒 aj pri kazdej nadche, ale ja radsej kupim sinupret, sice ma to vyjde o dost drahsie, ale take sople sa im zvykli tahat aj dva tyzdne, kym neboli zaockovani proti pneumokokom.
idem kuknut na Tamku ake to ma teraz po noci, mne sa zda, ze to nejak ustupuje, aj v knihe pise, ze po piatich dnoch to zacina ustupovat, na 10.den je uz dieta ok, ale ked kazdy hovori, ze sa to taha aj tri tyzdne, tak teraz neviem. kazdy hovori inac.
skore uzdravenie chlapcom aj Tebe, Aleni.

Sisi, neviem, na svaboch je (alebo bola...?) kozmetika na ZS, viem, ze mala biolampu, o nechtoch neviem, ked pojdem okolo, pozriem sa.

adypo
2. máj 2008

aneti .. ako tak citam, tak aj nasa doktorka velmi rada dava fenistil ... Ja idem dat Elly zaockovat proti pneumokokovi, zda sa ti ze deti su take menej nachylne na nachladnutia po tomto zaockovani ?????

sisi .. aj na Solivare robi nechty .. Vola sa to, ze masazny salon Henrieta, dobre masiruje a aj nechty gelove robi a za dobru cenu, cislo 0904 210 153. Mne tam raz robila a raz doplnala nechty. A na masaze som tam chodila pravidelne, kym som byvala na Solivare ... ona sidli oproti Sportu v tej budove, tam uvidis, ale objednaj sa... bo je dost zaneprazdnena.

Mala je u nasich, vsetci dovolenkuju, len ja makam a moj manzel uz na pozemku, zalieva zaklady, tak sa modlim, len nech neprsi .... Pekny den vam prajeme .... 😉 😉

aneti78
2. máj 2008

Adypo, urcite su menej chorlavi, oni nejak extra chori neboli, ale dr. len a len odporucala ockovat. predtym mali nadchu ovela castejsie, ale mozno to suviselo s tym, ze v tom obdobi im isli zuby jeden po druhom. ale odkedy su zaockovani, nadcha ako prisla tak odide, trva take tri dni max.
chori boli jedine vtedy, co mali zlateho stafylokoka.

alcapalca
2. máj 2008

som pridala zopar sucasnych fotiek

aneti78
2. máj 2008

Alenka, aki su chlapci velki, ozajstni chlapi su z nich, to uz vidno, ze to uz naozaj nie su babatka 😉 ale su na zozratie, velmi su zlati. a s tatikom aj nasi toto robia 😀 chudak on 🙂

aj postielka je peknucka nachystana 😵

alcapalca
2. máj 2008

postielku som natrela na bielo, lebo uz nebola pekna, aj tu skrinu v detskej s pismenkami som im natierala, a teraz aj ten stolik maly, na bielo a take modre kvietky som na neho kreslila, a hned vyzera ako novy nabytok xixi, pritom to je este z mojej detskej

aneti78
2. máj 2008

fakt...nabytok vyzera ako novy, si sikovna 😉

akurat predtym nez isli spat, som vysavala a ked zaspali, zmyvala podlahu a som rozmyslala nad vami, baby, ako to vy robite teraz s bruskom, no normalne mi to neslo do hlavy. urcite to neni ako pri prvom tehotenstve, ze vsetko robit muz, ze? to keby som mala cakat, ze on povysava a umyje podlahu,tak sme do siestej vecer v chlieve 😀

alcapalca
2. máj 2008

anet ee, ja vsetko robim sama, moj muz odkedy je doma z holandska, tak ho akosi nemozem prevychovat
on tam bol 3 roky, a to bol iny styl zivota, rano do prace, vecer domov, a nestarat sa o nic, ja aj vcera s prachovkou okolo neho beham, potom podlaha a on lezi rozcapeny na gauci..........tak mu vravim ze kupelnu nech umyva on, aby som nedychala tie prostriedky.......a on ze a co tam ma umyt? vies ja ma nasral.......tak uz z nervov som mu povedala ze ved zavolaj svojej mamicke a sa jej spytaj co mas robit, ze som ti nakazala 1x umyt kupelku...........ale nakoniec ju drhol, len ma sere ze sam od seba NIC

aneti78
2. máj 2008

tak moj muz je celkom pracovity, jednoizbak sme upratovali normalne spolu, on vysaval, zmyval podlahy, ja len take lahsie prace....ked som bola tehu, nerobila som vobec nic, dokonca prerobil kuchynu na kuchynu s obyvackou a v izbe sme mali spalnu s postielkami, to som este nebola v nemocke,ale nehla som ani prstom....

lenze ked sa narodili dvojky,tak co budem cely den sediet a kukat na binec, ktory pribuda a pribuda 😀 tak proste upracem a on pride do cisteho, ked boli mensi a nedalo sa pri nich, tak som bola radsej, ze ich vezme von a ja si v klude upracem.

ale ked pojdem do prace,tak sa to zas pekne rozdeli a bude musiet aj on pomahat....aj napriek tomu, ze po veceroch programuje doma.

inac, ta obdivujem a verim, ze ta to nastvalo, aj mna by nastval 🙂

alcapalca
2. máj 2008

aj moj byval normalny predtym 🙂 , ked som bola tehu s dvojkami ani zehlit mi nedovolil, to len to zahranicie vsetko zmenilo, snad sa to este zmeni
len aj ja robim chybu, lebo radsej si vsetko spravim sama akoby som mu mala vraviet, to az vcera prvykrat naozaj som ho poslala nieco urobit.......akoby nic nevidel sam co treba spravit len ked mu ukazem.........ja nemam dve deti ale tri a stvrte na ceste 🙂

alcapalca
2. máj 2008

prave pozeram ze uz mam 35 tt, boze to leti, ked si predstavim ze ich som mala uz v 37 tt, jeziskove huslicky

aneti78
2. máj 2008

moj tiez obcas povie, ze naco idem vysavat, ide ma vtedy vystrelit z koze, ale ja som fakt pripad, uz ked som bola tehotna, mi kamosky hovorili, ze to budem mat tazke, ked som taky pedant na poriadok.

ked idu na vikend prec sa netesim z toho, ze som sama a mam klud, ale ovela viac z toho, ze mam cistu podlahu tri dni 😅

alcapalca
2. máj 2008

moji ked idu len tu vonku s ockom, tak uz po hodine vykukujem z okna ci ich nezahliadnem 🙂
ja neviem ako to vydrzim v nemocke, este som bez nich tak nebola

alcapalca
2. máj 2008

najprv som planovala ze lespie bude ked ich muz da do skolky, maju prevadzku od 6-17,00 a aj dlhsie ale to sa uz plati, som myslela ze v skolke im skor zbehne cas aj sa najedia, aj vyspia
lenze neviem ci nebude lepsie ich dat k mame, lebo muz napr. v noci ich nepocuje, on prechrape celu noc, kym ja 100x vstavam idem ich zakryt, alebo uz pocujem ze mrmlu tak idem pozriet ci nechcu curat........neviem vobec ako sa rozhodnem, a este sa modlim len aby prave vtedy neboli chori lebo v tom pripade rodim doma

aneti78
2. máj 2008

ja vacsinou v nedelu uz volam,aby prisli este pred obedom,ale muz nikdy nechce, az ked sa naobed vyspia, tak potom idu domov. im je tam dobre a chcem,aby si zvykali byt trosku bezo mna. ale samych by som ich nedala, jedine s muzom.

vydrzis, tam sa budes venovat malemu a chlapci vas budu navstevovat 😉

alcapalca
2. máj 2008

sa tam urevem 🙂