Maminy, tehuľky a snažilky zo Sekčova

nisa
25. jan 2007

🙂 ahoj baby,
o pár chvíľ nastupujem na MD a manžel ma už moc nechce nechať šoférovať aj keď ja sa zatiaľ cítim (vďaka bohu)v poho, a preto som myslela na vytvorenie tehotensko-maminovského gangu 😀 zmietajúceho sa po krásne zľadovatelom Sekčove.
čo vy na to? pridáte sa?

kiert
16. apr 2009

Ahoj sisi, no skoda, ze si sa nezastavila..., aj ked tu nie som kazdy den
brusko mi za posledne tyzdne vyrastlo neuveritelnou rychlostou, uz mam pred sebou hotovy balonik, a dufam, ze aj spokojne babatko v nom 😀 . Uz citim, ze sa nemozem zohynat takym tempom, na ake som bola zvyknuta 🙂
Prajem skore uzdravenie, nech to cim skor prejde.

tufa
16. apr 2009

Ahojky,
sa mi podarilo docitat vas 😀 😀 dievcence pospali a mne s neche pustit do zehlenia 😒 tak to odkladam.
Dnes sme boli u doktorky Dorotka nam za 2 tyzdne pribrala 400 g tak dufam, ze to tak bude pokracovat 😀 😀 inac zlate babatko, v noci sa budi 2 x, zato Terezka zacala buntosit, lebo je nachladena a zle sa jej dycha, takze ked nie jedna tak druha 😎
v sobotu mame krstiny tak sa snazim dat nejako doporiadku bytik, ale mam pocit, ze je to zbytocne, tak to nechavam na poslednu chvilu, zajtra bude perny den 😝

robite mi chute s macankou, ja si ju dam tak okolo Vianoc hadam 😀 😀

yaotzin84
16. apr 2009

ahoj kiert,
v akom knihkupectve robis? Mate prosim ta knizky twilight a nov a vies mi povedat cenu potreboval by som pre segru.
A inac ahojte ako sa dnes mate

danielkapo
16. apr 2009

ahojte 😉
taki sme boli na dlhej prechadzke, naobedovali sa a trosku zdriemli...fajne je vonku
kiert ked zajtra nebude prsat, tak s tebou ratame na prechadzke 😉 prinajhorsom som v sobotu s malou zas doma sama, tak skocis na kavu?
yaotzin poprosim si tiez tu adresu obchodika 😉
tufa tak mala je zlatunka ked ta pekne hajka...

bznka
16. apr 2009

Ahojte....prepacte ze som vam tu vtrhla...ale chcem sa opytat ci ma niektora skusenosti so zubarkou sevecocou na Hodzovej ulici? je to detska zubarka ..dakujem a ked chodite uz nietkore s detmi k zubarovi tak ku komu, koho odporucate?

alcapalca
16. apr 2009

Konecne vecer, nam rodicom zacina najkrajsia cast dna 😀 😀 😀

Tufa super ze si sa ozvala, Dorotka je uzasne babo, a Terezka neziarli?

Dnes sme sa zas uchodili, najradsej by som teraz nohy vyvesila niekam, a Tedy uz zacina vymyslat v kociari, najprv super sedi ale uz ideme naspat, napr. z Billy tak reve akoby ho nieco bolelo, vezmem ho na ruky a on smiech, sama radost, no a potom ho uz v ritke neohnem aby sadol naspat

Boli ste niektora pozriet tie space bagy co Aneti tu davala nejaku adresu?

Bznka nepoznam taku, my chodime cca od 2 rokov tu na SOU elektr. mame to blizko a mame tam vsetci karty, som spokojna aj deti, neboja sa vobec

danielkapo
16. apr 2009

alcapaca s kocikom je to u nas podobne....velmi sa jej v nom sediet nechce, najradsej by lozila po zemi 😎 tiez sa nam stava, ze skoncime tak, ze mama nesie simku a pritom tlaci prazdny kocik 😀 a ked v nom sedi nahodou, tak len pozeram co vyhadzuje cestou.... 😅 sranda

zade
16. apr 2009

alcapalca - k zubarovi sa chodi tak skoro? Ja som to nevedela. Je to vyslovene k detskemu zubarovi?

alcapalca
16. apr 2009

danielka pozerala som fotky Simonky nezaprie ze je to riadne sidlo, zda sa mi vyssia ako Tedy a vlasky maju podobne 😵
zade moji nechodia k detskej zubarke, ja som sa svojej spytala ci vezme aj moje deti a vzala, a jasne ze cim skor ides tym lepsie, nic nestratis a dieta si aspon zvykne, nasi mali 16 zubkov ked boli na 1. preventive a s nimi chodievam raz za polrok

danielkapo
17. apr 2009

alcapaca, sidlo je riadne 😀 ale vyssia, co ja viem, mozno sa to len tak na fotkach zda...ani neviem kolko meria, dr. nema sancu pomerat ju 😀 ked bude stretko nejake, tak si ich porovname, ze kto je vyssi 😅

pekny dnik vsetkym

monky1
17. apr 2009

caute baby, ja som dnes neskutocne lenivaaaaaa...prave som dovysavala, ale citim sa, ako by som vymalovala cely byt - taka unavena...zeby jarna unava? trochu neskoro, nie? 😀

inak, vcera sme boli na jednom ihrisku - na konci sidl.III, je tam super, rozne smykalky, tobogan, lezecka stena, asi 4 druhy hojdaciek, dalsia kyvadlova - pre 2 deti, pieskovisko, travicka.....paradicka....a na zemi su nejake penove stvorce, ze aj ked deti spadnu, tak bezbolestne.
....co keby sme dali najblizsie stretko tam?

sisi1
17. apr 2009

monky: suhlas 🙂

sisi1
17. apr 2009

Tak sme sa vratili z vonku, aj v Lidli sme boli, kupili sme si mexicku pizzu a fajitu, len omacku uz nemali 😠 Timo musel brat odrazadlo, na nervy, stale chcel ist inam, ja s taskou, odrazadlom v ruke a dieta za ruku som letela cez prechod, lebo on si tam zastavil a obzeral auta 😅 Take nervy uz som nanho mala, v konecnom dosledku ma posluchol, ale co mna to stalo energie mu vsetko vysvetlit, vymysliet dovody preco ideme smerom domov a nie na druhu stranu....jaaaaj.... 😔

danielka: Simonka je nadherna, a ako spuli pusinku, no podarena je....len ju vystiskat 😵

monky: mne pri takych stavoch pomaha len silna kava, alebo len spat a spat kym to neprejde... 😅 vyhrava vacsinou ta prva moznost, kedze spat clovek nemoze kedy sa mu zachce....

kubi: ta co, este stale vam nejde comp?

monky1
17. apr 2009

sisi, kava je uz na stole, snad sa preberiem....vonku sa vycasuje, ale dost vetrisko fuka - zda sa mi

este som zabudla napisat, ze do toho domceka, z kt. sa deti spustaju smykalkou, sa ide po riadnych schodoch (+ dvojite zabradlie), kt. su tiez makke, takze aj schodiky su bezpecne......len treba davat pozor na vacsie deti, kt. tam dookola lietaju na kolobezkach, bicykloch a nahanaju sa tam 😠

danielkapo
17. apr 2009

Ahojky
monky nie je to nahodou to ihrisko, ktore by malo byt aj zatvarane na noc a tak, aby bolo bezpecne a neznecistene? My sme tiez za (stretko tam) 😀
inac tiez som unavena, teda taka otapena 😅 asi zdriemnem so simkou jej obednajsi spanok....
tiez sme boli vonku, ale len chvilu, lebo fuka riadne...
sisi hej ta pusa spulena nema chybu...jak kaciatko 😅

monky1
17. apr 2009

dani, myslim, ze je to ono, lebo je to oplotene

...ako ti zavidim, ze si mozes ist lahnut so simkou...ja som sa natiahla na postel, ale hana si zo mna urobila preliezku, trampolinu a co ja viem co vsetko, a tak som ani oko nezazmurila, len davala pozor, aby sa nestrepala z postele

alcapalca
17. apr 2009

ahojte
co jarna unava je tu?
monky a preco uz nedavas spinkat Hanku cez obed? co bude potom robit v skolke?
nasi spali bez problemov a ked sa im nedalo zaspat tak museli aspon lezat, a potom to uz bol pre nich ritual, naobedovali sa a hned sa sami zacali vyzliekat a do posteli , nemusela som im ani hovorit, a vecer medzi 19,00 a 19,30 chrapu, to mame tak doteraz, akurat rana su unas velmi skore, cca o 6 teraz o 6,45, ale ja som zvyknuta a aspon nemam problem budit ich do skolky
dnes som si upratala aby sme zajtra mohli niekam vypadnut, snad tato nepojde do roboty, a napecene mam palacinky, na prianie mojich synov 😀 rano cestou do skolky mi nakazali, vyhoda-aspon nemusim rozmyslat co varit
musim pochvalit Tadeaska uz sa rozpapal, nie vela ale aspon nevypluva, kostuje od kazdeho, a v noci je zlaty, len raz sa budi vypije mlieko a spinka do rana 🙂 klop klop nech neurieknem

alcapalca
17. apr 2009

NOVINKA- uz sme sa rozhodli o nasom buducom byvani- tak ideme stavat, mam strach co vsetko nas caka, ale strasne sa tesim, ze budeme makat na niecom co bude len nase

monky1
17. apr 2009

aleni, jeeej, blahozelam k rozhodnutiu 😉
Takze ostavate v byte, kym nepostavite, al. predate a tak zacnete stavat?

...s tym dennym spankom mame uz dlhsie problem - uz som to niekde pisala - nevedela zaspat - aj 2 hodiny sme sa trapil, ona bola nervozna, o sebe ani nehovorim, lezat nechcela, plakala, vymyslala...a ak aj zaspala - po dlhom boji, vecer znova ten isty problem ...a zase som chytala osypky, ked bolo 22 prec a ona nespala.....a tak som to vzdala. Cez den nespi a mne to tak aj celkom vyhovuje, lebo vecer ide skor spinkat.
Vies, su deti a deti. Kamoskina mala je naopak velka spachtoska - vstava rano o 7.30, o 10.30 - 11.30 sa uz pyta spat, spi do 15 - 16 h a vecer laha o 19.30.....keby moja hana tak spala, tak ani neviem, ze ju mam 😀
...a co bude v skolke? dopadne ako ja - nikdy som nespala - asi len raz, dvakrat...cely cas som len lezala a cakala, kto sa prvy zobudi, al. kedy nas ucitelky zobudia 😀

alcapalca
17. apr 2009

takze monky Hanka je po tebe.......... 😀
zostaneme v byte kym nepostavime, takze par rokov to potrva, ale radsej dlhsie stavat ale byvat sami ako s niekym, v tom pripade by ma na dom nenahovoril
idem do skolky ale straaaaaaasne sa mi nechce do toho vetriska ist

yaotzin84
17. apr 2009

NO monky tak nie si jedina, nasa mala spinka len raz za den tak mozno hodku, vytesovali sme sa ze v kociku vonku spi, ale uz aj tam spanok zbojkotovala a spava tak mozno dve hodky ak ju velmi premoze unava.
Ale zato vecer zatial zaspava o pol osmej.
a inac my sme chori, dneska nas zastihli sopliky...a uz sme aj umrnkani uvidime co bude vecer

tinika
17. apr 2009

ahojte, yaotzin84 možem tak zo zvedavosti sa ťa spýtať, prečo chodíš na Prešov?? Nevadí mi jasnee, ale som zvedava, neni košicka tema? Ci mi prešovčanky sa ti viac pačime 🙂

danielkapo
17. apr 2009

tini, yaotzin je z PO...v KE len pracuje, ak som to dobre pochopila 😉

tinika
17. apr 2009

aha tak mam malo info asi hihi
ako dani, co planujete cez víkend?

sisi1
17. apr 2009

Alenka, super rozhodnutie, uz mate pozemok?

Ludia, neviem ci to u mna nie je alergicka nadcha, ale ked som bola von, bola to jedna katastrofa, v jednom kuse som kychala, soplila a slzili mi oci....nasla som doma zodac, a je to lepsie....dufam, ze to skoro prejde... 😠

Dnes Timo trhol rekord, spal od dvanastej do stvrtej 😕 Trosku som si lahla okolo druhej a zobudil ma o stvrtej, juj dobre to padlo (sorry monky 😅 )

sisi1
17. apr 2009

Este som zabudla, alenka, hadaj co sme mali na obed? 😀 😀

yaotzin84
17. apr 2009

Tinika dabielka ti podala jasnu info, len pracujem v KE, inac som Presovcan, zijem s manzelkou a nasou malou na Svaboch.
Sisi ticho zavidime

monky1
17. apr 2009

sisi, pohoda, co teraz kvoli mne nebudete spat? 😀 😀 😀
..inak aj ja som mala v plane robit palacinky, ale dnes ma premohla ta lenivost 😀 , tak sme skoncili pri rezancoch s tvarohom....ale k veceru som sa rozbehla a poupratovala som cely byt 😉
...takze mas podozrenie na alergiu? aj danka pisala cosi take...
co vsetky robite? u nas sa uz spiiiiiiii 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 - teda moja mala laska uz spi

danielkapo
17. apr 2009

Ahojte,
no sisi ako monky pise, aj ja vonku strasne slzim a upchaty nos mam...no tak uz len alergia mi chybala k stastiu 😅
tini nic extra na vikend neplanujeme....podla pocasia, prechadzka, upratat a taaak 😀
alcapaca a kde sa budete budovat? juj aky domcek je nieco skvele 😵
my sme mali na navsteve kiert 😉 krasne brusko uz ma teda a aj si kopkalo malicke...joooj krasa 😵
simonka teraz zaspava...
tak dobru nocku

alcapalca
17. apr 2009

ahojte aj u nas je uz klud, Tedy spi a trpaslici este debatuju v posteliach 🙂
sisi zeby palacinky? a s cim? xixi, my sme mali len dve s dzemom, lebo az tolko dzemu som mala, ostatne s nutelou a jednu som pre Tedyho naplnila s jogurtikom tak si pochutnal trosku aj on, a polievku sme mali sosovicovu na kyslo
zajtra asi vyberiem kur. nozky a bude navarene aj na nedelu, zas upeciem v tom sacku, mnamky, inak maju ich v akcii v Bille tak som zasobena

pozemocek uz mame, cca 10 km za PO, len kym vsetko poriesime, nie je tam pristupova cesta, musime si urobit a plynari si na nom ukoncili plynovod tak s tym je teraz velky problem, snad do jesene poriesime

projekty mam vybrate 3, kazdy je v niecom super , skoda ze nie je jeden taky projekt co by mal vsetko, tak este uvazujeme...........ale dnes su nadherne domceky, no a urcite chceme bungalov

sisi aj Tedy mal dnes spavy den, 9,30-13,00 a potom cestou do skolky na hodku zas