Maminy, tehuľky a snažilky zo Sekčova

nisa
25. jan 2007

🙂 ahoj baby,
o pár chvíľ nastupujem na MD a manžel ma už moc nechce nechať šoférovať aj keď ja sa zatiaľ cítim (vďaka bohu)v poho, a preto som myslela na vytvorenie tehotensko-maminovského gangu 😀 zmietajúceho sa po krásne zľadovatelom Sekčove.
čo vy na to? pridáte sa?

monky1
18. okt 2009

no, odpovedala som kubanke ale s olovenim niekoho ineho 😀 😀 😀 😀 😀 😀

kubanka
18. okt 2009

dakujem monky........s olovenim 😀

janazuza
18. okt 2009

Ahojte. Písali ste o topánočkách. Stonožka mala v lete výpredaje, lebo končila obchod 😢 .- Viem to, lebo to mala moja kamoška a ja som chcela kúpiť ortopedické sandálky do školky pre Slavka, ale už jeho číslo nebolo.

monky1
18. okt 2009

kubanka 😀 😀 😀

kubanka
19. okt 2009

My sme nakoniec kupili cizmicky v Hypertescu za 12 eur
monyk ako dopadla skoka?

monky1
19. okt 2009

ahoj kubi, tu monyk 😀 ...skoka? 😀 😀 😀

😀 rano fajn, este ani prezuta nebola a uz chcela ist dnu, aj doobedu fajn, vonku fajn, ale naspät do skolky uz nechcela (asi este chcela ostat vonku), tak trosku poplakala....no ked si vraj sadla k polievke a zacala papat, uz bolo dobre....aj sa prezliekla do pyzamka, aj si lazkala ... ale spanok neprichadzal, co sa ani necudujem - ved som spominala, ako je to u nas so spanim - presnejsie s nespanim 😀 , a tak jej prislo smutno za mnou a zacala trosku plackat. Ale ked p. ucitelka vzala mobil do ruky, ze mi ide zavolat, aby som prisla, tak sa upokojila a nakoniec zaspala. Prisli sme po nu o 15.30, prave chrumala jablcko 🙂 a pani ucitelke poveda, ze pride aj zajtra, lebo ovecka by bola smutna 😵

...ale akurat pozeram, ze vonku prsi, tak snad rano uz nebude, lebo cestovat v prsiplasti autobusom nie je ktovie co ☹

kubanka
21. okt 2009

monky, takze Hanke sa paci byt v skolke 🙂
ozaj a ty mas nejaku pracu, ze si ju dala do skolky alebo sa chystas uz na matersku? 😉

Moja stale rano place, ale ked vojde do triedy, tak uz je ticho a cely den neplace....domov ide vysmiata a plna energie.

katka.sa
21. okt 2009

Kubi ja tiež chodím do tesca na nákup Miškovi trička , bundy ... ale topánky som tam našla iba jedny no pre baby je stále lepší výber ako pre chlapcov 😒
Môj už prestal konečne plakať v školke, tiež ráno plakal ked som odchádzala a ked bol v skolke tak neplakal a ked som prišla tak zase plakal. Ale sme sa dohodli že ak nebude plakať tak pojdeme pozrieť tank 😀 chodíme totiž každý deň okolo lesika delostrelcov a tam je delo. A on každý deň vykrikuje v aute tank, tank 😀 tak som mu slubila že ak nebude plakať tak tam pojdeme . No a aj sme boli 😉
Teraz ked začne plakať tak mu hned poviem, že sme sa dohodli že nebude plakať, a on hned povie tank, tank 😅

kubanka
21. okt 2009

katka.sa my sme boli v hypertescu a tam sme nasli tie cizmicky....v malom tescu nic nemali 😉
Aj ja sa snazim Lalke vzdy nieco slubit, ked nebude plakat 😀

Ako si na tom s priestorom?

katka.sa
21. okt 2009

s priestorom je to ťažké ja totiž nechcem dať viac ako 7tis 😀 no a všetci chcu nad 10tis v jednote mi ani neodpisali, hlavne že ked som im volala tak povedali že musím napísať žiadosť som im poslala už asi pre mesiacom a nič 😠 no a na stanici maju byť volne priestory cca február ale ešte nevedia ceny takže stále hľadám.

Lalke musíš sľubiť niečo čo veľmi chce , ale nesmie to byť vecná vec lebo ked jej ju potom daš tak už na druhý deň može zase plakať, no a v malom tescu som už nebola roky. nejak mi je to od ruky parkovisko ja som lenivá isť niekam peši.

tufa
21. okt 2009

tak nam ak do toho nic nepride tak skocime kuknut do Bardejova na topanocky tak potom zreferujem. 🙂
Dorotke sa nejak spustili zubky dole 2 a uz aj horne sa mi zda ze idu vonku 😀 znasa to statocne, teda akoby nic 😎
S terezkou mam ist na ortopediu, lebo ma ploche nozky, len tam je nejaky divny system, lebo v novembri mam zavolat aby ma objednali na december. ☹

monky1
22. okt 2009

caute babky jezibabky

kubi, ano, hanka je v skolke spokojna, aspon ucitelky to tvrdia a ani ona sa nestazuje, len pocas spanku place....ale tak hadam si zvykne...ve dnes je tam este len 4. den

katka.sa - aj my sa jej snazime slubit to, po com jej najviac srdiecko pisti, ale ona vzdy vytiahne braceka alebo sestricku 😀 😀 😀........a nahradna alternativa je cervena malinova lízanka 😀

kubanka
22. okt 2009

ahoooojte.....Mimke sa prerezal prvy zuuubok...vcera mala iba dierku na dasienku a dnes uz tam je aj 1.zubok 🙂

tufa podaj spravu z BJ 😉

tufa
22. okt 2009

kubi: ako som vravela aj ked ste mladsie furt nas predbehnete 😀 😀 😀
nikde sme neboli ☹ snad buduci tyzden a ked nie tak som si vyhliadla jedny topanocky u nas aj ked su dost drahe tak nejake uz surne potrebujeme

monky gratulujem 😉 😉 takze uz mozte Hanke slubit co len chce 😀 😀 😀 😀

janazuza
22. okt 2009

Ahojte.
Tufa čítala som, že máš ísť na ortopédiu. To si asi bola pri Klainovi. tam majú otrasný systém. ja som tam začala chodiť , keď som tam išla 1 krat - som sa chcela dostať skôr tak som zaplatila prednostné ošetrenie( čakala som 1,5 hodiny!!! Skoro som skolabovala a včera som si tam počkala 4 hodiny na ošetrenie- kontrla( nedajú hodinu iba deň ošetrenia)niekomu dajú hodinu a kto ide na kontrolu tak čaká!!!. Dnu u lekára som bola asi 7 minút.Takže Ti odporúčam aqbz i dala presnú hodinu a povedy sestričke , že ideš s dieťatkom .

kubi gratulujem k 1. zúbku 😀 😀 😀

z.vrablova
22. okt 2009

Monky1 gratulujem... vizitka!!!
Tak k Hanicke coskoro pribudne je vytuzeny surodenec? Vela stastia v tehulkovani

kubanka
23. okt 2009

tufa Gajdos na sidlisku III je tiez dobry ortoped.

monky gratulujemeeeee 🙂............. tak preto si mi neodpovedala na moju otazku ci sa chystas na dalsiu matersku 🙂

vitaj z.vrablova po dlhom case.....ako sa mate?

monky1
23. okt 2009

ahojte dievcata,

dakujeme pekne za gratulacie 😵

kubi, mala som to v plane, ale zabudla som na to...a este len vcera som bola po prvykrat u dokiho a hned ma sestricka vybavila tehu knizkou a prenatal kufrikom 😀
... inak mam aj pracu (co je ale dost nerealna, lebo musim daleko dochadzat a cestovat s prestupovanim od 4,30) a aj sa podarilo, takze "dovolenkujem" dalej 😀

z.vrablova
23. okt 2009

Mame sa fajn, s Krsitinkou si uzivame. Je dobrucke babatko, krasne v noci spinka, aj cez den... smejeme sa, gagoceme... no radost...
Prave sa snazim odzvediet, ci budem mat narok na zvyseny rodicovsky prispevok od jan 2010 aj ja, ked som predtym 4 roky pracovala v zahranici... musim zajst na UPSVaR a popytat sa... vy ste na tom ako? Mate nan narok? Co robievate s detmi cele dni, ked je vonku tak sychravo?

katka.sa
24. okt 2009

monky blahoželám 🙂 to je skvelá správa 🙂 🙂 sestričká je lepšia ako tank 😀 jednoznačne 😉
držte sa s bruškom a užívajte si to.

ivana82
25. okt 2009

Monky, blahozelame a drzime prsty nech ste obaja v poriadku 🙂

kubanka
26. okt 2009

Nooo tak nam sa pre istotu prerezavaju dva zubky naraz 😉

monky1
27. okt 2009

katka.sa, lenze ona chce braceka HNED 😀
a inak uz nechodime do skolky - mame zapal priedusiek a hnis v moci ☹ ...uz sa to zacina 😒

tufa
27. okt 2009

Hanke posielame vzdusnu postu plnu vitaminov 😀 😀 aby sa cim skor vyzdravela.
My sme dnes boli na vylet v BJ. Kupili sme topanocky stali 15,90. Dufam, ze dobre posluzia celu zimu.
vyber je tam riadny, ale chceli sme zapinanie na suchy zips a tie sme objavili len jedny. Ostatne su na snurovanie alebo cizmicky, ale tie som nechcela.
Boli sme sa prejst v kupeloch aj pocasie bolo super, naspat sme sli cez dedinky v ktorych som v zivote nebola ...Lopuchov, stulany .... takze sme mali aj poznavaci zajazd a kochali sme sa nadhernou prirodou. Keby to nebolo tak odruky tak hned by som tam sla byvat.

janazuza
27. okt 2009

Ahojte.
Tufa tak ste sa povozili 😀 . Poznám to tam- tie kraje, mám odtiaľ manžela 😀 😀 😀
Zajtra idem s malým k neeurologyčke. drže prsty, nech to dobre dopadne.Mám s toho vyšetrenia dosť obavy. 😔
Kubi a čo malá ako to znáša . dva zúbky naraz......Takto rástli aj Slávkovi, ale až ked mal 11 mesiacov. Presne si pamätám na Mikuláša prvý zúbok a dva dni vykukol druhý 😅 😅

deniskajakubko
28. okt 2009

Ahojte holky

Monky blahoželám k tehuľkovaniu a Hanke skoré uzdravenie

monky1
28. okt 2009

dievcata, este raz dakujem, zatial sa citim fajn, kebyze ma obcas pri prudkom pohybe nepichne v podbrusku, ani neviem, ze som tehu 😀

janazuza - ku komu nakoniec idete?

my sme mali vcera brutalnu noc - hanka 2x vrackala a o 23,30 uz bola svieza ako rybicka, chcela sa hrat, chcela zasvietit....aspon ze rano potiahla do 8.30

kubanka
28. okt 2009

Ahojte, tak aj Lalka je uz chora........skolka sa nekona 😢

monky1
28. okt 2009

ou, kubi, ta co? sopliky?

danuska24
28. okt 2009

aj my sme chore 😢